DUDEK Zofia
2001-12-25
MKS Polonia Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ADAMOWICZ Pola 2002-07-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 BARCIK Nina 2002-12-25 MUKS Gim 2 Nysa OPL
4 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
5 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
6 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
8 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
9 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
10 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
11 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
12 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
13 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
14 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
15 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki MAZ
16 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
19 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
20 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
21 CZAJA Agata Maria 2001-02-08 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
22 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
23 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
24 CZURAJ Laura 1999-06-16 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
25 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
27 DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
28 DĘBIEC Klaudia 1996-10-13 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
29 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
30 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
31 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
32 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
33 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
34 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
35 FEMLAK Natalia 2001-08-15 MLKS Agros Żary LBU
36 FIC Natalia 2002-12-23 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
37 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
39 FRYŚ Kinga 1998-01-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
40 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
41 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
42 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
43 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
44 GAWROŃSKA Aneta 1994-10-01 MUKS Płock MAZ
45 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
46 GLOGER Julia 2001-10-29 SSMKS Parasol Wrocław DOL
47 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
49 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
50 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
51 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
52 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
53 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
54 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
55 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
57 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
58 HOFMAN Marta 1999-01-07 SL Olimpia Poznań WLP
59 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
60 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
61 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
63 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
65 JANKOWSKA Patrycja 2003-09-30 UKS Mokotów MAZ
66 JASIŃSKA Maja 2001-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
67 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
68 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
69 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
70 KALBARCZYK Natalia 1998-01-01 KS Piast Wilczęta WMZ
71 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
72 KANIA Aleksandra 2001-05-19 KL Iskra Białogard ZPO
73 KANIA Anastazja 2002-04-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
75 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
76 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
77 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
78 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
79 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 KS AZS AWF Katowice SLK
80 KŁOSOWSKA Adrianna 1999-02-06 UKS MOSiR Działdowo WMZ
81 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
82 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
83 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
84 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań WLP
85 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
86 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
88 KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 MKS Gniezno WLP
89 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
90 KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 PLKS Gwda Piła WLP
91 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
93 KRUPIŃSKA Martyna 2002-06-01 KS Maków Biega MAZ
94 KRZEMIŃSKA Elżbieta 2001-12-03 PTT Delta Płock MAZ
95 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
97 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
98 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
99 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
100 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
101 LEWNA Weronika 2001-08-08 AML Słupsk POM
102 LISEK Martyna 2001-03-04 KS Energetyk Poznań WLP
103 LISIAK Maria 2000-02-17 SKS Unia Swarzędz WLP
104 LOT Natalia 2001-04-04 UKS Filipides Teresin MAZ
105 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
107 ŁUKASIEWICZ Daria 2000-12-04 OŚ AZS Poznań WLP
108 ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
109 ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
110 ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 MKL Szczecin ZPO
111 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
112 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
113 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
114 MAŃKIEWICZ Julia 2001-08-02 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
115 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
116 MARKOCKA Monika 2001-01-14 OKS Skra Warszawa MAZ
117 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
118 MATYSIK Nikola 2001-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
119 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
120 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
121 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
122 MIANECKA Andżelika 1997-06-19 MUKS Płock MAZ
123 MICH Magdalena 2000-08-08 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
124 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
125 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
126 MIROSŁAW Monika 2001-04-08 WLKS Nowe Iganie MAZ
127 MISARKO Aleksandra 2000-04-02 UKS Otrębusy MAZ
128 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
129 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
130 MRÓZ Marlena 2002-10-24 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
131 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
132 NOWACKA Katarzyna 2000-09-16 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
133 NOWAK Olga 2000-01-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
134 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
135 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
136 OKOŃ Małgorzata 2002-11-29 MTE Milanówek MAZ
137 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
138 OSIOWY Marcelina 2003-07-19 CMKL Człuchów POM
139 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
140 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
141 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
142 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
143 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
144 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
145 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
146 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
147 PIECZUŁAJTIS Martyna 1997-04-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
148 PIEKARZ Agata 2001-06-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
149 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
150 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
151 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
152 PILARSKA Paulina 2000-03-10 OŚ AZS Poznań WLP
153 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
154 PLOCH Weronika 2001-08-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
155 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
156 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
157 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
158 POGODA Paulina 2001-01-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
159 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
160 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
161 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
162 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
163 PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 UKS Dąb przy SP w Stobnie KPO
164 PRZYBYSZ Natalia 2001-09-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
165 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
166 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
167 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
168 RAJTAR Aleksandra 2000-08-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
169 RAWIŃSKA Zuzanna 2001-01-11 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
170 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
171 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
172 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
173 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
174 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
175 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
176 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
177 SIKORSKA Marysia 2002-10-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
178 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
179 SKOBEL Kinga 2002-03-19 CMKL Człuchów POM
180 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
182 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
183 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
184 SOKÓŁ Zuzanna 2001-04-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
185 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
186 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
187 STASIUKIEWICZ Patrycja 2000-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
189 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
190 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
191 SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 GKS Wilga Garwolin MAZ
192 SZATECKA Adrianna 1992-10-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 SZCZĘSNOWICZ Kinga 2001-10-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
194 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
195 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
196 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
197 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
198 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
199 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
200 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
201 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
202 ŚWIDERSKA Laura 2003-07-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
203 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
205 TWAROWSKA Paulina 2002-03-27 OKS Skra Warszawa MAZ
206 TYBUCHOWSKA Katarzyna 1999-12-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
207 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
208 WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
209 WASILEWSKA Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
210 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
211 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
212 WĄTŁY Weronika 2002-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
213 WENDT Joanna 2000-02-01 Kraków Athletics Team MLP
214 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
215 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
216 WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
217 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
218 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
219 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
220 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
221 WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
222 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
223 WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 RAZ Szczecin ZPO
224 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
225 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
226 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
227 ZAMŁYŃSKA Beata 1997-04-06 MKS Truso Elbląg WMZ
228 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
229 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
230 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
231 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55362296104431sekund