PAŹDZIERZ Adam
2000-09-11
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL Optima Radom MAZ
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANTONIAK Mateusz 2000-02-18 GKS Piast Gliwice SLK
5 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
6 BAJOR Mateusz 2000-01-24 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
7 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
8 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
9 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
10 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
11 BEŚKA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
13 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
15 BŁAŚ Paweł 2001-07-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
16 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
17 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
18 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 BOROWIEC Michał 1985-08-02 TS Start Lublin LBE
20 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
21 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
22 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
23 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 BRZEZINA Grzegorz 2004-05-18 MKS-MOS Katowice SLK
25 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
27 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
29 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
30 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
31 CERKASKI Adam 2008-02-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
32 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
34 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
36 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
37 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
38 CYWIŃSKI Michał 1999-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
39 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
40 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
41 DOBRZAŃSKI Szymon 2000-08-25 UKS-MOS Opole OPL
42 DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
43 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
44 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
45 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
46 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
47 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
48 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
49 DYBAŁA Dawid 1998-06-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
50 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
51 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
55 FIDOT Mateusz 2011-01-18 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
56 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
57 FORAJTER Patryk 2000-02-25 RMKS Rybnik SLK
58 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
60 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
61 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
63 GAŁECKI Marcel 2000-07-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
64 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
65 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
66 GDALEWSKI Kacper 2000-06-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
67 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
68 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
69 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
71 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
72 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
73 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
74 GÓRALSKI Karol 1999-10-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
75 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 GROMALA Grzegorz 2000-03-21 LUKS Zabrzeg SLK
77 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
78 GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
79 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
80 GWIŻDŻ Dawid 1999-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
81 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
82 HANSEL Patryk 2000-06-03 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
83 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
84 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
85 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
86 IGNASZAK Jakub 2001-03-01 MOSiR Mysłowice SLK
87 JACHYRA Dawid 1999-03-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
88 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
89 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
90 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
91 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
92 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
93 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
94 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
95 JARZĄB Miłosz 1999-05-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
96 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
98 JĘDRUSIAK Paweł 2001-06-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
99 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
100 JUZYSZYN Patryk 1999-04-29 TS AKS Chorzów SLK
101 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
102 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 KALINA Michał 1999-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
104 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
106 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
107 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
108 KARNIA Kornel 1999-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
109 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
110 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KIEŁPIŃSKI Jan 2000-01-14 MKS-MOSM Bytom SLK
112 KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 BKS Bydgoszcz KPO
113 KISIL Kamil 2004-03-14 WLKS Wrocław DOL
114 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
115 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
116 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
117 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
118 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
119 KOMANIECKI Łukasz 1983-12-17 TL ROW Rybnik SLK
120 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
122 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 AZS-AWF Katowice SLK
123 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
124 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
125 KOPICZKO Bartosz 2002-04-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
126 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
127 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
128 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
129 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
130 KOSIDŁO Bartosz 2008-07-24 ULKS Skoczek Pogórze POM
131 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
133 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
134 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
135 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
136 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
137 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
138 KOZYRA Wiktor 2000-07-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
139 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
140 KRÓL Wojciech 2009-01-01 TS AKS Chorzów SLK
141 KRUCZEK Piotr 2000-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
142 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
144 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
145 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
146 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
147 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
148 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
149 KUREK Maciej 1994-07-25 KS Sprintwarsaw MAZ
150 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
151 KUSBER Piotr 2000-01-12 RMKS Rybnik SLK
152 KUŚ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
153 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
154 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
155 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
156 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
157 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
158 LEGUT Bartłomiej 2003-01-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
160 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 RKS Łódź LDZ
161 LEWANDOWSKI Patryk 2000-08-16 GKS Piast Gliwice SLK
162 LIPIŃSKI Mateusz 2000-08-18 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
163 LISIECKI Daniel 2000-08-31 GKS Piast Gliwice SLK
164 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
165 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
166 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
167 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
168 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 MACHETA Michał 2003-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
170 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
173 MAKOWIECKI Adrian 2001-09-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
174 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
175 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MARCZAK Konrad 1999-03-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
177 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
178 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
179 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
180 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
181 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
182 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
183 MIEDZIŃSKI Mateusz 1996-01-08 niest. Katowice SLK
184 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
185 MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 KS Podlasie Białystok POD
186 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
187 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
188 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
189 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
190 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
191 MORDARSKI Jakub 2000-01-27 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
192 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
193 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
194 MOŚ Damian 1999-09-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
195 MOTYKA Mateusz 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
196 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
197 NARLOCH Patryk 2000-08-11 SKLA Sopot POM
198 NOREK Jakub 1999-03-16 TS AKS Chorzów SLK
199 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
200 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
201 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
202 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
203 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
204 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
205 ONDERKA Konrad 2001-02-18 MOSM Tychy SLK
206 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
207 PACHOLE Szymon 2000-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
208 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
209 PALA Jakub 2001-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
210 PALUSZEK Michał 1999-02-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
211 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
212 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
213 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
214 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
215 PIEKARCZYK Maciej 2000-03-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
216 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
217 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
218 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
219 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
220 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
221 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
222 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
223 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
224 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
225 PRYCIUK Paweł 2000-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
226 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
227 PRZERADZKI Michał 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
228 PRZYBYŁOWSKI Daniel 2002-05-10 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
229 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
230 RAJWA Jakub 1999-06-12 TS AKS Chorzów SLK
231 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
232 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
233 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
234 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
235 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
238 SEKIETA Radosław 1976-04-13 KS Dynamic Łódź LDZ
239 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
240 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
241 SIEKA Aleksander 2000-03-25 MOSiR Mysłowice SLK
242 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
243 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
244 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
245 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
246 SKUPIEŃ Jakub 2001-02-22 RMKS Rybnik SLK
247 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
248 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin ZPO
249 SMOLAREK Michał 2000-02-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
250 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
251 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
252 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
253 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
254 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
255 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
256 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
257 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
258 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
259 STOBIENIECKI Oskar 2000-02-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
260 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
261 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
262 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
263 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
264 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
265 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
266 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
267 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
268 SUŚLIK Radosław 2001-08-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
269 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS Łódź LDZ
270 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 SZAŁOWICZ Mateusz 2001-08-10 UKS Czapla Białe Błota KPO
272 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
273 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
276 SZOŁTYSEK Rafał 2000-05-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
277 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
278 SZWAGIERCZAK Maciej 1999-04-04 TS AKS Chorzów SLK
279 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
280 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
281 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
282 ŚLUSAREK Kacper 2001-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
283 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
284 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
285 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
286 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
287 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
288 TRZECIAKIEWICZ Marek 1999-03-03 UKS Chromik Mysłowice SLK
289 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
290 TURSKI Tomasz 1999-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
291 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
292 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
293 URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
294 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
295 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
296 WALICKI Antoni 1999-12-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
297 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
298 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
299 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
300 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
301 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
302 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
303 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
304 WIECZORKIEWICZ Aleksander 2000-02-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
305 WIECZORKIEWICZ Sebastian 2000-07-10 GKS Piast Gliwice SLK
306 WIELAND Dawid 2000-02-20 MKS-MOSM Bytom SLK
307 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
308 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
309 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
310 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
311 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
312 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
313 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
314 WÓJCIK Mateusz 1999-07-22 LUKS Zabrzeg SLK
315 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
316 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
317 WUJDA Konrad 1999-05-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
318 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
319 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
320 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
321 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
322 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
323 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
324 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
325 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
326 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
327 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
328 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
329 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
330 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
331 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
332 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
333 ŻAK Jakub 2000-06-21 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
334 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
335 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
336 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
337 ŻUKOWSKI Igor 2001-06-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
338 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.83048415184021sekund