KLUCZNY Alan
2006-03-08
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kamil 2002-04-06 UKS Lisy Zgierz LDZ
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
5 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
6 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
7 BANACH Antoni 2008-07-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
8 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
10 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
11 BARY¦ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
13 BEZUCH Krzysztof 2004-05-18 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
14 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
15 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
16 BITNER Jan 2002-09-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
17 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
19 BRZEZINA Grzegorz 2004-05-18 MKS-MOS Katowice SLK
20 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
21 BRZOSKA Tymoteusz 2011-07-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
22 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
25 CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
26 CHMIELEWSKI Jakub 2005-07-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
27 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
28 CICHOCKI Maksymilian 2004-09-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
29 CICHOŃ Michał 2008-03-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
30 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
31 CYGAN Jan 2006-01-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
32 CZERNIAK Fabian 2006-01-19 MUKS Kadet Rawicz WLP
33 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
35 DAMSKI Mikołaj 2004-10-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 DEC Kewin 2005-07-25 GKS Piast Gliwice SLK
38 DRO¬DZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 DUBIEL Przemysław 2007-05-19 RMKS Rybnik SLK
40 DULĘBA Piotr 2005-06-26 GKS Piast Gliwice SLK
41 DURAJ Leon 2006-02-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
42 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
43 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
44 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
45 DYBCZYŃSKI Kacper 2005-10-05 UKS Brenna Górki SLK
46 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
48 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
49 FABJAŃSKI Adam 2010-05-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
50 FEDORUK Damian 2004-07-21 KB MOSiR Jastrzębie SLK
51 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 FICEK Grzegorz 2001-01-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
53 FILARSKI Filip 2007-01-30 LKS Orzeł Kozy SLK
54 FILBRANT Igor 2007-10-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
55 GADAJ Kacper 2006-07-19 GKS Piast Gliwice SLK
56 GAIK Teodor 2006-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
57 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
58 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
59 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
60 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
61 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
62 GOMÓŁKA Nikolas 2009-09-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
63 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
64 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 GÓRECKI Marcin 2008-08-27 MKS-MOS Katowice SLK
66 GROSS Oskar 2008-05-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
67 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
68 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 HAJOK Jakub 2005-05-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
70 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
71 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
72 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
73 HOBOT Adam 2006-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
74 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
75 HORNIK Mateusz 2007-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
76 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
77 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
79 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
80 JASICA Krzysztof 2009-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
81 JASTRZˇBEK Jakub 2012-09-10 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
82 JASTRZˇBEK Kacper 2010-04-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
83 JATA Benedykt 2006-03-14 LUKS Podium Kup OPL
84 JAŻWIŃSKI Stanisław 2008-10-15 UKS Melo Błonie MAZ
85 JˇDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
86 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
87 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
88 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 JURA Tymoteusz 2007-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
90 JUSZCZAK Filip 2006-07-28 UKS Przełaj Żerków WLP
91 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
92 KACPERAK Mateusz 2001-08-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
93 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
94 KACZMAREK Wiktor 2007-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
95 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
96 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
97 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
98 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
99 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
100 KIJAS Filip 2007-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
101 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
102 KNAPIK Marcin 1999-09-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
103 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
104 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
105 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbl±g WMZ
106 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
107 KOŁTUN Maciej 2006-01-01 niest. Lublin LBE
108 KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
109 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS ¦więc Sławno ZPO
111 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
112 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
113 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KOTARSKI Mateusz 2009-07-24 LUKS Namysłów OPL
115 KOWALCZYK Jakub 2004-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
116 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
117 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
118 KOZIOŁ Szymon 2008-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
119 KRAKOWIAK Michał 2007-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
120 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
121 KRASZEWSKI Karol 2007-05-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
122 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
124 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
125 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
126 KUKLA Jakub 2004-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
127 KUSTRA Adrian 2007-01-01 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
128 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
129 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
130 LADA Dawid 2003-08-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
131 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
133 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
134 ŁAPUCHA Eryk 2005-09-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
135 ŁASIŃSKI Patryk 2009-08-25 MKS Pułtusk MAZ
136 MADEJA Michał 2002-11-03 MKS-MOSM Bytom SLK
137 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos WoĽnice WMZ
138 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
139 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 MAKOWIECKI Adrian 2001-09-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
141 MALORNY Szymon 2004-02-23 MKS-MOSM Bytom SLK
142 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
143 MARCINIAK Adam 2004-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
144 MARCINIAK Amadeusz 2009-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
145 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
146 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
147 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
148 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
149 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
150 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
151 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
152 MROZIEWICZ Jakub 2009-01-06 MKS Pułtusk MAZ
153 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
154 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
155 MUSIAŁ Patryk 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
156 MUSIOŁ Marcel 2008-02-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
157 MUSZAK Oskar 2012-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
158 MUSZYŃSKI Andrzej 1951-04-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
159 NOCUŃ Patryk 2007-02-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
160 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
161 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
162 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
163 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
164 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
165 OSTROWSKI Adrian 2007-09-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
166 OWSIONKA Jacek 2007-10-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 PAJˇK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
168 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
169 PALUDKIEWICZ Maksymilian 2006-05-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
170 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
171 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
172 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
173 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
175 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
176 PIASECKI Bartłomiej 2006-11-23 KKL Kielce SWK
177 PIASECKI Igor 2004-02-18 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
178 PIECH Adam 2012-05-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
179 PIETROWICZ Paweł 2004-05-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
180 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
181 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
182 PODRAŻKA Mikołaj 2006-08-11 RKS ŁódĽ LDZ
183 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
184 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
185 PROKOPOWICZ Adrian 2007-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
186 PRZEPA¦NIAK Patryk 2005-04-29 GKS Piast Gliwice SLK
187 PU¦ Grzegorz 2002-09-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
188 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
189 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
190 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 RODENKO Paweł 2003-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
192 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
193 ROLECKI Mikołaj 2010-01-27 GKS Piast Gliwice SLK
194 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
195 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
196 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
197 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
198 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
199 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
200 SALACHNA Marek 2006-01-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
201 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
202 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
203 SENYK Nikodem 2007-09-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
204 SEWERYN Maksymilian 2007-08-07 OLA Pomorskie POM
205 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
206 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
207 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
208 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
209 SKALIŃSKI Filip 2006-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
210 SKOWRONEK Igor 2006-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
211 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
212 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
213 SPICH Aleksander 2010-03-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
214 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
215 STANISŁAWCZYK Jakub 2006-12-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
216 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
217 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
218 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
219 SUCHARSKI Jakub 2002-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
220 SUSKI Mateusz 2007-03-27 MKS Pułtusk MAZ
221 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
222 SZCZEPAŃSKI Mikołaj 2004-08-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
224 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
225 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
226 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
227 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
228 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
229 SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 KSLZS Kruszwica KPO
230 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
231 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
232 ¦WIDER Nikodem 2002-01-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
233 ¦WITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
234 TARADAJ Artur 2006-10-01 MKS-MOS Katowice SLK
235 TARASIUK Kewin 2006-04-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
236 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
237 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
238 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
239 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
240 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
241 TUDZIEŻ Karol 2005-04-07 RMKS Rybnik SLK
242 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
243 WACŁAWIK Jakub 2005-07-27 RMKS Rybnik SLK
244 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
245 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
246 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
247 WARTAK Dominik 2007-05-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
248 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
249 WˇSIEWICZ Mikołaj 2008-03-18 UKS Rusiec MAZ
250 WˇSOWICZ Kajetan 2004-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
252 WIECZOREK Bartosz 2004-01-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
253 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
254 WIELOCH Paweł 2006-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
255 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
256 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
257 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
258 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
259 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
260 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
261 WOLNY Norbert 2006-05-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
262 WOLSKI Tymon 2006-06-10 MKS-MOS Katowice SLK
263 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
264 WO¦KO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
265 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
266 WRÓBEL Michał 2006-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
267 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
268 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
269 ZAJˇC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
270 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
271 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
272 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
273 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
274 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
275 ZIMNY Wiktor 2006-08-25 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
276 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
277 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
278 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
279 ¬ALOUDIK Andrzej 2005-02-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
280 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
281 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
282 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.74644899368286sekund