OSTROWSKI Filip
2001-07-12
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2000-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
2 A A 2003-01-01 MKL Toruń KPO
3 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
6 ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 UKB Szubin KPO
7 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
8 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
9 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
10 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BAJUR Patryk 1998-07-15 SKS Sokół Malbork POM
14 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
15 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
18 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
19 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
20 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
21 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
22 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
23 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
24 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
25 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
29 BILIŃSKI Olaf 1999-08-15 ULKS Skoczek Pogórze POM
30 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
32 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
35 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
36 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
37 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
38 BREZA Maciej 2001-06-09 UKS Lipusz POM
39 BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 LIUKS Kruszwica KPO
40 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
41 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
43 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
45 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
46 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
47 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
48 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
50 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
51 CHRAPKOWSKI Daniel 2001-01-05 SKLA Sopot POM
52 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
53 CHYŁA Grzegorz 2001-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
54 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
55 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 BKS Bydgoszcz KPO
56 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
57 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
58 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
59 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
60 CZARNOWSKI Wiktor 2001-08-27 UKS Lipusz POM
61 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
62 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
63 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
64 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
65 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
66 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
67 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
68 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
69 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
70 DĄBROWSKI Maciej 1997-05-01 LKS Zantyr Sztum POM
71 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
72 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
73 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
74 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
75 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
76 DOBRAK Filip 2001-08-24 BKS Bydgoszcz KPO
77 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
78 DOMARADZKI Jakub 2002-05-13 KS Gwardia Piła WLP
79 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
80 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 DRAWC Filip 2000-10-19 SKLA Sopot POM
82 DRZYMAŁA Kacper 2001-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
84 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
85 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
86 DULSKI Daniel 1992-03-22 MKS Brenna Górki SLK
87 DURAWA Kacper 2002-02-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
88 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
89 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
90 DZIJAK Tomasz 1998-01-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
91 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
92 FALKOWSKI Kamil 2002-07-19 UKS Start Smólnik KPO
93 FEDDE Wiktor 2000-10-31 UKS Jedynka Reda POM
94 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
95 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
96 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
97 FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
98 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
99 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
100 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
101 GACEK Michał 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
104 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
105 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
106 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
107 GAŁKA Łukasz 1991-08-22 KS Wejher Wejherowo POM
108 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
109 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
110 GBURCZYK Dominik 2003-11-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
111 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
112 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 GODWIN Piotr 2000-01-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
114 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
115 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
116 GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 MUKL Brodnica KPO
117 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
118 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
119 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
120 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
121 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
122 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
123 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
124 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
125 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
126 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
127 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
128 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
129 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo POM
130 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
131 GUSSMANN Konrad 2001-04-26 SKLA Sopot POM
132 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
133 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
134 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
135 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
136 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
137 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
138 HESSE Mateusz 1999-04-29 AML Słupsk POM
139 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
140 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
141 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
142 IWAŃCA Jakub 2002-12-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
143 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
144 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
145 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
146 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
147 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
148 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
149 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
150 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
151 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
152 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
153 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
154 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
155 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
156 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
157 JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1998-03-28 PTT Delta Płock MAZ
158 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
159 JUDEK Adrian 1998-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ
160 JUNAK Jakub 2003-02-04 AML Słupsk POM
161 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
162 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
163 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
164 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
165 KACZAN Franciszek 2001-06-24 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
166 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
167 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
168 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
169 KANKOWSKI Marcel 2001-01-01 UKS Jedynka Reda POM
170 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
171 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
172 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
173 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
174 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
175 KAWCZAK Radosław 1997-10-12 MKL Szczecin ZPO
176 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
177 KEMPA Dawid 2002-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
178 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
179 KĘPIŃSKI Radosław 2001-03-06 LKS Vectra Włocławek KPO
180 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
181 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
182 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
183 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
184 KITEWSKI Michał 2002-10-04 UKS Czapla Białe Błota KPO
185 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
186 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
187 KLAFKA Kacper 2005-03-11 ULKS Talex Borzytuchom POM
188 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
189 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
190 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
191 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
192 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
193 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
194 KOCHANOWSKI Robert 2000-04-29 ULKS Skoczek Pogórze POM
195 KOGUT Andrzej 2001-01-01 GKS Start Długołęka DOL
196 KOLLAR Alessandro 2000-12-28 WKS Flota Gdynia POM
197 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
198 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
199 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
200 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
201 KONSUR Wiktor 2004-03-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
202 KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 LUKS Start Nakło KPO
203 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
204 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
205 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
206 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
207 KOSIECKI Nikodem 2003-07-20 KUKS Remus Kościerzyna POM
208 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
209 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
210 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
211 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
212 KOWALSKI Marceli 2006-01-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
213 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
214 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
215 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
216 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
217 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
218 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
219 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
220 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
221 KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 LKS Fenix Słupsk POM
222 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
223 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
224 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
225 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
226 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
227 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
228 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
229 KUBIAK Sebastian 2001-02-01 MKL Toruń KPO
230 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
231 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
233 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
234 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
235 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
236 KUCZMIŃSKI Wojciech 2001-03-16 LKS Zorza Gdynia POM
237 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
238 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
239 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
240 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 KULING Karol 2000-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
242 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
243 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
244 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
245 KUNOWSKI Tomasz 2006-03-12 MKS Sambor Tczew POM
246 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
247 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
248 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
249 KUSTUSZ Mateusz 2000-06-02 UKS Jedynka Reda POM
250 KUŹNIARSKI Tomasz 1995-03-05 MUKL Brodnica KPO
251 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
252 KWIATKOWSKI Mariusz 2000-06-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
253 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
254 LANDOWSKI Damian 2000-01-17 SKLA Sopot POM
255 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
256 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
257 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
258 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
259 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
260 LEPPERT Borys 2001-09-30 LUKS Start Nakło KPO
261 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
262 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
263 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
264 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
265 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
266 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
267 LEWANDOWSKI Patryk 2000-05-29 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
268 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
269 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
270 LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 SKLA Sopot POM
271 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
272 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
273 LISEWSKI Paweł 1999-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
274 LUBOTZKI Marcin 2001-07-26 SKLA Sopot POM
275 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
276 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
277 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
278 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
279 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
280 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
281 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
282 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
283 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
284 MACKIEWICZ Jonatan 2001-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
285 MACKIEWICZ Krzysztof 1998-06-25 BKS Bydgoszcz KPO
286 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
287 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
288 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
289 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
290 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
291 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
292 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
293 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
294 MANTEUFEL Dawid 2000-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
295 MAŃSKI Patryk 1999-08-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
296 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
297 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
298 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
299 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
300 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
301 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
302 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
303 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
304 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
305 MATUSZAK Sebastian 2000-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
306 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
307 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
308 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
309 MICHALSKI Przemysław 2002-02-19 SKLA Sopot POM
310 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
311 MIROWSKI Michał 1995-06-05 SKLA Sopot POM
312 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
313 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
314 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
315 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
316 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
317 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
318 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
319 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
320 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
321 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
322 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
323 MOŻDŻYŃSKI Grzegorz 2002-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
324 MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
325 MULAWA Krzysztof 1998-04-28 LKS Vectra Włocławek KPO
326 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
327 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
328 MYSZKA Mateusz 2004-04-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
329 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
330 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
331 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
332 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
333 NARLOCH Patryk 2000-08-11 SKLA Sopot POM
334 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
335 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
336 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
337 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
338 NOWAK Tomasz 2000-07-20 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
339 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
340 NOWICKI Krzysztof 2001-01-01 SKLA Sopot POM
341 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
342 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
343 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
344 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
345 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
346 ORŁOWSKI Hubert 2000-04-23 UKS Skompensis Skępe KPO
347 ORZEŁ Mateusz 2000-01-01 MMKS Gdańsk POM
348 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
349 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
350 PADUCH Paweł 1999-06-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
351 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
352 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
353 PAWLAK Jakub 2000-03-09 LKS Zantyr Sztum POM
354 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
355 PAWLOS Marcin 2000-01-19 LKS Vectra Włocławek KPO
356 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
357 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
358 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
359 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
360 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
361 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
362 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
363 PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
364 PIEKARSKI Jan 2005-02-14 MKS Sambor Tczew POM
365 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
366 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
367 PIETRYKA Karol 1996-09-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
368 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
369 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
370 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
371 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
372 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
373 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
374 POBŁOCKI Bartosz 2000-09-05 UKS Lipusz POM
375 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
376 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
377 POLAK Wojciech 2002-04-09 KL Gdynia POM
378 POPŁAWSKI Jan 2001-03-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
379 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
380 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
381 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
382 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
383 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
384 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
385 PRZYBOROWSKI Piotr 1999-10-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
386 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
387 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
388 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
389 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
390 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
391 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
392 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
393 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
394 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
395 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
396 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
397 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
398 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
399 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
400 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
401 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
402 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
403 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
404 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
405 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
406 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
407 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
408 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
409 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
410 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
411 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
412 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
413 RZENIECKI Szymon 2001-02-23 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
414 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
415 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
416 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
417 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
418 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
419 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
420 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
421 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
422 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
423 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
424 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
425 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
426 SKOCZYLAS Dominik 2002-10-23 UKS Jedynka Reda POM
427 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
428 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
429 SKURAS Filip 2001-08-25 KL Gdynia POM
430 SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 LKS Jantar Ustka POM
431 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
432 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
433 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
434 SOMIONKA Sebastian 2000-01-01 MLKS Baszta Bytów POM
435 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
436 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
437 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
438 SPERLING Arkadiusz 1999-03-05 SKL Filippides Starogard Gdański POM
439 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
440 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
441 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
442 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
443 STASIŃSKI Kacper 2002-10-11 UKS Start Smólnik KPO
444 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
445 STENCEL Kornel 1998-10-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
446 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
447 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
448 STRZELCZYK Krystian 2002-08-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
449 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
450 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
451 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
452 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
453 SZOPIŃSKI Olgierd 2001-08-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
454 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
455 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
456 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
457 SZURGOT Szymon 2002-01-22 KKB Starogard Gdański POM
458 SZWEDA Michał 2000-04-30 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
459 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
460 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
461 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
462 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
463 SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
464 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
465 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
466 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
467 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
468 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
469 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
470 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
471 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
472 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
473 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
474 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
475 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
476 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
477 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
478 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
479 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
480 TRZEBIATOWSKI Kewin 2000-02-16 KUKS Remus Kościerzyna POM
481 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
482 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
483 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
484 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
485 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
486 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
487 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
488 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
489 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
490 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
491 WANDA Mateusz 1997-07-17 CMKL Człuchów POM
492 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
493 WARSIŃSKI Dominik 2000-10-28 SKLA Sopot POM
494 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
495 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
496 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
497 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 MKL Szczecin ZPO
498 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
499 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
500 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
501 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
502 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
503 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
504 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
505 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
506 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
507 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
508 WINIARSKI Mateusz 2001-04-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
509 WIRA Kacper 2001-11-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
510 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
511 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
512 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
513 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
514 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
515 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
516 WITTBRODT Marcin 2001-09-06 KL Gdynia POM
517 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
518 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
519 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
520 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
521 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
522 WOJTOWICZ Maciej 2001-11-08 KL Gdynia POM
523 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
524 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
525 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
526 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
527 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
528 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
529 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
530 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
531 WRÓBEL Michał 2000-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
532 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
533 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
534 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
535 WYSOKIŃSKI Seweryn 1999-12-08 LKS Jantar Ustka POM
536 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
537 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
538 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
539 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
540 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
541 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
542 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
543 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
544 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
545 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
546 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
547 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
548 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
549 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
550 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
551 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
552 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
553 ZUBEL Krystian 2001-03-09 KSLZS Kruszwica KPO
554 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
555 ŻOŁĄDEK Damian 1997-10-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
556 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
557 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
558 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1015539169312sekund