PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2000-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
2 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
6 ADAMCZYK Wojciech 2002-07-19 UKS Achilles Leszno WLP
7 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
8 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
9 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
10 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
11 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
14 BADEŁEK Marek 2003-08-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
15 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
17 BANASZAK Tomasz 2002-03-21 UKS Piątka Jarocin WLP
18 BANAŚ Dawid 2002-02-01 ZLKL Zielona Góra LBU
19 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
20 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
21 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
22 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
23 BĄK Arkadiusz 2001-09-01 PLKS Gwda Piła WLP
24 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
25 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
26 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 BIAŁAS Konrad 2000-04-17 LKS Zorza Gdynia POM
28 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
29 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
30 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BIENIEK Mateusz 2001-04-24 UKS Achilles Leszno WLP
32 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 BINIEK Jakub 2001-03-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
34 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
35 BŁAŻEJEWSKI Szymon 2004-01-22 AZS Łódź LDZ
36 BOĆKO Mateusz 2001-05-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
37 BOLEWSKI Jędrzej 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
38 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
39 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
42 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
43 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
45 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
46 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
47 BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 RAZ Szczecin ZPO
48 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
51 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
52 BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
53 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
54 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
55 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
57 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
58 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
59 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
60 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
61 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
62 CICHOREK Artur 2001-10-05 KS Gwardia Piła WLP
63 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
64 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
65 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
66 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
67 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
68 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
69 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
70 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
71 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
72 CZERNIJ Kacper 1998-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
73 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
74 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
75 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
76 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
77 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
78 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
79 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
80 DACHTERA Jan 1999-05-18 OŚ AZS Poznań WLP
81 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 DANISEWICZ Jakub 2001-03-01 MKS Gniezno WLP
83 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
84 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
85 DOBRAK Filip 2001-08-24 BKS Bydgoszcz KPO
86 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
87 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
88 DOMARADZKI Jakub 2002-05-13 KS Gwardia Piła WLP
89 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
90 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
92 DRABIK Oskar 1991-05-09 KS Agros Zamość LBE
93 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
94 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
95 DZIK Szymon 2000-12-01 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
96 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
97 DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 LKS Lubusz Słubice LBU
98 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
99 FABISIAK Marek 1999-04-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
100 FĄS Mateusz 2000-08-03 PLKS Gwda Piła WLP
101 FELKEL Mikołaj 2002-11-19 MKS Gniezno WLP
102 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
103 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
104 FILIPCZAK Arkadiusz 1998-11-05 MKS Gniezno WLP
105 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
106 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
107 FRĄSZCZAK Patryk 1995-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
108 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
109 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
112 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
113 GALAS Jakub 2001-06-19 UKS Sprinter Słodków WLP
114 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
115 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
116 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
117 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
118 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
119 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
120 GŁUSZEK Sławomir 1981-04-17 niest. Wrocław DOL
121 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
122 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
123 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
124 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
125 GORZELAŃCZYK Paweł 1996-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
126 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
127 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL GGG Radom MAZ
128 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
129 GOSS Michał 1999-09-23 AZS Łódź LDZ
130 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
131 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
132 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
133 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
134 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
135 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
136 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
137 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
138 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
139 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
140 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
141 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
142 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
143 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
144 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
145 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
146 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
147 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
148 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
150 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
151 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
152 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
153 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
154 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
155 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
156 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
157 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
158 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
159 JAKUBOWSKI Paweł 2001-04-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
160 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
161 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
162 JANKOWSKI Dawid 2001-06-19 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
163 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
164 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
165 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
166 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
167 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
168 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
169 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
170 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
171 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
172 JAWORSKI Aleks 2003-08-29 AZS Łódź LDZ
173 JAZEL Szymon 2000-06-03 LKS Vectra Włocławek KPO
174 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
175 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
176 JĘDRZEJCZAK Jakub 2003-01-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
177 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
178 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
179 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
180 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
181 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
182 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
183 KACZMAREK Szymon 1999-02-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
184 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL GGG Radom MAZ
185 KAJDAN Hubert 2004-01-06 LUKS Orkan Września WLP
186 KALINA Michał 1999-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
187 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
188 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
189 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
190 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
191 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
192 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
193 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
194 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
195 KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 BKS Bydgoszcz KPO
196 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
197 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
198 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
199 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
200 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
201 KLOCZKO Mateusz 2002-04-24 GKS Start Długołęka DOL
202 KLUPP Michał 1993-08-05 OŚ AZS Poznań WLP
203 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
204 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
205 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
206 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
207 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
208 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
209 KONEK Paweł 2002-01-02 PLKS Gwda Piła WLP
210 KONIECZNY Mateusz 2001-08-23 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
211 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
212 KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 LUKS Start Nakło KPO
213 KORCZ Dawid 1997-03-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
214 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
215 KORYTOWSKI Bartosz 2002-09-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
216 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
217 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
218 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
219 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
220 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
221 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
222 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
223 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
225 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
226 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
227 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
229 KOZŁOWSKI Miłosz 2000-06-26 LKS Sana Kościan WLP
230 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL GGG Radom MAZ
231 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 LUKS Start Nakło KPO
233 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
234 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
235 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
236 KRUS Mateusz 1999-09-27 LUKS Orkan Września WLP
237 KRYGIER Tomasz 1999-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
238 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
239 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
240 KRZYŻANIAK Jakub 2001-01-14 PLKS Gwda Piła WLP
241 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
242 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
243 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
244 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
245 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
246 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
247 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
248 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
249 KUKLA Łukasz 2000-09-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
250 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
251 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
252 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
254 KUŁACZ Marcin 1999-06-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
255 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
256 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
257 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
258 KUPISZ Jan 2001-11-27 LLKS Osowa Sień LBU
259 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
260 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
261 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
262 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
263 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
264 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
265 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
266 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
267 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
268 LATOS Jakub 1999-05-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
269 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
270 LEHMANN Sebastian 2000-07-01 OŚ AZS Poznań WLP
271 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
272 LESIECKI Jacek 1991-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
273 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
274 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
275 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
276 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
277 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
278 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
279 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
280 LIGMAN Michał 1999-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
281 LIGOCKI Filip 1998-02-06 UKS Czwórka Inowrocław KPO
282 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
283 LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
284 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
285 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
286 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
287 LOSY Bartosz 1999-09-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
288 LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
289 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
290 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
291 ŁAWNICZAK Marcin 1999-06-28 UKS Sokół Żmigród DOL
292 ŁĄCZNIAK Tomasz 2000-11-21 UKS Przełaj Żerków WLP
293 ŁESZYK Tymoteusz 2000-04-28 LLKS Osowa Sień LBU
294 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
295 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
296 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
297 ŁUKASZYK Wiktor 2001-02-13 UKS Sportowiec Borowo WLP
298 ŁYSIAK Łukasz 2002-04-21 UKS Przełaj Żerków WLP
299 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
300 MACHOŃSKI Jakub 2000-03-30 MKL Jarocin WLP
301 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
302 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
303 MACKIEWICZ Jonatan 2001-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
304 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
305 MADAJ Hubert 2000-11-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
306 MAJCHRZAK Jan 2001-01-01 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
307 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
308 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
309 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
310 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
311 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
312 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
313 MAŁECKI Kacper 1999-04-21 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
314 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
315 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
316 MAŃKOWSKI Kacper 2000-04-27 OŚ AZS Poznań WLP
317 MAQBOOL Adeel 1993-01-08 MKS Gniezno WLP
318 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
319 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
320 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
321 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
322 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
323 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
324 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
325 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
326 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
327 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
328 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
329 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
330 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
331 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
332 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
333 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
334 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
335 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
336 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
337 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
338 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
339 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
340 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
341 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
342 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
343 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
344 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
345 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
346 MŁODYSTACH Dawid 2000-08-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
347 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
348 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
349 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
350 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
351 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
352 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
353 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
354 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
355 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
356 MOTYL Hubert 2000-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
357 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
358 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
359 MRUG Kamil 2001-10-30 MUKS Kadet Rawicz WLP
360 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
361 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
362 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
363 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
364 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
365 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
366 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
367 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 KSI Start Szczecin ZPO
368 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
369 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
370 NIEWIADOMSKI Igor 1994-08-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
371 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
372 NOWACKI Patryk 1999-06-16 KS Energetyk Poznań WLP
373 NOWAK Kajetan 2000-09-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
374 NOWAK Łukasz 1988-12-18 KU AZS UAM Poznań WLP
375 NOWAK Mateusz 2000-01-04 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
376 NOWAK Michał 2000-04-20 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
377 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
378 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
379 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
380 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
381 ODWROT Michał 1997-04-08 KS Gwardia Piła WLP
382 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
383 OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
384 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
385 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
386 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
387 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
388 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
389 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
390 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
391 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
392 OŚKO Kacper 2001-12-02 UKS Achilles Leszno WLP
393 OŚKO Krzysztof 1998-06-22 UKS Achilles Leszno WLP
394 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
395 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
396 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
397 PARUSZEWSKI Mikołaj 2000-04-18 MKS Gniezno WLP
398 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
399 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
400 PATELA Mikołaj 2002-02-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
401 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
402 PAWLACZYK Krzysztof 2000-01-01 UKS Przełaj Żerków WLP
403 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
404 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 RLTL GGG Radom MAZ
405 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
406 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
407 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
408 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
409 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
410 PIECHOWIAK Tomasz 1999-03-25 MKS Gniezno WLP
411 PIETRZAK Jakub 2001-02-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
412 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
413 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
414 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
415 PILCH Eryk 2000-03-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
416 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
417 PIOTROWSKI Krzysztof 2000-03-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
418 PIÓRO Olaf 2001-08-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
419 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
420 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
421 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
422 PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 KS Energetyk Poznań WLP
423 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
424 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
425 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
426 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
427 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
428 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
429 PRZYBYLAK Jakub 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
430 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
431 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
432 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
433 PUCZKO Michał 1999-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
434 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
435 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
436 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
437 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
438 PYŻALSKI Dawid 2002-07-28 MKS Baszta Szamotuły WLP
439 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
440 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
441 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
442 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
443 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
444 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
445 RODEWALD Bartosz 2002-11-15 UKS Sportowiec Borowo WLP
446 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
447 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
448 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
449 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
450 ROSIAK Maciej 2001-09-16 UKS Sprinter Słodków WLP
451 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
452 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
453 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
454 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
455 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
456 RUCIŃSKI Patryk 1999-05-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
457 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
458 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
459 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
460 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
461 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
462 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
463 RYBACZEWSKI Tobiasz 2001-09-07 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
464 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
465 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
466 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
467 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
468 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
469 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
470 SERAFIŃSKI Maciej 1996-01-07 KS Agros Zamość LBE
471 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
472 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
473 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
474 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
475 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
476 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
477 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
478 SKORUPA Kamil 1999-01-23 UKS Filipides Teresin MAZ
479 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
480 SKÓRNICKI Maciej 1996-10-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
481 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
482 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
483 SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 LKS Jantar Ustka POM
484 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
485 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
486 SOBECKI Adrian 1999-10-23 UKS Achilles Leszno WLP
487 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
488 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
489 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
490 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
491 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
492 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
493 SPYCHAŁA Franciszek 2002-07-20 MKS Baszta Szamotuły WLP
494 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
495 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
496 STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 AZS Łódź LDZ
497 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
498 STASIK Damian 2000-02-21 UKS Olimp Duszniki WLP
499 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
500 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
501 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
502 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
503 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
504 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
505 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
506 SZMIDT Jędrzej 1999-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
507 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
508 SZMYT Kacper 1999-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
509 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
510 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
511 SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 KL Iskra Białogard ZPO
512 SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
513 SZYCH Robert 1971-05-01 RAZ Szczecin ZPO
514 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
515 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
516 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
517 SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
518 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
519 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
520 SZYSZKA Wojciech 2000-06-09 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
521 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
522 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
523 ŚWIERCZ Mateusz 2000-06-16 UKS Gimnazjon Suchy Las WLP
524 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
525 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
526 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
527 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
528 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
529 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
530 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
531 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
532 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
533 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
534 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
535 TUROWSKI Kamil 1996-10-14 OŚ AZS Poznań WLP
536 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
537 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
538 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
539 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
540 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
541 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
542 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
543 URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
544 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
545 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
546 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
547 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
548 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
549 WALKOWIAK Stanisław 2004-05-27 KS Energetyk Poznań WLP
550 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
551 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
552 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
553 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
554 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
555 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
556 WAWRZYNIAK Mikołaj 1993-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
557 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
558 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
559 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
560 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
561 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
562 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
563 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
564 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
565 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
566 WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 RLTL Optima Radom MAZ
567 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź LDZ
568 WILK Piotr 2002-08-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
569 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
570 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1987-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
571 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
572 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
573 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
574 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
575 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
576 WŁODARCZYK Patryk 2003-05-15 MKS Gniezno WLP
577 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
578 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
579 WOJCIESZAK Przemysław 1995-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
580 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
581 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
582 WOLSKI Norbert 2000-01-08 UKS Sprint Legnica DOL
583 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
584 WÓJCIK Michał 1999-10-01 UKS Dwójka Milicz DOL
585 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
586 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
587 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
588 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
589 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
590 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
591 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
592 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
593 ZAGAJEWSKI Rafał 1997-10-20 KL Iskra Białogard ZPO
594 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
595 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
596 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
597 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
598 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
599 ZAWADZKI Norbert 2002-10-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
600 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
601 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
602 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
603 ZEMMER Dawid 2001-09-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
604 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
605 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
606 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
607 ZIELIŃSKI Jakub 2000-07-09 SL GKS Olsza Olszyna DOL
608 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
609 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
610 ZIENKIEWICZ Jakub 2000-03-23 MLKS Agros Żary LBU
611 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
612 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
613 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
614 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
615 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
616 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
617 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
618 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
619 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
620 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.79218792915344sekund