GACKA Kinga
2001-10-25
BKS Bydgoszcz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ADAMEK Patrycja 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ADRYJAŃCZYK Małgorzata 1974-02-12 MKL Toruń KPO
4 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 OKS Skra Warszawa MAZ
6 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
7 BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
8 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 MKS Piast Głogów DOL
9 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
12 BĄKOWSKA Karolina 2003-03-26 LKS Vectra Włocławek KPO
13 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
14 BEMBNISTA Antonina 2001-07-15 UKS Wyspiański Szubin KPO
15 BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 UKS Wyspiański Szubin KPO
16 BERDYCH Natalia 2001-01-06 BKS Bydgoszcz KPO
17 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
20 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
21 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
22 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
23 BRZYSKA Martyna 2002-01-19 MKL Toruń KPO
24 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
25 CERK Karolina 1998-02-01 MKP Szczecinek ZPO
26 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 KS Gwardia Piła WLP
28 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
29 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
30 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
31 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS Agros Chełm LBE
32 CIURKOT Noemi 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
36 CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
37 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
40 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
41 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 DĄBROWSKA Jagoda 2002-10-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
43 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
44 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
45 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
46 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 OŚ AZS Poznań WLP
47 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
48 DUTKIEWICZ Magdalena 2001-03-19 LUKS Start Nakło KPO
49 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
51 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
52 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
53 ELWART Wiktoria 2000-02-14 MKL Toruń KPO
54 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
55 FORC Wiktoria 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
58 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
59 GALL Julia 2000-10-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
60 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
61 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 GĄSOWSKA Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
63 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
64 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
65 GOŁUŃSKA Zuzanna 2002-07-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 GORA Eliza 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
67 GORNOWICZ Daria 2002-10-27 KS Wda Świecie KPO
68 GOŚCINIAK Nikola 2004-03-25 LKS Vectra Włocławek KPO
69 GÓRAL Wiktoria 2001-02-19 MKS Baszta Szamotuły WLP
70 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
71 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
72 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
74 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
75 GUTMAŃSKA Natalia 2000-01-30 MKL Toruń KPO
76 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
77 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
78 HANELT Lorena 2001-12-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
79 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
80 HOŁOWIEJ Aleksandra 1999-12-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
81 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
82 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
83 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
84 JABŁOŃSKA Zuzanna 2002-05-16 BKS Bydgoszcz KPO
85 JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 SKLA Sopot POM
86 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 RKS Łódź LDZ
87 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
88 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
91 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 JELIŃSKA Karina 1999-09-13 GKS Olimpia Grudziądz KPO
93 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
95 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 KAISER Jagoda 2002-05-07 UKB Szubin KPO
97 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
99 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
100 KANIEWSKA Monika 1999-01-15 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
101 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
103 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
104 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
105 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
106 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
107 KOBUSIŃSKA Michalina 2002-05-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
109 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
110 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
111 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
112 KONICKA Julia 2001-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
115 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
116 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 SL Olimpia Poznań WLP
117 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
118 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
119 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
120 KOWAL Martyna 2001-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
122 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
124 KOWALSKA Katarzyna 2000-05-17 LUKS Start Nakło KPO
125 KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 MKL Jarocin WLP
126 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
128 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
130 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
131 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
132 KWIT Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
133 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
134 LAMENT Alicja 2000-01-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
135 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
136 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
137 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
138 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
139 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
141 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
142 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
143 LISIECKA Maria 2000-07-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
144 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
145 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
146 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
147 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 ŁUKOMSKA Julia 2001-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
149 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
150 MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 MKS Inowrocław KPO
151 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
152 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
153 MARACHOWSKA Daria 2001-05-03 LUKS Start Nakło KPO
154 MATUSIAK Maria 2002-04-24 LUKS Orkan Września WLP
155 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
156 MEGER Weronika 2004-09-13 BKS Bydgoszcz KPO
157 MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 MUKL Brodnica KPO
158 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
159 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
161 MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 RKS Łódź LDZ
162 MRÓWCZYŃSKA Marlena 2002-08-26 MKL Jarocin WLP
163 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 LUKS Orkan Września WLP
164 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
165 NEIMAN Julia 2002-05-15 MKLA Łęczyca LDZ
166 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
167 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
168 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk POM
169 NOWOSADKO Julia 2002-08-15 AML Słupsk POM
170 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
172 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
173 OSTRZYNIEWSKA Wiktoria 2000-04-07 SKLA Sopot POM
174 PACZYŃSKA Wiktoria 1999-02-10 LUKS Start Nakło KPO
175 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
176 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
177 PAŁKA Martyna 2001-12-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
178 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 PANASIUK Natalia 2000-05-04 SKLA Sopot POM
180 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
181 PARTYKA Alicja 2001-12-18 BKS Bydgoszcz KPO
182 PAWŁOWSKA Patrycja 1999-11-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
183 PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
185 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
186 PIONTKOWSKA Zuzanna 2002-01-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
187 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie KPO
188 PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 MUKL Brodnica KPO
189 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 GKS Żukowo POM
190 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 PODWIKA Lena 2002-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
193 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
194 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
195 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
196 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
197 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 PRUSS Wiktoria 2001-09-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
200 RĄCZKA Julia 2000-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
201 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
202 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
203 ROSINKE Michalina 2000-02-15 RKS Rumia POM
204 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
205 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
206 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
207 RYBKA Paulina 2003-11-28 LKS Vectra Włocławek KPO
208 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
209 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
210 SALA Emilia 2002-03-05 GKS Start Długołęka DOL
211 SIEG Weronika 2002-03-19 CMKL Człuchów POM
212 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
213 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
214 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom MAZ
215 SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
216 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
217 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
218 SPITZKA Agnieszka 2002-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
219 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
220 STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
221 STEFAŃSKA Julia 2002-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
222 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
223 STĘPIEŃ Karolina 1999-12-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
224 STÓJ Alicja 2001-03-23 SKLA Sopot POM
225 STROIKE Maria 2004-09-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
226 STROJNA Julia 1999-09-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
227 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
228 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
229 STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 LUKS Start Nakło KPO
230 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
231 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
232 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
233 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
234 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
235 SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
236 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
237 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
238 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
239 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
240 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
241 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
242 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice SLK
243 TAŃSKA Julia 2005-04-30 MKS Inowrocław KPO
244 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
245 THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
246 TROJAN Julia 2003-08-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
247 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
249 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
250 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
251 WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 LKS Vectra Włocławek KPO
252 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda WMZ
253 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
254 WATRAS Monika 1998-04-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
255 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
256 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KPO
257 WICA Zuzanna 2000-05-13 MLKS Baszta Bytów POM
258 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Katowice SLK
259 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
260 WITKOWSKA Julia 2004-03-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
262 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
263 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
264 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
265 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
266 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
267 WROŃSKA Natalia 2001-06-19 MUKL Brodnica KPO
268 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
269 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
270 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
271 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
272 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
273 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
274 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 AZS-AWF Katowice SLK
275 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
276 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
277 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
278 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
279 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
280 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
281 ŻYGADŁO Oliwia 2001-04-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3472261428833sekund