KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
6 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
10 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
11 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL GGG Radom MAZ
13 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
15 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
16 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
18 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
19 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
20 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
22 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
23 BIEDA Robert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
24 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
25 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
26 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
31 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
32 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
33 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
34 BOLIGŁOWA Piotr 2010-03-03 Kraków Athletics Team MLP
35 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 BOROŃ Dariusz 1992-11-25 UKS Lider Siercza MLP
38 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
39 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
40 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
42 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
43 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
44 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
45 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
47 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
48 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
49 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
50 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
52 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
53 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
54 CIEŚLA Tomasz 1999-08-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
55 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
56 CIĘSZCZYK Tomasz 2007-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
57 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
58 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
59 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
60 CZERNIJ Kacper 1998-06-06 ZLKL Zielona Góra LBU
61 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
62 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
63 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
64 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
65 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
66 CZUPAŁA Martin 1994-11-09 UKS Olimpia Zabrze SLK
67 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
68 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
69 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
70 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
71 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
72 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
73 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
75 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
76 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
77 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
78 DOMISZEWSKI Ignacy 1990-07-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
79 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
80 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
81 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
82 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
84 DUDZIC Krzysztof 1996-05-31 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
85 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
86 DWOJAK Paweł 1988-03-19 ULKS Lipinki MLP
87 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
88 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
89 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
90 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
91 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
92 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
94 FLAGA Przemysław 1983-01-27 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
95 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
96 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
97 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
98 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
99 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
100 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
101 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
102 GARBOWSKI Kamil 1998-06-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
103 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
104 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
105 GAWARKIEWICZ Tristan 1998-10-21 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
106 GAWORSKI Damian 1997-12-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
108 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
109 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
110 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
111 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
112 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
113 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
114 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
115 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
116 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL GGG Radom MAZ
117 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
118 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
119 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
120 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
121 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
122 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
123 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
124 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
125 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
126 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
127 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
128 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
129 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
130 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
131 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
133 GZEŚKÓW Wojciech 1997-06-26 GLKS Świdnica DOL
134 HAJDUK Kacper 2009-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
135 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
136 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
137 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
138 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
139 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
140 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
141 HERBRETEAU Quentin 1994-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
142 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
143 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
144 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
145 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
146 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
147 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
148 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
149 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
150 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
151 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
152 JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 MKS Sambor Tczew POM
153 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
154 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
155 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
156 JĘDRZEJEK Paweł 2009-01-12 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
157 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
158 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
159 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
160 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
161 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
162 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
163 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
164 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL GGG Radom MAZ
165 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
166 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
167 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
168 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
169 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
170 KANTYKA Kacper 2007-07-10 Kraków Athletics Team MLP
171 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
172 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
173 KARASIŃSKI Michał 1999-03-04 LKB Rudnik SWK
174 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
175 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
176 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
177 KARWIŃSKI Michał 1996-06-13 LKS Zantyr Sztum POM
178 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
179 KASPRZYCKI Miłosz 1998-01-01 UKS 12 Kalisz WLP
180 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
181 KAWECZYŃSKI Krzysztof 1981-09-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
182 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
183 KIC Damian 1996-04-30 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
184 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
185 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
186 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
187 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
189 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
190 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
191 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
192 KLUBA Łukasz 1998-03-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
193 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
194 KMIECIK Bartosz 1998-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
195 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
196 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
197 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
198 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
199 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
200 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
201 KOSMALA Szymon 1998-10-02 LKS Zantyr Sztum POM
202 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
203 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
204 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
205 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
206 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
207 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
208 KOZICA Sebastian 1998-05-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
209 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
210 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL GGG Radom MAZ
211 KOZYRA Bartłomiej 1999-01-29 WKS Wawel Kraków MLP
212 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
213 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
214 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
215 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
216 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
217 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
218 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
219 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
220 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
221 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
222 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
223 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
224 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
225 KUBICKI Sebastian 1991-01-01 niest. Olsztyn WMZ
226 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
227 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
228 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
229 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
230 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
231 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
232 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
233 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
234 KULKA Szymon 1993-06-22 RLTL GGG Radom MAZ
235 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
236 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
237 KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 SBG Salco Niepołomice MLP
238 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
239 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
240 KUTERBA Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza MLP
241 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1996-02-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
242 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
243 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
244 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
245 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
246 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
247 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
249 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
250 LESIECKI Jacek 1991-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
251 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
252 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
253 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
254 LINKA Kamil 1995-02-02 KS Gwardia Piła WLP
255 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
256 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
257 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
258 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
259 ŁAWNICZAK Marcin 1999-06-28 UKS Sokół Żmigród DOL
260 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
261 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
262 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
263 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
264 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
265 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
266 MAGIERA Mateusz 1998-07-15 TL ROW Rybnik SLK
267 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
268 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
269 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
270 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
271 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
272 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
273 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
274 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
275 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
276 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
277 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
278 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
279 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
280 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
281 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
282 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
283 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
284 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 KS Prefbet-Sonarol POD
285 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
286 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
287 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
288 MICAŁ Krzysztof 2008-04-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
289 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
290 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
291 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
292 MIELEWCZYK Dawid 1997-07-07 MLKS Baszta Bytów POM
293 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
294 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
295 MIGUT Jerzy 1966-12-11 SL GKS Olsza Olszyna DOL
296 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
297 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
298 MISJAN Rafał 1993-07-17 KS Team Baryła Gorzów LBU
299 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
300 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
301 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
302 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
303 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
304 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
305 MORDYŃSKI Bartłomiej 1994-05-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
306 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
307 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
308 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
309 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
310 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
311 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
312 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
313 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
314 MUZOLF Sebastian 1999-12-12 LUKS Start Nakło KPO
315 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
316 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
317 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
318 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
319 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
320 NORDWING Rafał 1988-07-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
321 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
322 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
323 NOWAK Jakub 1989-11-18 KS Prefbet-Sonarol POD
324 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
325 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
326 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
327 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
328 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
329 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
330 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
331 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
332 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
333 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
334 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
335 OPIAŁ Grzegorz 1985-02-22 niest. Kraków MLP
336 ORSZEWSKI Kacper 1999-11-13 KS Podlasie Białystok POD
337 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
338 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
339 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
340 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
341 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
342 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
343 OZDOBA Mariusz 1995-04-29 AZS-AWF Katowice SLK
344 PABISZ Mirosław 1994-03-27 KKB MOSiR Krosno PDK
345 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
346 PANKRATOW Paweł 1995-04-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
347 PANNA Jakub 1999-06-10 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
348 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
349 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
350 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
351 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 SKL Sucha Beskidzka MLP
352 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
353 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
354 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
355 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
356 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
357 PEMPUŚ Bernard 1999-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
358 PETKOW Paweł 1995-11-02 UMKS Junior Pionki MAZ
359 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
360 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
361 PĘKALA Piotr 1998-02-23 Akademia Biegowa Żary LBU
362 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
363 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
364 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
365 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
366 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
367 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
368 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
369 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
370 POCIECHA Tomasz 1988-08-04 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
371 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
372 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
373 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
374 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
375 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
376 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
377 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
378 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
379 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
380 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
381 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
382 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
383 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
384 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
385 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
386 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
387 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
388 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
389 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
390 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
391 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
392 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
393 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
394 ROMASZKO Albert 1998-11-26 MKS Unia Hrubieszów LBE
395 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
396 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
397 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
398 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
399 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
400 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
401 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
402 RYDZIŃSKI Patryk 1995-06-30 niest. Warszawa MAZ
403 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
404 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
405 RZEPA Krzysztof 1995-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
406 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
407 SATOR Damian 1996-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
408 SAWICKI Szymon 1991-07-24 GUKS Asy Dywity WMZ
409 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
410 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
411 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
412 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
413 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
414 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
415 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
416 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
417 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
418 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
419 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
420 SKIBA Łukasz 1988-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
421 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
422 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
423 SŁONKA Piotr 1999-04-21 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
424 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
425 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
426 SOBCZYK Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice DOL
427 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
428 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
429 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
430 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
431 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
432 STANKIEWICZ Radosław 1989-05-23 LKB im. Braci Petk Lębork POM
433 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
434 STARUCH Jan 1997-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
435 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
436 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
437 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
438 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
439 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
440 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
441 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
442 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
443 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
444 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
445 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
446 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
447 SZYMANOWSKI Przemysław 1986-11-30 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
448 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
449 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
450 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
451 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
452 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
453 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
454 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
455 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
456 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
457 TABOR Dominik 1995-04-24 SBG Salco Niepołomice MLP
458 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
459 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
460 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
461 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
462 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
463 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
464 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
465 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
466 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
467 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
468 ULIDOWSKI Andrzej 1971-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
469 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
470 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
471 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
472 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
473 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
474 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
475 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
476 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
477 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
478 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
479 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
480 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
481 WERNER Kamil 1999-12-03 SL GKS Olsza Olszyna DOL
482 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
483 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
484 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
485 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
486 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
487 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
488 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
489 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
490 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
491 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
492 WIŚNIEWSKI Mateusz 1997-11-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
493 WITCZAK Filip 1999-02-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
494 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
495 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
496 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
497 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
498 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
499 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
500 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
501 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
502 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
503 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
504 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
505 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
506 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
507 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
508 WÓJCIK Michał 1999-10-01 UKS Dwójka Milicz DOL
509 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
510 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
511 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
512 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
513 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
514 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
515 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
516 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
517 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
518 ZĄBCZYŃSKI Karol 2009-12-24 KS Victoria Trzebinia MLP
519 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
520 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
521 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
522 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
523 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
524 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
525 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
526 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
527 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
528 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
529 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
530 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
531 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
532 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
533 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
534 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
535 ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
536 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
537 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2732450962067sekund