WIĄCEK Aleksander
2000-07-02
OKS Start Otwock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
4 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
6 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
7 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
8 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
11 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
12 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BADUREK Maciej 1988-10-31 KS Prefbet-Sonarol POD
15 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
17 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
18 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
19 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 BĄCZEK Wojciech 2000-02-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
21 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
22 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
23 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
24 BELGRAU Szymon 1994-12-16 MKL Szczecin ZPO
25 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
26 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
27 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
29 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
30 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 LKB Rudnik SWK
32 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
33 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
34 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
35 BOGDAL Filip 1998-05-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
36 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
37 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
39 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
40 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
42 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
43 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
44 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
45 BYTNIEWSKI Szymon 1991-03-06 SKS Unia Swarzędz WLP
46 CELIŃSKI Kacper 2002-10-01 OKS Start Otwock MAZ
47 CELIŃSKI Tomasz 2001-03-12 OKS Start Otwock MAZ
48 CENTKA Jakub 1998-10-21 KS Gwardia Piła WLP
49 CHATYS Przemysław 1990-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
51 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
53 CHMIELEWSKI Bartłomiej 2000-05-11 OKLA Ostrołęka MAZ
54 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
55 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
56 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 CHYLIŃSKI Alek 2001-09-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
59 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
60 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 BKS Bydgoszcz KPO
61 COŁTA Kamil Jakub 2000-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
63 CZEKAŃSKI Maciej 1985-10-08 MKS Sambor Tczew POM
64 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
65 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
66 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
67 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
68 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
69 CZYŻKOWSKI Paweł 1985-10-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 DACHTERA Jan 1999-05-18 OŚ AZS Poznań WLP
71 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
72 DAMENTKA Kamil 1998-01-01 niest. Gdańsk POM
73 DAŃKOWSKI Dominik 2000-12-23 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
74 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
75 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
76 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
77 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
78 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
79 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik SWK
80 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
81 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
82 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 DRAWC Filip 2000-10-19 SKLA Sopot POM
84 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
85 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
86 DRYPS Ryszard 1957-02-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
87 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
88 DUCZYŃSKI Maciej 1975-11-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
89 DUDCZAK Michał 2000-10-04 LLKS Osowa Sień LBU
90 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
91 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
92 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
93 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
94 DZIOBA Mateusz 1995-02-18 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba DOL
95 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
96 FELCZAK Jakub 1994-07-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
98 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
99 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
100 FRĄSZCZAK Patryk 1995-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
101 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
102 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
104 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
105 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
106 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
107 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
108 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
109 GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 TKKF Płock MAZ
110 GLAPA Szymon 2000-06-09 MKL Jarocin WLP
111 GLITA Mikołaj 1999-09-16 UKS Orlik Pionki MAZ
112 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
113 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
114 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
115 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
116 GOLENIEWSKI Mateusz 1992-03-23 MKL Toruń KPO
117 GOŁASZEWSKI Michał 1976-08-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
119 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
120 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
121 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
122 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
123 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
124 GOSK Dominik 1992-11-09 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
125 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
126 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
127 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
128 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
129 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
130 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
131 GRAJEK Mateusz 1990-05-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
132 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
133 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
134 GROMEK Radosław 1983-11-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
136 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
137 GRUDA Adam 2001-12-13 KL Ziemia Kłodzka DOL
138 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
139 GRUSZKA Gracjan 1999-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
141 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
142 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 BKS Bydgoszcz KPO
143 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
144 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
145 HARTLEB Dawid 1988-11-30 MKS Siechnice DOL
146 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
147 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
148 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
149 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
150 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
151 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
152 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
153 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
154 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
155 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Ducla Academy Warszawa MAZ
156 JASZCZUK Michał 1990-01-13 LKS Korab Olecko WMZ
157 JAŚTAL Piotr 1994-01-03 LKB Rudnik SWK
158 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
159 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
160 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
161 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
162 JUCHNER Mateusz 1998-04-16 KS Żeglina Sieradz LDZ
163 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
164 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
165 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
166 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
167 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
168 KACZOR Jan 2002-01-02 WLKS Wrocław DOL
169 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
170 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
171 KAJDAS Adam 1999-05-09 UKS Filipides Teresin MAZ
172 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
173 KAŁASKA Michał 2001-06-21 GKS Wilga Garwolin MAZ
174 KANIECKI Piotr 2000-06-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
175 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
176 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Air Zone Warszawa MAZ
177 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
178 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
179 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
180 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
181 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
182 KIELISZEK Piotr 2000-11-20 UKS Otrębusy MAZ
183 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
184 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
185 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
186 KILIŃSKI Jan 2000-08-25 OKS Skra Warszawa MAZ
187 KINASZ Jerzy 1994-01-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
188 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
189 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KRT Jelenia Góra DOL
190 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
191 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
192 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
194 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
195 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
196 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
197 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
198 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
199 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
200 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
201 KOPKA Radosław 2000-04-18 MKS Durasan Płońsk MAZ
202 KORC Rafał 1982-03-09 OKS Start Otwock MAZ
203 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
204 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
205 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
206 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
207 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
208 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
209 KOWALSKI Bartosz 2000-05-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
210 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
211 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
212 KOWALSKI Wojciech 1982-09-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
213 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
214 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
215 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
216 KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 TL ROW Rybnik SLK
217 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
218 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
219 KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 RLTL ZTE Radom MAZ
220 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
221 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
222 KRYGIER Krzysztof 1991-06-21 niest. Łódź LDZ
223 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
224 KUBIAK Kacper 2000-06-01 MKST Astra Nowa Sól LBU
225 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
226 KUBICKI Adam 1988-12-24 niest. Warszawa MAZ
227 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
228 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
229 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
230 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
231 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
233 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
234 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
235 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
236 KULKA Szymon 1993-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
237 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
238 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
239 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
240 KUSTER Sylwester 1985-08-23 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
241 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
242 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
243 KWARTA Maciej 1988-01-13 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
244 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
245 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
246 LAMPERSKI Marcin 1992-10-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
247 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
249 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
250 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
251 LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 MKS Siechnice DOL
252 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
253 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
254 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
255 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
256 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
257 LEWNA Adam 1989-11-15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
258 LIBAN Zygfryd 1943-12-04 niest. Gdańsk POM
259 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
260 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
261 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
262 LOTEK Krzysztof 1990-01-01 niest. Lublin LBE
263 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 UKS Olimpia Węgliniec DOL
264 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
265 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
266 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
267 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
268 ŁUKASIEWICZ Sebastian 1988-03-19 niest. Kielce SWK
269 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
270 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
271 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
272 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
273 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
274 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
275 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
276 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
277 MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
278 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
279 MAŁOLEPSZY Rafał 1993-09-06 niest. Wrocław DOL
280 MAŃSKI Patryk 1999-08-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
281 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
282 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
283 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
284 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
285 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
286 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
287 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
288 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
289 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 KS Prefbet-Sonarol POD
290 MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
291 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
293 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
294 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
295 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
296 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
297 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
298 MIENICKI Rafał 2006-01-28 ŚUKS Polna Warszawa MAZ
299 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
300 MIŁKOWSKI Mikołaj 2007-03-24 UKS 48 Warszawa MAZ
301 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
302 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
303 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
304 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
305 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
306 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
307 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
308 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
309 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
310 MORAWSKI Robert 1978-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
311 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
312 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
313 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
314 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
315 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
316 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
317 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
318 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
319 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
320 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
321 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
322 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
323 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
324 NALEWALSKI Rafał 1994-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
325 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
326 NIEDZIÓŁKA Jakub 1998-01-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
327 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
328 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
329 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
330 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
331 NOWAK Jakub 1989-11-18 KS Prefbet-Sonarol POD
332 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
333 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
334 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
335 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
336 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
337 NOŻYŃSKI Dariusz 1980-04-07 RK Athletics Warszawa MAZ
338 OCHAL Paweł 1981-07-17 KS Prefbet-Sonarol POD
339 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
340 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
341 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
342 OLSZAŃSKI Paweł 1996-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
343 OLSZEWSKI Bartosz 1984-06-18 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
344 OLSZEWSKI Grzegorz 2001-05-21 MTE Milanówek MAZ
345 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
346 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
347 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
348 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
349 OSEŁKA Przemysław 1995-07-06 niest. Warszawa MAZ
350 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
351 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
352 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
353 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
354 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
355 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
356 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
357 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
358 PAWLACZYK Bartosz 1996-12-16 SSMKS Parasol Wrocław DOL
359 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
360 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
361 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 RLTL Optima Radom MAZ
362 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
363 PEK Daniel 1998-02-03 niest. Gdańsk POM
364 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
365 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
366 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
367 PĘCZEK Adrian 2001-05-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
368 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
369 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
370 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
371 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
372 PIEŃKOWSKI Daniel 2001-03-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
373 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
374 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
375 PISULSKI Adam 1980-12-24 MKS Siechnice DOL
376 POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
377 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
378 PODYMNIAK Szymon 1997-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
379 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
380 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
381 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
382 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
383 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
384 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
385 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
386 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
387 PRZYBYLSKI Tomasz 1985-06-04 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
388 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
389 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
390 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
391 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
392 RACZYŃSKI Mikołaj 1992-02-06 LKS Ostromecko KPO
393 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
394 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
395 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
396 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
397 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 MKS Inowrocław KPO
398 ROGOWSKI Michał 1991-03-14 WSSiRN Start Katowice SLK
399 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
400 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
401 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
402 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
403 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
404 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
405 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
406 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
407 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
408 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
409 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
410 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
411 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
412 RYDZIŃSKI Patryk 1995-06-30 niest. Warszawa MAZ
413 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
414 RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
415 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
416 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
417 SAWICKI Szymon 1991-07-24 GUKS Asy Dywity WMZ
418 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
419 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
420 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
421 SIEMIENIEC Olaf 2002-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
422 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
423 SIKORA Kacper 2000-07-17 ULKS Technik Trzcinica PDK
424 SKALSKI Szymon 2002-02-08 niestowarzyszony POL
425 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
426 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
427 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
428 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
429 SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07 LKS Zorza Gdynia POM
430 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
431 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
432 SOBIŁO Dawid 1999-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
433 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
434 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
435 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
436 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
437 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
438 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
439 STANKOWSKI Rafał 1981-05-18 MKS Unia Hrubieszów LBE
440 STARŻYŃSKI Andrzej 1990-06-18 AZS UMCS Lublin LBE
441 STEFANEK Adam 2001-03-21 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
442 STĘPNIAK Adam 2000-11-27 MTE Milanówek MAZ
443 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia POM
444 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
445 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
446 STRZODA Marcin 1997-01-02 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
447 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
448 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
449 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
450 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
451 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
452 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
453 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
454 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
455 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
456 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 UKS Czwórka Kościan WLP
457 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
458 SZYMAŃSKI Jerzy 1944-03-08 KS Zamek Kurzętnik WMZ
459 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
460 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Siechnice DOL
461 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
462 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
463 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
464 ŚLĄZEK Michał 1995-09-29 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
465 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
466 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
467 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 1989-04-18 LKS Sana Kościan WLP
468 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
469 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
470 TABER Konrad 1996-06-08 niest. Warszawa MAZ
471 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
472 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
473 TOKARSKI Piotr 1995-01-01 niest. Warszawa MAZ
474 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia POM
475 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
476 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
477 TRESKA Piotr 1986-12-01 SPLA Tychy SLK
478 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
479 TROJAN-ZAKRZEWSKI Dominik 2001-07-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
480 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 KRT Jelenia Góra DOL
481 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
482 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
483 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 KS Energetyk Poznań WLP
484 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
485 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
486 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
487 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
488 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
489 WALCZYK Kamil 1987-04-29 STS Skarżysko-Kamienna SWK
490 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
491 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
492 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
493 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
494 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
495 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
496 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
497 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
498 WEREDA Bartosz 2001-06-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
499 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
500 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
501 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
502 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
503 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
504 WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 KS Maków Biega MAZ
505 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
506 WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 RLTL Optima Radom MAZ
507 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
508 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
509 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
510 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
511 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
512 WITKOWSKI Marcin 1985-02-20 SSMKS Parasol Wrocław DOL
513 WITKOWSKI Michał 1989-07-05 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
514 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
515 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
516 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
517 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
518 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
519 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
520 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
521 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 MKL Tlen Mogilno KPO
522 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
523 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
524 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
525 WÓJCIK Michał 1999-10-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
526 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
527 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
528 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
529 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
530 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
531 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
532 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
533 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
534 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
535 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
536 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
537 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
538 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
539 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
540 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
541 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
542 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 GKS Żukowo POM
543 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
544 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie LBE
545 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
546 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Żukowo POM
547 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
548 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.72563290596008sekund