OLCZYK Anna
2007-02-09
UKS Czempion Bełchatów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Hanna 2011-10-20 UKS Lisy Zgierz LDZ
2 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
4 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz MLP
5 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
6 ANDRZEJAK Zuzanna 2008-08-01 UKS Achilles Leszno WLP
7 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
8 ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 PLKS Gwda Piła WLP
9 ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
10 AUGUSTYNIAK Małgorzata 2008-11-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
11 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
12 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BARANOWSKA Julia 2006-07-28 WLKS Wrocław DOL
15 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BARON Julia 2007-08-22 TS AKS Chorzów SLK
17 BARTCZAK Anna 2004-07-19 AZS-AWF Gorzów LBU
18 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław DOL
19 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
20 BERLIŃSKA Patrycja 2009-11-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
21 BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
22 BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca LDZ
23 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 BŁAWICKA Julia 2007-01-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
25 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
26 BOIKO Marharyta 2004-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Akademia Biegowa Żary LBU
28 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
29 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
30 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
31 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
32 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
33 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
34 BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 RKS Łódź LDZ
35 BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 LKS Vectra Włocławek KPO
36 BUDNER Julia 2006-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
37 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
38 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
39 BULEK Julia 2006-10-27 OLA Małopolskie MLP
40 BURY Maria 2007-11-28 MKS Tempo Kęty MLP
41 BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
42 BUSZKA Natalia 2006-12-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 MKS Agros Chełm LBE
45 CHMIEL Hanna 2009-02-20 RKS Łódź LDZ
46 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław DOL
47 CHOIŃSKA Julia 2007-06-11 LUKS Orneta WMZ
48 CHOJECKA Maja 2006-09-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
49 CHOJNOWSKA Wiktoria 2006-01-21 UKS 55 Łódź LDZ
50 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
51 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
52 CICHERSKA Alicja 2007-10-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
53 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
54 CIELEŃ Aleksandra 2007-03-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
55 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
56 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice SLK
57 CISZEWSKA Zuzanna 2008-01-03 UKS Azymut Pabianice LDZ
58 COFAŁA Daria 2005-11-07 TS AKS Chorzów SLK
59 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
60 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
61 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
63 CZYSZCZON Daria 2006-09-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
64 CZYŻ Karita 2007-09-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
65 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
66 DANIELCZYK Lena 2009-03-14 BKL Bełchatów LDZ
67 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
68 DĄDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 DENEKA Hanna 2008-09-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
70 DIKS Agata 2009-07-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
71 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
72 DOMAGAŁA Joanna 2006-11-22 UKS Azymut Pabianice LDZ
73 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
74 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
75 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
76 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
77 DOROBA Zuzanna 2006-01-06 AZS-AWF Gorzów LBU
78 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
79 DRYZEK Inka 2007-05-15 AZS Łódź LDZ
80 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
81 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
82 DURAS Oliwia 2004-08-09 RKS Łódź LDZ
83 DUROWA Olena 2009-09-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
84 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
85 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
86 DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
87 DZIEKAŃSKA Julia 2007-05-15 RKS Łódź LDZ
88 DŻUGAJ Kinga 2007-05-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
89 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
90 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 FAREJ Magdalena 2006-08-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
92 FĄFARA Eliza 2007-05-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 KL Lumel Zielona Góra LBU
94 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
95 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
96 FIOŁKA Weronika 2004-01-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
97 FORNALIK Hanna 2009-11-11 TS AKS Chorzów SLK
98 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
99 GACEK Kamila 2008-06-27 MKS Tempo Kęty MLP
100 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
101 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
102 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
103 GAWLIK Julia 2008-05-19 UKS-MOS Opole OPL
104 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
105 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
106 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
107 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
108 GIŁKA Hanna 2009-07-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
109 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
110 GŁĘDEK Roksana 2009-01-30 MCKiS Jaworzno SLK
111 GŁUCH Zofia 2007-04-03 AZS Łódź LDZ
112 GŁUCHY Martyna 2007-03-20 LUKS Podium Kup OPL
113 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
114 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
115 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
116 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
117 GOZA Wiktoria 2006-09-15 UKS Czapla Białe Błota KPO
118 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
119 GÓRKA Beata 2000-07-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 GÓRNICKA Lena 2006-11-19 UKS Vis Skierniewice LDZ
121 GÓRNY Natalia 2008-10-25 MKS Żywiec SLK
122 GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
123 GRĄDALSKA Magdalena 2011-12-26 GKS Start Długołęka DOL
124 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
125 GROSZ Kamila 2006-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
126 GRUCHOT Zofia 2009-08-20 RKS Łódź LDZ
127 GUT Agata 2004-06-21 GKS Start Długołęka DOL
128 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
129 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
130 HABICIAK Justyna 2002-03-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
131 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
132 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
133 HANUSIAK Małgorzata 2007-02-05 UKS Jedynka Tokarnia MLP
134 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
135 HURYN Julia 2008-08-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
136 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
137 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz WMZ
139 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
140 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
141 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
142 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
143 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
144 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
145 JAKÓBCZYK Julia 2004-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
146 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
147 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
148 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
149 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
150 JANIK Agnieszka 2007-10-02 UKS Sokół Żmigród DOL
151 JANIK Zofia 2007-04-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
152 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
153 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 JANKOWSKA Angelika 2006-02-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
155 JAROS Paulina 2007-03-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
156 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
157 JAROSZEK Aleksandra 2008-08-08 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
158 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
159 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
160 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
161 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
162 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
163 JAWORSKA Patrycja 2007-07-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
164 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
165 JEZIORSKA Marika 2007-04-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
166 JOŃCZYK Julia 2006-11-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
167 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
168 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
169 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
170 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
171 KACZÓWKA Anna 2001-04-29 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
172 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
173 KALINO Paulina 2006-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
174 KAMIENIK Hanna 2007-04-27 UKS-MOS Opole OPL
175 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
176 KANDERSKA Zuzanna 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
177 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
178 KAPAŁA Alicja 2008-08-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
179 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
180 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
181 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
182 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
183 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
184 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
185 KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
186 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
187 KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
188 KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
189 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
191 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
192 KIESZEK Zuzanna 2008-10-27 LUKS Boguszyce LDZ
193 KLAJA Martyna 2005-01-26 Kraków Athletics Team MLP
194 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
195 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
196 KŁAK Kalina 2007-02-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
197 KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 UKS Skoczek Władysławów WLP
198 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
199 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
200 KOCIK Małgorzata 2006-06-16 LUKS Boguszyce LDZ
201 KOCZYWĄS Nikola 2009-06-21 LUKS Boguszyce LDZ
202 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
203 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
204 KONIECZNA Kornelia 2014-01-02 LKS Atleta Gniezno WLP
205 KOPCZYŃSKA Hanna 2007-05-15 UKS 55 Łódź LDZ
206 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
207 KORBAL Kamila 2007-02-04 UKS 20 Poznań WLP
208 KORCZAK Weronika 2007-05-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
209 KORNIIAKA Sasza 2008-11-14 UKS-MOS Opole OPL
210 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
211 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
212 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
213 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
214 KOTYNIA Natalia 2006-04-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
215 KOWALCZUK Amelia 2007-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
216 KOWALCZYK Marianna 2008-10-17 UKS 12 Kalisz WLP
217 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
218 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
219 KOWALSKA Maria 2006-05-08 LUKS Boguszyce LDZ
220 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
221 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
222 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
223 KRAVCHENKO Julia 2008-07-21 MCKiS Jaworzno SLK
224 KRAWCZYK Daria 2006-09-19 LUKS Boguszyce LDZ
225 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
226 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
227 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
228 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
229 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
230 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
231 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
233 KUCHARZEWSKA Oliwia 2005-10-22 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
234 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
235 KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 KSLZS Kruszwica KPO
236 KULA Amelia 2003-08-20 RKS Łódź LDZ
237 KULAWIAK Julia 2008-05-15 KS Victoria Trzebinia MLP
238 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
239 KULIGOWSKA Wiktoria 2005-03-01 BKL Bełchatów LDZ
240 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
241 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
242 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
243 KUREK Roksana 2008-06-05 UKS Kusy Bukowno MLP
244 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Kraków Athletics Team MLP
245 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
246 LABISKO Maja 2009-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
247 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
248 LASATOWICZ Maja 2007-03-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
249 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
250 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
251 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
252 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
253 LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
254 LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
255 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
256 LISIECKA Gabriela 2008-04-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
257 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
258 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
259 LUDWISIAK Maria 2008-03-14 RKS Łódź LDZ
260 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
261 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
262 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
263 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
264 ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
265 ŁEBEK Karolina 2008-08-10 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
266 ŁOJSZCZYK Klaudia 2006-10-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
267 ŁUCZAK Aleksandra 2007-03-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
268 MACIAŚ Natalia 2008-06-08 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
269 MACIEJCZYK Julia 2007-05-16 MUKS SZS Cieszyn SLK
270 MADANOWSKA Maja 2007-10-31 KM Aktywni Sochaczew MAZ
271 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
272 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
273 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
274 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
275 MAJKA Emilia 2005-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
276 MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
277 MARCINIAK Oliwia 2010-11-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
278 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
279 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
280 MARCZYK Julia 2007-04-13 RKS Łódź LDZ
281 MARKOWICZ Weronika 2007-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
282 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
283 MARUNOWSKA Blanka 2010-12-28 UKS Lisy Zgierz LDZ
284 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
285 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź LDZ
286 MATEŃKO Anna 2006-04-14 Kraków Athletics Team MLP
287 MAZUR Zofia 2008-04-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
288 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta WMZ
289 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
290 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
291 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
292 MIECZYŃSKA Alicja 2005-10-10 RKS Łódź LDZ
293 MIELCZAREK Dominika 2003-07-27 LKS MOSiR Sieradz LDZ
294 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
295 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
296 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
297 MIETŁA Oliwia 2007-03-27 MLUKS Tarnów MLP
298 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
299 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
300 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
301 MILLER Emilia 2008-01-17 AZS Łódź LDZ
302 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
303 MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 UKS Azymut Pabianice LDZ
304 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
305 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
306 MORAWIEC Maja 2005-04-23 RKS Łódź LDZ
307 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
308 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
309 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
310 MUŻDŻYŃSKA Julia 2005-11-07 UKS 55 Łódź LDZ
311 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
312 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
313 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
314 NIECKARZ Zuzanna 2008-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
315 NIEWIADOMSKA Zofia 2008-01-17 LKS MOSiR Sieradz LDZ
316 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
317 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
318 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
319 NOWAK Aleksandra 2004-06-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
320 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
321 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
322 NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 LKS Koluszki LDZ
323 NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 UKS 55 Łódź LDZ
324 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
325 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
326 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
327 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
328 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
329 ORACZEWSKA Otylia 2009-12-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
330 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
331 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
332 OSSOWSKA Julia 2006-02-17 UKS Chromik Mysłowice SLK
333 OSTASZYN Julia 2007-01-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
334 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
335 OWCZAREK Ewa 2007-03-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
336 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
337 OŻÓG Patrycja 2007-01-18 KS Agros Zamość LBE
338 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
339 PAJZERT Maja 2007-10-22 UKS Achilles Leszno WLP
340 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
341 PALONKA Katarzyna 2006-01-01 niest. Lublin LBE
342 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
343 PASIERBEK Zofia 2009-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
344 PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 LUKS Orkan Września WLP
345 PERZANOWSKA Lena 2008-12-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
346 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
347 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
348 PIASECKA Hanna 2007-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
349 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
350 PIECH Maria 2003-12-12 RKS Łódź LDZ
351 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
352 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
353 PILARSKA Maja 2007-08-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
354 PIOTROWSKA Małgorzata 2009-10-14 Akademia DIEGO Skierniewice LDZ
355 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
356 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
357 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
358 POLTASZEWSKA Pola 2012-12-29 LKS Atleta Gniezno WLP
359 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
360 PORADECKA Adrianna 2007-10-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
361 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
362 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
363 PRZYBYSŁAWSKA Lena 2013-05-20 LKS Atleta Gniezno WLP
364 PTAK Julia 2007-03-30 UMLKS START Wieruszów LDZ
365 PUDŁOWSKA Amelia 2009-03-22 TS AKS Chorzów SLK
366 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
367 PURGAŁ Matylda 2007-01-27 LUKS Strzałków LDZ
368 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
369 PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 LKS Maraton Turek WLP
370 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
371 RADECKA Weronika 2006-09-01 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
372 RAMA Pola 2008-03-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
373 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
374 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
375 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
376 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
377 ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
378 ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 LUKS Boguszyce LDZ
379 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
380 RUSIN Michalina 2009-06-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
381 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
382 RYBA Gabriela 2007-03-05 MLUKS Tarnów MLP
383 RYCZKO Wirginia 2009-10-18 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
384 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
385 SADOWSKA Julia 2003-05-29 KM Aktywni Sochaczew MAZ
386 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
387 SHEPPARD Dejunae 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
388 SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
389 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
390 SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 LKS Koluszki LDZ
391 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
392 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
393 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
394 SITARSKA Julia 2007-07-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
395 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
396 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
397 SKORUPA Kornelia 2007-03-03 UKS Kresy Otwock MAZ
398 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
399 SKÓRA Kamila 2006-05-28 LUKS Boguszyce LDZ
400 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
401 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WMZ
402 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
403 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
404 SMYKA Wiktoria 2008-08-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
405 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
406 SOBCZYŃSKA Marta 2006-05-21 AZS Łódź LDZ
407 SOCHACKA Julia 2007-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
408 SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
409 SPIECHOWICZ Alicja 2006-02-15 UKS Polfin Oświęcim MLP
410 SPŁAWSKA Oliwia 2007-01-06 UKS Achilles Leszno WLP
411 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
412 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
413 STEC Hanna 2008-03-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
414 STEC Nicola 2008-02-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
415 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
416 STĘPNIEWSKA Maja 2007-12-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
417 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
418 STOLARSKA Weronika 2006-02-28 Athletics Team Radomsko LDZ
419 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
420 SWOBODA Martyna 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
421 SYPYTKOWSKA Justyna 2006-07-25 UKS Gminy Brzeszcze MLP
422 SZCZEPAŃSKA Weronika 2006-08-29 MUKS SZS Cieszyn SLK
423 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
424 SZOSTAK Oliwia 2007-11-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
425 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
426 SZWEDZIK Aleksandra 2007-03-22 Athletics Team Radomsko LDZ
427 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
428 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
429 SZYMCZAK Weronika 2007-01-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
430 ŚPIEWAK Hanna 2006-09-11 UKS 55 Łódź LDZ
431 ŚWIATEK Natalia 2006-08-20 SKS Kusy Kraków MLP
432 ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 LUKS Boguszyce LDZ
433 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
434 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
435 ŚWIERK Malwina 2008-05-02 BKL Bełchatów LDZ
436 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
437 TARNOWSKA Zuzanna 2007-08-07 KKL Kielce SWK
438 TĘŻYCKA Julia 2007-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
439 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
440 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
441 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
442 TOMASZEK Julia 2006-10-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
443 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
444 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
445 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
446 TRELA Anna 2006-09-17 KKL Kielce SWK
447 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WMZ
448 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
449 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
450 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
451 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
452 TURSKA Karina 2007-01-25 LKS Vectra Włocławek KPO
453 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
454 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
455 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
456 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
457 USENKO Polina 2007-03-03 AZS Łódź LDZ
458 UZNAŃSKA Julia 2007-04-14 UKS-MOS Opole OPL
459 WALCZAK Nadia 2006-05-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
460 WALICKA Anna 2005-08-27 AZS-AWF Katowice SLK
461 WALICKA Hanna 2005-02-11 RKS Łódź LDZ
462 WALISIEWICZ Urszula 2006-03-27 KM Aktywni Sochaczew MAZ
463 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
464 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
465 WASELA Dominika 2007-02-01 TL ROW Rybnik SLK
466 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
467 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
468 WIEJA Roksana 2008-12-04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
469 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
470 WIĘCEK Zofia 2007-02-04 OKS Skra Warszawa MAZ
471 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
472 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
473 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
474 WIŚNIEWSKA Julia 2006-04-10 AZS Łódź LDZ
475 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2007-03-27 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
476 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
477 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
478 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 RKS Łódź LDZ
479 WOJTASIK Róża 2006-02-21 BKL Bełchatów LDZ
480 WOLNIEWICZ Dominika 2007-04-12 LUKS Boguszyce LDZ
481 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
482 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
483 WOŹNIAK Zuzanna 2008-03-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
484 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
485 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
486 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
487 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
488 WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
489 WRONA Zuzanna 2007-01-01 LKS Pszczyna SLK
490 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
491 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
492 WYKURZ Laura 2007-05-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
493 WYLEŻOŁ Maja 2005-07-08 WKS Wawel Kraków MLP
494 WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
495 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
496 ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 MKL Toruń KPO
497 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
498 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
499 ZAŁĘCZNA Roksana 2007-04-25 UKS Czempion Bełchatów LDZ
500 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
501 ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia 2005-06-20 UKS 55 Łódź LDZ
502 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
503 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
504 ZAWISZA Emilia 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
505 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
506 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
507 ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 MKS Piast Głogów DOL
508 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
509 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
510 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
511 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
512 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
513 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
514 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
515 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2046890258789sekund