RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 A O 1990-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
3 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMSKI Jakub 2000-09-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
7 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
8 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
9 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 AULIN Andrzej 2000-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
13 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
17 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
19 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
20 BARTCZAK Jakub 2001-02-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
21 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
22 BARTOŚ Ignacy 2009-12-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 BĄK Kacper 2002-03-12 UKS Żaczek Połaniec SWK
25 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
26 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
27 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS Łódź LDZ
28 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
29 BEKIER Filip 2000-02-25 LKS Fenix Słupsk POM
30 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
31 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk 2003-10-26 RKS Łódź LDZ
32 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
33 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz 1999-05-07 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
34 BIELSKI Adrian 2009-03-08 GKS Start Długołęka DOL
35 BIEŃ Adrian 2002-09-17 niest. Łódź LDZ
36 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 BIŃCZYK Tomasz 1976-11-04 KS Dynamic Łódź LDZ
38 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
39 BITNER Jan 2002-09-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
40 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 BOLT Paweł 1999-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
43 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
44 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
45 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 BRYL Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola LDZ
47 BRYNKIEWICZ Oliwier 2010-02-18 UKS Lisy Zgierz LDZ
48 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
49 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
50 BRZEZIŃSKI Alan 1999-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
51 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 BUBIAK Dominik 2000-05-15 UKS Vis Skierniewice LDZ
53 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
54 BUCZEK Łukasz 1991-05-17 MMKS Start Skierniewice LDZ
55 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
56 BULA Tomasz 2005-06-11 KS Warszawianka W-wa MAZ
57 BURZAK Rafał 1996-07-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 CAŁKO Ignacy 2011-05-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
60 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
62 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
63 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 CHMAL Mikołaj 2002-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
65 CHMIELEWSKI Jakub 2005-07-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
66 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
67 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
68 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 CHU Tien 1997-06-05 RKS Skra Warszawa MAZ
70 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
71 CIOŁAK Konrad 2001-02-19 SSR Olimp Strawczyn SWK
72 CIUPA Mateusz 1999-09-21 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
73 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
74 CZARNIEWSKI Gracjan 2002-02-15 niest. Łódź LDZ
75 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
77 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
78 DALECKI Kordian 2000-11-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
79 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
80 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
84 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
85 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
86 DROŻDŻ Mateusz 2002-03-01 LUKS Strzałków LDZ
87 DUDA Mikołaj 2003-03-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
89 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
90 DUDEK Mateusz 1999-10-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
91 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
92 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 DUKIEL Łukasz 2009-08-20 WLKS Wrocław DOL
94 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
95 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
96 DWORCZYK Antoni 2009-03-11 Akademia Sportu Otwock MAZ
97 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
98 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
99 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
100 DZIEŁAKOWSKI Gustaw 2010-04-09 BKS Bydgoszcz KPO
101 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
103 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
105 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
106 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
107 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 FUCHS Bartłomiej 2010-02-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 FUCHS Hubert 2012-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
110 GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
111 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
112 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
113 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
114 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
115 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
116 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 GIELARSKI Mateusz 1999-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
118 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
119 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
121 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
122 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
123 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
124 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
125 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
126 GOŁYGOWSKI Dawid 2001-11-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
128 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
129 GÓRSKI Paweł 2001-02-20 UKS Korabka Łowicz LDZ
130 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
131 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
133 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
134 GRUBBA Kacper 2001-03-25 SKLA Sopot POM
135 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
136 GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 UKS Achilles Leszno WLP
137 GRZEGOROWSKI Franciszek 2010-08-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
138 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
139 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
140 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
141 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
142 GRZESKOWIAK Rafał 2000-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
143 GULATOWSKI Mikołaj 2002-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
144 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
145 GWIAZDA Mateusz 2005-03-31 WKS Wawel Kraków MLP
146 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
148 HOFFMANN Karol 1989-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
149 HOŁDA Sebastian 2006-10-14 UKS Jedynka Tokarnia MLP
150 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
151 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
152 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
153 HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
154 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
155 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 OSOT Szczecin ZPO
156 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
157 JACHIMOWSKI Adrian 1999-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
158 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 JAKIEL Krystian 2001-08-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
160 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 JAKUBOWSKI Bartłomiej 2002-03-28 MKLA Łęczyca LDZ
162 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
163 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
164 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
165 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
166 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
169 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
170 JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
171 JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
172 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
173 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
174 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
175 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
176 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
177 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
178 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
179 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
180 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
181 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
182 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
183 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
185 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
186 JUREK Paweł 1966-06-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
187 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
188 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
189 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
190 KACZMAREK Hubert 2000-02-09 MKS Junior Złocieniec ZPO
191 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
192 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
193 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
194 KALICINSKI Aleksander 2008-10-24 MKS Siechnice DOL
195 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
196 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
197 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
198 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
199 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
200 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
201 KAROLAK Jakub 2009-08-26 MKLA Łęczyca LDZ
202 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj LBE
203 KARWACKI Łukasz 1998-02-07 MKLA Łęczyca LDZ
204 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
205 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
207 KAŹMIERCZAK Jakub 2000-08-04 MKLA Łęczyca LDZ
208 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
209 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
210 KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
211 KIECANA Szymon 1989-03-26 KS Agros Zamość LBE
212 KIELAN Adam 2000-06-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
213 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
214 KINAL Grzegorz 1981-01-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 KŁAK Maksymilian 2000-01-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
217 KŁOBUCKI Dawid 2002-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
218 KŁOSIEWICZ Krystian 2005-12-13 MKS Pułtusk MAZ
219 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
220 KŁOSOWSKI Kamil 2001-05-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
221 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
222 KNAPIK Marcin 1999-09-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 KNAPIK Piotr 2001-08-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
224 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
225 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
226 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
227 KOCIŃSKI Patryk 2000-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
228 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
229 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
230 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
231 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
232 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
233 KONDEJ Piotr 1998-03-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
234 KONDRAT Aleksander 1994-07-26 niest. Gdańsk POM
235 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
236 KOPALA Igor 1997-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
237 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 KOPEĆ Kacper 1999-12-17 PLKS Gwda Piła WLP
239 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
240 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
241 KORC Juliusz 2003-05-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
242 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
243 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
245 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
246 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
247 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
248 KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
249 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
250 KOTULA Marcin 2005-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
251 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
252 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
253 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
254 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
255 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
256 KRAKOWIAK Dariusz 1963-01-31 niest. Bydgoszcz KPO
257 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
258 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
259 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
260 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
261 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
262 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
263 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
264 KRÓL Przemysław 2000-06-10 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
265 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
266 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
267 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
268 KRZYSZTOFEK Dariusz 2000-04-09 OSOT Szczecin ZPO
269 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
270 KUBIS Mateusz 2009-09-26 WLKS Wrocław DOL
271 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
272 KUCHARCZYK Filip 2004-03-08 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
273 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
274 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
275 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
276 KUKLA Karol 1998-05-19 UKS Orlęta Warszawa MAZ
277 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
278 KUKLENKO Maksym 2009-02-10 RKS Łódź LDZ
279 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
280 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
281 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
282 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
283 KUROWSKI Adrian 2000-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
284 KUSTRA Jan 2015-01-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
286 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
287 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
288 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
289 LADA Dawid 2003-08-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
290 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
291 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
292 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
293 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
294 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
295 LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
296 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
297 LEŚNIAK Wiktor 1997-08-17 niest. Kraków MLP
298 LIER Oskar 2000-11-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
299 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
300 LISEK Michał 2009-04-07 NKS Start Namysłów OPL
301 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
302 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
303 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
304 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
305 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
306 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
307 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
308 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
309 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 KS Prefbet-Sonarol POD
310 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
311 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
312 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
313 MADEJ Maciej 1997-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
314 MAJCHRZAK Mikołaj 2001-07-29 LUKS Start Nakło KPO
315 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
316 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
317 MALINOWSKI Michał 1983-09-17 KS Dynamic Łódź LDZ
318 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
319 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
320 MAMCZARZ Łukasz 1988-06-14 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
321 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
322 MANTYK Łukasz 1988-08-28 BKL Bełchatów LDZ
323 MARCINIAK Adam 2004-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
324 MARCINIAK Mateusz 2000-01-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
325 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
326 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
327 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
328 MATUSIAK Kacper 2005-03-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
329 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
330 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
331 MATYSZEWSKI Jakub 2003-03-09 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
332 MĄCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
333 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
334 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
335 MIENCULEWICZ Przemysław 2000-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
336 MIKOŁAJCZAK Mikołaj 2000-05-20 MUKS Szok Bojanowo WLP
337 MIKOŁAJCZYK Antoni 2003-07-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
338 MIKOŁAJCZYK Marcel 2001-04-06 RKS Łódź LDZ
339 MIKOŁAJCZYK Piotr 2001-03-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
340 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
341 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
342 MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
343 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
344 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
345 MINECKI Dawid 2001-08-29 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
346 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
347 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
348 MIROWSKI Oskar 2007-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
349 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
350 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
351 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
352 MIŚKIEWICZ Mateusz 1991-09-12 KKL Kielce SWK
353 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
354 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
355 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
356 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
357 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
358 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
359 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
360 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
361 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
362 MRÓZ Kacper 1999-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
363 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
364 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
365 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
366 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
367 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
368 MUSIAŁ Patryk 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
369 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
370 MUSS Mikołaj 2009-10-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
371 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
372 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
373 NAKONIECZNY Michał 1998-09-09 LKS Fenix Słupsk POM
374 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
375 NAWROT Arkadiusz 1997-01-25 niest. Z.Góra LBU
376 NESKA Patryk 1997-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
377 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
378 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
379 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
380 NISIEWICZ Filip 1999-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
381 NOJEK Mateusz 2003-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
382 NOJEK Patryk 1997-11-10 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
383 NOWACZYK Seweryn 2010-01-22 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
384 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
385 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
386 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
387 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
388 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
389 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
390 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
391 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
392 O A 1999-01-01 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
393 OBRANIAK Kamil 2000-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
394 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
395 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
396 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
397 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
398 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
399 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
400 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
401 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
402 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
403 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 RSSiRON Start Radom MAZ
404 ÖZDEMIR Deniz 2008-06-24 LUKS Strzałków LDZ
405 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
406 PAJĄK Patryk 2000-02-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
407 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
408 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
409 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
410 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
411 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
412 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
413 PAWŁOWSKI Dawid 2008-06-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
414 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
415 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
416 PĄGOWSKI Kacper 2001-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
417 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
418 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
419 PĘCZEK Adrian 2001-05-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
420 PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
421 PIASECKI Miłosz 2011-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
422 PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
423 PIEKUT Igor 2009-03-19 LUKS Boguszyce LDZ
424 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
425 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
426 PIETRZAK Bartosz 2003-06-12 MKLA Łęczyca LDZ
427 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
428 PILICHOWSKI Marek 1994-06-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
429 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
430 PLUTA Paweł 1997-06-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
431 POCENTEK Radosław 2001-08-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
432 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
433 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
434 PODPORA Jakub 2000-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
435 PODSIADŁO Aleksander 1995-08-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
436 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
437 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
438 POLIT Seweryn 2000-09-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
439 PRAŻUCH Filip 2010-01-31 UKS 55 Łódź LDZ
440 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
441 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
442 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
443 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
444 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
445 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
446 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
447 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
448 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
449 RATAJCZYK Bartosz 2007-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
450 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
451 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
452 REK Jakub 2001-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
453 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
454 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
455 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
456 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
457 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
458 ROLEWSKI Kacper 2009-04-10 UKS GOK Zduny LDZ
459 ROZENKRANC Bazyli 2002-06-16 RKS Łódź LDZ
460 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
461 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
462 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
463 RUSZKOWSKI Bartosz 2001-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
464 RUTKOWSKI Michał 1998-01-08 RKS Łódź LDZ
465 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
466 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
467 RYDZ Jakub 2002-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
468 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
469 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
470 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
471 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
472 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
473 SAS Mateusz 2004-05-27 MKLA Łęczyca LDZ
474 SATERNUS Szymon 1996-12-16 niest. Lublin LBE
475 SERAFIN Jerzy 1999-04-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
476 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
477 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
478 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
479 SIKORA Eryk 2008-01-07 UMLKS START Wieruszów LDZ
480 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
481 SIKORSKI Jakub 2004-11-03 LKS Maraton Turek WLP
482 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
483 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
484 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
485 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
486 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
487 SMAK Kacper 1997-01-04 AZS Łódź LDZ
488 SMUS Artur 1999-04-19 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
489 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
490 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
491 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
492 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
493 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
494 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
495 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
496 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
497 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
498 STELMASIK Paweł 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
499 STĘPNIAK Mateusz 1996-01-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
500 STOBIECKI Maciej 2002-08-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
501 STOŁEK Bartłomiej 1997-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
502 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
503 STRZELEC Krzysztof 2006-11-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
504 STYBOR Jakub 2000-08-19 SKLA Sopot POM
505 SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 UKS Orlica Domaniów DOL
506 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
507 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
508 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
509 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
510 SYGULSKI Kacper 1998-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
511 SZALEK Sean 2000-11-10 SKLA Sopot POM
512 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
513 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
514 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
515 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
516 SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 MLKS Sokół Lubin DOL
517 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
518 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
519 SZUDY Szymon 2004-12-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
520 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
521 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
522 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
523 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
524 SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
525 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
526 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
527 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
528 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
529 ŚLĘZAK Filip 2006-07-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
530 ŚNIEĆ Paweł 1989-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
531 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
532 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
533 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
534 ŚWIERCZEK Olaf 2004-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
535 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
536 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
537 ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
538 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
539 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
540 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
541 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
542 TARKA Sebastian 2000-03-18 MLKL Płock MAZ
543 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
544 TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa MAZ
545 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
546 TELEGA Antoni 2008-01-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
547 TERESHCHENKO Viktor 2001-06-26 AZS Łódź LDZ
548 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
549 THEINER Wojciech 1986-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
550 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
551 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
552 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
553 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
554 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
555 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
556 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
557 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
558 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica PDK
559 URBAŃSKI Michał 2000-06-28 RKS Łódź LDZ
560 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
561 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
562 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
563 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
564 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
565 WASILEWSKI Filip 2004-09-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
566 WASZAK Krzysztof 2000-01-16 LUKS Orkan Września WLP
567 WAWRZYNIAK Dawid 1996-05-20 MKLA Łęczyca LDZ
568 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
569 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
570 WĄSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
571 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
572 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
573 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
574 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
575 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
576 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
577 WIERZBICKI Maciej 2002-04-15 RKS Łódź LDZ
578 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
579 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
580 WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 UKS Młodzik Warszawa MAZ
581 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
582 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
583 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
584 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
585 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
586 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
587 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
588 WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
589 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
590 WŁODARCZYK Adrian 2000-06-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
591 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
592 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
593 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
594 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
595 WOJTERA Bartosz 1999-09-25 MKLA Łęczyca LDZ
596 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
597 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
598 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
599 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
600 WOLSKI Robert 1982-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
601 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
602 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
603 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
604 WOŹNY Jakub 2000-03-24 RLTL ZTE Radom MAZ
605 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
606 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
607 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
608 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
609 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
610 WRÓBEL Aleksander 2001-04-08 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
611 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
612 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
613 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
614 YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
615 ZAJĄC Stanisław 2010-10-01 UKS 55 Łódź LDZ
616 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
617 ZALEGA Paweł 1991-11-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
618 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
619 ZAŁĘCZNY Tymoteusz 2012-10-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
620 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
621 ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 ZLKL Zielona Góra LBU
622 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
623 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
624 ZATYKA Kamil 2001-03-05 MKLA Łęczyca LDZ
625 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 UKS Falenica Warszawa MAZ
626 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
627 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
628 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
629 ZIELIŃSKI Michał 2001-03-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
630 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
631 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
632 ZNYK Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny LDZ
633 ZRAZEK Paweł 2011-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
634 ZROBCZYŃSKI Grzegorz 1950-01-22 niest. Katowice SLK
635 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
636 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
637 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2334480285645sekund