KOMINEK Andrzej
1982-11-08
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 BOJARSKI Arkadiusz 1980-06-01 LKS Lubusz Słubice LBU
3 BRUSZKIEWICZ Andrzej 1982-02-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 BURCZYŃSKI Grzegorz 1976-04-24 ZLKL Zielona Góra LBU
5 CHALABALA Michał 1984-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 CHĘTNIK Artur 1981-01-26 KS Podlasie Białystok POD
7 CHMIELECKI Marcin 1981-10-30 MKS Truso Elbl±g WMZ
8 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 CUBER Bartosz 2001-01-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 CWALINA Sylwester 1980-08-25 AZS-AWF Gorzów LBU
11 CZAJKOWSKI Przemysław 1988-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
12 DUCZMAL Adrian 2002-01-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
13 DU¦ Mariusz 1996-06-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 DZIK Jakub 1999-06-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 GAŁˇZKA Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 GˇSIOROWSKI Marcin 1981-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
17 GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
19 GINDERA Robert 1984-02-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
20 GOGACZ Grzegorz 1982-04-19 niestowarzyszony POL
21 GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 GÓRSKI Patryk 2000-01-07 MCKiS Jaworzno SLK
23 GRZENKOWICZ Grzegorz 1981-03-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
24 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
25 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
26 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
27 HOROSZKIEWICZ Łukasz 1980-10-12 LKS Lubusz Słubice LBU
28 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
29 JAGIEŁŁO Piotr 1956-02-22 MKL Szczecin ZPO
30 JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
31 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 O¦ AZS Poznań WLP
33 KARPUK Dzmitry 1999-11-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 KĘCKI Krzysztof 1981-10-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
36 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
38 KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
40 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
41 KRAWCZYK Andrzej 1976-04-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
42 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
43 KRAWULSKI Adam 1974-07-28 LKS Victoria Olesno OPL
44 KRYSZTOPOWICZ Zbigniew 1980-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
45 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
46 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
47 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
48 MALINOWSKI Dawid 1985-12-05 AZS UMCS Lublin LBE
49 MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
50 MARCHLEWICZ Dawid 1983-03-08 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
51 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
53 MAZURKIEWICZ Paweł 1977-02-16 SKSG Korona Szczecin ZPO
54 MOSIĘŻNY Aleksander 1985-06-08 TS Olimpia Poznań WLP
55 MOSKA Patryk 1994-03-07 UMLKS START Wieruszów LDZ
56 NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
57 NOSOL Łukasz 1979-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 NOWAK Paweł 1998-11-21 ZLKL Zielona Góra LBU
59 OGRABEK Michał 1995-05-19 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
60 ORŁOWSKI Natan 1999-02-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
61 ORŁOWSKI Wojciech 1978-06-10 O¦ AZS Poznań WLP
62 PANKAU Grzegorz 1984-01-23 MLKS Krajna Sępólno KPO
63 PAROL Jan 1995-11-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
64 PATOŁA Hubert 1998-01-13 UKS Ares Nowa Sól LBU
65 PATYK Marcin 1997-01-14 LUKS Podium Kup OPL
66 PAWLIKOWSKI Mateusz 1992-06-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 PIOTROWSKI Kamil 1984-12-18 UKL Feniks ¦widwin ZPO
68 PISZCZATOWSKI Mariusz 1981-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
69 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
70 PRACZYK Wojciech 1993-01-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
71 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
72 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
73 PRZYBYŁKOWICZ Marcin 1980-06-20 AZS-AWF Katowice SLK
74 PTAK Adam 1998-10-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 KS AZS AWF Katowice SLK
76 PYDA Mariusz 1983-03-25 O¦ AZS Poznań WLP
77 PYDA Michał 1984-08-19 O¦ AZS Poznań WLP
78 RATAJCZAK Bartosz 1985-03-18 O¦ AZS Poznań WLP
79 RUSIN Przemysław 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
80 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
81 SKIBICKI Zdzisław 1982-08-01 KS Gwardia Piła WLP
82 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
83 SKRZYPCZYK Jacek 1986-02-12 TS AKS Chorzów SLK
84 SŁAWUTA Piotr 1975-09-30 LKS Lubusz Słubice LBU
85 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
86 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin LBE
87 STOLARCZYK Marek 1964-06-10 LKS Lubusz Słubice LBU
88 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 STRYCZYŃSKI Michał 1984-04-21 SKSG Korona Szczecin ZPO
90 SUCHANOWSKI Maciej 1983-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
91 SZOZDA Mateusz 1997-02-04 MKL 12 Jelenia Góra DOL
92 SZTEN Aleksander 1996-09-28 GKS Piast Gliwice SLK
93 SZUSTER Konrad 1984-01-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
94 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
95 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
96 TATARUCH Rafał 1975-07-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
97 TOKARSKI Krystian 1981-12-02 LKS Lubusz Słubice LBU
98 TRYBULSKI Michał 2001-03-16 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
99 UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 AZS-AWF Katowice SLK
100 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 WALCZAK Marek 1986-10-02 niest. Opole OPL
102 WALCZAK Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice OPL
103 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
104 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
106 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
107 WIETECKI Marek 1983-06-02 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
108 WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
109 WOJTASZCZYK Jakub 1983-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
110 WOLSKI Patryk 1999-06-13 LKS Polkowice DOL
111 WO¬NICA Ryszard 2004-03-22 RMKS Rybnik SLK
112 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 O¦ AZS Poznań WLP
113 ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
114 ŻURAWICZ Ireneusz 1978-01-24 AZS-AWF Gorzów LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26399302482605sekund