WDOWIK Oliwer
2002-01-03
CWKS Resovia Rzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2000-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
2 A U 2004-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
4 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
5 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
6 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
8 BATOR Eryk 2000-10-07 KS Komunalni Sanok PDK
9 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
10 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk 2003-10-26 RKS Łódź LDZ
11 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
12 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
14 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
16 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
17 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
18 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
20 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
22 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
23 BURZYŃSKI Oskar 2008-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
24 CEPIL Szymon 2002-01-01 ULKS Gryf Rytwiany SWK
25 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
26 CHIDA Tomasu 2002-04-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
27 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CICHOŃ Kamil 1999-06-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
32 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
33 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
34 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
35 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
36 DAMAS Wojciech 2008-06-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
37 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
39 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
40 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KS Harpagan Tarnobrzeg PDK
41 DERUS Michał 1990-09-21 TZSN Start Tarnów MLP
42 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
43 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
45 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 DUDZIAK Maciej 2003-05-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
47 DUL Sebastian 1998-01-14 SKB Kraśnik LBE
48 DUMA Jakub 2002-02-04 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
49 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
51 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
55 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
56 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
58 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
59 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
61 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
62 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
63 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
64 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
65 GARBACZ Paweł 2001-05-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
66 GAWEŁ Robert 2001-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
67 GAWRON Patryk 2001-03-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
68 GERLACH Mikołaj 2003-10-07 KB Krościenko Wyżne PDK
69 GIBKI Jakub 2003-02-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
70 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom MAZ
71 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
73 GODEK Jakub 2001-03-06 KKB MOSiR Krosno PDK
74 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
75 GORAJ Patryk 2003-09-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
76 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
77 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
78 GORZYNIK Bartosz 2001-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
80 GÓRA Jakub 2003-11-05 KS Agros Zamość LBE
81 GÓRAL Kamil 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
82 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
83 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
84 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
85 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
88 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
89 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
90 GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
91 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
93 GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
94 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
95 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
96 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
97 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
98 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
100 HERMAN Szymon 2003-07-08 KS Komunalni Sanok PDK
101 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 JACHYRA Dawid 1999-03-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
103 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
105 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
106 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
107 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
108 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
109 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
110 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
111 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
112 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
113 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
114 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
116 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
117 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
118 KACPRZYK Bartosz 2004-03-31 BKL Bełchatów LDZ
119 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
120 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
121 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
122 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
123 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
124 KASIŃSKI Hubert 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
128 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
129 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
130 KOCHANOWICZ Piotr 2002-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
131 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
132 KOMANIECKI Kacper 2004-01-01 LKS Stal Mielec PDK
133 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 KOPEĆ Dawid 2002-06-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
136 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
137 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
138 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
139 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL Optima Radom MAZ
140 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 KORNAŚ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
142 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
143 KOSIDŁO Mateusz 2002-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
144 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
145 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
146 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
147 KOWALSKI Piotr 1997-06-19 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
148 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
149 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
150 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
151 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
152 KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 LKS Stal Mielec PDK
153 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
154 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
155 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
156 KRUCZEK Piotr 2000-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
157 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
158 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
160 KUBALA Kamil 1999-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
161 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
162 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
163 KUCZEK Piotr 2002-08-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
164 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
166 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
167 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
168 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
169 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
170 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
171 LATAWIEC Konrad 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
172 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
173 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
174 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
175 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
176 LIPA Paweł 1999-05-22 LKS Stal Mielec PDK
177 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
178 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
179 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
180 ŁAKOMY Mikołaj 2000-08-24 LKS Stal Mielec PDK
181 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
182 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
183 ŁĄCKI Kamil 1999-04-25 LKS Stal Mielec PDK
184 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
185 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
186 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
187 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
189 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
191 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 MACIEJAK Daniel 2002-08-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
193 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
194 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
195 MAKAREWICZ Kacper 2002-09-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
196 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
197 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
198 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
199 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
200 MARUNOWSKI Borys 2010-12-28 UKS Lisy Zgierz LDZ
201 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
202 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
203 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
204 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
205 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL Optima Radom MAZ
206 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
207 MIKUŁA Marcin 2002-01-01 niest. Rzeszów PDK
208 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
210 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
211 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
212 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
213 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
214 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
215 MOTYKA Michał 2002-08-10 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
216 MROZIK Jakub 2003-08-10 KS Agros Zamość LBE
217 MUC Karol 2002-06-20 RLTL ZTE Radom MAZ
218 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
219 NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 OŚ AZS Poznań WLP
220 NIEMCZYK Paweł 2000-12-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
221 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
222 OCHWAT Kamil 2001-07-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
223 OCHYRA Piotr 2002-01-01 niest. Rzeszów PDK
224 OLEJNICZAK Jakub 1998-10-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
225 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
226 OLSZEWSKI Jakub 2002-05-05 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
227 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
229 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
230 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
231 ORZECH Mateusz 2002-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
232 OSAK Bartłomiej 2001-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
233 OSS Mateusz 2001-08-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
234 PAC Sebastian 2004-04-08 LKS Znicz Biłgoraj PDK
235 PAJĄK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
236 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
237 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
238 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
239 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
240 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
241 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
242 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
243 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
244 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
245 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
246 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
247 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
248 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
249 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
250 PIKULA Mateusz 2000-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
251 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
252 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
253 PIŁAT Sebastian 2002-08-22 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
254 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
255 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
256 PLICHTA Antoni 2000-01-10 MKL Szczecin ZPO
257 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
258 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
259 POPEK Dawid 2000-02-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
260 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
261 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
262 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
263 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
264 PYDA Jakub 2001-03-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
265 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
266 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 MKS MOS Wrocław DOL
268 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
269 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
270 REJ Dawid 2002-04-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
271 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
272 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
273 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
274 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
275 RUMAN Filip 2001-01-01 niest. Rzeszów PDK
276 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
277 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
278 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
279 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
280 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
281 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
282 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
283 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
284 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
285 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
286 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
287 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
288 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
289 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
290 SIUDEK Bartosz 1998-04-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
291 SKAWIŃSKI Marcel 2001-01-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
292 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
293 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
294 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin ZPO
295 SŁYSZ Nikodem 2002-06-18 niest. Rzeszów PDK
296 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
297 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
298 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
299 SOCHA Tomasz 2001-05-10 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
300 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 GKS Start Długołęka DOL
301 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
302 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
303 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
304 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
305 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
306 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
307 STRĘK Paweł 2000-07-15 LKS Stal Mielec PDK
308 STRUK Hubert 2002-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
309 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
310 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
311 SULEJ Wiktor 2009-03-30 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
312 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
313 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
314 SWOBODA Dawid 2003-12-09 MKL Szczecin ZPO
315 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
316 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
317 SZEWC Jakub 2002-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
318 SZEWC Wojciech 2002-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
319 SZEWCZYŃSKI Adrian 2003-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
320 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
321 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
322 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
323 SZUDY Eryk 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
324 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
325 ŚWIDER Jan 2002-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
326 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
327 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
328 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
329 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
330 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
331 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
332 TOMCZAK Krzysztof 2001-06-09 OŚ AZS Poznań WLP
333 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
334 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
335 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
336 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
337 URBANEK Mateusz 2007-11-19 AZS Łódź LDZ
338 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
339 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
340 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
341 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
342 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
343 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
344 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
345 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
346 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
347 WIĘCEK Wojciech 2001-01-01 niest. Rzeszów PDK
348 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
349 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
350 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 MKS MOS Wrocław DOL
351 WITAS Daniel 2001-07-03 LKS Stal Mielec PDK
352 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
353 WITKE Jakub 2002-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
354 WŁODARCZYK Michał 1991-03-10 KS AZS AWF Poznań WLP
355 WOJDYŁA Sebastian 2002-01-01 niest. Rzeszów PDK
356 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
357 WOKURKA Mateusz 1998-06-30 KS AZS AWF Kraków MLP
358 WOLSKI Patryk 2002-11-01 KKB MOSiR Krosno PDK
359 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
360 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
361 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
362 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
363 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Agros Chełm LBE
364 ZABOROWSKI Kacper 2002-04-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
365 ZAJĄC Wiktor 2000-01-01 LUKS Burza Rogi PDK
366 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
367 ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 MKL Szczecin ZPO
368 ZARASKA Łukasz 2000-05-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
369 ZDUŃSKI Mateusz 1999-01-21 LKS Stal Mielec PDK
370 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
371 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
372 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
373 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
374 ZŁOTEK Sebastian 2001-01-01 niest. Rzeszów PDK
375 ZUBEL Krystian 2001-03-09 KSLZS Kruszwica KPO
376 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
377 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
378 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
379 ŻAK Marcin 2002-06-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
380 ŻAK Wojciech 2002-11-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
381 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
382 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
383 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
384 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
385 ŻYTKA Jakub 2001-07-26 KS Komunalni Sanok PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.2441828250885sekund