BAJORSKI Adam
2004-09-11
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
5 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ANDRUSZKIEWICZ Adrian 2002-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
7 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
8 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
9 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
10 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
11 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
13 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
14 BAGIŃSKI Łukasz 2003-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
15 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
16 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
17 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
18 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
20 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
22 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
23 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
25 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
27 BERNAT Oskar 2004-09-15 KU AZS UAM Poznań WLP
28 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BIEŃKO Mikołaj 2005-12-26 KKB MOSiR Krosno PDK
30 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
31 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
32 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
34 BOROWSKI Piotr 2003-02-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
35 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
36 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
37 CELIŃSKI Kacper 2002-10-01 OKS Start Otwock MAZ
38 CELIŃSKI Tomasz 2001-03-12 OKS Start Otwock MAZ
39 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
40 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
41 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
44 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
47 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
48 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
49 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
50 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
51 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
52 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
53 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
54 DANOWSKI Mateusz 1999-08-08 MKS Juvenia Białystok POD
55 DĄBROWSKI Konrad 2003-04-12 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
56 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
57 DRYPS Ryszard 1957-02-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
58 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
60 FEBERT Jacek 2004-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
61 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
62 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
63 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
64 FURCIŃSKI Filip 2005-07-08 RLTL Optima Radom MAZ
65 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
66 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
67 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
68 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
69 GLAPA Filip 2004-07-14 KU AZS UAM Poznań WLP
70 GLITA Mikołaj 1999-09-16 UKS Orlik Pionki MAZ
71 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
72 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
73 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
74 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
75 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
76 GRALA Dorian 2003-10-01 KS Stal Pleszew WLP
77 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
79 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
80 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
81 GRYZA Jakub 2002-06-27 ULKS Jedlińsk MAZ
82 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
83 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
84 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
85 HARENDA Antoni 2005-11-19 MLKS Agros Żary LBU
86 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
87 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
88 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
89 HERNIK Kajetan 2004-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
90 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
91 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
93 ILIEV Michał 2000-08-03 niest. Warszawa MAZ
94 JAKUBCZYK Wiktor 2001-05-15 KKL Kielce SWK
95 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
96 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
97 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
98 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
99 JANICKI Karol 2003-08-17 KU AZS UAM Poznań WLP
100 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
102 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
103 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
104 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
105 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
106 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
107 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
108 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
109 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
110 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
111 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
112 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
113 KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
114 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
115 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
116 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
118 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
119 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
120 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KILISZEK Mateusz 2002-04-18 KS Wisła Puławy LBE
122 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
123 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
125 KLEBANOWSKI Mateusz 1999-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
126 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
127 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 KLIŚ Mateusz 2005-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
129 KLOCEK Jakub 2003-01-31 ULKS Jedlińsk MAZ
130 KLUSKA Szymon 2003-04-26 MUKS Płock MAZ
131 KOBOS Filip 2003-06-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
132 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
133 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
134 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
135 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
136 KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 MUKS Płock MAZ
137 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
138 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
139 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
140 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
141 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
142 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
143 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
144 KOZACZKIEWICZ Marcel 2003-04-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
145 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
146 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
147 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
148 KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 RLTL ZTE Radom MAZ
149 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
150 KUBIAK Kacper 2004-01-03 MKL Jarocin WLP
151 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
152 KUCA Miłosz 2003-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
153 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
154 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
155 KUCHARSKI Tomasz 2000-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
156 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
157 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
158 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
159 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
160 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
161 KUPIDURA Jan 2005-08-30 RLTL Optima Radom MAZ
162 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
163 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
164 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
165 LIPSKI Kacper 2007-01-10 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
166 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
167 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof 1992-07-29 RKS Łódź LDZ
168 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
169 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
170 ŁEPKOWSKI Wojciech 2003-05-13 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
171 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
172 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
173 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
174 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
175 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
176 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
177 MACIOCH Szymon 2003-05-23 KS Prefbet-Sonarol POD
178 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
179 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
180 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
182 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
183 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
184 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
185 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
186 MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
187 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
188 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
189 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
190 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
191 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
192 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
193 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
194 MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 OŚ AZS Poznań WLP
195 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
196 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
197 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
198 MIERZWA Karol 2005-10-04 GKS Start Długołęka DOL
199 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
200 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
201 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
202 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
203 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
204 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 MROCZKOWSKI Kacper 2005-06-03 MKS Pułtusk MAZ
206 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
207 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
208 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
209 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
210 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
211 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
212 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
213 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
214 OLBRYŚ Wiktor 2003-07-05 UKS Clan Ostrołęka MAZ
215 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
216 OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 UKS Młodzik Warszawa MAZ
217 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
218 PACZKOWSKI Mateusz 2005-01-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
219 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
220 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
221 PAŚNICKI Albert 2005-03-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
222 PATOLETA Adam 2003-06-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
223 PAWĘZKA Maciej 2004-07-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
224 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
225 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
226 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
227 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
228 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
229 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
230 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
231 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
232 PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 UKS Filipides Teresin MAZ
233 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
234 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
235 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-02-18 OKLA Ostrołęka MAZ
236 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-12-30 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
237 PIWOWARCZYK Jakub 2005-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
238 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
239 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
240 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
241 POPIS Kamil 2006-03-01 UKS Technik Radom MAZ
242 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
243 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
244 PROTAS Filip 2003-02-04 MUKS Płock MAZ
245 PRUSIŃSKI Dawid 2007-11-04 UKS Technik Radom MAZ
246 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
247 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
248 RĘBIŚ Kajetan 2001-05-05 KKL Kielce SWK
249 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
250 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
251 ROKITA Mateusz 2004-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
252 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
253 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
254 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
255 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
256 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
257 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
258 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
259 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
260 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
261 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
262 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
263 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
264 SEREWIŚ Łukasz 2002-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
265 SERKOWSKI Maksymilian 2005-03-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
266 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
267 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
268 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
269 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
270 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
271 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
272 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
273 SŁOJEWSKI Arkadiusz 2003-09-12 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
274 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
275 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
276 SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 KU AZS UAM Poznań WLP
277 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
278 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
279 STANKIEWICZ Filip 2005-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
280 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
281 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
282 STAWCZYK Filip 2002-08-16 RLTL ZTE Radom MAZ
283 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
284 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
285 STRYKOWSKI Jakub 1999-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
286 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
287 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
288 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
289 SYRYJCZYK Konrad 2002-07-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
290 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
291 SZAŁAS Stanisław 2004-05-16 GKS Wilga Garwolin MAZ
292 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
293 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
294 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
295 SZCZYPIŃSKI Franciszek 2004-03-03 OKS Start Otwock MAZ
296 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
297 SZOTA Mikołaj 2006-12-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
298 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
299 SZYBIAK Maciej 2004-03-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
300 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
301 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
302 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
303 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
304 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
305 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
306 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
307 ŚWIADKOWSKI Dawid 2000-10-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
308 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
309 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
310 TAUDUL Kacper 2003-06-10 MLKS Czarni Olecko WMZ
311 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
312 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
313 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
314 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
315 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
316 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
317 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
318 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
319 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
320 URBANIAK Damian 2005-04-24 LKS Maków Mazowiecki MAZ
321 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
322 VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 MKS Truso Elbląg WMZ
323 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
324 WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
325 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
326 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
327 WAŻNY Artur 2005-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
328 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
329 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
330 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
331 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
332 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
333 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
334 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
335 WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 UKS Filipides Teresin MAZ
336 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
337 WITKOWSKI Andrzej 2007-04-13 RLTL ZTE Radom MAZ
338 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
339 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
340 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
341 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
342 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
343 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
344 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
345 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
346 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
347 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
348 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
349 WYDMAŃSKI Kacper 2002-07-10 MUKS Płock MAZ
350 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
351 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
352 ZADROŻNY Jakub 2001-10-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
353 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
354 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
355 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
356 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
357 ZEMBRZUSKI Szymon 2003-09-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
358 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
359 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
360 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
361 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
362 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
363 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
364 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
365 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
366 ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 UKS Filipides Teresin MAZ
367 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
368 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
369 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.354327917099sekund