SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2000-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
4 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
5 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 AUGUSTYNIAK Michał 2000-03-31 RKS Łódź LDZ
8 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
9 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
10 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
11 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
12 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
13 BEŁC Paweł 1999-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
14 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
17 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
18 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
20 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
21 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
24 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
27 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
29 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
31 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
32 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
34 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
35 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
37 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
38 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
39 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
40 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
41 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
42 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
43 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
44 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
45 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
46 DĄBROWSKI Artur 1990-03-19 AZS Łódź LDZ
47 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
48 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
49 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
50 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
51 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
52 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
53 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
55 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
56 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
57 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
58 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
59 ERM Adrian 2002-03-06 RKS Łódź LDZ
60 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
61 FLORCZAK Łukasz 2002-11-10 RKS Łódź LDZ
62 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
63 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
65 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
66 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
68 GAPIŃSKI Tomasz 2008-04-29 RKS Łódź LDZ
69 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
70 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
71 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
73 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
74 GOS Jakub 2001-03-30 LKB Rudnik SWK
75 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
76 GOSS Michał 1999-09-23 AZS Łódź LDZ
77 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
78 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
79 GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
80 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
81 GRAMS Jakub 2001-01-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
82 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
83 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
84 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
85 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
86 GRYSZKA Karol 2000-05-16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
87 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
88 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
89 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
90 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
91 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
92 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
93 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
94 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
95 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
96 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
97 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
98 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
99 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
100 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
101 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
102 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
103 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
104 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
105 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
106 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
107 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
108 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
109 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
110 JAWORSKI Kajetan 2009-12-25 LKS MOSiR Sieradz LDZ
111 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
112 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
113 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
114 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
115 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
116 JÓŹWIAK Krzysztof 2004-01-20 UKS Lisy Zgierz LDZ
117 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
118 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
119 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
120 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
121 KACZMAREK Mateusz 1999-01-28 MKLA Łęczyca LDZ
122 KALINA Michał 1999-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
123 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
124 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
125 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
126 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
127 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
128 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
129 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
130 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
131 KAWKA Kamil 2000-03-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
132 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
133 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
134 KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 BKS Bydgoszcz KPO
135 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
136 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
137 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
138 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
139 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
140 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
141 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
142 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
143 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
144 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
145 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
146 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
147 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
148 KONEWKA Mateusz 2002-10-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
149 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
150 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
152 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
153 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
155 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
156 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
157 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
158 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
159 KOWALIŃSKI Patryk 2000-02-20 UMLKS START Wieruszów LDZ
160 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
161 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
162 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
163 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
164 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
165 KOZŁOWSKI Grzegorz 2000-02-24 RKS Łódź LDZ
166 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
167 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
168 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
169 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
170 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
171 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
172 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
173 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
174 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
175 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
176 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
177 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
178 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
179 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
180 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
181 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
182 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
183 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
184 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
186 KULAWIAK Aleksander 2009-07-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
187 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
188 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
190 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
191 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
192 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
193 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
194 KUŹNIARSKI Tomasz 1995-03-05 MUKL Brodnica KPO
195 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
196 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
197 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
198 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
199 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
200 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
201 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
203 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
204 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
205 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
206 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
207 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
208 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
209 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
210 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
211 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
212 MACKIEWICZ Jonatan 2001-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
213 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
214 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
215 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
216 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
217 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
218 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
219 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
220 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
221 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
222 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
223 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
224 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
225 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
226 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
227 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
229 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
230 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
231 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
232 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
233 MICHNIACKI Krystian 2001-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
234 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
235 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
236 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
237 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
238 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
239 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
240 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
241 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
242 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
243 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
244 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
245 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
246 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
247 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
248 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
249 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
250 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
251 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
252 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
253 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
254 NAUS Kacper 2001-08-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
255 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
256 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
257 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
258 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
259 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
260 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
261 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
262 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
263 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
264 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
265 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
266 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
267 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
268 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
269 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
270 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
271 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
272 PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
273 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
274 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
275 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
276 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
277 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
278 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
279 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
280 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
281 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
282 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
283 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
284 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
285 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
286 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
287 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
288 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
289 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
290 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
291 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
292 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
293 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
294 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
295 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
296 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
297 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
298 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
299 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
300 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
301 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
302 RAKOWIECKI Gabriel 2001-06-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
303 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
304 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
305 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
306 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
307 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
308 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
309 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
310 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
311 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
312 ROŻNIATOWSKI Jakub 2000-07-24 RKS Łódź LDZ
313 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
314 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
315 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
316 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
317 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
318 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
319 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
320 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
321 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
322 RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
323 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
324 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
325 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
326 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
327 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
328 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
329 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
330 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
331 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
332 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
333 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
334 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
335 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
336 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
337 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
338 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
339 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
340 SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07 LKS Zorza Gdynia POM
341 SMOLAREK Michał 2000-02-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
342 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
343 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
344 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
345 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
346 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
347 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
348 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
349 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
350 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
351 STASIAK Mateusz 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
352 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
353 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
354 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
355 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
356 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
357 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
358 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
359 SWAT Oskar 2001-07-10 AZS Łódź LDZ
360 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS Łódź LDZ
361 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
362 SZAFRAN Hubert 2000-07-27 KS Żeglina Sieradz LDZ
363 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
364 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
365 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
366 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
367 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
368 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
369 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
370 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
371 SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
372 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
373 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
374 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
375 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
376 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
377 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 MKS Inowrocław KPO
378 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
379 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
380 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
381 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
382 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
383 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
384 TREPANOWSKI Filip 2001-02-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
385 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
386 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
387 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
388 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
389 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
390 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
391 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
392 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
393 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
394 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
395 URBANIAK Rafał 2002-02-05 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
396 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
397 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
398 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
399 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
400 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
401 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
402 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
403 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
404 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
405 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
406 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
407 WEITZ Jakub 1998-09-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
408 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
409 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
410 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
411 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
412 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
413 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
414 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
415 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
416 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
417 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
418 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
419 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
420 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
421 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
422 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
423 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
424 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
425 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
426 WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 AZS Łódź LDZ
427 WOLSKI Norbert 2000-01-08 UKS Sprint Legnica DOL
428 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
429 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
430 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
431 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
432 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
433 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
434 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
435 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
436 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
437 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
438 ZAJĄC Dawid 2000-05-25 UKS Azymut Pabianice LDZ
439 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
440 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
441 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
442 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
443 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
444 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
445 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
446 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
447 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
448 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
449 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-13 AZS Łódź LDZ
450 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
451 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
452 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
453 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
454 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
455 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
456 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
457 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
458 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
459 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
460 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
461 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.71698999404907sekund