GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ALBRYCHT Emilia 2007-08-22 KB Krościenko Wyżne PDK
4 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
6 ANTOSIEWICZ Julia 2006-12-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
7 BACZYŃSKA Julita 2005-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
10 BAŃKA Martyna 2005-11-30 MKS Agros Chełm LBE
11 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 MKS Agros Chełm LBE
13 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
14 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
15 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
16 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
18 BOBROVSKA Iryna 2005-05-19 KS Prefbet-Sonarol POD
19 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
20 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 NKS Start Namysłów OPL
23 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
24 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
25 CELLMER Karolina 2006-11-04 MUKL Brodnica KPO
26 CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 MKS Agros Chełm LBE
27 CHMIEL Paulina 2004-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
28 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
29 CIOS Angelika 2004-10-26 KS Agros Zamość LBE
30 CISŁO Emilia 2006-03-04 LKS Stal Mielec PDK
31 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
32 CZUBLUN Maja 2007-01-24 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
33 CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 AZS UMCS Lublin LBE
34 DASZEK Natalia 2005-01-01 KS Agros Zamość LBE
35 DASZUK Martyna 2002-04-21 MKS Agros Chełm LBE
36 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
38 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
40 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
41 DOMIAN Angelika 2005-01-01 MKL Toruń KPO
42 DOROBA Zuzanna 2006-01-06 AZS-AWF Gorzów LBU
43 DROZD Martyna 2006-04-08 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
44 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
45 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 DUMA Martyna 2005-01-14 BKS Bydgoszcz KPO
47 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
48 DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 MKS Agros Chełm LBE
49 DZIAŁA Karolina 1999-07-18 MKS Unia Hrubieszów LBE
50 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
51 DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
52 DZIUBIŃSKA Weronika 1999-12-17 MKS Agros Chełm LBE
53 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
54 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
55 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
56 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GAŁYS Zofia 2008-05-01 PUKS Jedynka Łosice MAZ
58 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
59 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
60 GIBAS Wiktoria 2007-06-04 UKS Orzełki Warszawa MAZ
61 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
62 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
63 GÓRCZYŃSKA Martyna 2003-11-30 AZS UMCS Lublin LBE
64 GRANDA Kornelia 2007-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
65 GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
66 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
67 GRUDZIŃSKA Michalina 2005-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
68 GRZELAK Roksana 2003-11-14 KS Wisła Puławy LBE
69 GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 MKS Agros Chełm LBE
70 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
71 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
72 HAVAN Daniela 2001-06-15 MKS Agros Chełm LBE
73 HYRNIK Agnieszka 1998-08-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
74 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
75 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
76 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
77 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
78 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
79 JAROSZ Hanna 2007-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
80 JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
81 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
82 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
83 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
84 JOHANIUK Aleksandra 2005-02-10 KS Agros Zamość LBE
85 JÓŹWIAK Patrycja 2002-01-30 MKS Agros Chełm LBE
86 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
87 KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
88 KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
89 KALINKA Martyna 2001-01-16 MKS Agros Chełm LBE
90 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
91 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
92 KANAKANTI Jasmine 2007-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
93 KANIA Martyna 2003-07-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
94 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
95 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
96 KARCZ Agnieszka 1999-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
97 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
98 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
99 KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
100 KAWKA Maja 2006-01-01 KS Agros Zamość LBE
101 KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 KĘSIAK Antonina 2006-09-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
103 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
104 KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 MKS Agros Chełm LBE
105 KOLASA Aleksandra 2007-12-27 PUKS Jedynka Łosice MAZ
106 KOŁODZIEJ Gabriela 2005-08-09 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
107 KOŁTUN Paulina 2001-01-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
108 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
109 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
110 KORNIIAKA Kateryna 2005-10-04 UKS-MOS Opole OPL
111 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
112 KOSK Julia 2006-07-15 BKS Bydgoszcz KPO
113 KOWALSKA Alicja 2006-06-18 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
114 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
115 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
116 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
117 KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
118 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
119 KRUPA Natalia 2009-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
120 KRZACZEK Aleksandra 2006-12-12 MLUKS Tarnów MLP
121 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KULAWIAK Julia 2008-05-15 KS Victoria Trzebinia MLP
123 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
124 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
126 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
127 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
128 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
129 LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 KS Agros Zamość LBE
130 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
131 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
132 LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
133 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
134 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
135 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
136 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
137 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
138 MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 KS Podlasie Białystok POD
139 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
140 MAŁAŃCZUK Oliwia 2005-06-16 ZLKL Zielona Góra LBU
141 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
142 MARCYNIUK Lena 2008-12-14 MKL Chełm LBE
143 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
144 MARZEC Maja 2009-04-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
145 MAZUREK Patrycja 2005-03-27 MKL Chełm LBE
146 METLAK Martyna 2006-06-17 TL Athletics Jastrzębie SLK
147 MICHALAK Nikola 2007-03-26 MKL Chełm LBE
148 MINTA Kinga 2005-11-22 BKS Bydgoszcz KPO
149 MISIEC Natalia 2003-10-15 MKS Agros Chełm LBE
150 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
151 MŁYNARSKA Magdalena 2004-01-01 KS Agros Zamość LBE
152 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
153 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
154 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
155 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
156 NAJDYHOR Lena 2007-11-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
157 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
158 NAZARUK Gabriela 2007-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
159 NAZARUK Magdalena 2007-08-11 KS Parkiet Hajnówka POD
160 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
161 NOWAK Weronika 2005-02-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
162 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
163 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
164 OSTROWSKA Anastazja 2006-03-04 UKS-MOS Opole OPL
165 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
166 OSZWA Nina 2003-08-28 MKS Agros Chełm LBE
167 OŚWIECIŃSKA Kornelia 2007-07-18 MKS Juvenia Białystok POD
168 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
169 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
170 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
171 PASIEKA Julia 2006-01-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
172 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
173 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
174 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
175 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
176 PIEŃKOWSKA Amelia 2007-01-01 MKS Agros Chełm LBE
177 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
178 PIOTROWSKA Aleksandra 2006-04-10 UKS MTE Milanówek MAZ
179 PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
180 PITURA Agata 2001-01-18 KS Agros Zamość LBE
181 PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
182 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
183 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
184 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
185 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
186 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
187 RAJEWSKA Wiktoria 2005-03-15 OLA Podlaskie POD
188 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
189 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
190 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
191 RYGIEL Oliwia 2003-02-03 TL Athletics Jastrzębie SLK
192 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
193 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
194 SAWICKA Klaudia 2004-09-24 MKS Agros Chełm LBE
195 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
196 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
197 SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
198 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
199 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
200 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
201 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
202 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
203 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
204 STELMASZUK Zofia 2006-06-30 MKS Agros Chełm LBE
205 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
206 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
207 STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 KS Podlasie Białystok POD
208 SURDY Zuzanna 2005-04-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
209 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
210 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
211 SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
212 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
213 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
214 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
215 ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11 GKS Start Długołęka DOL
216 TARANOWSKA Karolina 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
217 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
218 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
219 TOKARIEVA Daria 2001-11-26 MKS Agros Chełm LBE
220 TOMASZEWSKA Magdalena 2002-11-20 AZS UMCS Lublin LBE
221 TOMCZYK Anna 2007-05-18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
222 TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 KS Sprintwarsaw MAZ
223 TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
224 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
225 TRUCHAN Milena 2008-05-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
226 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
227 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
228 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
229 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
230 WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
231 WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
232 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
233 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
234 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
235 WEREMCZUK Julia 2006-06-06 MKS Agros Chełm LBE
236 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
237 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
238 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
239 WILANTOWICZ Weronika 2006-03-06 KS Wisła Puławy LBE
240 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
241 WOJCIECHOWSKA Oliwia 2009-10-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
242 WOJNAR Aleksandra 2005-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
243 WOJTAS Marta 2005-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
244 WOŚ Kinga 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
245 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
246 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
247 WÓJCIK Natalia 2006-07-26 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
248 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
249 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
250 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
251 WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
252 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
253 WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 KS Podlasie Białystok POD
254 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
255 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
256 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
257 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
258 ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 MKS Agros Chełm LBE
259 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
260 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
261 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
262 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
263 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
264 ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
265 ŻUCHOWSKA Klaudia 2002-09-28 AZS UMCS Lublin LBE
266 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
267 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 KS Wisła Puławy LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.48946309089661sekund