BREZA Magdalena
2004-11-26
ULKS Talex Borzytuchom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
3 ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 MKL Toruń KPO
4 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
5 AUGUSTYNIAK Klaudia 2005-01-09 LKS Fenix Słupsk POM
6 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BALON Nicola 2004-06-20 ZLKL Zielona Góra LBU
8 BANASIAK Joanna 2004-11-03 MKS Siechnice DOL
9 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
10 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
11 BARCEWICZ Daria 2003-05-30 AZS Łódź LDZ
12 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
13 BASIOR Zuzanna 2006-03-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
14 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
15 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
16 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
18 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
19 BIELACKA Weronika 2002-12-22 MKL Toruń KPO
20 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
22 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
23 BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot POM
24 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 BINIEK Martyna 2004-04-08 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BISKUP Oliwia 2005-05-27 GKS Start Długołęka DOL
27 BOBOWSKA Maja 2008-05-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
28 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
29 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
30 BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 PTT Delta Płock MAZ
31 BOROWIEC Natalia 2004-04-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
32 BOROWSKA Weronika 2001-05-17 UKS Wiking Rychnowy POM
33 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
34 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
35 BUJALSKA Julia 2003-06-19 MKS Truso Elbląg WMZ
36 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
37 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
38 BURBA Karolina 2002-12-05 UKL Ósemka Police ZPO
39 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
40 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
42 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
43 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
44 CHORĄŻEWSKA Patrycja 2003-01-22 MKS Sambor Tczew POM
45 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
46 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
47 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
48 CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
49 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
50 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
51 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
52 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin WLP
53 CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
54 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
56 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
57 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
58 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
59 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz KPO
60 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
61 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
62 DAMS Wiktoria 2003-10-24 AZS-AWF Gorzów LBU
63 DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
64 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
65 DEJA Liwia 2004-07-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 DMITROCA Julia 2004-05-09 KL Iskra Białogard ZPO
67 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
68 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
69 DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
72 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
73 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 KS AZS AWF Kraków MLP
74 DUMA Martyna 2005-01-14 BKS Bydgoszcz KPO
75 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
76 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
77 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
79 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
80 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
81 EJSMONT Alicja 2003-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
83 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
84 FIAŁKOWSKA Marta 2003-09-29 MKL Toruń KPO
85 FILIPIAK Barbara 2004-12-03 RLTL Optima Radom MAZ
86 FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 WKS Flota Gdynia POM
87 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
88 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
89 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
90 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
91 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
94 GAŁĄZKA Weronika 2005-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
95 GIBAS Gabriela 2004-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
96 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
97 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
100 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
101 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
102 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
103 GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 AML Słupsk POM
104 GOSTOMCZYK Aleksandra 2003-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
105 GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 MKL Jarocin WLP
106 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
107 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
108 GÓRNIAK Julia 2004-05-28 UKS Jedynka Reda POM
109 GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
110 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
111 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
112 GRENDA Zofia 2003-12-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
113 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
114 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
115 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
116 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
117 GUT Agata 2004-06-21 GKS Start Długołęka DOL
118 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
119 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
120 HOŁDYS Inga 2003-07-07 GKS Piast Gliwice SLK
121 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
122 HUK Oliwia 2004-01-16 AML Słupsk POM
123 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
124 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
125 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
127 JAKUBIAK Maryla 2004-05-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
128 JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
129 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
130 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
132 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
133 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
134 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
135 JATCZAK Karolina 2006-02-14 UKL Ósemka Police ZPO
136 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 JAŻDŻEWSKA Weronika 2003-07-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
138 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
139 JOBS Dagmara 2005-02-15 KS Zamek Kurzętnik WMZ
140 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
141 KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
142 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
143 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
144 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
145 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
146 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
147 KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 MKL Toruń KPO
148 KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
149 KANIA Anastazja 2002-04-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
151 KAPSZEWICZ Oliwia 2004-11-22 LKS Zantyr Sztum POM
152 KARASEK Kaja 2005-09-11 MKL Maraton Świnoujście ZPO
153 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
154 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
155 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
156 KARPIŃSKA Karolina 2004-01-01 OKA Gdańsk POM
157 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
158 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
159 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
160 KAUFMAN Martyna 2003-08-05 AML Słupsk POM
161 KEMPA Kinga 2005-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
162 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
163 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
164 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
165 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
166 KLEMKE Aleksandra 2004-04-21 KL Bałtyk Koszalin ZPO
167 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
168 KLINKOSZ Victoria 2003-01-01 niest. Gdańsk POM
169 KLUPŚ Marta 2004-08-24 PLKS Gwda Piła WLP
170 KŁOS Helena 2004-04-03 MKL Szczecin ZPO
171 KŁOS Karina 2003-04-28 AZS Łódź LDZ
172 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
173 KOBA Zuzanna 2004-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
175 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
176 KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk POM
177 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
178 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
179 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
180 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 MKS Siechnice DOL
181 KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
182 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
183 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
184 KORDA Oliwia 2004-05-08 LKS Zantyr Sztum POM
185 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
186 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
187 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
188 KORWEL Natalia 2003-04-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
189 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
190 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
191 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
192 KÖSTER Nicole 2003-03-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
193 KOŚCIK Zofia 2004-10-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
194 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
195 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
196 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
197 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
198 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
199 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
200 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
201 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
202 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
203 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
204 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
205 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
206 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
207 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
208 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
209 KRZYWDZIŃSKA Agata 1994-05-18 MKL Toruń KPO
210 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
211 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot POM
212 KUBIŚ Oktawia 2006-02-04 PLKS Gwda Piła WLP
213 KUCIŃSKA Marta 2004-10-18 BKS Bydgoszcz KPO
214 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
215 KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 UKS 20 Poznań WLP
216 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
217 KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 RKS Rumia POM
218 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
219 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
220 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
221 KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
222 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
223 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
224 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik SWK
225 LASKA Paulina 2004-06-25 UKS Lipusz POM
226 LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 MKS Truso Elbląg WMZ
227 LÄCHELE Susane 2000-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
228 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
229 LEMKE Liliana 2004-11-07 SKLA Sopot POM
230 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 KS AZS AWF Katowice SLK
231 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
232 LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
233 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
234 LEWANDOWSKA Julia 2007-08-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
235 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
236 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL GGG Radom MAZ
237 LIDWIN Aleksandra 2001-07-15 UKS Dąb Suchy Las WLP
238 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
239 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
240 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
241 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
242 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
243 LUBECKA Marta 2003-02-27 UKS Lipusz POM
244 LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
245 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
246 LÜDTKE Martyna 2003-02-13 MKS MOS Wrocław DOL
247 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
248 ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 MKL Toruń KPO
249 ŁOSIAK Wiktoria 2005-03-15 MKS Sambor Tczew POM
250 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
251 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
252 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
253 MACIEJEWSKA Zuzanna 2004-06-18 KL Lechia Gdańsk POM
254 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
255 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
256 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
257 MAJKUT Kinga 2003-12-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
258 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
259 MALICKA Paulina 2002-05-22 UKL Ósemka Police ZPO
260 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
261 MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
262 MAŁKOWSKA Helena 2004-06-12 KL Gdynia POM
263 MARCINEK Zofia 2003-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
264 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
265 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
266 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
267 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
268 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
269 MASZK Zuzanna 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
270 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
271 MEGER Weronika 2004-09-13 BKS Bydgoszcz KPO
272 MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
273 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
274 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
275 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
276 MILAK Majka 2005-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
277 MILEWSKA Marta 2004-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
278 MINTA Kinga 2005-11-22 BKS Bydgoszcz KPO
279 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
280 MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 MLKS Agros Żary LBU
281 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
282 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
283 MOCZARSKA Natalia 2004-04-05 ULKS Tychowo ZPO
284 MORAWIAN Amelia 2004-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
285 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
286 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
287 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
288 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
289 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
290 NACZK Wiktoria 2002-02-13 KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo POM
291 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
292 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
293 NAZARKO Karolina 2002-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
294 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
295 NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
296 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
297 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
298 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
299 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
300 NOWOSADKO Julia 2002-08-15 AML Słupsk POM
301 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
302 OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 MLKS Agros Żary LBU
303 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
304 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
305 OLWERT Malwina 2005-01-02 MUKL Brodnica KPO
306 OPAK Beata 1965-06-28 W-MKLAM Olsztyn WMZ
307 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
308 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
309 ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 MKS Sambor Tczew POM
310 ORZŁOWSKA Wiktoria 2004-10-30 UKS Lipusz POM
311 OSICKA Zuzanna 2006-10-13 UKS 20 Poznań WLP
312 OSIOWY Marcelina 2003-07-19 CMKL Człuchów POM
313 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
314 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
315 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
316 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
317 OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 KS Gwardia Piła WLP
318 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
319 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
320 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
321 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
322 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
323 PAŁUCKA Joanna 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
324 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
325 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
326 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
327 PAWLAK Roksana 2004-04-07 MKS Olimp Łobez ZPO
328 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
329 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
330 PETKA Lucyna 1976-04-15 SKL Filippides Starogard Gdański POM
331 PETTKE Anna 2004-02-11 niest. Gdańsk POM
332 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
333 PICHUR Marta 2004-07-11 WLKS Wrocław DOL
334 PIEC Kinga 2004-01-01 WKS Flota Gdynia POM
335 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
336 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
337 PIECUCH Marta 2003-06-20 RKS Rumia POM
338 PIECZARKA Magdalena 2005-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
339 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin ZPO
340 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
341 PIKUŁA Aleksandra 2003-03-07 MKS Kusy Szczecin ZPO
342 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
343 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
344 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 SKLA Sopot POM
345 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
346 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 GKS Żukowo POM
347 PLEWCZYŃSKA Sara 2001-10-05 SKSG Korona Szczecin ZPO
348 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
349 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
350 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
351 PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
352 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 7PRO Team Szczecinek ZPO
353 POHNKE Martyna 2005-07-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
354 POKRZYWNIAK Adrianna 1999-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
355 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
356 POROŻYŃSKA Wiktoria 2006-06-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
357 PRABUCKA Weronika 2003-01-30 UKL Ósemka Police ZPO
358 PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
359 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
360 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
361 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
362 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
363 PRZANOWSKA Julia 2003-01-01 niest. Gdańsk POM
364 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
365 PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
366 PSTRĄGOWSKA Natalia 2006-10-06 UKS Jedynka Reda POM
367 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
368 PTASZEK Klaudia 2004-05-13 LKS Fenix Słupsk POM
369 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
370 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
371 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
372 RADZANOWSKA Olga 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
373 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
374 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
375 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
376 RATHNAU Magdalena 2004-12-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
377 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
378 REJNÓW Julita 2000-01-01 UKS Jedynka Reda POM
379 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
380 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
381 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
382 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
383 ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
384 RORBACH Oliwia 2006-08-16 UKL Ósemka Police ZPO
385 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
386 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
387 RÓŻAŃSKA Oliwia 2003-01-01 niest. Gdańsk POM
388 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
389 RUCIŃSKA Wiktoria 2005-07-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
390 RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 AML Słupsk POM
391 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
392 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
393 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
394 RYBAK Zuzanna 2003-07-09 BKS Bydgoszcz KPO
395 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
396 RYDELEK Alicja 2002-11-11 MKL Szczecin ZPO
397 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
398 SADOWSKA Martyna 2008-01-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
399 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
400 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
401 SALA Emilia 2002-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
402 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
403 SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 MKL Toruń KPO
404 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
405 SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 MKL Toruń KPO
406 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
407 SENIURA Tetiana 2004-03-23 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
408 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
409 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
410 SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 AML Słupsk POM
411 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
412 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
413 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
414 SKRZYŃSKA Ewa 1968-10-12 W-MKLAM Olsztyn WMZ
415 SKRZYŃSKA Marta 2004-07-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
416 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
417 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
418 SMAL Aleksandra 2004-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
419 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
420 SOBKIEWICZ Agata 2009-12-17 MKS Sambor Tczew POM
421 SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
422 SOKALSKA Weronika 2005-12-12 LKS Zantyr Sztum POM
423 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
424 SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
425 SOLIŃSKA Natalia 2005-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
426 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
427 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
428 STANEK Oliwia 2004-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
429 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
430 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
431 STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 UKB Szubin KPO
432 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
433 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
434 STEJMAN Agata 2004-01-08 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
435 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
436 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
437 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
438 STENZEL Amelia 2003-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
439 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk POM
440 STODOŁA Anna 2005-12-02 LKS Jantar Ustka POM
441 STOLC Oliwia 2005-05-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
442 STORMANN Natalia 2005-05-11 UKS Lipusz POM
443 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
444 STROIKE Maria 2004-09-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
445 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
446 STRUK Liliana 2005-12-24 KS Wejher Wejherowo POM
447 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
448 SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 UKL Ósemka Police ZPO
449 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
450 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
451 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
452 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
453 SYSIK Julia 2005-01-06 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
454 SZAREJKO Natalia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
455 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
456 SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
457 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
458 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 KS Ciechan Ciechanów MAZ
459 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
460 SZREDER Zuzanna 2003-04-02 KS Wejher Wejherowo POM
461 SZTOK Zuzanna 2003-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
462 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
463 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKL Toruń KPO
464 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
465 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
466 SZYMICHOWSKA Maja 2005-09-26 UKS Jedynka Reda POM
467 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
468 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
469 SZYNAL Patrycja 2003-09-20 MKL Szczecin ZPO
470 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
471 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
472 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
473 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
474 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
475 ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
476 ŚWINIARSKA Natalia 2003-07-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
477 TAŃSKA Julia 2005-04-30 MKS Inowrocław KPO
478 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
479 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
480 TESKA Daria 2003-08-14 UKS Jedynka Reda POM
481 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
482 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
483 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
484 TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 MKS Sambor Tczew POM
485 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
486 TROJAN Julia 2003-08-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
487 TRZMIELEWSKA Patrycja 2005-09-13 RKS Rumia POM
488 TUCKA Róża 2004-06-07 SKLA Sopot POM
489 TUREK Zuzanna 2003-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
490 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
491 TWARDOWSKA Julia 2003-12-08 KL Lechia Gdańsk POM
492 TYRA Agata 2005-01-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
493 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
494 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
495 UŁASIK Julia 2004-02-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
496 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
497 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
498 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
499 UZDROWSKA Joanna 2004-10-04 KS Wejher Wejherowo POM
500 WABICH Magdalena 2003-04-18 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
501 WACH Aleksandra 2005-08-15 GKS Start Długołęka DOL
502 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
503 WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
504 WARDĘGA Weronika 2003-04-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
505 WASIELEWSKA Zofia 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
506 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda WMZ
507 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
508 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
509 WĄSIK Barbara 2009-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
510 WEJMAN Karolina 2001-08-13 KL Gdynia POM
511 WESSERLING Paulina 2004-09-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
512 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
513 WICHER Agnieszka 2002-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
514 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
515 WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
516 WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
517 WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 KL Gdynia POM
518 WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 MKL Szczecin ZPO
519 WINIARSKA Katarzyna 2005-04-26 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
520 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
521 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
522 WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 MKL Toruń KPO
523 WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 MKL Toruń KPO
524 WITKOWSKA Julia 2004-04-08 KS Gwardia Piła WLP
525 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
526 WOJTUŃ Martyna 2003-11-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
527 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
528 WÓJCIK Aleksandra 2004-11-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
529 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
530 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
531 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
532 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
533 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
534 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
535 ZAJĄC Martyna 2005-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
536 ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 UKS Barnim Goleniów ZPO
537 ZALESKA Emilia 2004-05-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
538 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
539 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
540 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
541 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
542 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
543 ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 LKS Lubawa WMZ
544 ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
545 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WMZ
546 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
547 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
548 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
549 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
550 ZŁOCH Natalia 2004-08-07 LKB im. Braci Petk Lębork POM
551 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
552 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
553 ŻBIKOWSKA Monika 2004-09-18 SKLA Sopot POM
554 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
555 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.5737459659576sekund