WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
6 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
7 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
8 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
9 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
13 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
14 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
16 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
17 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
18 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BARON Kamil 1997-05-15 LKS Victoria Olesno OPL
20 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
21 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
23 BATOR Szymon 2000-05-11 MKL Szczecin ZPO
24 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
25 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
26 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
28 BEŚKA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
30 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
32 BIEŃ Józef 2000-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
34 BIERONSKI Nikodem 2001-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
35 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
36 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
37 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
38 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
39 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
40 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
41 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
42 BŁOTKO Jacek 2002-03-14 UKS Chromik Mysłowice SLK
43 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
46 BOROWSKI Kacper 2000-11-23 RMKS Rybnik SLK
47 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
48 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
49 BREMORA Grzegorz 1998-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
50 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
51 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
52 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
55 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
56 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
58 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
59 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
60 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
61 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
62 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
63 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
64 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
65 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
66 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
67 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
68 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
69 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
71 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
72 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
73 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
75 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
76 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
77 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
78 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
79 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
80 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
81 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
82 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
83 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
84 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
85 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
86 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
87 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
88 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
89 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
90 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
91 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
92 DĄBROWSKI Wiktor 2008-03-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
93 DĄDELA Antoni 1952-03-27 LKS Victoria Olesno OPL
94 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
95 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik SWK
96 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
97 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
98 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
99 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
100 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
101 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 DOMINICZAK Karol 2002-04-22 MKS Gniezno WLP
103 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
104 DROŹDZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
105 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
106 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
107 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
108 DULSKI Robert 2002-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
109 DURTKA Mateusz 2003-05-03 KB Witar Tarnobrzeg PDK
110 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
111 DYDUCH Damian 1988-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
112 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
113 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
114 DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
115 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
116 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
117 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
118 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
119 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
120 FRĄSZCZAK Patryk 1995-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
121 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
122 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
123 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
125 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
126 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
127 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
128 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
129 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
130 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
131 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
132 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
133 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
134 GŁUSZEK Daniel 2002-03-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
135 GŁUSZEK Olaf 2001-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
136 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
137 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
138 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
139 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
140 GOSK Dominik 1992-11-09 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
141 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
142 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
143 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
144 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
145 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
146 GREŃ Radosław 2001-02-07 UKS Brenna Górki SLK
147 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
148 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
149 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
150 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
151 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
152 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
153 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
154 GRZESZAK Antoni 2008-12-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
155 GRZYB Kamil 2000-05-26 KB Dziesiątka Białogard ZPO
156 GRZYBEK Patryk 1999-02-13 MKL Toruń KPO
157 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
158 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
159 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
160 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
161 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
162 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
163 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
164 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
165 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
166 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
167 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
168 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
169 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
170 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
172 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
173 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
174 JANUSZ Tomasz 1993-08-07 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
175 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
176 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
177 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
178 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
180 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
181 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
182 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
184 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
185 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
186 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
187 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
188 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
189 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
190 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
191 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
192 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
193 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
194 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
195 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
196 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
197 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
198 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
199 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
200 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
201 KASTELIK Piotr 1992-10-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
202 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
203 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
204 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
205 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
206 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
207 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
208 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
209 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
210 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
211 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
212 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
213 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
214 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
215 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
216 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
217 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
218 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
219 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
220 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
221 KOPICZKO Bartosz 2002-04-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
222 KORGÓL Bartosz 2002-09-18 GKS Piast Gliwice SLK
223 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
224 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
225 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
226 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
227 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
228 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
229 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
230 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
231 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
232 KOWALINA Jan 2001-01-14 MMKS Gdańsk POM
233 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
234 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
235 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
236 KOZAK Arkadiusz 1972-01-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
237 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
238 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
240 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
241 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
242 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
243 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
244 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
245 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
246 KRZEMIŃSKI Maciej 2002-01-09 UKS Chromik Mysłowice SLK
247 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
248 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
249 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
250 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
251 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
252 KUCHARCZYK Jakub 2001-12-16 GKS Piast Gliwice SLK
253 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
254 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
255 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
256 KUCZERA Samuel 2003-02-27 UKS Brenna Górki SLK
257 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
258 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
259 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
261 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
262 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
263 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
264 KUSTER Sylwester 1985-08-23 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
265 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
266 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
267 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
268 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
269 LESIECKI Jacek 1991-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
270 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
271 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
272 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
273 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
274 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
275 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
276 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
277 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
278 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
279 LUPA Piotr 1987-11-17 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
280 ŁABA Daniel 2003-08-30 MKS-MOSM Bytom SLK
281 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
282 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
283 ŁAGOCKI Maksymilian 2003-07-24 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
284 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof 1992-07-29 RKS Łódź LDZ
285 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
286 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
287 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
288 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
289 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
290 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
291 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
292 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
293 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
294 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
295 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
296 MADEJA Michał 2002-11-03 MKS-MOSM Bytom SLK
297 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
298 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
299 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
300 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
301 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
302 MALAGA Sebastian 2001-07-25 MLUKS Tarnów MLP
303 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
304 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
305 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
306 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
307 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
308 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
309 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
310 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
311 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
312 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
313 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
314 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
315 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
316 MICHALAK Mateusz 1998-09-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
317 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
318 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
319 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
320 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
321 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
322 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
323 MIZGAŁA Kacper 2003-10-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
324 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
325 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
326 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
327 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
328 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
329 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
330 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
331 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
332 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
333 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
334 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
335 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
336 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
337 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
338 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
339 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
340 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
341 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
342 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
343 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
344 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
345 NIKIEL Maciek 2002-08-13 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
346 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
347 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
348 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
349 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
350 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
351 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
352 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
353 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
354 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
355 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
356 OLEŚ Dawid 2002-01-01 UKS Brenna Górki SLK
357 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
358 OSAJDA Michał 2009-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
359 OSOSIŃSKI Jakub 2000-02-11 UKS Orzeł Dobryszyce LDZ
360 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
361 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
362 PACHOLCZAK Kacper 2004-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
363 PAJĄK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
364 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
365 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
366 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
367 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
368 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
369 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
370 PATELA Mikołaj 2002-02-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
371 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
372 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
373 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
374 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
375 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
376 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
377 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
378 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
379 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
380 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
381 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
382 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
383 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
384 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
385 PILCH Eryk 2000-03-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
386 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
387 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
388 PIWOWARCZYK Dominik 1988-09-25 UKS Lider Siercza MLP
389 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
390 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
391 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
392 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
393 PODGÓRSKI Szymon 2002-06-04 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
394 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
395 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
396 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
397 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
398 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
399 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
400 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
401 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
402 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
403 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
404 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
406 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
407 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
408 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
409 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
410 PYTEL Adrian 2003-06-28 MCKiS Jaworzno SLK
411 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
412 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
413 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
414 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
415 RASZEJA Filip 2002-05-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
416 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
417 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
418 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
419 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
420 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
421 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
422 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
423 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
424 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
425 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
426 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
427 ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
428 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
429 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
430 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
431 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
432 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
433 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
434 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
435 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
436 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
437 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
438 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
439 RZENIECKI Szymon 2001-02-23 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
440 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
441 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
442 SAŁACH Michał 1996-11-05 niest. Warszawa MAZ
443 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
444 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
445 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
446 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
447 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
448 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
449 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
450 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
451 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
452 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
453 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
454 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
455 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
456 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
457 SKUPIŃSKI Damian 1999-07-09 Atelier Sportu Konopiska SLK
458 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
459 SŁONKA Łukasz 2002-02-05 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
460 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
461 SMENTEK Mateusz 2002-02-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
462 SMOLEŃ Jakub 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
463 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
464 SOBAS Jacek 1985-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
465 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
466 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 SSR Olimp Strawczyn SWK
467 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
468 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
469 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
470 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
471 SOLGA Arkadiusz 2002-10-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
472 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
473 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
474 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
475 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
476 STACHURA Ignacy 2001-11-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
477 STAŃKO Krystian 1991-08-30 OKL Oborniki WLP
478 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
479 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
480 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
481 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
482 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
483 STRZODA Marcin 1997-01-02 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
484 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
485 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
486 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
487 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
488 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
489 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
490 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
491 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
492 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
493 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
494 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
495 SZOPIŃSKI Olgierd 2001-08-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
496 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
497 SZRAMA Dariusz 1979-05-25 OKL Oborniki WLP
498 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
499 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
500 SZTRANEK Jan 2003-04-24 UKS Azymut Pabianice LDZ
501 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
502 SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
503 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
504 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
505 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
506 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
507 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
508 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
509 SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
510 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
511 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
512 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
513 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
514 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
515 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
516 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
517 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
518 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
519 TERLECKI Witold 2001-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
520 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
521 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
522 TOPOLNICKI Konrad 2001-07-05 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
523 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
524 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
525 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
526 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
527 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
528 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
529 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
530 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
531 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
532 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
533 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
534 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
535 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
536 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
537 WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
538 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
539 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
540 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
541 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
542 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
543 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
544 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
545 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
546 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
547 WIDERA Piotr 2000-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
548 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
549 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
550 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
551 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
552 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
553 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
554 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
555 WŁOCH Andrzej 1995-07-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
556 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
557 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
558 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
559 WOJCIUK Konrad 2002-04-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
560 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
561 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
562 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
563 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
564 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
565 WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
566 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
567 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
568 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
569 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
570 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
571 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
572 ZAGAŁA Bartosz 2003-07-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
573 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
574 ZAJĄC Kamil 2004-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
575 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
576 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
577 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
578 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
579 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
580 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
581 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
582 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
583 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
584 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
585 ZIĘBA Jan 2001-11-26 MLUKS Tarnów MLP
586 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
587 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
588 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
589 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
590 ŻAK Jakub 2000-06-21 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
591 ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
592 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
593 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.97437596321106sekund