ZIMOLĄG Oliwia
2005-03-07
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
2 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
4 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
5 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
6 ALBERSKA Emilia 2005-10-30 TS AKS Chorzów SLK
7 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
8 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
10 AUGUSTYNIAK Klaudia 2005-01-09 LKS Fenix Słupsk POM
11 BACH Oliwia 2004-07-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
12 BADURA Maria 2006-12-05 RMKS Rybnik SLK
13 BALON Nicola 2004-06-20 ZLKL Zielona Góra LBU
14 BARANEK Weronika 1999-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 LKS Lubawa WMZ
17 BARTCZAK Anna 2004-07-19 AZS-AWF Gorzów LBU
18 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
19 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
20 BEM Patrycja 2005-01-01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
21 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
22 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
23 BEYER Julia 2005-09-19 TS AKS Chorzów SLK
24 BIAŁEK Jagoda 2000-03-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
25 BIAŁEK Magdalena 2005-02-20 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
26 BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
27 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
28 BIEDA Kamila 2001-02-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice WMZ
30 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 BINIEK Martyna 2004-04-08 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BLUM Łucja 2005-02-22 WLKS Wrocław DOL
33 BŁAŻYŃSKA Anna 2005-11-01 TS AKS Chorzów SLK
34 BOGUNIEWICZ Martyna 2004-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
35 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
36 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
37 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
38 BORKO Amelia 2006-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
40 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
41 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
42 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
43 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
44 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
46 BUJNOWICZ Marta 2005-12-11 MOSM Tychy SLK
47 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
48 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
49 BURY Zuzanna 2006-03-03 MKS Żywiec SLK
50 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
51 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
54 CIAŁOŃ Antonina 2006-02-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
55 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
56 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
57 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
58 CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
59 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
60 CNOTA Oliwia 2006-09-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
62 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 CZARNIK Wiktoria 2005-01-07 OLA Małopolskie MLP
64 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
65 CZERSKA Emilia 2004-05-15 UKS Olimpia Zabrze SLK
66 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
67 CZYSZCZON Daria 2006-09-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
68 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz KPO
69 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
70 DĄBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
71 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
72 DEJA Liwia 2004-07-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 DELANOWSKA Nicole 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
74 DOBROWOLSKA Małgorzata 2005-05-28 TS AKS Chorzów SLK
75 DOBRZYŃSKA Julia 2003-07-25 TS AKS Chorzów SLK
76 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
77 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
78 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
79 DREJ Nadia 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
80 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
81 DUDEK Oliwia 2005-06-24 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
82 DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
83 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
84 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
85 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
86 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
87 FALK Natalia 2005-02-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 FELINIAK Marta 2003-07-29 TL ROW Rybnik SLK
89 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 KS Warszawianka W-wa MAZ
91 FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 WKS Flota Gdynia POM
92 FRANIEL Agata 2005-03-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
93 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
94 FUKLIN Adrianna 2005-06-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
95 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
96 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
97 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
98 GAGATEK Natalia 2006-05-11 MKS-MOSM Bytom SLK
99 GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
100 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
101 GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 MKS-MOSM Bytom SLK
102 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
103 GANCARCZYK Oliwia 2006-01-01 MKS Żywiec SLK
104 GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 RMKS Rybnik SLK
105 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
106 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
107 GAŻA Oliwia 2005-12-08 LKS Pszczyna SLK
108 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 GIBAS Gabriela 2004-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
110 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
111 GOEBEL Alicja 2003-03-30 UKS Czwórka Żory SLK
112 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
113 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
114 GÓRCZEWSKA Daria 2004-01-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
115 GÓRSKA Dominika 2003-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
116 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
117 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
118 GRZELAK Hanna 2001-02-12 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
119 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
120 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
121 GUZIK Malwina 2010-02-21 KS Komunalni Sanok PDK
122 GUZIUK Nikola 2006-05-31 RMKS Rybnik SLK
123 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
124 HABICIAK Justyna 2002-03-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 HABRYKA Weronika 2006-11-27 UKS Trójka Mikołów SLK
126 HAJNAS Oliwia 2005-03-30 LKS Pszczyna SLK
127 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
128 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
129 HUDZIŃSKA Nikola 2006-08-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
130 IDZIŃSKA Maja 2005-09-16 TS AKS Chorzów SLK
131 IŁCZYK Daria 2003-11-04 TS AKS Chorzów SLK
132 IWANIEC Anna 2001-07-18 KKL Kielce SWK
133 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
134 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
135 JAKUBOWSKA Natalia 2006-12-29 RMKS Rybnik SLK
136 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
137 JANCZAR Kamila 2004-06-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
138 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
139 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
140 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
141 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
142 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 JURKOWSKA Julia 2004-03-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
144 KACZMAREK Julia 2005-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
145 KACZÓWKA Anna 2001-04-29 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 KALETKA Milena 2004-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
147 KALINOWSKA Agata 2005-03-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 KANAKANTI Jasmine 2007-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
149 KANIA Wiktoria 2003-09-24 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
150 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
151 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
152 KAPLER Paulina 2006-08-08 UKS Trójka Mikołów SLK
153 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
154 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
155 KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
156 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
157 KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 UKS-MOS Opole OPL
159 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
160 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
161 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
162 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
163 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
164 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
165 KLIMCZAK Maja 2005-09-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
166 KŁODA Aleksandra 2005-01-01 OKA Ruda Śląska SLK
167 KŁODA Aleksandra 2005-03-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
168 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
170 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
171 KOŁODZIEJ Ewelina 2003-02-20 TS AKS Chorzów SLK
172 KONIOR Emilia 2005-03-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
173 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
174 KOPKA Malwina 2003-09-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
176 KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice SLK
177 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
178 KOSIŃSKA Pola 2006-04-27 UKS Trójka Mikołów SLK
179 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
180 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
181 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics WMZ
182 KOZA Aleksandra 2004-04-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
184 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
185 KOZYRA Zofia 2009-05-01 KS AZS AWF Katowice SLK
186 KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 MKS MOS Wrocław DOL
187 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
188 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
189 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
191 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
192 KRYSTOSIK Maja 2005-05-19 MKS-MOSM Bytom SLK
193 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
194 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
195 KUCHNIA Karolina 2004-03-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
196 KUCIŃSKA Zuzanna 2006-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
197 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
198 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
199 KUROPKA Maja 2005-11-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
200 KUSMIERSKA Dominika 2005-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 KUZAK Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
202 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
203 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
204 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
205 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
206 LACHCIK Joanna 2005-01-01 TS AKS Chorzów SLK
207 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
208 LARA Patrycja 2003-06-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
209 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
210 LÄCHELE Susane 2000-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
211 LEDWOŃ Nadia 2004-03-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
213 LETOCHA Nadia 2005-07-08 MKS-MOSM Bytom SLK
214 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
215 LEWICKA Amelia 2005-05-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
216 LIBERDA Zuzanna 2002-12-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
217 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
218 LIPSKA Aleksandra 2006-05-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
219 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 LISOWSKA Daria 2005-09-19 MOSM Tychy SLK
221 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
222 LORAŃCZYK Nikola 2005-05-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
223 LOSE Małgorzata 2003-08-23 TL Athletics Jastrzębie SLK
224 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
225 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
226 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
227 ŁAŚ Klaudia 2005-09-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
228 ŁOMIŃSKA Aleksandra 2005-05-23 TS AKS Chorzów SLK
229 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
230 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
231 MACIASZEK Małgorzata 2005-09-16 TS AKS Chorzów SLK
232 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
233 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 AZS-AWF Gorzów LBU
234 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
235 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
236 MALIGŁÓWKA Aleksandra 2006-11-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
237 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
238 MARCINIAK Julia 2004-06-28 AZS Łódź LDZ
239 MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
240 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
241 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
242 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
243 MATYSIAK Amelia 2006-07-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
244 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
245 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
246 METLAK Martyna 2006-06-17 TL Athletics Jastrzębie SLK
247 MICHALSKA Malwina 2004-11-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
249 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
250 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
251 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
252 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
253 MINTA Kinga 2005-11-22 BKS Bydgoszcz KPO
254 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
255 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
256 MROCZKO Natalia 2005-07-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
257 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
258 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
259 MUNARI Sabrina 2005-12-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
260 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
261 MYSZOR Łucja 2006-06-07 UKS Trójka Mikołów SLK
262 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
263 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
264 NAPORA Alicja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
265 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
266 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
267 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
268 NIZIOŁEK Łucja 2006-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
269 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
270 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
271 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
272 NYTKO Wanesa 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
273 OLSZOWSKA Ewa 2006-01-01 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
274 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
275 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
276 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
277 OSOWIECKA Oliwia 2005-02-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
278 OSTYŃSKA Zuzanna 2005-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
279 OSUCH Joanna 2005-01-25 Kraków Athletics Team MLP
280 OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
281 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
282 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
283 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
284 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
285 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
286 PIECZYWEK Natalia 2006-01-27 GSLA Gierzwałd WMZ
287 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
288 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
289 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
290 PIOŚ Emilia 2005-05-07 MLKS Agros Żary LBU
291 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
293 PŁONKA Kinga 2005-10-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
294 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
295 PODLEŚNY Stefania 2005-01-01 RMKS Rybnik SLK
296 PODLEŚNY Weronika 2005-01-01 RMKS Rybnik SLK
297 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
298 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
299 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
300 POMIETLARZ Maja 2007-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
301 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
302 PORWOLIK Bernadeta 2004-02-12 UKS Trójka Mikołów SLK
303 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
304 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
305 POTWORA Karolina 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
306 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
307 PRZEŹDZING Hanna 2006-02-07 TL ROW Rybnik SLK
308 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
309 PRZYPALIŃSKA Zuzanna 2005-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
310 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
311 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
312 PUZIO Angelika 2005-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
313 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
314 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
315 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
316 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
317 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
318 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
319 RODAK Weronika 2004-02-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
320 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
321 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
322 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
323 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
324 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
325 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
326 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
327 RZESZUTEK Kornelia 2006-07-31 UKS Trójka Mikołów SLK
328 RZYMAN Oliwia 2003-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
329 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
330 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
331 SALANIEC Hanna 2010-10-12 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
332 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
333 SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 MKL Toruń KPO
334 SCHEIBEL Julia 2006-04-23 LKS Pszczyna SLK
335 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
336 SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 LKS Koluszki LDZ
337 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
338 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
339 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
340 SIUDA Nikola 2004-10-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
341 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
342 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
343 SKITEK Kinga 2004-07-19 MKS-MOSM Bytom SLK
344 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
345 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
346 SKORUPA Izabela 2006-01-01 TS AKS Chorzów SLK
347 SKRABARCZYK Oliwia 2005-01-27 UKS Trójka Mikołów SLK
348 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
349 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
350 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
351 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
352 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
353 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
354 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
355 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
356 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
357 SOJKA Agata 2004-04-27 MKS-MOS Katowice SLK
358 SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 LKS Pszczyna SLK
359 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
360 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
361 STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 UKB Szubin KPO
362 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
363 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
364 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
365 STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 TL ROW Rybnik SLK
366 STĘPIEŃ Klaudia 2005-03-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
367 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
368 STOMPOR Karolina 2002-08-22 MKS-MOS Katowice SLK
369 STROINSKA Zofia 2005-11-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
370 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
371 SURDY Zuzanna 2005-04-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
372 SUROWIECKA Klaudia 2005-02-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
373 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
374 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
375 SZCZEŚNIAK Maria 2005-08-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
376 SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
377 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
378 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
379 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
380 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
381 SZWEDA Roksana 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
382 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
383 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
384 SZYMONEK Marta 2004-10-12 TS AKS Chorzów SLK
385 ŚLIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
386 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
387 ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
388 ŚLUSARCZYK Julia 2005-01-26 TL ROW Rybnik SLK
389 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
390 ŚLUSAREK Agnieszka 2003-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
391 ŚPIEWAK Magdalena 2005-06-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
392 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
393 ŚWISTUN Nina 2005-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
394 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
395 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
396 TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
397 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
398 TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
399 TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
400 TRĘDZBOR Maria 2006-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
401 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
402 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
403 TRZASKA Maria 2005-03-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
404 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
405 TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
406 WACŁAWEK Natasza 2008-06-17 MKS Żywiec SLK
407 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
408 WALICA Anna 2005-06-27 AZS-AWF Katowice SLK
409 WALICKA Anna 2005-08-27 AZS-AWF Katowice SLK
410 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
411 WALUŚ Karolina 2004-09-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
412 WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
413 WAŚKOWIAK Justyna 2005-03-10 TL ROW Rybnik SLK
414 WAWRYKA Zuzanna 2004-08-22 MKS-MOSM Bytom SLK
415 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
416 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
417 WICHARY Zofia 2004-06-17 UKS Chromik Mysłowice SLK
418 WICHEREK-DROST Wiktoria 2005-02-03 MKS-MOS Katowice SLK
419 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
420 WOJTAS Marta 2005-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
421 WOJTUNIK Maja 2007-03-14 RLTL Optima Radom MAZ
422 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
423 WOŚ Kinga 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
424 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
425 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
426 WOŹNIAKOWSKA Natalia 2006-01-01 RMKS Rybnik SLK
427 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
428 WÓJCIK Julia 2004-10-08 UKS Trójka Mikołów SLK
429 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
430 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
431 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
432 WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
433 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
434 WYSTEMP Marcelina 2002-10-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
435 WYSTEMP Martyna 2002-10-28 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
436 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
437 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
438 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
439 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
440 ZAKRZEWSKA Dominika 2003-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
441 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
442 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
443 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
444 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
445 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
446 ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 LKS Lubawa WMZ
447 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 AZS-AWF Katowice SLK
448 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
449 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
450 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
451 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
452 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
453 ŻABIEREK Nina 2003-03-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
454 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
455 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
456 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1020171642303sekund