WILCZEWSKI Jakub
2006-02-25
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 UKS Otrębusy MAZ
2 ADAMIK Maksymilian 2011-06-23 MKS GALA Gdańsk POM
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
5 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 ANTIPENKO Kyrylo 2008-03-08 AML Słupsk POM
7 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
8 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
9 ASMOLOV Illia 2001-04-25 MKL Szczecin ZPO
10 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
11 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
12 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
13 BARAN Kamil 2003-02-03 AML Słupsk POM
14 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
15 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
16 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
17 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
18 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
19 BESZTERDA Jakub 2003-12-02 KL Bałtyk Koszalin ZPO
20 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
21 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
22 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
24 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
25 BIENIAS Maksymilian 2001-12-11 SKLA Sopot POM
26 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
27 BŁASZAK Dominik 2005-04-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
28 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
29 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
30 BORYSOV Ivan 2006-06-25 UKS OSoT Szczecin ZPO
31 BRONIAREK Krystian 2004-05-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
32 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
33 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
34 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
35 BRZOZOWSKI Mateusz 2006-02-22 CKS Helios Czempiń WLP
36 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
37 BUJAKIEWICZ Tymoteusz 2009-01-25 KS Wejher Wejherowo POM
38 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
39 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 BUZE Igor 2009-12-25 MKS Święc Sławno ZPO
41 CACH Hubert 2005-09-26 KL Iskra Białogard ZPO
42 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
43 CEGIELSKI Jakub 2006-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
44 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
45 CHMURA Filip 2003-04-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
46 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
47 CHOJNOWSKI Jakub 2001-01-01 niest. Białystok POD
48 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
49 CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 SL GKS Olsza Olszyna DOL
50 CHRZEMPKA Adrian 2006-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
51 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
52 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
54 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
55 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 CZERNIAK Fabian 2006-01-19 MUKS Kadet Rawicz WLP
57 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
58 CZUBERNAT Michał 2005-05-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
59 DAMPC Marcin 2003-10-10 KS Wejher Wejherowo POM
60 DAMPS Krzysztof 2008-11-06 MKS Sambor Tczew POM
61 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
62 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
63 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
64 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
65 DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 DOMINIAK Maciej 2004-05-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
67 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
68 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
69 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
70 DYJAS Jakub 2002-05-24 AML Słupsk POM
71 DYNKOWSKI Hubert 2005-03-15 STS Pomerania Szczecin ZPO
72 DZIEŃSKI Stanisław 2003-08-21 MKS Kusy Szczecin ZPO
73 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
74 FETHKE Gustaw 2005-09-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
77 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
78 FILIPOWSKI Jakub 2007-10-05 AL Międzyzdroje ZPO
79 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
80 GANAKOWSKI Mikołaj 2006-09-28 UKL Ósemka Police ZPO
81 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
82 GDANIETZ Dominik 2009-08-02 UKS Jedynka Reda POM
83 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
84 GLAPKA Paweł 2006-08-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
85 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
86 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
88 GLISZCZYŃSKI Łukasz 1999-01-31 UKS Czapla Białe Błota KPO
89 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
91 GOMUŁKA Dawid 2003-04-01 UKL Feniks Świdwin ZPO
92 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
93 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
94 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
97 GRUSZEWSKI Jakub 2008-08-05 AML Słupsk POM
98 GRYGIEL Błażej 2005-03-04 MKL Maraton Świnoujście ZPO
99 GRYGORCEWICZ Jan 2007-11-13 UKL Ósemka Police ZPO
100 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo POM
101 GRZENKOWICZ Olivier 2007-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
102 GRZYBOWSKI Wojciech 2007-12-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
103 GUT Filip 2006-02-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
104 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
105 HABER Emil 2006-04-21 UKS Otrębusy MAZ
106 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
107 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
108 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
109 HINCKE Marcel 2009-08-26 UKS Jedynka Reda POM
110 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
111 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
112 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 JAKUBIAK Mateusz 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
114 JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
116 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
117 JANKOWIAK Mateusz 2005-09-18 UKS Barnim Goleniów ZPO
118 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
119 JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 LUKS Start Nakło KPO
120 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
121 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
122 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
123 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 OSOT Szczecin ZPO
124 JASIECKI Kacper 2007-05-28 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
125 JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
126 JAWORSKI Jakub 2005-11-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
127 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
128 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
129 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
130 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
131 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
132 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
133 KAK Kacper 2002-11-25 PRO AT Złocieniec ZPO
134 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
135 KALINOWSKI Kacper 2006-06-21 UKS Jedynka Reda POM
136 KAMELSKI Szymon 2010-07-02 MKS Święc Sławno ZPO
137 KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 MKL Szczecin ZPO
138 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 KAMIŃSKI Karol 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
140 KANIA Kacper 2000-05-01 RAZ Szczecin ZPO
141 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
142 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
143 KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
144 KARWALA Eryk 2005-06-26 WKS Wawel Kraków MLP
145 KASPRZAK Bartosz 2009-01-10 MKS Święc Sławno ZPO
146 KASPRZYK Gabriel 2008-11-04 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
147 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
148 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 MKS Juvenia Białystok POD
149 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
150 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
151 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
152 KOLCZYŃSKI Kacper 2003-01-22 GULKS Barwice ZPO
153 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
154 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 KOŁTUN Maciej 2006-01-01 niest. Lublin LBE
156 KONDRAT Aleksander 1994-07-26 niest. Gdańsk POM
157 KONDRATOWICZ Dominik 2010-07-08 AZS-AWF Gorzów LBU
158 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
159 KOPERA Marcel 2009-04-17 MKS Święc Sławno ZPO
160 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
161 KORKUĆ Jakub 2003-01-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
162 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
163 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
164 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
165 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
166 KOSZ Szymon 2006-01-01 MKS Agros Chełm LBE
167 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
168 KOWALAK Jakub 2006-06-08 MKS Kusy Szczecin ZPO
169 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
170 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
171 KOWALEWSKI Filip 2005-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
172 KOWALEWSKI Orfeusz 2005-01-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
173 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
174 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
175 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
176 KRAMARENKO Illia 2008-05-11 KL Bałtyk Koszalin ZPO
177 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
178 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
179 KRAWCZYK Kacper 2006-03-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
180 KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 LKS Fenix Słupsk POM
181 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
182 KRĘŻEL Jakub 2001-06-08 KS Wejher Wejherowo POM
183 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
184 KRUK Bartosz 2006-01-12 UKL Feniks Świdwin ZPO
185 KRZEMIŃSKI Filip 2007-01-01 UKS Jedynka Reda POM
186 KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 AML Słupsk POM
187 KRZYSZTOFEK Dariusz 2000-04-09 OSOT Szczecin ZPO
188 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
189 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
190 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
191 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
192 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
193 KULCZYK Sebastian 2005-01-05 MKS Święc Sławno ZPO
194 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
195 KUPAJ Oskar 2006-03-13 AML Słupsk POM
196 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
197 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
198 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
199 KWIATKOWSKI Tymon 2010-07-05 LKS Zantyr Sztum POM
200 KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 AML Słupsk POM
201 LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 MKS Kusy Szczecin ZPO
202 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz ZPO
203 LEWANDOWSKI Jakub 2000-04-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
204 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
205 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
206 LEWANDOWSKI Tomasz 2010-03-31 MKS Święc Sławno ZPO
207 LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
208 LIPIŃSKI Marcin 2006-03-23 GULKS Barwice ZPO
209 LITKE Kamil 2006-04-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
210 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
211 LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
212 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
213 ŁABUŃ Przemysław 2001-07-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
214 ŁAWRUKAJTIS Jan 2006-01-06 UKS Jedynka Reda POM
215 ŁOMŻYŃSKI Jan 2004-07-22 OKS Skra Warszawa MAZ
216 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
217 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
218 ŁUKAWSKI Łukasz 2005-01-01 MKL Maraton Świnoujście ZPO
219 ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 WKS Flota Gdynia POM
220 ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
221 MACHNICKI Marek 2008-05-27 UKS Jedynka Reda POM
222 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
223 MACIOS Mikołaj 2003-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
224 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
225 MAJEWSKI Karol 2005-09-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
226 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
227 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
229 MAŁOLEPSZY Daniel 2001-05-16 UKL Feniks Świdwin ZPO
230 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
231 MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
232 MASZCZYK Kornel 2006-10-23 MKL Szczecin ZPO
233 MASZCZYK Wiktor 2006-10-23 MKL Szczecin ZPO
234 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
235 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
236 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
237 MILEWSKI Bartosz 2008-08-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
238 MILLER Igor 2009-05-14 UKL Feniks Świdwin ZPO
239 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
240 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
241 MISEK Kamil 2002-12-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
242 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
243 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
244 MIZERKIEWICZ Fabian 2007-07-17 LKS Fenix Słupsk POM
245 MIZIŃSKI Leon 2006-12-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
246 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
247 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
248 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
249 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
250 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
251 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
252 MRUGOWSKI Maciej 2004-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
253 MUSIAŁ Szymon 2006-04-27 PZS Gontyniec Chodzież WLP
254 MYCIO Miłosz 2003-04-02 UKS Jedynka Reda POM
255 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
256 NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 UKS Otrębusy MAZ
257 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
258 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 NORYCA Igor 2009-05-27 MUKS Płock MAZ
260 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
261 NOWAK Wiktor 2004-12-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
262 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
263 OBCZYŃSKI Batłomiej 2009-09-25 MUKS Płock MAZ
264 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
265 OLESIAK Michał 2002-11-16 MKS Święc Sławno ZPO
266 OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
267 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
268 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
269 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
270 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
271 ORJANIK Dawid 2004-03-12 UKL Ósemka Police ZPO
272 ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 UKS Filipides Teresin MAZ
273 ORTMANN Karol 2006-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
274 ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 LKS Jantar Ustka POM
275 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
276 OSTATEK Adam 2004-05-13 OSOT Szczecin ZPO
277 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
278 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
279 PACHOCKI Patryk 2004-01-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
280 PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz POM
281 PANKAU Paweł 2002-01-01 niest. Gdańsk POM
282 PANKIEWICZ Konrad 2006-08-07 MKS Kusy Szczecin ZPO
283 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
284 PASZCZYK Mateusz 2008-09-26 MMKS Gdańsk POM
285 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
286 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
287 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
288 PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
289 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
290 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
291 PIEKARSKI Jan 2005-02-14 MKS Sambor Tczew POM
292 PIETNICZKA Michał 2003-05-16 GULKS Barwice ZPO
293 PIETNICZKA Piotr 2004-04-27 GULKS Barwice ZPO
294 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
295 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
296 PISCITELLI Patryk 2005-12-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
297 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
298 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
299 POLEHOŃSKI Tomasz 2006-01-31 MKP Szczecinek ZPO
300 POPOWICZ Wojciech 2008-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
301 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
302 PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
303 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
304 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
305 PRZYTARSKI Jan 2006-05-16 LUKS Start Nakło KPO
306 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
307 PUCHŁOWSKI Karol 2006-01-01 niest. Białystok POD
308 RACHUBIŃSKI Maciej 2005-08-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
309 RACZYŃSKI Dawid 2002-02-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
310 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
311 RAMOLA-PIÓRKOWSKI Damian 2002-09-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
312 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
313 RATAJCZYK Krzysztof 1978-06-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
314 RĘKAS Oliwier 2007-01-08 MKS Święc Sławno ZPO
315 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
316 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
317 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
318 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
319 ROSANKIEWICZ Cezary 2007-01-02 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
320 ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
321 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
322 RUDZIŃSKI Jakub 2001-04-08 KS Wejher Wejherowo POM
323 RZATKOWSKI Julian 2006-01-01 niest. Olsztyn WMZ
324 RZESIOWSKI Wojciech 2006-07-28 LLKS Pomorze Stargard ZPO
325 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
326 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
327 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
328 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
329 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
330 SIEKIERSKI Radosław 2006-11-03 UKB Szubin KPO
331 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
332 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
333 SKIBA Tymoteusz 2009-07-17 ULKS Skoczek Pogórze POM
334 SKIBIŃSKI Maciej 2008-06-30 WKS Flota Gdynia POM
335 SKOMRA Krzysztof 2007-03-12 MKL Toruń KPO
336 SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 LKS Vectra Włocławek KPO
337 SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
338 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
339 SŁOWIK Przemysław 2006-03-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
340 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
341 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
342 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
343 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
344 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
345 STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
346 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
347 STASIAK Dawid 2001-02-10 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
348 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
349 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
350 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
351 STELMASIK Paweł 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
352 STELMASZYŃSKI Dawid 2006-07-20 OLA Zachodniopomorskie ZPO
353 STENCEL Filip 2009-07-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
354 STENCEL Maciej 2003-06-17 LLKS Pomorze Stargard ZPO
355 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
356 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
357 STYŚ Stanisław 2006-03-19 OLA Zachodniopomorskie ZPO
358 SUCHAŃ Marcel 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
359 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
360 SURZYN Michał 2000-09-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
361 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
362 SUTY Patryk 2004-03-31 UKS Kresy Otwock MAZ
363 SWITAŁA Kewin 2005-04-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
364 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 OSOT Szczecin ZPO
365 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
366 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
367 SZCZĘŚNY Jakub 2005-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
368 SZLOSECKI Dawid 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
369 SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz POM
370 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
371 SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
372 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
373 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
374 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
375 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
376 SZYNDLER Marcin 2006-05-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
377 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
378 ŚCIŚLAK Ksawery 2008-06-22 LKS Zantyr Sztum POM
379 ŚMIELAK Marceli 2006-01-02 UKS Jedynka Reda POM
380 ŚMIGIELSKI Adam 2008-10-20 UKL Feniks Świdwin ZPO
381 ŚWIERCZYŃSKI Sławomir 1976-08-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
382 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
383 ŚWIGOŃSKI Karol 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
384 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin ZPO
385 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
386 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
387 TOKAJ Tomasz 2010-05-15 KKS Sfora Bojano POM
388 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
389 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
390 TOMIAK Kamil 2005-11-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
391 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
392 TOPKA Bartłomiej 2006-05-15 UKS Lipusz POM
393 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
394 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
395 TURCZYK Mateusz 2006-10-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
396 TURZYŃSKI Filip 2006-01-03 MKS Sambor Tczew POM
397 TUSK Ksawery 2006-05-07 UKS Lipusz POM
398 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
399 TYMBARSKI Wojciech 2006-04-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
400 UJMA Kacper 2005-05-02 LKS Fenix Słupsk POM
401 WALAS Julian 2006-07-24 UKS Otrębusy MAZ
402 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
403 WALK Konrad 2004-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
404 WALKOWIAK Marcel 2004-04-03 MKS Sambor Tczew POM
405 WAŁĘZA Paweł 2006-11-01 LUKS Start Nakło KPO
406 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
407 WERRA Miłosz 2003-02-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
408 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
409 WIECZOREK Marcel 2006-02-20 MKS Święc Sławno ZPO
410 WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 LKS Fenix Słupsk POM
411 WIEREJKO Szymon 2010-08-17 MMKS Gdańsk POM
412 WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 UKS Filipides Teresin MAZ
413 WIERZCHOWIEC Igor 2006-02-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
414 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
415 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
416 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
417 WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
418 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
419 WŁODARCZYK Michał 1991-03-10 KS AZS AWF Poznań WLP
420 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
421 WOJTOWICZ Szymon 2006-04-15 UKL Ósemka Police ZPO
422 WOLDT Mateusz 2006-02-07 GULKS Barwice ZPO
423 WOŁOSEWICZ Igor 2006-11-30 AML Słupsk POM
424 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
425 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
426 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
427 WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 KKL Rodło Kwidzyn POM
428 WRYCZ-REKOWSKI Kacper 2006-09-21 RKS Rumia POM
429 WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 UKL Ósemka Police ZPO
430 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
431 ZABIELSKI Sebastian 2006-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
432 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
433 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
434 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
435 ZAMOJSKI Kacper 2002-01-01 KU AZS Politechniki Gdańskiej POM
436 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
437 ZASŁONA Jakub 2006-03-31 niest. Białystok POD
438 ZAWADZKI Miłosz 2007-01-07 AML Słupsk POM
439 ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 MKP Myślibórz ZPO
440 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
441 ZIELIŃSKI Konrad 2006-10-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
442 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
443 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
444 ZIĘBA Brajan 2006-01-01 niest. Lublin LBE
445 ZIÓŁKWSKI Mateusz 2002-08-31 GULKS Barwice ZPO
446 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
447 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
448 ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
449 ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
450 ŻURAW Marceli 2006-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
451 ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.6799008846283sekund