FORYŚ Mateusz
2004-05-26
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 2002-04-21 niest. Kraków MLP
2 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
3 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
4 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
5 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
6 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
7 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
9 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
10 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
12 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
13 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 BIELENIN Maksymilian 2004-05-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
15 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
17 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
18 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
19 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
21 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 KS Ciechan Ciechanów MAZ
22 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
23 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
24 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
25 BOREK Krystian 2005-01-18 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
27 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
28 BRODOWSKI Wojciech 2008-02-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
29 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 UKS Jedynka Reda POM
30 BUJAK Robert 2003-03-08 KU AZS AWF Kraków MLP
31 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BUŁAT Patryk 2005-05-06 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
33 BYDŁOŃ Dawid 2005-01-08 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
34 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
35 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
36 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
37 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
38 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
40 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
41 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
42 CYGANEK Damian 2009-06-10 GKS Piast Gliwice SLK
43 CZAPKOWICZ Emanuel 2003-04-13 MLUKS Tarnów MLP
44 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
46 CZOCHÓR Łukasz 2009-05-08 LUKS Tytan Ropa MLP
47 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
48 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
49 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
51 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 DĄBEK Oliwier 2009-09-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
54 DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
55 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
56 DÓJCZYŃSKI Michał 2003-05-19 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
57 DRONSZCZYK Piotr 1982-09-26 UKS Lider Siercza MLP
58 DVORAK Vadym 2004-08-10 AZS Łódź LDZ
59 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
60 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
62 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
63 FIERTAK Franciszek 2008-05-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 FILICIAK Antoni 2008-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
65 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
66 FORYŚ Maciej 2004-05-26 Kraków Athletics Team MLP
67 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
68 FUDALEWSKI Michał 2004-03-24 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
69 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
70 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
71 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
72 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
73 GOCAŁ Jakub 2003-07-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
74 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
75 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
77 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
79 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
80 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
81 GUZIK Mateusz 2004-08-11 SKL Sucha Beskidzka MLP
82 GUZIK Paweł 1980-08-30 KKB MOSiR Krosno PDK
83 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
84 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
85 HARATYK Błażej 2004-07-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
86 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
87 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
88 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
89 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
90 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
91 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
92 INGLOT Michał 2003-06-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 WKS Wawel Kraków MLP
94 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
95 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
96 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
98 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
99 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
100 JANUS Michał 2004-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
102 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
103 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
104 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
105 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
106 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
107 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 KACZMARCZYK Seweryn 2001-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
109 KACZMARSKI Rafał 2006-06-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
110 KALICKI Daniel 1990-01-09 UKS Lider Siercza MLP
111 KANTYKA Kacper 2007-07-10 Kraków Athletics Team MLP
112 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
113 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
114 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
115 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
116 KASPRZYK Filip 2002-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
117 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
118 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
119 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
120 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
121 KĘDZIOR Krzysztof 2004-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
122 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
123 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
124 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
125 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
126 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
127 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
128 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
129 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
130 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
131 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
132 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
133 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
134 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
135 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
136 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
137 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
138 KOŚCIÓŁEK Piotr 2003-05-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
139 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
140 KOWAL Daniel 2004-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
141 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
142 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
143 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
144 KOWALIK Norbert 2007-09-18 MLUKS Tarnów MLP
145 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
146 KOZERA Damian 2005-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
147 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
148 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
150 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
151 KUBASZKO Michał 2004-12-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
152 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
153 KUDŁAWIEC Wojciech 2007-06-30 LUKS Tytan Ropa MLP
154 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 KUKLA Karol 2005-02-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
156 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
157 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
158 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
159 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
160 KUTERBA Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza MLP
161 KUŹMA Szymon 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
162 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
163 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
164 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
165 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
166 LEWANDOWSKI Mikołaj 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
167 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
168 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
169 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
170 ŁOZA Dawid 1998-07-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
171 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
172 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
173 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
174 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
175 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
177 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
178 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
179 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
180 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
181 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
182 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
183 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
184 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
185 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
186 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
187 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
188 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
189 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
190 MICAŁ Krzysztof 2008-04-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
191 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
192 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
193 MIGRAŁA Michal 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
194 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
195 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
196 MŁOTKIEWICZ Hubert 2009-06-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
197 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
198 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
199 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
201 MUSIAŁ Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
202 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
203 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
204 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
205 MYTYCH Dominik 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
206 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
207 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
208 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
209 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
210 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
211 OCHNIO Szymon 2009-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
212 ORAWCZYK Sebastian 2005-11-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
213 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
214 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
215 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
217 PAMUŁA Hubert 2002-05-15 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
218 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
219 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
220 PATRZYK Arkadiusz 2009-02-24 ULKS Lipinki MLP
221 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
222 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
223 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
224 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
225 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
226 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
227 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
228 PIWOWARCZYK Dominik 1988-09-25 UKS Lider Siercza MLP
229 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
230 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
231 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
232 POTOCKI Adrian 2003-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
233 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 GKS Żukowo POM
234 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
235 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
236 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
237 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
238 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
239 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
240 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
241 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
242 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
243 ROSZKOWSKI Mateusz 2006-07-07 KS Olkusz MLP
244 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
245 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
246 RÓŻNOWICZ Michał 2009-02-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
247 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
248 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
249 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
250 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
251 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
252 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
253 RYMEK Krzysztof 2006-12-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
254 RZĄSA Franciszek 2003-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
255 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
256 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
257 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
258 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
260 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
261 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
262 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
263 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
264 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
265 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
266 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
267 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
268 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
269 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
270 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
271 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
272 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
273 STOLA Mateusz 2010-04-22 GKS Piast Gliwice SLK
274 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
275 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
276 SUROWIAK Filip 2006-01-05 KS Victoria Trzebinia MLP
277 SUROWIAK Jakub 2007-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
278 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
279 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
280 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
281 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
282 SZELIGA Szymon 2007-01-15 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
283 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
284 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
285 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
286 SZUMEŁDA Oskar 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
287 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
288 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
289 ŚLIWA Jakub 2005-01-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
290 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
291 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
292 ŚWIĄTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
293 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
294 ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
295 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
296 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
297 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
298 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
299 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
300 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
301 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
302 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
303 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
304 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
305 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
306 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
307 WAJDA Kamil 2002-07-11 KU AZS UEK w Krakowie MLP
308 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
309 WALCZAK Sebastian 2001-11-02 LUKS Zabrzeg SLK
310 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
311 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
312 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
313 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
314 WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 KS Agros Zamość LBE
315 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
316 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
317 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
318 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
319 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
320 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
321 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
322 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
323 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
324 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
325 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
326 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
327 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
328 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
329 WÓJCIK Michał 2004-01-06 MLUKS Tarnów MLP
330 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
331 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
332 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
333 WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 MLUKS Tarnów MLP
334 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
335 WRÓBLEWSKI Kacper 2004-07-29 LUKS Strzałków LDZ
336 WRÓBLEWSKI Paweł 2008-09-15 UKS Olimpia Zabrze SLK
337 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
338 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
339 WYSOGLĄD Kacper 2004-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
340 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
341 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
342 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
343 ZAJĄC Bartosz 1993-02-12 Krakowska Akademia Lekkoatletyki MLP
344 ZĄBKIEWICZ Mikołaj 2009-11-02 KS AZS AWF Kraków MLP
345 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
346 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
347 ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 MLKS Agros Żary LBU
348 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
349 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
350 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
351 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
352 ŻOGAŁA Jan 2009-11-19 GKS Piast Gliwice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0600910186768sekund