RAK Filip
2003-02-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
6 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
7 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
8 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
12 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
15 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
16 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
17 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 BEHRENDT Paweł 1987-11-23 niest. Opole OPL
20 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
21 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
23 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
24 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
25 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
26 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
28 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
29 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 BITNER Jan 2002-09-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
31 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
32 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
33 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
34 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
35 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
36 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 BONNA Daniel 2002-04-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
38 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
41 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
42 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
44 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
45 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
46 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
48 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
49 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
50 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 CIECHOMSKI Paweł 2000-12-03 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
52 CIECZKA Maksymilian 2002-09-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
53 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
55 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
56 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
57 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
58 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
59 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
60 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
61 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
62 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
63 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
64 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
66 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
67 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
68 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
70 DROŹDZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 DUDCZAK Kacper 2003-01-05 LLKS Osowa Sień LBU
72 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
73 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
75 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
77 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
78 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
79 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
80 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
81 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
82 FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 LUKS Namysłów OPL
83 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
85 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
86 GALA Mateusz 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
87 GAWRON Janusz 1992-12-24 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
88 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
89 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
90 GLIED Emanuel 2002-06-27 LUKS Podium Kup OPL
91 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
92 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
94 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
95 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
96 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
97 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
98 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
99 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
100 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
101 GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
102 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
103 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
104 GRZECH Rafał 2000-10-03 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
105 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo POM
106 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
107 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
108 GRZYWACZ Tomasz 2010-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
109 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
110 HABRYCH Bartosz 2001-07-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
111 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
112 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
113 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
114 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
115 HERNIK Kajetan 2004-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
116 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
117 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
118 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
119 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
120 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
122 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
123 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
124 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
125 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
126 JANICKI Karol 2003-08-17 KU AZS UAM Poznań WLP
127 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
128 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
129 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
130 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
131 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
132 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
133 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
134 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
135 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
136 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
138 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
139 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
140 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
142 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
143 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
144 KAFEL Sebastian 2001-01-20 MUKS Gim 2 Nysa OPL
145 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
146 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
147 KANSY Marcel 2004-07-10 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
148 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
149 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
150 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
151 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
152 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
153 KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 UMLKS START Wieruszów LDZ
154 KIEDRZYŃSKI Maciej 2005-06-16 LUKS Namysłów OPL
155 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
156 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
157 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
158 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
159 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
160 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
161 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
162 KOCHANOWICZ Piotr 2002-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
163 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
164 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
165 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
166 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
167 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
168 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
169 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
170 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
171 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
172 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
173 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
174 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
175 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
176 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
177 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
178 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
179 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
180 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
181 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
182 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
183 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
184 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
185 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
187 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
188 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
189 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
190 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
191 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
192 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
193 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
194 LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 MKS Siechnice DOL
195 LIGOROWSKI Cyprian 2004-10-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
196 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
197 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
198 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
199 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
200 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
201 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
202 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
203 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
204 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
205 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
206 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
207 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
208 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
209 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 MADZIAR Wiktor 2001-09-06 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
211 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
212 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
213 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
214 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
215 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
216 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
217 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
218 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
219 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
220 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
221 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
222 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
223 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
224 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
225 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
226 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
227 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
228 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
229 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
230 MEHLICH Piotr 2003-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
231 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
232 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
233 MINECKI Dawid 2001-08-29 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
234 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
235 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
236 MOSEJKO Maksymilian 2002-04-04 SSMKS Parasol Wrocław DOL
237 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
238 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
239 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
240 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
241 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
242 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
243 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
244 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
245 NIEDOBA Paweł 2002-06-23 MKS Brenna Górki SLK
246 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
247 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
248 NOWAK Patryk 2002-02-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
249 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
250 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
251 O A 1999-01-01 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
252 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
253 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
254 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
255 OLSZEWSKI Kacper 2003-07-30 RKS Łódź LDZ
256 OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 LUKS Podium Kup OPL
257 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
258 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
259 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
260 PAC Sebastian 2004-04-08 LKS Znicz Biłgoraj PDK
261 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
262 PARTYKA Oskar 2002-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
263 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
264 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
265 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
266 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
267 PAWLIK Dawid 1998-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
268 PAWLIK Radosław 2002-02-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
269 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
270 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
271 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
272 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
273 PIERZYNA Jakub 2001-03-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
274 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
275 PIĘTA Dawid 2004-05-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
276 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
277 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
278 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
279 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
280 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
281 POLAK Bartosz 2003-07-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
282 POLAK Rafał 2000-01-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
283 POLAK Sebastian 2001-09-09 KL Ziemia Kłodzka DOL
284 PÓŁTORAK Julian 2004-07-07 LUKS Podium Kup OPL
285 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
286 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
287 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
288 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
289 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
290 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
291 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
292 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
293 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
294 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
295 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
296 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
297 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
298 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
299 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
300 ROZWADOWSKI Jan 2003-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
301 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
302 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
303 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
304 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
305 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
306 RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
307 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
308 SCHNEIDER Mateusz 1999-08-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
309 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
310 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
311 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
312 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
313 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
315 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
316 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
317 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
318 SKOWRON Dawid 2003-01-02 KKL Kielce SWK
319 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
320 SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
321 SMOLEŃ Michał 2003-11-05 UKS Żaczek Połaniec SWK
322 SMYKOWSKI Przemysław 1996-12-03 KL Lumel Zielona Góra LBU
323 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 KSLZS Kruszwica KPO
324 SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 KU AZS UAM Poznań WLP
325 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
326 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
327 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
328 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
329 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
330 STASIK Marek 1997-03-12 MKS Siechnice DOL
331 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
332 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
333 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
334 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
335 SYDOR Mateusz 1999-05-09 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
336 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
337 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
338 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
339 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
340 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
341 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
342 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
343 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
344 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
345 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
346 ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 KKL Kielce SWK
347 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
348 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
349 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
350 TOMALAK Piotr 2001-03-10 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
351 TOPOLNICKI Konrad 2001-07-05 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
352 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
353 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
354 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
355 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
356 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
357 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
358 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
359 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
360 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
361 WALCZAK Adam 2003-10-27 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
362 WALIDUDA Damian 2002-08-21 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
363 WANICKI Michał 2003-12-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
364 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
365 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
366 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
367 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
368 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
369 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
370 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
371 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
372 WĘGRZYNOWSKI Dominik 2003-04-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
373 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
374 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
375 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
376 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
377 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
378 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
379 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
380 WIŚNIEWSKI Kryspin 2003-04-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
381 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
382 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
383 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
384 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
385 WOLSKI Norbert 2000-01-08 UKS Sprint Legnica DOL
386 WORONIAK Patryk 2004-05-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
387 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
388 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
389 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
390 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
391 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
392 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
393 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
394 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
395 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
396 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
397 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
398 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
399 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
400 ZYMLIŃSKI Mikołaj 2001-11-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
401 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
402 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
403 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
404 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.45235514640808sekund