BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ADAMOWICZ Dominika 2001-07-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
3 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
4 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
5 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BANA¦ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
8 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
9 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
12 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 MKS Piast Głogów DOL
13 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
14 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
15 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
18 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos WoĽnice WMZ
19 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
20 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
21 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
22 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
23 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
24 BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
25 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
26 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
28 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
29 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos WoĽnice WMZ
31 DˇBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 DˇBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
33 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
34 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
35 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 O¦ AZS Poznań WLP
36 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
38 D¬WILEWSKA Daria 2005-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
39 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
40 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
42 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
43 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
44 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
45 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 GAWEŁEK Marta 2001-01-14 UKS Czwórka Żory SLK
48 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
49 GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 OKLA Ostrołęka MAZ
50 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
51 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
52 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
53 GROT Aneta 1979-09-22 RKS ŁódĽ LDZ
54 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
56 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
57 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
58 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
59 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
60 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
61 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
62 HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
63 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
64 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
65 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
66 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
67 JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
68 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
69 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
70 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
71 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
72 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
73 JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamo¶ć LBE
74 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
75 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 JA¬WIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 JUREK Nikola 2007-02-27 LKS Korab Olecko WMZ
78 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
79 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
80 KADELA Nina 2001-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
81 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
82 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 KARA¦ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
84 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
85 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
86 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
87 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
88 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
89 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
93 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
95 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
96 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
97 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
99 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
100 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
101 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
102 KOSK Julia 2006-07-15 BKS Bydgoszcz KPO
103 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
104 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
105 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
106 KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 AZS ŁódĽ LDZ
107 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
108 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
109 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
110 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
111 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
112 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
113 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
115 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
117 KU¬MIŃSKA Justyna 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
118 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
119 LÄCHELE Susane 2000-07-10 O¦ AZS Poznań WLP
120 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
122 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
124 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
125 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
127 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
128 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
130 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
131 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
132 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
133 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
134 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
135 MICHALAK Antonia 2001-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
136 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
137 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
138 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
139 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
141 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
142 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
143 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
144 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
145 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
146 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
147 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
148 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
149 NEUMANN Sara 2000-09-30 O¦ AZS Poznań WLP
150 NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 OKS Start Otwock MAZ
151 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
152 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
153 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS ŁódĽ LDZ
154 ODOWSKA Anna 1997-10-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
155 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
156 OKOŃ Aleksandra 2002-02-05 MKS Agros Chełm LBE
157 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
158 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
159 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
160 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
161 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
162 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS ŁódĽ LDZ
163 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
164 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
165 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
166 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
167 PALUSZEK Anna 2000-08-22 MKS MOS Wrocław DOL
168 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
170 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
171 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
172 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
173 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 SKLA Sopot POM
174 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
175 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
176 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
178 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
179 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
180 PORTKA Wiktoria 2005-06-22 KS Agros Zamo¶ć LBE
181 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
182 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
183 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 PRZEWIE¬LIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
185 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
186 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
187 RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
188 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
189 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
190 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
191 RĘBI¦ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
192 RODAK Weronika 2000-02-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
194 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
195 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
196 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
197 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
198 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
199 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
200 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
201 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 O¦ AZS Poznań WLP
202 SAK Natalia 2003-06-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
203 SALIK Oliwia 2006-07-24 UKS Technik Augustów POD
204 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
205 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
206 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
207 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
208 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
209 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
210 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
211 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
212 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
213 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL Optima Radom MAZ
214 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
215 SOBCZYŃSKA Marta 2006-05-21 AZS ŁódĽ LDZ
216 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
217 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
218 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
220 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
221 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
222 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
223 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
224 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
225 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
226 SUMIŃSKA Jolanta 2002-11-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
227 SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 KS Podlasie Białystok POD
228 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
229 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
230 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
231 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
232 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
233 ¦NIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
234 ¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
235 ¦WIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 O¦ AZS Poznań WLP
236 ¦WIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
237 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 KS AZS AWF Katowice SLK
238 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
239 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
240 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
241 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
242 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
243 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
244 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
245 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
246 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
247 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
248 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KPO
250 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
251 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
253 WI¦NIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
254 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
255 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
256 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
257 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
258 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
259 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
260 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
261 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
262 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 O¦ AZS Poznań WLP
263 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
264 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
265 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
266 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
267 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
268 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 AZS-AWF Katowice SLK
269 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
270 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
271 ZIMNA Marta 2002-02-28 O¦ AZS Poznań WLP
272 ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 KS Podlasie Białystok POD
273 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
274 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
275 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.80802893638611sekund