KOPIENIAK Oliwia
2005-10-08
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
2 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
4 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
5 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
6 ADAMCZYK Weronika 2005-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
8 AMROZI Milena 2008-09-10 ULKS Bielgim Bielany MLP
9 ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 MKS Stal Nowa Dęba PDK
10 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
11 BAKALUS Weronika 2007-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
12 BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 LKS Stal Mielec PDK
13 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BANAŚ Roksana 2008-04-25 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
16 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
17 BARANEK Weronika 1999-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BARANOWSKA Katarzyna 2010-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
19 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
20 BARSKA Aleksandra 2004-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
21 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
22 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
23 BATKO Jagoda 2007-08-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 BAWOŁ Amelia 2006-01-09 SKL Sucha Beskidzka MLP
25 BAZYLAK Maja 2007-01-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
26 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
27 BĄK Adrianna 2007-04-14 MKS Żywiec SLK
28 BĄK Julia 2005-03-06 MKL Toruń KPO
29 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
30 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 BETLEJA Natalia 2009-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
32 BEZULSKA Kinga 2004-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
33 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
34 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
35 BIAŁEK Wiktoria 2003-03-20 KKL Kielce SWK
36 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
37 BIERNAT Gabriela 2005-11-15 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
39 BIESZCZAD Tamara 2010-01-31 MKS Iskra Pszczyna SLK
40 BIEŚ Aleksandra 2005-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
42 BIS Klaudia 2006-12-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
43 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
44 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
46 BOBROWSKA Maja Stefania 2004-05-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
47 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
48 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
49 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
50 BORCHARDT Maja 2004-02-20 AZS Łódź LDZ
51 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
52 BRACH Eryka 2005-06-19 MLUKS Tarnów MLP
53 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
54 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
55 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
56 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
57 BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
58 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
59 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
60 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
61 BUŁAT Agata 2008-01-07 KS AZS AWF Kraków MLP
62 BURKAT Aleksandra 2002-03-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
64 BURMER Aleksandra 2006-10-28 MOSM Tychy SLK
65 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
66 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
67 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
68 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
69 CEESAY Nyima 2006-11-03 niest. Kraków MLP
70 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
71 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 CHMURA Maja 2008-08-21 LKS Stal Mielec PDK
73 CHOROBIK Zuzanna 2005-10-05 WKS Wawel Kraków MLP
74 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
75 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
76 CHUDEK Edyta 2006-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
77 CHURA QUISPE Michelle 2005-02-14 PLKS Gwda Piła WLP
78 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
79 CIAŚ Kaja Anna 2006-02-18 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
80 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
81 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
83 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
84 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
86 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
87 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
88 CZECH Daria 2010-03-14 TL Athletics Jastrzębie SLK
89 CZECHOWSKA Anna 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
90 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
91 CZUBALA Julia 2006-03-06 SKS Kusy Kraków MLP
92 CZUŻ Alicja 2003-08-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
93 CZYŻ Marlena 2010-08-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
94 CZYŻYKIEWICZ Weronika 2005-06-27 UKS Kobylanka MLP
95 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
96 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
97 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 AZS-AWF Katowice SLK
98 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
99 DŁUGA Karolina 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
100 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
101 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
102 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
103 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
104 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
105 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
106 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
107 DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
109 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
110 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
111 DUDEK Edyta 2002-03-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
112 DUL Zuzanna 2005-08-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
113 DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
114 DYBCZAK Tamara 2006-12-27 Kraków Athletics Team MLP
115 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 DYLIK Teresa 2005-08-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
117 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
118 DZIEDZIC Martyna 2002-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
119 FAKA Angelika 1996-01-15 KS Komunalni Sanok PDK
120 FELISIAK Agata 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
121 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
122 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
123 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
124 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
125 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
126 FLESZAR Emilia 2005-05-25 SKS Kusy Kraków MLP
127 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 FORC Wiktoria 2006-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
129 FORTUNA Oliwia 2009-07-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
130 FRANIEL Agata 2005-03-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
131 FRĄCKOWIAK Aleksandra 2009-10-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
132 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
133 FRYŹLEWICZ Kamila 2002-01-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
134 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
135 GABRYŚ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
136 GACEK Kamila 2008-06-27 MKS Tempo Kęty MLP
137 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
138 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
139 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
140 GAJDA Joanna 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
142 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
143 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
144 GAŁUSZKA Emilia 2005-12-16 LKS Brzezina Osiek MLP
145 GANCARCZYK Nikola 2008-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
146 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
147 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
148 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
149 GAWIN Wiktoria 2004-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
150 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS AZS AWF Kraków MLP
151 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
152 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
153 GIELICZ Natalia 2004-01-13 MLKS Agros Żary LBU
154 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
155 GOGOL Anna 2005-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
156 GOLEC Magdalena 2002-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
158 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
159 GONTARZ Magdalena 2006-04-08 RSSiRON Start Radom MAZ
160 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
161 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
162 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
163 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
164 GÓRA Wiktoria 2011-05-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
165 GÓRCZEWSKA Daria 2004-01-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
166 GÓRKA Martyna 2011-10-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
167 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
168 GÓRNY Adrianna 2009-02-06 BKL Bełchatów LDZ
169 GÓRNY Natalia 2008-10-25 MKS Żywiec SLK
170 GÓRSKA Julia 2006-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
171 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
172 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
173 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
174 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
175 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
176 GROBEL Adrianna 2006-06-30 LUKS Gomunice LDZ
177 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
178 GROŃ Dominika 2000-03-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
179 GROSZ Kamila 2006-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
180 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
181 GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
182 GRYC Karolina 2003-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
183 GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 WKS Wawel Kraków MLP
184 GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
185 GRZYB Aleksandra 2004-07-06 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
186 GUNIA Julia 2008-12-16 KS Komunalni Sanok PDK
187 GUSTYN Emilia 2010-03-25 MOSiR Łaziska Górne SLK
188 GUZ Matylda 2003-11-02 KS AZS AWF Kraków MLP
189 GUZIUK Nikola 2006-05-31 RMKS Rybnik SLK
190 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
191 HACZEK Marta 2008-07-02 MKS Żywiec SLK
192 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
193 HADWICZAK Julia 2002-03-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
194 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
195 HASNY Agata 2006-09-12 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
196 HRAPKOWICZ Paulina 2005-10-10 ULKS Bielgim Bielany MLP
197 HULBÓJ Katarzyna 2004-02-15 ULKS Bielgim Bielany MLP
198 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
199 JABŁOŃSKA Alicja 2005-10-14 KS AZS AWF Kraków MLP
200 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
201 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
202 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
203 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
204 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
205 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
206 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
207 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
208 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
209 JAROSZ Nicola 2006-05-21 MLKS Agros Żary LBU
210 JARZYNA Karolina 2006-07-26 UKS Polfin Oświęcim MLP
211 JASIŃSKA Julia 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
212 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
213 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
214 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
215 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
216 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 KS AZS AWF Kraków MLP
217 JEDYNAK Julita 2006-08-21 UKS Kusy Bukowno MLP
218 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
219 JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 WKS Wawel Kraków MLP
220 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
221 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 JURAS Oliwia 2006-02-02 SKS Kusy Kraków MLP
223 JURCZAK Joanna 2002-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
224 JURCZAK Julia 2004-01-16 MKS Tempo Kęty MLP
225 JURCZAK Wiktoria 2005-09-23 UKS Kobylanka MLP
226 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
227 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
228 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
229 KACZMARCZYK Martyna 2004-09-30 MKS Tempo Kęty MLP
230 KACZMARCZYK Zuzanna 2005-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
231 KACZOROWSKA Iga 2011-03-23 MKS Iskra Pszczyna SLK
232 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
233 KAJZAR Karina 2006-04-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
234 KALETA Martyna 2005-04-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
235 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
236 KALINO Paulina 2006-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
237 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 WKS Wawel Kraków MLP
238 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
239 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
240 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
241 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
242 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
243 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
244 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
245 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
246 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
247 KASZTULSKA Antonina 2006-08-30 SKS Kusy Kraków MLP
248 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
249 KAZANOWSKA Amelia 2006-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
251 KĘSICKA Natalia 2009-09-10 BKL Bełchatów LDZ
252 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
253 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
254 KLAJA Martyna 2005-01-26 Kraków Athletics Team MLP
255 KLAMA Julia 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
256 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
257 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
258 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
259 KLICH Magdalena 2004-09-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
260 KLIMAKOVA Alisa 2009-12-25 WKS Wawel Kraków MLP
261 KLIMCZAK Agata 2005-03-13 KS Victoria Trzebinia MLP
262 KLIMCZAK Maja 2005-09-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
263 KLIMCZYŃSKA Klaudia 2005-05-08 MKS Tempo Kęty MLP
264 KLIŚ Kinga 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
265 KŁECZEK Jaśmina 2005-08-31 KS Victoria Trzebinia MLP
266 KŁODA Aleksandra 2005-03-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
267 KŁOSOWSKA Aleksandra 2005-05-17 LKS Kłos Olkusz MLP
268 KMIECIK Katarzyna 2006-03-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
269 KNAPIK Aleksandra 2008-01-10 ULKS Lipinki MLP
270 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
271 KOBA Zuzanna 2004-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 KOBUS Agata 2005-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
273 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
274 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
275 KOLASA Sara 2005-08-19 ULKS Bielgim Bielany MLP
276 KOŁACZ-BUCKA Patrycja 1987-08-11 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
277 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
278 KOMENDERA Aleksandra 2005-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
279 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
280 KONIECZNA Maja 2011-03-03 MKS Żywiec SLK
281 KONIK Marcelina 2006-07-20 UKS Sokół Zator MLP
282 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
283 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
284 KOPCZYŃSKA Lidia 2008-05-03 KS AZS AWF Kraków MLP
285 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
286 KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice SLK
287 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
288 KORPET Małgorzata 2009-11-11 SKS Kusy Kraków MLP
289 KORZONEK Martyna 2005-08-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
290 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
291 KOSIŃSKA Pola 2006-04-27 UKS Trójka Mikołów SLK
292 KOSMAN Oliwia 2006-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
293 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
294 KOTNIS Malwina 2004-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
295 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
296 KOWAL Ewa 2004-12-23 KS Victoria Trzebinia MLP
297 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
298 KOWALSKA Alicja 2006-11-02 WKS Wawel Kraków MLP
299 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
300 KOWALSKA Kinga 2007-07-08 RMKS Rybnik SLK
301 KOZIOŁ Zofia 2011-05-16 MKS Tempo Kęty MLP
302 KOZŁOWSKA Julia 2006-04-27 MKS Tempo Kęty MLP
303 KOZŁOWSKA Roksana 2007-04-12 KS Agros Zamość LBE
304 KOŻUCH Natalia 2006-01-17 OLA Małopolskie MLP
305 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
306 KRAVCHENKO Sofia 2006-10-20 KS AZS AWF Katowice SLK
307 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
308 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
309 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
310 KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 MKS Tempo Kęty MLP
311 KROK Julia 2006-04-24 UKS Kobylanka MLP
312 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
313 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
314 KRÓL Maja 2005-01-24 OLA Lubelskie LBE
315 KRÓL Małgorzata 2005-07-15 SKS Kusy Kraków MLP
316 KRÓL Zofia 2007-12-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
317 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
318 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
319 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
320 KRUPA Zuzanna 2006-03-15 IKS Olkusz MLP
321 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
322 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
323 KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 MLKL Płock MAZ
324 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
325 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
326 KRZUŚ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
327 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
328 KUBACKA Nikola 2006-09-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
329 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
330 KUBIES Emilia 2005-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
331 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 WKS Wawel Kraków MLP
332 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
333 KUCHARSKA Aleksandra 2006-12-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
334 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
335 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
336 KUKLA Natalia 2008-12-24 UKS Gminy Brzeszcze MLP
337 KUKLA Zofia 2011-05-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
338 KULAWIAK Julia 2008-05-15 KS Victoria Trzebinia MLP
339 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
340 KULIG Amelia 2006-04-14 SKL Sucha Beskidzka MLP
341 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
342 KUMOROWSKA Kamila 2010-05-28 SAS AZS AWF Kraków MLP
343 KUREK Alicja 2006-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
344 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
345 KUSAK Daria 2005-04-01 LKS Brzezina Osiek MLP
346 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
347 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Kraków Athletics Team MLP
348 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
349 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
350 KWAŚNIAK Oliwia 2004-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
351 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
352 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
353 KWIATKOWSKA Karolina 2006-05-23 LKS Kłos Olkusz MLP
354 LASOŃ Patrycja 2006-04-11 OLA Małopolskie MLP
355 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
356 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
357 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
358 LEKARCZYK Laura 2006-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
359 LESZCZYŃSKA Wiktoria 2005-07-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
360 LEŚNIOWSKA Paula 2009-09-26 LKS Stal Mielec PDK
361 LEWICKA Amelia 2005-05-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
362 LIBERDA Zuzanna 2002-12-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
363 LIDWIN Katarzyna 2005-02-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
364 LIGOCKA Wiktoria 2009-11-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
365 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
366 LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
367 LIS Maria 2008-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
368 LIS Monika 2006-08-31 MLUKS Tarnów MLP
369 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
370 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
371 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
372 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
373 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
374 LURKA Oliwia 2008-09-21 RMKS Rybnik SLK
375 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
376 ŁACNY Łucja 2006-07-12 OLA Małopolskie MLP
377 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
378 ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
379 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
380 ŁUCZAK Julia 2003-10-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
381 ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 KS Komunalni Sanok PDK
382 ŁUKASIEWICZ Izabela 2005-01-20 LKS Kłos Olkusz MLP
383 ŁUKASIK Maja 2006-07-20 KS Victoria Trzebinia MLP
384 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
385 ŁUPIŃSKA Gaja 2006-10-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
386 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
387 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
388 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
389 MACIAŚ Adrianna Wiktoria 2005-11-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
390 MACIĄG Alicja 2005-01-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
391 MAGER Gabriela 2005-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
392 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
393 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
394 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
395 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
396 MAKAREWICZ Laura 2005-03-15 UKS Technik Augustów POD
397 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
398 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
399 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
400 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
401 MAŁEK Julia 2007-01-15 LKS Stal Mielec PDK
402 MAŁEK Karolina 2005-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
403 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
404 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
405 MANIAK Paulina 2005-05-19 ULKS Lipinki MLP
406 MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 MKS Iskra Pszczyna SLK
407 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
408 MARCINIAK Oliwia 2010-11-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
409 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
410 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
411 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
412 MASTALERZ Pola 2003-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
413 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
414 MASZCZYK Kinga 2005-08-11 LUKS Strzałków LDZ
415 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
416 MATEŃKO Anna 2006-04-14 Kraków Athletics Team MLP
417 MATIASIK Alicja 2005-06-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
418 MAZUR Gabriela 2009-07-28 LKS Stal Mielec PDK
419 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Kraków Athletics Team MLP
420 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
421 MICHALAK Olga 2005-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
422 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
423 MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 LKS Vectra Włocławek KPO
424 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
425 MICHOŃ Emilia 2003-02-26 KS AZS AWF Kraków MLP
426 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
427 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
428 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
429 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
430 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
431 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
432 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
433 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
434 MLICZEK Martyna 2006-05-03 KS Victoria Trzebinia MLP
435 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
436 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
437 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
438 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
439 MORGAŁA Alicja 2004-01-01 RMKS Rybnik SLK
440 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
441 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
442 MÓL Karolina 2005-06-17 MLUKS Tarnów MLP
443 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
444 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
445 MRUGAŁA Kamila 2003-08-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
446 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
447 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
448 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
449 NABIAŁCZYK Laura 2008-08-23 MKS Tempo Kęty MLP
450 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
451 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
452 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
453 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
454 NIEMCZEWSKA Natalia 2006-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
455 NIEMIEC Klaudia 2005-01-25 UKS Kobylanka MLP
456 NIEZABITOWSKA Izabela 2008-06-26 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
457 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
458 NITA Wiktoria 2004-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
459 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
460 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
461 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
462 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
463 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
464 NOWAK Martyna 2005-03-31 OLA Małopolskie MLP
465 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
466 NOWAK Natalia 2009-12-29 WKS Wawel Kraków MLP
467 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
468 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
469 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
470 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
471 NYTKO Wanesa 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
472 O A 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
473 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
474 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
475 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
476 OKUPNIK Zofia 2005-09-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
477 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
478 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
479 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
480 OPIOŁA Emilia 2009-07-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
481 ORAWIEC Natalia 2004-10-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
482 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
483 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
484 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
485 ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 MKS Sambor Tczew POM
486 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
487 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
488 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
489 OSUCH Joanna 2005-01-25 Kraków Athletics Team MLP
490 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
491 PACHURA Paulina 2006-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
492 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
493 PACZKOWSKA Natalia 2005-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
494 PAGIEŁA Patrycja 2005-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
495 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
496 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
497 PALICHLEB Julia 2005-04-22 UKS Polfin Oświęcim MLP
498 PANASZ Wiktoria 2007-03-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
499 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
500 PAPETA Olha 2010-08-09 KS AZS AWF Katowice SLK
501 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
502 PAPROTA Julia 2009-08-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
503 PASIERBEK Zofia 2009-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
504 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
505 PASIKIEWICZ Oliwia 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
506 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
507 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
508 PAWLIK Oliwia 2008-01-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
509 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
510 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
511 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
512 PĘCEK Karina 2006-02-06 UKS Jedynka Tokarnia MLP
513 PĘKALA Martyna 2006-10-20 UKS Kobylanka MLP
514 PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
515 PIECHA Aleksandra 2003-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
516 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
517 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
518 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
519 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
520 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
521 PIKOŃ Sara 2008-11-17 MKS Tempo Kęty MLP
522 PIŁAT Oliwia 2005-07-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
523 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
524 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
525 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
526 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
527 PŁONKA Alicja 2005-08-05 LKS Brzezina Osiek MLP
528 PŁONKA Lena 2006-01-20 LKS Brzezina Osiek MLP
529 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
530 POCHROŃ Julia 2007-05-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
531 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
532 POLAK Agata 2004-11-02 MUKS ILKUS Olkusz MLP
533 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
534 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
535 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
536 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
537 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
538 POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
539 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
540 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
541 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
542 PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
543 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
544 PUDLIK Patrycja 2004-04-18 KS AZS AWF Kraków MLP
545 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
546 PYCLIK Joanna 2006-08-16 MKS Żywiec SLK
547 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
548 RACKO Lena 2009-02-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
549 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
550 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
551 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
552 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
553 RAK Alicja 2004-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
554 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
555 RAŚ Magdalena 2006-06-07 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
556 RAŚ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
557 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
558 RESZKO Patrycja 2006-09-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
559 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
560 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
561 ROJEK Karolina 2009-02-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
562 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
563 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
564 ROMANIAK Faustyna 2010-12-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
565 ROMANIAK Izabela 2008-02-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
566 ROMPAŁA Marcelina 2005-04-11 UKS Maraton Sękowa MLP
567 RUBKA Maja 2009-03-27 MOSM Tychy SLK
568 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
569 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
570 RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 UKS Orzełki Warszawa MAZ
571 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
572 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
573 RYGIEL Oliwia 2003-02-03 TL Athletics Jastrzębie SLK
574 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
575 RYT Zuzanna 2009-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
576 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
577 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
578 SAJDOK Martyna 2009-09-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
579 SALA Emilia 2002-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
580 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
581 SAŁATA Sara 2010-04-29 MKS Tempo Kęty MLP
582 SAWERA Oliwia 2009-10-12 MKS Tempo Kęty MLP
583 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
584 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
585 SEMPER Dominika 2005-05-08 UKS Polfin Oświęcim MLP
586 SEMPER Ola 2005-05-08 UKS Polfin Oświęcim MLP
587 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
588 SERWOTKA Marcelina 2010-03-31 TL Athletics Jastrzębie SLK
589 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
590 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
591 SIEG Laura 2005-03-09 IKS Olkusz MLP
592 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
593 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
594 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
595 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
596 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
597 SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
598 SKALSKA Maja 2005-11-18 Kraków Athletics Team MLP
599 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
600 SKORUPKA Maja 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
601 SKOWRONEK Anna 2004-02-12 KKL Kielce SWK
602 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
603 SKÓRZAK Natalia 2008-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
604 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
605 SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
606 SKUCIŃSKA Zuzanna 2005-02-07 KKL Kielce SWK
607 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
608 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
609 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
610 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
611 SŁOWIAK Sara 2005-05-15 KS Limanowa Forrest MLP
612 SMALCUGA Oliwia 2006-03-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
613 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
614 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
615 SOBCZYK Julia 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
616 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
617 SOLEWSKA Lidia 2004-10-19 Kraków Athletics Team MLP
618 SOSENKO Elżbieta 2005-01-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
619 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
620 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
621 SOTER Kinga 2008-12-15 LKS Brzezina Osiek MLP
622 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
623 SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 SKS Kusy Kraków MLP
624 SPIESZ Julia 2005-06-13 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
625 SPISAK Monika 2001-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
626 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
627 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
628 STACHOWICZ Julia 2009-03-25 MUKS ILKUS Olkusz MLP
629 STANUCH Julia 2004-07-23 UKS Maraton Sękowa MLP
630 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
631 STAROŃ Julia 2005-10-11 KS Victoria Trzebinia MLP
632 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
633 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
634 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
635 STASIAK Anna 1999-03-16 WKS Wawel Kraków MLP
636 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
637 STASZCZUK Amelia 2007-09-28 KS Agros Zamość LBE
638 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
639 STAWIARSKA Klaudia 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
640 STEFAŃCZYK Klaudia 2005-07-26 OLA Małopolskie MLP
641 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
642 STELMACH Łena 2011-05-11 TL ROW Rybnik SLK
643 STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
644 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
645 STĘPIEŃ Anna 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
646 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
647 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk POM
648 STOBIERSKA Julia 2003-01-10 LKS Stal Mielec PDK
649 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
650 STROINSKA Zofia 2005-11-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
651 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
652 STUDENCKA Emilia 2009-02-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
653 SUDOŁ Aleksandra 2009-01-14 Kraków Athletics Team MLP
654 SUROWIEC Milena 2008-11-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
655 SUSKA Eliza 2005-07-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
656 SUŚNIAK Anna 2007-04-23 SAS AZS AWF Kraków MLP
657 SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 MLUKS Tarnów MLP
658 SYPYTKOWSKA Justyna 2006-07-25 UKS Gminy Brzeszcze MLP
659 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
660 SZATAN Amelia 2008-09-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
661 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
662 SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
663 SZCZEPAŃCZYK Marta 2005-07-23 MKS Tempo Kęty MLP
664 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
665 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
666 SZCZYPKA Klaudia 2005-04-27 KB MOSiR Jastrzębie SLK
667 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
668 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 KS Ciechan Ciechanów MAZ
669 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
670 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
671 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
672 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
673 SZMATLOCH Zuzanna 2008-03-26 UKS Chromik Mysłowice SLK
674 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
675 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
676 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
677 SZPAŁEK Aleksandra 2001-10-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
678 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
679 SZRAJNER Łucja 2005-02-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
680 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
681 SZWAGRZYK Aleksandra 2006-05-30 UKS Sokół Zator MLP
682 SZYDŁOWSKA Izabela 2005-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
683 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
684 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
685 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
686 ŚLIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
687 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
688 ŚLIZANOWSKA Julia 2005-02-03 KSLZS Kruszwica KPO
689 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
690 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
691 ŚLUSAREK Agnieszka 2003-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
692 ŚWIERGAŁA Zuzanna 2008-06-09 MKS Tempo Kęty MLP
693 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
694 ŚWIĘTEK Agata 2005-01-17 UKS Sokół Zator MLP
695 ŚWISTUN Nina 2005-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
696 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
697 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
698 TALIK Marlena 2009-04-23 MKS Tempo Kęty MLP
699 TARGOWSKA Maja 2006-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
700 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
701 TERESZCZAK Wiktoria 2002-08-11 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
702 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
703 TOMASZEK Zofia 2008-06-05 MKS Żywiec SLK
704 TOMCZYK Alicja 2002-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
705 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
706 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
707 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
708 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
709 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
710 TUCHARZ Weronika 2008-07-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
711 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
712 TUCKA Emilia 2009-12-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
713 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
714 TUPTA Dominika 2007-04-28 SKS Kusy Kraków MLP
715 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
716 TYTARENKO Karina 2008-08-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
717 UJMA Martyna 2006-08-23 OLA Lubelskie LBE
718 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
719 URBANIK Katarzyna 2002-01-01 UKS Kobylanka MLP
720 URBANSKA Karolina 2005-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
721 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
722 WALICKA Anna 2005-08-27 AZS-AWF Katowice SLK
723 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
724 WALUŚ Karolina 2004-09-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
725 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
726 WAŁGA Hanna 2003-07-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
727 WANAT Natalia 2006-07-08 SKS Kusy Kraków MLP
728 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
729 WARCHOLIK Zuzanna 2004-10-17 UKS Kobylanka MLP
730 WASZKIEWICZ Karolina 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
731 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
732 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
733 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
734 WESOŁOWSKA Julia Anna 2006-01-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
735 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
736 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
737 WIEJA Klaudia 2008-05-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
738 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
739 WIERZBICKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
740 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
741 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
742 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
743 WIŚNIEWSKA Liliana 2011-04-04 MKS Tempo Kęty MLP
744 WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 MKL Toruń KPO
745 WITEK Jagoda 2011-01-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
746 WITKOWSKA Julia 2004-04-08 KS Gwardia Piła WLP
747 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
748 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
749 WOJTANOWSKA Maja 2008-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
750 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
751 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
752 WOJTUSIAK Julia 2003-05-27 MKS Żywiec SLK
753 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
754 WOLAK Debora 2003-07-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
755 WOLAN Kamila 2008-07-14 KS Komunalni Sanok PDK
756 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
757 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
758 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
759 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
760 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
761 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
762 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
763 WÓJCIO Olivia Daria 2007-11-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
764 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
765 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
766 WRÓBEL Nikola 2006-07-16 OLA Małopolskie MLP
767 WYLEŻOŁ Maja 2005-07-08 WKS Wawel Kraków MLP
768 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
769 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
770 ZAGÓRSKA Wiktoria 2009-10-01 MOSM Tychy SLK
771 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
772 ZAKRZEWSKA Natalia 2006-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
773 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
774 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
775 ZARYCKA Patrycja 2005-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
776 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
777 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
778 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
779 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
780 ZAWICKA Pola 2006-05-10 KS AZS AWF Kraków MLP
781 ZAWŁOCKA Anna 2003-06-25 WKS Wawel Kraków MLP
782 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
783 ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
784 ZĘBALA Alicja 2002-11-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
785 ZĘBALA Laura 2008-09-02 KS AZS AWF Kraków MLP
786 ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
787 ZIEMBIŃSKA Lidia 2006-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
788 ZIEMBIŃSKA Maria 2005-03-29 OLA Małopolskie MLP
789 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
790 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
791 ZIOBRO Anna 2008-06-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
792 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
793 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
794 ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
795 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
796 ZYS Joanna 2007-03-17 UKS 55 Łódź LDZ
797 ŻAK Amelia 2009-07-15 LUKS Strzałków LDZ
798 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
799 ŻAK Oliwia 2005-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
800 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
801 ŻMUDKA Dagmara 2003-09-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
802 ŻUCHOWICZ Daria 2008-07-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
803 ŻUCHOWSKA Julia 2003-05-14 KS Komunalni Sanok PDK
804 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
805 ŻURAWSKA Patrycja 2006-02-09 LKS Stal Mielec PDK
806 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.81762194633484sekund