BARCIK Jakub
2003-11-03
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL GGG Radom MAZ
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMCZYK Jakub 2002-04-21 niest. Kraków MLP
4 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
6 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 BABBAR Eashu 1993-08-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
8 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
9 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
10 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL GGG Radom MAZ
11 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
12 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
13 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
14 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
17 BIGOS Marcin 2000-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
18 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
20 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
21 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
22 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
23 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
24 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
25 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
26 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
27 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
28 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
29 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
30 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
31 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
33 BURY Kacper 2002-06-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
34 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CEGIEŁKO Maciej 2003-09-17 AZS UMCS Lublin LBE
36 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
37 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
38 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
39 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
42 CHYŻYŃSKI Bartosz 2004-01-19 AZS Łódź LDZ
43 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
44 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
47 CZAJOWSKI Jakub 2009-06-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
48 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
49 CZAPKOWICZ Emanuel 2003-04-13 MLUKS Tarnów MLP
50 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
51 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
52 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
53 CZUBALA Karol 2003-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
54 CZYŻ Paweł 2009-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
55 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
56 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
57 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
58 DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
59 DŁUGOPOLSKI Krystian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
60 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
61 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
62 DRONSZCZYK Piotr 1982-09-26 UKS Lider Siercza MLP
63 DRYPS Ryszard 1957-02-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
64 DUBUS Adrien 1997-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
65 DUDCZAK Kacper 2003-01-05 LLKS Osowa Sień LBU
66 DUDCZAK Michał 2000-10-04 KS Vertical Rytro MLP
67 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
68 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
69 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 DZIURZYŃSKI Adrian 1988-08-31 UKS Kusy Bukowno MLP
71 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
72 FILIPOWICZ Marcin 2000-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
73 FLAK Krystian 2003-07-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
75 FORYŚ Maciej 2004-05-26 Kraków Athletics Team MLP
76 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
77 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
78 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
80 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
81 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
82 GOCAŁ Jakub 2003-07-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
83 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
84 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
85 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
86 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
87 GROMEK Radosław 1983-11-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
88 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
89 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
90 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
91 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
92 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
93 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
94 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
95 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
96 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
97 JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 WKS Wawel Kraków MLP
98 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
99 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
100 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL GGG Radom MAZ
101 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
103 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
104 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
105 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
106 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
107 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
108 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
109 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
110 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
111 KACZMARCZYK Seweryn 2001-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
112 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
113 KALICKI Daniel 1990-01-09 UKS Lider Siercza MLP
114 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
115 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
116 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
117 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
118 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
119 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
120 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
122 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
123 KĘDZIOR Krzysztof 2004-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
124 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
125 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
126 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
127 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
128 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
129 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
130 KLIMOWSKI Jakub 2003-01-05 LKS Kłos Olkusz MLP
131 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
132 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
133 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
134 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
135 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
136 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
137 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
138 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
139 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
140 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
141 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
142 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KOŚCIÓŁEK Piotr 2003-05-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
144 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
145 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
146 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
147 KOWALIK Norbert 2007-09-18 MLUKS Tarnów MLP
148 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
149 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
150 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
151 KOZŁOWSKI Filip 2004-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
152 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
153 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 KRYGOWSKI Szczepan 2003-02-15 ULKS Lipinki MLP
155 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
156 KUCA Miłosz 2003-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
158 KUDŁAWIEC Wojciech 2007-06-30 LUKS Tytan Ropa MLP
159 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
160 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
161 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
162 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
163 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
164 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
165 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
166 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
167 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
168 LEWANDOWSKI Mikołaj 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
170 LIGOROWSKI Cyprian 2004-10-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
171 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
172 LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
173 ŁABA Daniel 2003-08-30 MKS-MOSM Bytom SLK
174 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
175 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
176 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
177 ŁUBOWSKI Adam 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
178 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
179 ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
180 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
181 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
182 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
183 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
184 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
185 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
186 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
187 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
188 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
189 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 MAŃDOK Łukasz 2003-02-28 MOSiR Łaziska Górne SLK
191 MARCINIAK Arkadiusz 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
192 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
193 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
194 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
197 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
198 MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
199 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
200 MIĄDZEL Łukasz 1986-08-12 KKL Kielce SWK
201 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
202 MIGRAŁA Michal 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
203 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
204 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
205 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
206 MOCHNACKI Nikodem 2003-02-10 MKS-MOS Katowice SLK
207 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
208 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
209 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
210 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
212 MOTYKA Adrian 2003-09-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
213 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
215 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
216 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
217 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
218 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
219 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
220 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
221 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
222 NOWAK Marcin 1982-10-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
223 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
224 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
225 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
226 NOWICKI Karol 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
227 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
228 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
229 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL GGG Radom MAZ
230 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
231 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
232 PALONKA Paweł 2002-07-08 KB MOSiR Jastrzębie SLK
233 PARA Bartosz 2003-03-19 LKS Stal Mielec PDK
234 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
235 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
236 PAWŁOWSKI Michał 2002-08-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
237 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
238 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
239 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
240 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
241 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
242 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
243 PIEPRZYCKI Robert 1992-10-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
244 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
245 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
246 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-09-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 PIWOWARCZYK Dominik 1988-09-25 UKS Lider Siercza MLP
248 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
249 PODSIADŁO Grzegorz 2003-05-22 MKS-MOS Katowice SLK
250 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
251 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
252 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
253 PORADA Jakub 2002-02-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
254 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
255 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
256 PRZEWODOWSKI Grzegorz 2004-06-28 MKS-MOS Katowice SLK
257 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
259 PYTEL Adrian 2003-06-28 MCKiS Jaworzno SLK
260 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
261 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
262 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
263 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
264 RENTFLEISZ Filip 2003-05-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
265 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
266 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
267 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
268 ROSZKOWSKI Mateusz 2006-07-07 KS Olkusz MLP
269 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
270 ROZWADOWSKI Jan 2003-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
271 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
272 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
273 RUDNIK Piotr 2000-06-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
274 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
275 RUTA Miłosz 2005-12-17 KS Czempion Warszawa MAZ
276 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
277 RYMEK Krzysztof 2006-12-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
278 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
279 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
280 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
281 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
282 SIEMBIDA Dawid 2002-08-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
283 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
284 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
286 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
287 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
288 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
289 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
290 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
291 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
292 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
293 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
294 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
295 SOLGA Arkadiusz 2002-10-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
296 SOŁTYS Kamil 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
297 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
298 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
299 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
300 SUMARA Dawid 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
301 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
302 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
303 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
304 SZCZEPAŃCZYK Kamil 2003-03-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
305 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
307 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
308 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
309 SZYBIAK Maciej 2004-03-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
310 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
311 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
312 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
313 ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
314 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
315 ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 KKL Kielce SWK
316 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
317 ŚWIĄTEK Igor 2000-01-01 BKL Bełchatów LDZ
318 ŚWIĄTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
319 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001-02-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
320 ŚWIERCZEK Oskar 2003-03-05 KS Olkusz MLP
321 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
322 ŚWIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
323 ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
324 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
325 TABOR Dominik 1995-04-24 SBG Salco Niepołomice MLP
326 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
327 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
328 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia POM
329 TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
330 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
331 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
332 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
333 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
334 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
335 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
336 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
337 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
338 ULIDOWSKI Andrzej 1971-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
339 UŁANOWSKI Lucjan 2003-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
341 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
342 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
343 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
344 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
345 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
346 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
347 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
348 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
349 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
350 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
351 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
352 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
353 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
354 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
355 WÓDZ Igor 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
356 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
357 WRONA Daniel 1992-04-17 UKS Lider Siercza MLP
358 WRÓBEL Mateusz 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
359 WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 MLUKS Tarnów MLP
360 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
361 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
362 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
363 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
364 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
365 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
366 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
367 ZAJĄC Bartosz 1993-02-12 Krakowska Akademia Lekkoatletyki MLP
368 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
369 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
370 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
371 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
372 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
373 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
374 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
375 ZIELIŃSKI Krystian 2003-03-24 ULKS Lipinki MLP
376 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
377 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
378 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
379 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
380 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
381 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
382 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
383 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.63077616691589sekund