GRZEGORZEWICZ Patryk
2002-05-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BADEŁEK Marek 2003-08-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
2 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
3 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
4 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
5 BEŚKA Dominik 2001-06-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
7 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
8 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
9 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
10 BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 LIUKS Kruszwica KPO
11 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 BUCHACZ Kamil 2001-12-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
13 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
15 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
16 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
17 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
18 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
19 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
20 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
21 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
22 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
23 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
24 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
25 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
26 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
27 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
28 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
29 DYBAŁA Dawid 1998-06-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
30 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
31 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
33 FIGURA Gracjan 2003-05-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
34 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
35 FORAJTER Patryk 2000-02-25 RMKS Rybnik SLK
36 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
37 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
38 GIBKI Jakub 2003-02-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
39 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
40 GŁOGOWSKI Michał 2003-10-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
41 GŁUSZEK Daniel 2002-03-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
42 GŁUSZEK Olaf 2001-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
43 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
44 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
45 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
46 HABRYCH Bartosz 2001-07-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
47 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
48 HULBÓJ Paweł 2001-10-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
50 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 JANKÓW Patryk 2001-11-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
52 JANUS Filip 2004-05-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
53 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
54 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
55 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
56 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
58 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
59 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
60 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
61 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
62 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
63 KAWCZYK Kacper 2003-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
64 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 BKS Bydgoszcz KPO
66 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
67 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
68 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
69 KONDERLA Jakub 2002-06-16 KS SMS Szklarska Poręba DOL
70 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
71 KOPICZKO Bartosz 2002-04-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
72 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
73 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
74 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
75 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
76 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
77 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
80 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
81 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
82 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
84 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
85 KUCHARSKI Mateusz 2000-05-12 TL ROW Rybnik SLK
86 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
88 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
89 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 RKS Łódź LDZ
90 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
91 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
92 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
95 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
96 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
97 MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 RKS Łódź LDZ
98 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
100 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
101 MICHALAK Mateusz 1998-09-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
102 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
103 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
104 MOTYKA Mateusz 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
105 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
106 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
107 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
109 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
111 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
113 PAJĄK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
114 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
115 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
116 PARAFINIUK Mateusz 2001-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
117 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
118 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
119 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
120 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
121 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
122 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
124 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
125 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
126 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
127 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
128 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
129 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
130 POSID Kamil 2003-08-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
131 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 POWOLNY Kewin 2004-07-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
133 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
134 PRZEWOŹNIK Marcel 2002-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
135 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
136 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
138 REJ Dawid 2002-04-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
139 ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
140 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
141 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
142 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
143 SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
144 SAFIAN Miłosz 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
145 SERAFIN Robert 2004-03-02 TS AKS Chorzów SLK
146 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 KS AZS AWF Katowice SLK
148 SIWEK Paweł 2002-01-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
149 SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
150 SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 LKS Jantar Ustka POM
151 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
152 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
153 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
154 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
155 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
156 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
157 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
158 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
159 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
160 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
161 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
162 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
163 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów LDZ
164 SZCZERBA Kacper 2004-03-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
166 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
168 ŚLUSAREK Kacper 2001-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
169 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
170 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
171 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
172 TKOCZ Cyryl 2003-02-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
173 TRELA Michał 2001-03-14 TL ROW Rybnik SLK
174 TURSKI Tomasz 1999-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
177 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
178 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
179 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
180 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
181 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
182 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
183 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
184 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
185 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
186 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
187 WOJCIUK Konrad 2002-04-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
188 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
189 WOKACZ Bartłomiej 2005-01-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
190 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
191 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
193 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
194 WRÓBLEWSKI Borys 2002-03-19 GKS Piast Gliwice SLK
195 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
196 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
197 ZALEWSKI Daniel 1995-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
198 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
199 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
200 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
201 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
202 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
203 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
204 ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
205 ŻUKOWSKI Igor 2001-06-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
206 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.82033205032349sekund