ŻYŁA Rafał
2002-10-09
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 2004-01-01 MOSM Tychy SLK
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 ANTONIAK Mateusz 2000-02-18 GKS Piast Gliwice SLK
4 ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 GKS Piast Gliwice SLK
5 AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
9 BAJDA Jakub 2002-07-27 MKS-MOS Katowice SLK
10 BANA¦ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
11 BARAN Bartosz 2006-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
12 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
13 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
14 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
15 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
16 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
17 BARAŃSKI Łukasz 2002-01-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BARNABAS Tobiasz 2002-11-20 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
19 BˇKIEWICZ Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
20 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
21 BIELAWSKI Wojciech 2006-01-25 MKS MOS Wrocław DOL
22 BILSKI Klaudiusz 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
23 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
24 BLEJA Jacek 1999-01-25 SKLA Sopot POM
25 BŁAWUT Damian 2002-08-02 WKS Wawel Kraków MLP
26 BOCHENEK Kamil 2002-02-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
27 BOGACKI Arkadiusz 2003-01-20 TL ROW Rybnik SLK
28 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
29 BORKOWSKI Marcin 2004-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
30 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 MKS Tempo Kęty MLP
33 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
34 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
35 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
37 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
39 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
40 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 CHEŁCZYŃSKI Patryk 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
43 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 CHMURA Filip 2003-04-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
45 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
46 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
47 CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
48 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
50 CIESIELSKI Arkadiusz 1999-02-03 UKS Olimp Mazańcowice SLK
51 CINAL Jarosław 2004-05-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
52 COBKAŁO Aleksander 2004-10-07 RMKS Rybnik SLK
53 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
54 CZEKALIŃSKI Krystian 2002-01-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
55 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
56 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
57 CZUCZWARA Remigiusz 2002-01-30 LUKS Namysłów OPL
58 CZYŻ Michał 2000-04-02 MKS Ustroń SLK
59 CZYŻEWSKI Bartosz 2002-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
60 DEJNEKO Kamil 2001-03-28 AZS-AWF Gorzów LBU
61 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
63 DOMINAS Jakub 2001-01-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
64 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
65 DRABINA Mateusz 2003-05-31 TS AKS Chorzów SLK
66 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
67 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
68 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
69 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
70 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
71 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
72 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
73 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
74 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
75 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
77 FILAR Michał 2002-12-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
78 FITAS Borys 2002-05-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
79 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
80 FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 LUKS Namysłów OPL
81 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
82 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
83 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
84 GAJOWIEC Mateusz 2005-10-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
85 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
86 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
87 GAŁUSZKA Mateusz 2006-01-12 UKS Sokół Zator MLP
88 GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
89 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
90 GATNAR Sławomir 2002-05-03 RMKS Rybnik SLK
91 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
92 GAWENDA Rafał 2002-11-20 TS AKS Chorzów SLK
93 GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
94 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
95 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 GEMBALA Igor 2006-04-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
97 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
98 GIAMPIETRO Giovanni 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
99 GIBAS Dawid 2002-08-31 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
100 GINTOWT Aleksander 2001-08-29 MKS-MOS Katowice SLK
101 GIZICKI Szymon 2002-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 GLIED Emanuel 2002-06-27 LUKS Podium Kup OPL
103 GLOS Michał 2002-06-29 LKS Orzeł Kozy SLK
104 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 GŁUSZEK Daniel 2002-03-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
106 GOC Tomasz 2005-07-14 IKS Olkusz MLP
107 GOLLY Markus 2002-11-28 MUKS Gim 2 Nysa OPL
108 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
109 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 ŁódĽ LDZ
111 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
113 GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
114 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
115 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
116 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
117 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
118 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
119 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
120 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
121 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 HERZYK Paweł 2002-01-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
124 ILNICKI Wojciech 2002-05-09 LUKS Podium Kup OPL
125 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
126 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
127 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
128 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
129 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
130 JARGOŃ Przemysław 2003-01-05 RMKS Rybnik SLK
131 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
132 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
133 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
134 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
136 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
138 JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
139 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
140 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
141 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
142 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
143 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
144 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 ŁódĽ LDZ
145 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
146 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
147 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LDZ
148 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
149 KACZOROWSKI Kacper 2000-10-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
150 KADŁUCZEK Filip 2007-01-05 KS Victoria Trzebinia MLP
151 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
152 KALISZEWSKI Kasjan 2002-08-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
153 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
154 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
155 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
156 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 KASPRZYCKI Karol 2002-06-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
159 KASZA Jakub 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 KAZANECKI Dawid 2002-05-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
161 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
162 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
163 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
164 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
165 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
166 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
167 KŁUSEK Sebastian 2004-03-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
169 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
170 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
171 KOKOSZKA Tomasz 2005-05-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
172 KOLLAR Alessandro 2000-12-28 WKS Flota Gdynia POM
173 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
174 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 2002-08-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 KOMARNICKI Jan 2001-01-14 LKS Polkowice DOL
176 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
177 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
178 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
179 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
180 KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
181 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
182 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
183 KORSAK Mikołaj 2003-05-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
184 KOSIOR Dominik 2002-01-01 MCKiS Jaworzno SLK
185 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
186 KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 MKS Tempo Kęty MLP
187 KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 RMKS Rybnik SLK
188 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
189 KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 GKS Piast Gliwice SLK
190 KOWALSKI Piotr 2002-01-04 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
191 KOZACZUK Jakub 2004-06-16 AML Słupsk POM
192 KOZERA Damian 2005-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
193 KOZIAR Bartosz 2002-01-31 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
194 KOZŁOWSKI Bartosz 2002-10-31 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
195 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
196 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
197 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
198 KRAWCZYK Piotr 2000-09-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
199 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
201 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
202 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
203 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
204 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
205 KRZEMPEK Maciej 2001-11-09 UKS Olimp Mazańcowice SLK
206 KRZY¦KÓW Jakub 2002-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
207 KSIˇŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
208 KUBAT Kacper 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
209 KUBIK Mikołaj 2008-04-09 MKS Ustroń SLK
210 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
211 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
212 KUCZEK Piotr 2002-08-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
213 KUFEL Krzysztof 2002-03-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
214 KUKLA Jakub 2002-06-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
215 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
216 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
217 KULISZ Kamil 2002-07-28 MKS-MOSM Bytom SLK
218 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
219 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
220 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
221 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
222 KU¦ Emanuel 2000-01-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
223 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
224 KWA¦NIEWSKI Mateusz 1995-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
225 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
226 KWA¦NY Patryk 2001-07-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
227 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
228 KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 MKS Inowrocław KPO
229 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
230 LACH Bartosz 2007-08-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
231 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
232 LADA Dawid 2003-08-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
233 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
234 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
235 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
236 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
237 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
238 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
239 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
240 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
241 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
242 ŁOSIN Rafał 2002-07-08 MKL Szczecin ZPO
243 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
244 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 ŁUKOWICZ Mateusz 2006-06-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
246 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
247 MAGIERA Kacper 2003-06-15 LKS Brzezina Osiek MLP
248 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
249 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
251 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
252 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
253 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
254 MĘŻYŃSKI Igor 2005-05-30 UKS Olimp Mazańcowice SLK
255 MICHALAK Damian 2002-11-07 KSLZS Kruszwica KPO
256 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
257 MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
258 MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
259 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
260 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
261 MI¦KÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
262 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
263 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
264 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
265 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
266 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
267 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
268 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
269 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
270 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
271 MUSIAŁ Patryk 2006-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
272 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS ŁódĽ LDZ
273 NAGRODZKI Przemysław 2003-01-01 RMKS Rybnik SLK
274 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 NEUMAN Kamil 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
276 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
277 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
278 NOCENTINI Pierangelo 2002-05-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
279 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
280 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
281 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
282 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
283 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
284 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
285 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
286 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
287 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
288 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
289 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
290 ORUBA Paweł 2005-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
291 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
292 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
293 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
294 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
295 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
296 PACYGA Mateusz 2001-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
297 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
298 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
299 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
300 PARAFINIUK Mateusz 2001-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
301 PARUZEL Marcin 2001-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
302 PARYSZ Gabriel 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
303 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
304 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
305 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
306 PAWLACZYK Nikodem 2002-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
307 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
308 PAWLUCY Mikołaj 2006-02-25 RMKS Rybnik SLK
309 PA¬DZIERZ Kacper 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
310 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
311 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
312 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
313 PĘKALA Konrad 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
314 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
315 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
316 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
317 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
318 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
319 PLUCIŃSKI Michał 2002-09-19 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
320 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
321 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
322 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
323 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
324 POLAK Jacek 2002-03-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
325 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
326 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
327 POLISZUK Kacper 2004-03-11 RMKS Rybnik SLK
328 POLOK Patryk 2009-11-09 MKS Ustroń SLK
329 POMIETLARZ Maciej 2006-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
330 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
331 PO¦PIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
332 PRYCIUK Hubert 2003-08-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
333 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
334 PRZYBYLSKI Paweł 2001-06-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
335 PTAK Adam 1998-10-26 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
336 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
337 PULIT Tomasz 2000-07-10 GKS Piast Gliwice SLK
338 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
339 PYSIAK Bartosz 2003-08-27 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
340 PYTEL Michał 2002-01-09 GKS Piast Gliwice SLK
341 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
342 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
343 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
344 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
345 RAKOCZY Kamil 2001-06-25 MKS Osa Zgorzelec DOL
346 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
347 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
348 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS ŁódĽ LDZ
349 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
350 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
351 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
352 ROGOWICZ Kamil 2003-03-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
353 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
354 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
355 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
356 RYSMAN Kacper 2002-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
357 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
358 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
359 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
360 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
361 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
362 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
363 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
364 SIKORA Jakub 2001-10-09 LUKS Namysłów OPL
365 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
366 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
367 SKOMSKI Maciej 2002-11-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
368 SKÓRKA Jakub 2002-05-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
369 SKRZYPIŃSKI Maciej 1991-05-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
370 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
371 SOBCZYK Kacper 2005-10-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
372 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
373 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
374 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
375 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
376 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
377 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
378 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
379 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
380 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
381 SYKA Mateusz 2002-01-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
382 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
383 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
384 SZENFELD Patryk 2004-06-27 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
385 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
386 SZNABEL Michał 2003-03-12 RMKS Rybnik SLK
387 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
388 SZOTA Bartosz 2003-07-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
389 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
390 SZUDY Szymon 2004-12-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
391 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
392 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
393 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
394 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
395 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
396 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
397 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
398 ¦WIDERGOŁ Kamil 1998-03-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
399 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
400 ¦WIERCZYŃSKI Dominik 2002-12-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
401 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
402 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
403 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
404 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
405 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
406 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
407 TOMASIAK Kacper 2003-01-05 UKS Junior Kamesznica SLK
408 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
409 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
410 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
411 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
412 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
413 URBAŃCZYK Andrzej 2002-12-19 LKS Orzeł Kozy SLK
414 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
415 WANDZEL Kamil 2004-06-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
416 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
417 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
418 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
419 WˇSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
420 WDANIEC Szymon 2001-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
421 WESTER Tomasz 2002-07-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
422 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
423 WĘGRZYK Michał 2001-01-22 RMKS Rybnik SLK
424 WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
425 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
426 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
427 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
428 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
429 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
430 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
431 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
432 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
433 WITALEC Marcin 2003-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
434 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
435 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
436 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
437 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
438 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
439 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
440 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
441 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
442 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
443 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
444 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
445 WRÓBLEWSKI Borys 2002-03-19 GKS Piast Gliwice SLK
446 WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
447 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
448 ZACHARKO Grzegorz 2002-03-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
449 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
450 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
451 ZAWOJSKI Kacper 2001-04-27 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
452 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
453 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
454 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
455 ZWOLIŃSKI Michał 2001-01-05 GKS Piast Gliwice SLK
456 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
457 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.91830086708069sekund