AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
GKS Olimpia Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2000-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
4 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
5 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
7 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
12 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
13 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
14 BELSKI Damian 2001-06-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
15 BENKA Jakub 2002-01-11 Akademia Biegowa Kartuzy POM
16 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 BILIŃSKI Olaf 1999-08-15 ULKS Skoczek Pogórze POM
20 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
21 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
24 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
25 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
26 BROCZEK Kacper 2008-02-20 SMKS Parasol Wrocław DOL
27 BRODA Brajan 2000-04-17 UKS Wyspiański Szubin KPO
28 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
29 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
31 BUDA Łukasz 2001-12-15 LKS Zorza Gdynia POM
32 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
33 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
34 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
35 CENTKA Jakub 1998-10-21 KS Gwardia Piła WLP
36 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
37 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
38 CHMIELEWSKI Jan 2002-05-28 MMKS Gdańsk POM
39 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
40 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
41 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
42 CIECHANOWSKI Bartosz 2000-05-16 LUKS Serock KPO
43 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 BKS Bydgoszcz KPO
44 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
45 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
46 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
47 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
48 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
49 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
51 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
52 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
53 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
54 DĄBROWSKI Wiktor 2008-03-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
55 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
56 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
57 DOBRAK Filip 2001-08-24 BKS Bydgoszcz KPO
58 DOMARADZKI Jakub 2002-05-13 KS Gwardia Piła WLP
59 DOMAROS Jan 2002-03-21 MKL Toruń KPO
60 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
61 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 DRAWC Filip 2000-10-19 SKLA Sopot POM
63 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
64 DRÓZD Dominik 2002-10-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
65 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
66 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
67 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
68 FĄS Mateusz 2000-08-03 PLKS Gwda Piła WLP
69 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
70 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
72 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
73 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
75 GALLA Maciej 2003-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
76 GAŁGAŃSKI Marek 1997-09-02 OŚ AZS Poznań WLP
77 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
78 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
79 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
80 GORZELAŃCZYK Paweł 1996-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
81 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
82 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
83 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
84 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
85 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
86 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
87 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
88 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
89 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
90 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
91 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
92 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
93 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
94 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
95 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
96 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
97 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
98 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
99 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
100 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
101 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
102 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
104 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
105 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
106 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
107 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
108 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
109 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
110 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
111 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
112 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
113 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
115 JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
116 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
117 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
118 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
119 JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1998-03-28 PTT Delta Płock MAZ
120 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
121 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
122 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
123 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
124 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
125 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
126 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
127 KANDZIORA Krystian 2001-08-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
128 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
129 KARCZEWSKI Wojciech 2002-03-27 LKS Lubawa WMZ
130 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
131 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
132 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
133 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
134 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
135 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
136 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
137 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
138 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
139 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
140 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
141 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
142 KOGUT Andrzej 2001-01-01 GKS Start Długołęka DOL
143 KOŁAMAŃSKI Oskar 2003-12-21 UKB Szubin KPO
144 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
145 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
146 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
147 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
148 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
149 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
150 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
151 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
152 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
153 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
154 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
155 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
156 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
157 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
159 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
161 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
162 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
163 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
164 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
165 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
166 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
167 KRYMKA Rafał 2000-02-04 UKS Skompensis Skępe KPO
168 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
169 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
170 KUBIAK Sebastian 2001-02-01 MKL Toruń KPO
171 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
172 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
173 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
174 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
175 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
176 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 KUCZMIŃSKI Wojciech 2001-03-16 LKS Zorza Gdynia POM
178 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
179 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
180 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
181 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
182 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
183 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
184 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
185 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
186 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
187 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
188 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
189 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
190 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
191 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
192 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
193 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
194 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
195 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
196 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
197 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 LENART Jacek 1970-08-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
199 LENART Oliwier 2009-01-01 EDI Team Zgorzelec DOL
200 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
201 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
202 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
203 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
204 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
205 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
206 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
207 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
208 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
209 LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 SKLA Sopot POM
210 LUBIEWSKI Dawid 2002-10-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
211 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
212 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
213 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
214 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
215 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
216 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
217 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
218 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
219 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
220 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
221 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
222 MALINOWSKI Jakub 2002-02-11 RKS Rumia POM
223 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
224 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
225 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
226 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
227 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
228 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
229 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
230 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
231 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
232 MATUSZAK Sebastian 2000-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
233 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
234 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
235 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
236 MICHALSKI Sebastian 2004-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
237 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
238 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
239 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
240 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
241 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
242 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
243 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
244 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
245 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
246 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
247 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
248 MOSTOWIAK Wiktor 1997-06-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
249 MOTAK Jakub 1998-02-20 BKS Bydgoszcz KPO
250 MOŻDŻYŃSKI Grzegorz 2002-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
251 MUĆKO Bartek 2001-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
252 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
253 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
254 NARLOCH Damian 1997-05-30 KUKS Remus Kościerzyna POM
255 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
256 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
257 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
258 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
259 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
260 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
261 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
262 OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
263 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
264 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
265 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
266 OLEJNIK Tomasz 1991-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
267 OLESZCZUK Kacper 1999-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
268 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
269 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
270 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
271 ORŁOWSKI Hubert 2000-04-23 UKS Skompensis Skępe KPO
272 OSAJDA Michał 2009-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
273 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
274 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
275 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
276 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
277 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
278 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
279 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
280 PEK Daniel 1998-02-03 niest. Gdańsk POM
281 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
282 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
283 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
284 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
285 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
286 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
287 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
288 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
289 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
290 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
291 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
292 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
293 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
294 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
295 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
296 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
297 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
298 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
299 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
300 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
301 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
302 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
303 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
304 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
305 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
306 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
307 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
308 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
309 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
310 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
311 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
312 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
313 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
314 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
315 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
316 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
317 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
318 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
319 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
320 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
321 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
322 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
323 RYMARCHUK Aliaksei 1999-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
324 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
325 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
326 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
327 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
328 SARZYŃSKI Damian 1999-08-10 LKS Vectra Włocławek KPO
329 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
330 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
331 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
332 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
333 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
334 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
335 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
336 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
337 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
338 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
339 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
340 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 KSLZS Kruszwica KPO
341 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
342 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
343 SOŁTYS Radosław 2002-08-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
344 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
345 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
346 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
347 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
348 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
349 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
350 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
351 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
352 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
353 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
354 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
355 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
356 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
357 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
358 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
359 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
360 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
361 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
362 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 MKS Inowrocław KPO
363 ŚWITALSKI Adrian 2001-04-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
364 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
365 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
366 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
367 TRELA Krzysztof 1972-07-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
368 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
369 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
370 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
371 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
372 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
373 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
374 TUSZYŃSKI Szymon 2001-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
375 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
376 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
377 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
378 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
379 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
380 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
381 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
382 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
383 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
384 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
385 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
386 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
387 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
388 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
389 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
390 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
391 WINKOWSKI Michał 2004-09-07 UKB Szubin KPO
392 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
393 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
394 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
395 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
396 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
397 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
398 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
399 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
400 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
401 WOLSKI Norbert 2000-01-08 UKS Sprint Legnica DOL
402 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
403 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
404 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
405 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
406 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
407 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
408 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
409 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
410 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
411 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
412 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
413 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
414 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
415 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
416 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
417 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
418 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
419 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
420 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
421 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
422 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
423 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
424 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
425 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
426 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
427 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.51644396781921sekund