MARCINIEWICZ Bartosz
2002-11-24
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ASMOLOV Illia 2001-04-25 MKL Szczecin ZPO
3 AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 BIALIC Tomasz 2000-12-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
7 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
8 BILALOV Isa 2006-10-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
9 BLEJA Jacek 1999-01-25 SKLA Sopot POM
10 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
11 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
15 CACAJ Wiktor 2004-01-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
16 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 CHOJNACKI Dawid 2004-09-17 SKS Feniks Siedlce MAZ
18 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 CHRUSTNY Daniel 1996-04-10 KS Warszawianka W-wa MAZ
20 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
21 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
22 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
23 DANILUK Łukasz 1998-02-10 UKS SMS Warszawa MAZ
24 DOMINO Jan 2000-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
26 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
27 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
29 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
30 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
31 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
33 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
35 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
36 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
37 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
38 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
39 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 JERZY Mateusz 1995-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
42 KALUŻNY Paweł 1998-08-16 UKS SMS Warszawa MAZ
43 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
44 KANIA Dawid 1999-02-19 UKS SMS Warszawa MAZ
45 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 KAPTURSKI Albert 1998-08-03 KL Gdynia POM
47 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
48 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
49 KOCERKA Julian 2001-09-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
50 KOLLAR Alessandro 2000-12-28 WKS Flota Gdynia POM
51 KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
52 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
53 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
55 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
56 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
57 KRUPKA Piotr 2002-02-03 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
58 KRZEMPEK Maciej 2001-11-09 UKS Olimp Mazańcowice SLK
59 KRZYŻANOWSKI Kajetan 2001-09-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
60 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
61 KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
63 KUROWSKI Andrzej 2001-07-17 OSOT Szczecin ZPO
64 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
66 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
67 ŁATKA Mikołaj 2003-12-06 MAL-MKLA Mława MAZ
68 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
69 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
70 MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
71 MANIA Aleksander 2001-12-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
72 MARCINIEWICZ Mateusz 1998-06-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
73 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
74 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
75 MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 MKLA Łęczyca LDZ
76 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
77 MOROZ Robert 2002-04-24 OKS Skra Warszawa MAZ
78 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
79 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
80 NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 ZLKL Zielona Góra LBU
81 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 NAWOCKI Piotr 1970-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
84 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
85 NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 MKS MOS Wrocław DOL
86 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
87 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
88 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
89 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
90 OKRZEJA Marcin 1997-09-07 UKS Kusy Warszawa MAZ
91 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
92 OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
93 ONISK Bartłomiej 1999-07-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
94 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
95 OSTROWSKI Dawid 2002-04-20 KS Zawkrze Mława MAZ
96 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
97 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
98 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
100 PIWOWARSKI Jakub 2002-01-08 LKS Brzezina Osiek MLP
101 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
102 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
103 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
104 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
105 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
106 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
107 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
108 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
110 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
111 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
112 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
113 SIKORA Mateusz 2001-11-07 KS Gwardia Piła WLP
114 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
115 SKURAS Filip 2001-08-25 KL Gdynia POM
116 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
117 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
119 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
120 STOLC Mikołaj 2002-04-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
121 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
122 SYKA Mateusz 2002-01-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
123 SZABŁOWSKI Patryk 2002-08-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
124 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
125 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
126 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
127 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
128 ŚLADOWSKI Jan 1996-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
131 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
132 TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
133 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
134 WEREDA Dawid 2004-11-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
135 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
136 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
137 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
138 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
139 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
141 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
143 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
144 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
145 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
146 ZDUŃCZYK Patryk 1991-11-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
147 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
148 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
149 ŻEWŁAKOW Kamil 1992-12-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
150 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
151 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36709499359131sekund