SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
3 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL Optima Radom MAZ
5 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
7 BALEWSKI Dawid 2003-07-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
8 BANAŚ Dawid 2002-03-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
9 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
10 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
12 BĘBACZ Arkadiusz 2001-01-30 KKL Kielce SWK
13 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
14 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BINCZAROWSKI Maciej 2003-04-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
17 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
18 BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
19 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
23 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
25 BYRSKI Adam 2002-02-08 MKS Pułtusk MAZ
26 CECELON Mateusz 1999-03-17 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
27 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
28 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
32 CISOWSKI Norbert 2001-07-25 SSR Olimp Strawczyn SWK
33 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
34 CZAK Jakub 2001-05-29 MKL Szczecin ZPO
35 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
37 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLTL Optima Radom MAZ
39 DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 RKS Łódź LDZ
40 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
41 DEPTUŁA Daniel 2002-08-09 MKS Pułtusk MAZ
42 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
43 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
44 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
45 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
46 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
47 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
48 DRWALEWSKI Oskar 2002-06-07 AZS Łódź LDZ
49 DUBASZEK Adrian 2001-03-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
51 DURLIK Kamil 2003-11-03 KKL Kielce SWK
52 DYGA Adrian 2002-03-20 MKS Pułtusk MAZ
53 DZIAŁKOWSKI Łukasz 1993-03-08 RLTL ZTE Radom MAZ
54 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
55 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
57 FĄFARA Gabriel 2003-01-08 KKL Kielce SWK
58 FERENC Jakub 2003-01-31 OKS Start Otwock MAZ
59 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
60 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
61 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
62 FRANKOWICZ Michael 2003-12-03 KKL Kielce SWK
63 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej 2002-12-10 UKS Varsovia Warszawa MAZ
64 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
65 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
66 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
67 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
68 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
69 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GODZWON-SKOTNICKI Jakub 2006-02-23 UKS Żaczek Połaniec SWK
71 GODZWON-SKOTNICKI Kacper 2004-09-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
72 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
73 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
74 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
75 GÓRAL Arkadiusz 2002-01-08 OLA Zachodniopomorskie ZPO
76 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
77 GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
78 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
81 GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 MKL Toruń KPO
82 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
83 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
84 GUTKOWSKI Adrian 1998-11-16 RLMKS Orlęta Radom MAZ
85 HABRYCH Bartosz 2001-07-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
86 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
87 HARABIN Wiktor 2000-07-23 KKL Kielce SWK
88 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
89 JACEWICZ Błażej 1999-09-25 AZS Łódź LDZ
90 JAGODZIŃSKI Kamil 2000-09-21 KKL Kielce SWK
91 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
92 JAKUBOWIAK Przemysław 1998-01-18 MULKS MOS Sieradz LDZ
93 JANCZYK Patryk 1999-03-04 UKS Azymut Pabianice LDZ
94 JANKOWSKI Wojciech 2003-08-08 MKS-MOS Katowice SLK
95 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
96 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
97 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 MKLA Łęczyca LDZ
99 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
100 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
101 JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
102 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
103 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
106 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
107 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
108 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
109 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
110 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
112 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
113 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
114 KISZCZAK Krystian 2003-01-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
115 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
116 KLANK Aleksander 2003-05-11 KKL Kielce SWK
117 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
118 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
119 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
120 KOCIŃSKI Patryk 2000-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
121 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
122 KOGUT Andrzej 2001-01-01 GKS Start Długołęka DOL
123 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
124 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
125 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
126 KOPEĆ Adrian 2002-11-07 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
127 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
128 KORNAŚ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
129 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
130 KOT Hubert 2002-03-07 UKS Żaczek Połaniec SWK
131 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
132 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
133 KOWALSKI Jakub 2002-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
134 KOZA Michał 2002-02-06 KS Wisła Puławy LBE
135 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
136 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
137 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
138 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
139 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
140 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
141 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-03-29 ULKS Jedlińsk MAZ
142 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
143 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
144 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
145 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
146 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
147 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
148 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
149 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 RKS Łódź LDZ
151 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
152 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
153 LITWIŃSKI Filip 2002-08-09 UKS Żaczek Połaniec SWK
154 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
155 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
156 ŁAKOMSKI Bartosz 2007-10-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
158 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
160 ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
161 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
163 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 MAJ Jakub 2003-01-30 RLTL ZTE Radom MAZ
165 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
166 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
167 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
168 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
170 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
171 MASTALERZ Artur 2002-07-07 SSR Olimp Strawczyn SWK
172 MAZUR Aleks 2002-03-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
173 MAZUR Jakub 2000-12-21 KKL Kielce SWK
174 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
175 MAZUR Michał 2003-09-21 MKL Szczecin ZPO
176 MIĄDZEL Łukasz 1986-08-12 KKL Kielce SWK
177 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
178 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
180 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
181 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
182 MIŚKIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
183 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
184 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
185 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
186 MOTT Jakub 2002-01-27 ZLKL Zielona Góra LBU
187 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
188 MUC Karol 2002-06-20 RLTL ZTE Radom MAZ
189 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
191 NOGACKI Wojciech 2001-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
192 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
193 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
194 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
195 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
196 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
197 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
199 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
200 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
201 ORMAŃCZYK Miłosz 2001-08-15 MKS Sambor Tczew POM
202 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 RSSiRON Start Radom MAZ
203 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
204 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
205 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
206 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
207 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
208 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
209 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
210 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
211 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
212 PILARCZYK Adam 2001-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
213 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
214 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
215 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
216 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
217 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
218 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
219 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
220 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
221 PRZYBYŁO Oskar 2006-08-27 UKS Żaczek Połaniec SWK
222 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
223 PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 KKL Kielce SWK
224 PYTKO Bartłomiej 2006-05-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
225 RACZYŃSKI Patryk 2001-01-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
226 RACZYŃSKI Piotr 2005-09-04 SSR Olimp Strawczyn SWK
227 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
228 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
229 REDZIK Bartosz 2002-07-06 SKS Feniks Siedlce MAZ
230 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
231 REJ Dawid 2002-04-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
232 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
233 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
234 ROGALSKI Sebastian 1999-04-06 STS Skarżysko-Kamienna SWK
235 ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
236 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
237 ROMAŃSKI Mateusz 2003-04-13 KKL Kielce SWK
238 ROSZEWSKI Adam 2001-01-31 AZS Łódź LDZ
239 ROZENKRANC Bazyli 2002-06-16 RKS Łódź LDZ
240 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
241 RUSZKOWSKI Bartosz 2001-02-16 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
242 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
243 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 SALWA Łukasz 2002-01-01 niest. Kielce SWK
245 SALWA Mikołaj 1999-02-12 KKL Kielce SWK
246 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
247 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
248 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
249 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
250 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
251 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
252 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
254 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
255 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
256 STACHERA Damian 2002-04-24 RLTL ZTE Radom MAZ
257 STACHERA Hubert 2000-12-17 KKL Kielce SWK
258 STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 AZS Łódź LDZ
259 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
260 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
261 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
262 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
263 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
264 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
265 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
266 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
267 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
268 SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
269 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
270 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
271 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 SZCZEPAŃCZYK Kamil 2003-03-11 SSR Olimp Strawczyn SWK
273 SZCZĘSNY Michał 2005-01-30 MKL Szczecin ZPO
274 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
275 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
276 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
277 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
278 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
279 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
280 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
281 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
282 SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
283 SZYPULSKI Sebastian 1997-08-08 KKL Kielce SWK
284 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
285 ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 KKL Kielce SWK
286 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
287 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
288 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
289 TEDYS Mateusz 2003-12-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
290 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
291 TUTAK Dawid 2002-02-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
292 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
293 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
294 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
295 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
296 VYSHNIAK Andrii 2007-03-04 KKL Kielce SWK
297 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
298 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
299 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
300 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
301 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
302 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
303 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
304 WINIARCZYK Kacper 2010-09-29 niest. Kielce SWK
305 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
306 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
307 WOŚ Kamil 2002-08-11 RLTL ZTE Radom MAZ
308 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
309 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
310 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
311 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
312 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
313 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
314 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
315 WSZĘDYBYŁ Emil 2001-01-04 KKL Kielce SWK
316 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
317 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
318 ZAJĄC Jan 2003-03-14 RLTL ZTE Radom MAZ
319 ZAJĄC Piotr 2004-01-24 KKL Kielce SWK
320 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
321 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
322 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
323 ZDULSKI Mateusz 2001-04-09 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
324 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
325 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
326 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
327 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
328 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
329 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
330 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39016199111938sekund