ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
4 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
5 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
6 ARTYM Jakub 2004-06-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
7 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
9 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
10 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
13 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
14 BASIŃSKI Eryk 2000-05-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
15 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
16 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
17 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
18 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
19 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
20 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
22 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
23 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
24 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
25 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
26 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
27 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
28 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
31 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
32 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
33 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
34 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
35 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
36 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
37 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
38 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
39 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
40 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
41 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
42 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
44 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
45 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
46 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
47 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
48 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
49 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 BKS Bydgoszcz KPO
50 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
51 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
52 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
53 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
54 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
55 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
56 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
57 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
59 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
60 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
61 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
62 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
63 DOBIJA Ignacy 1999-03-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
64 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
65 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
67 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
68 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
69 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
70 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
71 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
72 DZIUBA Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola PDK
73 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
74 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
75 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
76 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
78 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
79 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
80 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
83 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
84 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 MKS MOS Wrocław DOL
85 GERNAND Krzysztof 2002-02-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
87 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
88 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
89 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
90 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
91 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
92 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
93 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
94 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
95 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
96 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
97 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
98 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
99 GROMEK Radosław 1983-11-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
100 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
101 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
102 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
103 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
104 GRZELAK Alan 2003-01-24 LKS Stal Mielec PDK
105 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
106 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
107 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 BKS Bydgoszcz KPO
108 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
109 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
110 HAJDUK Paweł 1999-09-28 TL ROW Rybnik SLK
111 HAŁKA Wiktor 2000-05-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
112 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
113 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
114 HAUDEK Julian 2000-01-28 KS Komunalni Sanok PDK
115 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
116 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
117 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
118 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
119 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
120 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
121 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
122 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
123 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
124 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
125 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
126 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
127 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
128 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
129 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
130 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
131 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
132 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
133 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
134 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
135 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
136 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
137 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
138 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
139 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
141 KIC Damian 1996-04-30 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
142 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
143 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 LKS Resovia Rzeszów PDK
144 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
145 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
146 KLATKA Łukasz 1999-03-04 KRT Jelenia Góra DOL
147 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
148 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
149 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
150 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
151 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
152 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
153 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
154 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
155 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 KORNIAK Michał 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
158 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
159 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
160 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
161 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
162 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
163 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
164 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
165 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
166 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
167 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
168 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
169 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
170 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
172 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
173 KSIĄŻEK Kamil 2007-09-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
174 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
175 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
176 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
177 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
178 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
179 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
180 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
181 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
182 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
183 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
184 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
186 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
187 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
188 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
189 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
190 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
191 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
192 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
193 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
194 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
196 KUZIAN Kacper 1999-04-16 KKB MOSiR Krosno PDK
197 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
198 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
199 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
201 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
202 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
203 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
204 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
205 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
206 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
207 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
208 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
209 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
210 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
211 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
212 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
213 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
214 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
215 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
216 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
217 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
218 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
219 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
220 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
221 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
222 MAREK Dominik 2004-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
223 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
224 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
225 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
226 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
227 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
229 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
230 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
231 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
232 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
233 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
234 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
235 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
236 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
237 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
238 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
239 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
240 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 KS SMS Szklarska Poręba DOL
241 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
242 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
243 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
244 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
245 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
246 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
247 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
248 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
249 NAJDEK Daniel 1998-12-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
250 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
251 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
252 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
253 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
254 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
255 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
256 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
257 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
258 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
259 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
260 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
261 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
262 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
263 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
264 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
265 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
266 PABISZ Mirosław 1994-03-27 KKB MOSiR Krosno PDK
267 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
268 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
269 PARA Bartosz 2003-03-19 LKS Stal Mielec PDK
270 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS Siechnice DOL
271 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
272 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
273 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
274 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
275 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
276 PĘKALA Piotr 1998-02-23 Akademia Biegowa Żary LBU
277 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
278 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
279 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 MKL Toruń KPO
280 PŁÓCIENNIK Konrad 2000-05-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
281 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
282 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
283 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
284 POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
285 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
286 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
287 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
288 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
289 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
290 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
291 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
292 PUZIO Maciej 2007-10-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
293 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
294 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
295 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
296 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
297 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
298 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
299 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
300 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
301 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
302 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
303 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
304 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
305 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
306 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
307 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
308 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
309 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
310 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
311 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
312 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
313 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
314 SERAFIN Dominik 2007-03-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
315 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
316 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
317 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
318 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
319 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
320 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
321 SIKORA Kacper 2000-07-17 ULKS Technik Trzcinica PDK
322 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
323 SKALSKI Szymon 2002-02-08 niestowarzyszony POL
324 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
325 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
326 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
327 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
328 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
329 SOCHA Jakub 2001-08-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
330 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
331 SOPEL Hubert 2001-07-23 KML Lubaczów PDK
332 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
333 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
334 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
335 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
336 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
337 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
338 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
339 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
340 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
341 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
342 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
343 SZWAJKA Aleksander 2005-04-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
344 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
345 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
346 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
347 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
348 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
349 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
350 SZYMAŃSKI Mateusz 2000-02-07 LKS Stal Mielec PDK
351 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
352 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
353 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
354 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
355 ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
356 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
357 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
358 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
359 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
360 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
361 TOMASZEWSKI Maciej 1997-06-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
362 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
363 TRESKA Piotr 1986-12-01 SPLA Tychy SLK
364 TROJNAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
365 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
366 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
367 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
368 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
369 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
370 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
371 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
372 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
373 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
374 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
375 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
376 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
377 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
378 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
379 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
380 WDOWIAK Dominik 2000-09-12 MKS Stal Nowa Dęba PDK
381 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
382 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
383 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
384 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
385 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
386 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
387 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
388 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
389 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
390 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
391 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
392 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
393 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
394 WOJDYŁO Tadeusz 2002-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
395 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
396 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
397 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 MKL Tlen Mogilno KPO
398 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
399 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
400 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
401 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
402 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
403 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
404 WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 ZLKL Zielona Góra LBU
405 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
406 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
407 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
408 ZAJĄC Dawid 2000-05-25 UKS Azymut Pabianice LDZ
409 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
410 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
411 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
412 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
413 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
414 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
415 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
416 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
417 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
418 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
419 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
420 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
421 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
422 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
423 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
424 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Żukowo POM
425 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 2.045166015625sekund