KUPCZAK Adrian
2002-01-27
UKS Olimp Mazańcowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ASMOLOV Illia 2001-04-25 MKL Szczecin ZPO
2 BANAŚ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
3 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 BIALIC Tomasz 2000-12-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
6 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
7 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
8 BUCKI Oskar 2003-04-03 UKS Olimp Mazańcowice SLK
9 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
12 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
15 CIESIELSKI Arkadiusz 1999-02-03 UKS Olimp Mazańcowice SLK
16 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
17 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
18 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
20 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
21 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
22 GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
24 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
26 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
27 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
28 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
29 JERZY Mateusz 1995-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 JÓZEFIK Piotr 2008-05-28 KKL Kielce SWK
31 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
32 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
34 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
35 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
36 KOPEĆ Szymon 2003-09-10 UKS Olimp Mazańcowice SLK
37 KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
38 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
40 KRUPKA Piotr 2002-02-03 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
41 KRZEMPEK Maciej 2001-11-09 UKS Olimp Mazańcowice SLK
42 KRZYŻANOWSKI Kajetan 2001-09-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
43 KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
45 KUROWSKI Andrzej 2001-07-17 OSOT Szczecin ZPO
46 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
47 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
48 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
49 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
50 MANIA Aleksander 2001-12-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
51 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
52 MĘŻYŃSKI Igor 2005-05-30 UKS Olimp Mazańcowice SLK
53 MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 MKLA Łęczyca LDZ
54 MILICZEK Artur 2008-09-05 UKS Olimp Mazańcowice SLK
55 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS Łódź LDZ
56 NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 ZLKL Zielona Góra LBU
57 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 NAWOCKI Piotr 1970-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
59 NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 MKS MOS Wrocław DOL
60 NOWAK Dariusz 1997-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
61 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
62 OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
63 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 PARZYSZEK Fryderyk 1999-02-05 SKLA Sopot POM
65 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
70 POLOK Patryk 2009-11-09 MKS Ustroń SLK
71 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
72 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
73 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
74 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
76 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
77 SIKORA Mateusz 2001-11-07 KS Gwardia Piła WLP
78 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
79 SKURAS Filip 2001-08-25 KL Gdynia POM
80 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
81 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 SOKÓLSKI Oskar 2003-02-02 SKLA Sopot POM
84 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
85 SOWULA Korneliusz 2003-08-22 UKS Olimp Mazańcowice SLK
86 STOLC Mikołaj 2002-04-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 STRYCZEK Dawid 2002-06-24 UKS Olimp Mazańcowice SLK
88 SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
89 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 ŚWIDERGOŁ Kamil 1998-03-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
91 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
92 TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
93 VEZALIS Kostas 2004-08-11 KL Gdynia POM
94 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
95 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
96 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
98 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
99 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
100 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
101 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.41585803031921sekund