STARAK Radosław
2003-02-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ADAMUS Piotr 2000-04-30 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
3 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
4 ALEKSIEJUK Łukasz 2002-08-10 UKS Czwórka Białystok POD
5 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
6 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
10 BALICKI Piotr 2000-02-15 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
11 BANACH Michał 2003-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
13 BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BIAŁEK Jakub 2001-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
18 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
19 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
20 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
23 BORAWSKI Arthur 2001-04-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
24 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
25 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
26 BORNY Nikodem 2002-05-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
27 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 BRAŃSKI Artur 2004-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
30 BRYK Michał 2002-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
31 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
32 BUCKI Patryk 2001-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
33 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
35 CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
36 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
38 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
39 CIUCHTA Szymon 2001-08-21 AZS-AWF Gorzów LBU
40 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
41 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
42 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
43 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
44 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
46 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 CZERLANIS Tadeusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
48 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 DĄBROWSKI Paweł 2003-10-14 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
50 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
51 DWORAKOWSKI Konrad 2000-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
53 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
54 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
55 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
56 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
57 GEMRA Dawid 2000-01-01 niest. Rzeszów PDK
58 GĘBAL Mateusz 2004-09-03 MKS Agros Chełm LBE
59 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
60 GIL Grzegorz 2003-04-13 LUKS Start Nakło KPO
61 GŁÓDŹ Szymon 2000-10-25 KS Podlasie Białystok POD
62 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
64 GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 SKS Kusy Kraków MLP
65 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
66 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
67 GRZEGORCZYK Adam 2002-01-01 niest. Białystok POD
68 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
69 GUTOWSKI Daniel 2004-03-23 KS Podlasie Białystok POD
70 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
71 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
72 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
73 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
74 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
75 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
76 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
78 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
79 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
80 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
81 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 JASTRZĄB Adam 2003-01-18 KS Podlasie Białystok POD
83 JEDLIŃSKI Kamil 2003-04-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
84 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
85 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
86 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
87 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
88 KICEL Krzysztof 2005-01-01 ZSR Białystok POD
89 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
90 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
91 KISŁO Dominik 2002-01-01 IV LO Białystok POD
92 KISZŁO Dominik 2002-08-10 UKS Czwórka Białystok POD
93 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
94 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
95 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
97 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
98 KOMOŃ Kornel 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
99 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
100 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
101 KOPAŃKO Szymon 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
102 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
103 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
104 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
105 KOWALCZYKOWSKI Filip 2000-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
107 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
108 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
109 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 KRASUSKI Mateusz Gerard 2004-03-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
111 KRAWIEC Kamil 2001-12-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
112 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
113 KRZEPIETKE Patryk 2005-01-01 ZSR Białystok POD
114 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
116 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
117 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
118 KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
119 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
120 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
121 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
122 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 LEKS Mateusz 2004-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
125 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
127 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
128 LUDWIG Julian 2003-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
129 ŁAPO Artur 2000-03-01 UKS Achilles Leszno WLP
130 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
131 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
132 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
133 MADRAK Szymon 2003-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
135 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
136 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
137 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
138 MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
139 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
140 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
143 MICHALAK Damian 2002-11-07 KSLZS Kruszwica KPO
144 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września WLP
145 MIELECH Rafał 2006-04-21 KS Podlasie Białystok POD
146 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
147 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
148 MULLER Aleksander 2004-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
149 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
150 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
151 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
153 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
154 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
155 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
156 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
157 PAROL Jan 1995-11-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
158 PARTYKA Oskar 2002-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
159 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
160 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
161 PIECZYŃSKI Dominik 2003-09-14 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
162 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WMZ
163 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
164 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
165 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec PDK
166 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
167 POLAK Karol 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
168 PONIATOWSKI Jan 2001-09-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
169 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
170 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
171 POWROŹNIK Jakub 2003-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
172 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
173 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
174 PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 KS Podlasie Białystok POD
175 PRZEPŁATA Łukasz 2000-05-24 niest. Rzeszów PDK
176 PRZEWOŹNIAK Krzysztof 2003-01-01 niest. Białystok POD
177 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
179 RABA Sylwester 2003-01-01 GP Pruchnik PDK
180 RABCZAK Patryk 2001-01-01 GP Pruchnik PDK
181 RAFAŁO Eryk 2002-10-01 UKS Czwórka Białystok POD
182 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
183 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Września WLP
184 ROBAK Jacek 2002-01-01 PG 1 Świdwin ZPO
185 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
186 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
187 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
188 ROSZKO Bartosz 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
189 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 ROŻNIAKOWSKI Jan 2001-01-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
191 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
192 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
193 RZĄCA Michael 2005-01-01 IV LO Białystok POD
194 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
196 SADURSKI Cyryl 2003-06-30 ZLKL Zielona Góra LBU
197 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
198 SANIEWSKI-DŹWIGAJ Piotr 2002-01-01 II LO Białystok POD
199 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
200 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
201 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
202 SKURCZYŃSKI Kamil 2003-02-21 UKS Czwórka Białystok POD
203 SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 AZS UMCS Lublin LBE
204 SOLETA Kajetan 2003-03-26 LUKS Start Nakło KPO
205 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
206 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
207 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września WLP
208 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 AZS UMCS Lublin LBE
209 STEPANIUK Mateusz 2001-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
210 STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
211 STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 ZLKL Zielona Góra LBU
212 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
213 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
214 SUBIETA Adam 2002-01-01 IV LO Białystok POD
215 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
216 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
217 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
218 SZMUC Kacper 2001-01-06 niest. Rzeszów PDK
219 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
220 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
221 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
222 SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 KS AZS AWF Katowice SLK
223 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
224 TOMASZEWICZ Wojciech 2001-02-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
225 TRUSIEWICZ Adam 1968-09-02 MKS Juvenia Białystok POD
226 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
227 TYMINSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
228 TYMIŃSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Liceum sportowe Łomża POD
229 URBAŃCZYK Dominik 2001-12-16 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
230 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
231 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
232 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
233 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
234 WASKO Tomasz 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
235 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 OŚ AZS Poznań WLP
236 WAŚKIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
237 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
238 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
239 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
240 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
241 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
242 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
243 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
244 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
245 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
246 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
247 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
248 ZARZECKI Paweł 2001-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
249 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
250 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
251 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.43993091583252sekund