ORŁOWSKI Jakub
2002-12-03
LLKS Osowa Sień
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTOSIAK Damian
2003-04-18
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIELEWICZ Hubert
2001-01-01
ZS Grabice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUKOWSKI Krystian
2002-10-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHUDZIK Sebastian
2000-04-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CYTLAŁ Artur
2003-01-09
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZERNICKI Marcin
2002-01-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZERWIŃSKI Marcel
2003-10-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DRZEWIECKI Filip
2010-08-23
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GABRYELÓW Jan
2003-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRABOWICZ Grzegorz
2002-01-07
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HOFMAN Jakub
2001-06-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HYPKI Mikołaj
2010-04-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JADACH Miłosz
2003-11-04
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JAKUBIK Aleksander
2003-03-11
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANUKOWICZ Krzysztof
2001-09-17
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JAROSZ Szymon
2003-09-15
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JEŻ Paweł
1999-11-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDRKOWIAK Miłosz
2001-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JĘDRZEJCZYK Tomasz
2002-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KAMIŃSKI Jakub
2003-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KARBOWSKI Dominik
2002-11-17
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KASOWSKI Kornel
2002-10-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KLEINERT Jakub
2002-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KONSUR Szymon
2002-01-01
Gimnazjum 3 Sulechów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KORNACKI Konrad
2001-06-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORYTKO Jakub
2000-01-01
Gimnazjum Witoszyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KORYTKO Jakub
2002-07-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KUSZNIER Adrian
2003-09-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KWAŚNIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LISAJEWICZ Emil
2003-08-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
LIZOŃ Mateusz
2002-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
LUDWICZAK Tymoteusz
2003-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MARCELA Wojciech
2002-05-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MAZUR Marcel
2002-01-01
PG Czarnowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MICHNOWSKI Marcel
2001-12-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MIŚKÓW Kasjan
2003-10-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
OTOLIŃSKI Maciej
2003-04-30
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIELOCH Dawid
2002-04-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PLESNER Mateusz
2003-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PORĘBSKI Patryk
2001-01-12
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PRZYBYLAK Adrian
2002-12-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PRZYBYSZ-ADAMCZYK Bartosz
2002-11-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
RACŁAWSKI Jacek
2001-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
RADKIEWICZ Piotr
2002-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SAWA Filip
2003-11-06
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SIBERA Wiktor
2002-06-08
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SIENIAWSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SKALNIAK Jan
2002-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SKRZYPEK Jędrzej
2001-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SOKOŁOWSKI Bartosz
2003-02-06
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
STADNIK Michał
2008-07-17
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
STRADOMSKI Michał
2002-06-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STRZESZEWSKI Tomasz
2001-02-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SYLWONIUK Piotr
2002-06-05
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SZPYTMA Jan
2001-05-12
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SZYMKIEWICZ Nikodem
2001-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŚWIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WASZKIEWICZ Krystian
2001-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WIECZYŃSKI Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WIERZBICKI Jakub
2001-01-01
PG1 Świebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WILIŃSKI Miłosz
2002-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WISEŁKA Łukasz
2001-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WOŹNIAK Kacper
2001-01-01
Gimnazjum 6 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WYBRAŃSKI Michał
2002-01-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZAJĄC Eryk
2002-08-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik