JASTRZĄB Izabela
2000-02-10
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 KS AZS AWF Katowice SLK
4 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
6 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Kraków Athletics Team MLP
7 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
8 BARANEK Weronika 1999-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BARCEWICZ Daria 2003-05-30 AZS Łódź LDZ
10 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 MKS Agros Chełm LBE
12 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BASIŃSKA Milena 2009-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
15 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
16 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
19 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
20 BEREŹNICKA Aleksandra 2002-09-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
22 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
23 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
24 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 AZS-AWF Katowice SLK
26 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
27 BINIEK Martyna 2004-04-08 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BOBROVSKA Iryna 2005-05-19 KS Prefbet-Sonarol POD
29 BOBRZYK Oliwia 2002-09-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
30 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
31 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
33 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
35 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
37 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 BUCZEK Weronika 2000-03-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
40 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
41 CHMIEL Paulina 2004-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
42 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
44 CHUDY Justyna 2000-05-15 niest. Katowice SLK
45 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
46 CICHOCKA Patrycja 2000-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
47 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
48 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
49 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
50 CIUPEK Sylwia 2000-07-09 MKS Agros Chełm LBE
51 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
52 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
53 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
55 DOMŻAŁ Barbara 1997-10-04 Akademia Sportu Otwock MAZ
56 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
57 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
59 DYBAŚ Agnieszka 1998-01-25 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
60 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 DYLAWERSKA Sylwia 1997-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
62 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
63 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
64 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
65 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
66 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 FLORAS Paulina 2001-05-22 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
70 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
71 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
73 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
74 FURMAŃCZYK Oriana 2001-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
75 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
76 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
77 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
78 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
79 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
81 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
82 GAWIN Wiktoria 2004-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
83 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
84 GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
85 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
87 GIL Agnieszka 2000-03-09 KKL Kielce SWK
88 GLEŃ Klaudia 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
89 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
90 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
91 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
92 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
93 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
94 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
95 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
96 GREMSKA Joanna 2002-10-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
97 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
98 GROT Weronika 2000-09-01 RKS Łódź LDZ
99 GRUDZIŃSKA Michalina 2005-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
100 GRUSZCZYŃSKA Anna 2012-04-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
101 GRYC Anna Maria 1999-10-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
102 GRZYB Aleksandra 2004-07-06 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
103 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
104 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
105 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
106 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
108 HAVAN Daniela 2001-06-15 MKS Agros Chełm LBE
109 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
110 IBE Aleksandra 2005-09-28 KKL Kielce SWK
111 ILCZUK Weronika 1986-03-27 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
112 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz WMZ
113 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
114 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
115 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
116 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
117 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
118 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
119 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
120 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
121 JAROS Gabriela 2001-12-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
122 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
123 JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
124 JASIEŃCZUK Małgorzata 2002-01-17 KKL Kielce SWK
125 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
127 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
128 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
129 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
130 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
131 KACZOR Joanna 2003-04-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
132 KALANDYK Dominika 2002-08-03 LKS Resovia Rzeszów PDK
133 KAMIEŃ Julia 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
134 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
135 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
136 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
137 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
138 KARBOWNIK Michalina 2003-01-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
139 KARCZ Agnieszka 1999-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
140 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
141 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
142 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
143 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
144 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
145 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
146 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
147 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
148 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
149 KOGUT Nikola 2004-02-04 MKS Agros Chełm LBE
150 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
151 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
152 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
153 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KOPREK Anna 2002-08-09 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
155 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
156 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
157 KORZUCH Julia 1995-12-27 KS AZS AWF Katowice SLK
158 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
159 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
161 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
162 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
163 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
164 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
165 KRAMEK Adrianna 2005-08-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
166 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
167 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
168 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
170 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 KUBIŚ Oktawia 2006-02-04 PLKS Gwda Piła WLP
172 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
173 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
174 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
175 KUZAK Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
176 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
177 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
178 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
179 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
180 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
181 KWIECIEŃ Julia 2002-04-23 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
182 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
183 LASKUS Kamila 2011-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 LATRA Paulina 2002-07-27 ULKS Gryf Rytwiany SWK
185 LÄCHELE Susane 2000-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
186 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 UKS Żaczek Połaniec SWK
187 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
188 LIGAS Weronika 2002-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
189 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
190 LOSY Aleksandra 2001-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
191 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
192 ŁOS Izabela 2003-08-05 UKS Młodzik Warszawa MAZ
193 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
194 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
195 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
196 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
197 MAĆKOWSKA Sylwia 2004-02-09 ULKS Gryf Rytwiany SWK
198 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
199 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
201 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
202 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
203 MARCYNIUK Lena 2008-12-14 MKL Chełm LBE
204 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
205 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
206 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
207 MASTALERZ Pola 2003-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
208 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
209 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
210 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
211 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
212 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
213 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
214 MILCARZ Barbara 2002-08-29 KKL Kielce SWK
215 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
216 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
217 MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 RKS Łódź LDZ
218 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
219 MURHUNOVA Daryna 2000-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
220 MUSIAŁ Kinga 1999-11-08 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
221 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
223 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
224 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
225 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
226 NIEZGODA Karolina 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
227 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
228 OBARA Alicja 2004-04-19 KKL Kielce SWK
229 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
230 ODOWSKA Anna 1997-10-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
231 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
232 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
233 OLEJNIK Paulina 2003-05-09 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
234 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
235 OPALSKA Małgorzata 2001-12-20 RKS Łódź LDZ
236 ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 RLTL Optima Radom MAZ
237 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
238 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
239 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
240 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
241 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
242 OWCZARCZYK Wiktoria 2001-04-23 KKL Kielce SWK
243 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 PALUCH Paulina 1998-12-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 PALUSZEK Anna 2000-08-22 MKS MOS Wrocław DOL
246 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
247 PASZKIEWICZ Patrycja 2005-04-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
248 PASZKO Weronika 2001-04-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
249 PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
250 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
251 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
252 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
253 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
254 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
255 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
256 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
257 PLEWCZYŃSKA Sara 2001-10-05 SKSG Korona Szczecin ZPO
258 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
259 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
260 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
261 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
262 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
263 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
264 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
265 PROKOPSKA Magdalena 1998-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
266 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
267 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
268 PYŚ Karolina 1993-05-14 KS Agros Zamość LBE
269 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
270 RAK Alicja 2004-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
271 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
272 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
273 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
274 ROKITA Katarzyna 2003-04-29 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
275 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
276 RURARZ Weronika 1999-05-14 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
277 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
278 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
279 RYŚ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
280 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 OŚ AZS Poznań WLP
281 SADOWA Klaudia 2002-03-14 UKS Żaczek Połaniec SWK
282 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
283 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
284 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
285 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
286 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
287 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
288 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
289 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
290 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
291 SKOWRONEK Anna 2004-02-12 KKL Kielce SWK
292 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
293 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
294 SŁUPECKA Julia 1999-09-02 MMKS Gdańsk POM
295 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
296 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
297 STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
298 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
299 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
300 STASIAK Anna 1999-03-16 WKS Wawel Kraków MLP
301 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
302 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
303 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
304 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
305 STIMMA Alicja 1999-04-19 LUKS Serock KPO
306 STOMPOR Karolina 2002-08-22 MKS-MOS Katowice SLK
307 STROJEWSKA Aleksandra 2000-10-06 ULKS przy PSP w Czajkowie SWK
308 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
309 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
310 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
311 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
312 SWOBODA Ewa 1997-07-26 KS AZS AWF Katowice SLK
313 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
314 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
315 SZAREJKO Natalia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
316 SZCZERBA Weronika 2002-03-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
317 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
318 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
319 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
320 SZPACZEK Anna 2011-04-19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
321 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
322 SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
323 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
324 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
325 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
326 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL Optima Radom MAZ
327 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
328 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
329 ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
330 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
331 ŚWIETLIK Sonia 1992-05-11 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
332 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
333 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
334 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
335 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
336 TOPOROWSKA Pola 2007-12-07 ULKS Gryf Rytwiany SWK
337 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
338 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
339 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
340 WASITA Hanna 2006-07-13 MKL Toruń KPO
341 WENDT Joanna 2000-02-01 Kraków Athletics Team MLP
342 WESOŁOWSKA Klaudia 1995-04-14 RKS Łódź LDZ
343 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
344 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
345 WĘŻYK Kinga 1999-07-25 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
346 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
347 WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
348 WIĘCEK Zofia 2007-02-04 OKS Skra Warszawa MAZ
349 WINIARSKA Marta 2000-01-19 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
350 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
351 WIŚNIEWSKA Lena 2009-05-24 UKS MTE Milanówek MAZ
352 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
353 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
354 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
355 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
356 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
357 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
358 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
359 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
360 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
361 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
362 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
363 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
364 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
365 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
366 WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
367 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
368 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
369 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
370 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
371 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
372 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
373 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
374 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
375 ZIELIŃSKA Zuzanna 2002-10-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
376 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
377 ZIMNA Marta 2002-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
378 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
379 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
380 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
381 ZYGMUNT Aleksandra 1999-04-12 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
382 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
383 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
384 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 KS Wisła Puławy LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0367710590363sekund