WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARSZCZ Aurelia 2001-05-02 LKS Stal Mielec PDK
2 BARTCZAK Gabriela 2002-09-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
3 BEGIER Klaudia 2002-08-09 UKS Przełaj Żerków WLP
4 BŁAŻEJCZUK Aleksandra 2002-03-26 MKS Agros Chełm LBE
5 BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 OŚ AZS Poznań WLP
6 BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
7 CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 KL Lechia Gdańsk POM
8 CHOJECKA Olga 1997-06-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
9 CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
10 CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
11 DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
12 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
13 ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 WKS Flota Gdynia POM
14 FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
15 GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
16 GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 GIADAS Karolina 2002-08-07 niest. Szczecin ZPO
18 GOŁĄBEK Alicja 2003-11-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
19 GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 MKS Bank BS Płońsk MAZ
20 GRABARA Maja 2001-12-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
21 GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
22 GRĄDAS Karolina 2002-08-07 MKL Szczecin ZPO
23 GRINHOLC Iwona 1975-09-07 RKS Rumia POM
24 GRZELAK Dominika 2000-08-26 UKS Przełaj Żerków WLP
25 HACZYK Marta 2003-03-30 UKS Przełaj Żerków WLP
26 JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 KL Iskra Białogard ZPO
27 JAŚKOWIAK Michalina 1999-08-10 UKS Przełaj Żerków WLP
28 JAWORSKA Hanna 2001-03-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
29 JAWORSKA Karolina 1999-05-24 KKL Rodło Kwidzyn POM
30 KACZPERSKA Anita 2001-09-03 AZS-AWF Gorzów LBU
31 KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 KS Gwardia Piła WLP
32 KANIA Martyna 2003-07-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
33 KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
34 KASPRZAK Amelia 2003-12-22 UKS Przełaj Żerków WLP
35 KĘSY Zofia 2001-08-27 UKS Dąb Suchy Las WLP
36 KICKA Gabriela 2003-06-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
37 KIEŁBASA Kinga 2002-02-26 UKS Przełaj Żerków WLP
38 KLIMOWSKA Eryka 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
39 KLISZ Kinga 2003-05-26 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń SLK
40 KLOTZEL Anna 2001-05-04 LKS OSiR Pleszew WLP
41 KOCIMSKA Dominika 2003-05-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
42 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
43 KORB Kornelia 2002-12-17 LKS Stal Mielec PDK
44 KOTLIŃSKA Zuzanna 2002-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
45 KOWALSKA Agata 1998-09-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
46 KOWALSKA Julia 2001-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
47 KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 PLKS Gwda Piła WLP
48 KRAWIEC Laura 2003-09-09 SSMKS Parasol Wrocław DOL
49 KREJA Zofia 1997-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
50 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
51 KRZYŻANOWSKA Karolina 2001-06-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 KWIATKOWSKA Karolina 2002-07-04 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
53 LE Jasmina 2001-07-01 AZS-AWF Gorzów LBU
54 LEWANDOWSKA Gabriela 2002-03-20 LKS Vectra Włocławek KPO
55 LIPKA Wanessa 2001-09-18 AZS-AWF Gorzów LBU
56 LOREK Antonina 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
57 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
58 ŁUBA Weronika 2001-12-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
60 MAIER Laura 2003-02-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
61 MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 LKS Stal Mielec PDK
62 MARGIEL Maja 2002-04-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
63 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
64 MENCEL Martyna 2001-10-13 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
65 MISIŃSKA Weronika 2001-05-30 GKS Piast Gliwice SLK
66 MORAWCZYŃSKA Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
67 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
68 MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 UKS Przełaj Żerków WLP
69 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
70 NOWICKA Weronika 1999-03-15 LKS Vectra Włocławek KPO
71 ODZIEMEK Olga 2004-07-31 UKS 12 Kalisz WLP
72 OLLER Patrycja 2001-01-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
73 OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
74 PANTOFEL Sandra 2001-06-02 UKS Przełaj Żerków WLP
75 PARDUA Anna 2002-07-19 UKB Szubin KPO
76 PAZDA-POZORSKA Małgorzata 1982-02-16 AML Słupsk POM
77 PECZYŃSKA Nikola 2001-12-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
78 PIEKARZ Agata 2001-06-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
79 PIELACH Zofia 2001-10-10 UKS Dąb Suchy Las WLP
80 PIHIL Dominika 2003-07-27 LLKS Osowa Sień LBU
81 PLAK Luiza 2001-08-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
82 PROSKA Martyna 2002-07-17 MLKS Rakowice DOL
83 RACHWAŁ Patrycja 2003-10-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
84 RAGAN Katarzyna 2003-06-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
85 RAŚ Wiktoria 2000-11-14 LKS Stal Mielec PDK
86 RATAJ Gabriela 2002-01-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 ROSA Marlena 2003-02-13 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 RUSEK Patrycja 2002-01-21 LKS Stal Mielec PDK
89 SACHUK Mariya 2002-09-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
90 SERAFIN Karolina 2005-05-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
91 SKOBEL Kinga 2002-03-19 CMKL Człuchów POM
92 SŁAWIK Oliwia 2003-07-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
93 SŁOBODA Aleksandra 2003-05-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
94 SMOLIŃSKA Karolina 2003-04-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
95 STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29 KS Gwardia Piła WLP
96 SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
97 SZETELA Zuzanna 2001-07-15 LKS Resovia Rzeszów PDK
98 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
99 SZYDŁOWSKA Natalia 2006-08-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
100 ŚCIGAŁA Martyna 2000-12-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
101 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
102 TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
103 TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz WLP
104 TOMCZAK Olimpia 2000-10-13 UKS Gimnazjon Suchy Las WLP
105 TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 MKS Unia Hrubieszów LBE
106 WEISS Weronika 2000-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
107 WESTFAL Natalia 2001-01-25 CMKL Człuchów POM
108 WEŻGOWIEC Magdalena 2003-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
109 WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
110 WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
111 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
112 WYPYCHOWSKA Agnieszka 2001-04-16 UKS Przełaj Żerków WLP
113 ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
114 ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 ZASADA Zuzanna 2001-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
116 ZDROJOWA Agata 2002-12-15 UKS Przełaj Żerków WLP
117 ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 MKP Myślibórz ZPO
118 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
119 ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 LKS Stal Mielec PDK
120 ZEMBIK Michalina 2000-01-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
121 ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
122 ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 AZS-AWF Gorzów LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27378916740417sekund