HOŁUB Jakub
2002-01-13
KU AZS AWP w Lublinie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 1990-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
2 ADAMSKI Mikołaj 1999-02-06 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
3 ANTOSIK Igor 2002-09-02 UKS 55 Łódź LDZ
4 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
5 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
6 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
8 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
9 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS Łódź LDZ
12 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
13 BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 TS Start Lublin LBE
14 BONIECKI Michał 2003-01-01 UKS MTE Milanówek MAZ
15 BRYL Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola LDZ
16 BUCZEK Łukasz 1991-05-17 MMKS Start Skierniewice LDZ
17 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 CABAŃSKI Michał 1997-06-23 SKLA Słupsk POM
19 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
20 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 CHMIELEWSKI Jan 1995-12-09 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
22 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
24 CIOŁKO Dawid 2003-05-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
25 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
26 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
27 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
28 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
29 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
30 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
31 DUBIS Adam 2010-04-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
34 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 FAC Bartosz 2006-03-24 AZS UMCS Lublin LBE
36 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
37 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
39 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
40 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
41 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 GLIED Emanuel 2002-06-27 LUKS Podium Kup OPL
43 GŁĘBOCKI Stanisław 2004-05-23 UKS MTE Milanówek MAZ
44 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
45 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 GRUSZKA Dawid 2006-01-28 MKS Agros Chełm LBE
48 GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
50 GRZYB Seweryn 2002-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
51 HALUCH Kamil 2002-05-29 ULKS Lipinki MLP
52 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
54 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
55 HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
56 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
58 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
59 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
60 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
61 JASIĘGA Joachim 2003-08-07 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie MLP
62 JELONEK Maciej 2002-07-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
63 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
64 JUSZYŃSKI Damian 2002-08-30 ZLKL Zielona Góra LBU
65 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
66 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
67 KALISZ Rafał 2002-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
68 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
69 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 KĄDZIELA Bartłomiej 2005-01-01 MKS Agros Chełm LBE
71 KHOZIN Artem 2006-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
72 KLAG Dominik 1999-07-30 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
73 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
74 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
75 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
76 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 KMIECIK Miłosz 2009-04-24 ULKS Lipinki MLP
78 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
79 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
80 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 KOPEĆ Kacper 1999-12-17 PLKS Gwda Piła WLP
83 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
84 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KOSZ Szymon 2006-01-01 MKS Agros Chełm LBE
86 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
87 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
88 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
89 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
90 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
91 KOZŁOWSKI Michał 1998-07-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
92 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
94 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
96 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
97 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
98 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 KUSIBAB Jakub 2000-05-30 niest. Kraków MLP
100 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
101 KWIATKOWSKI Marcin 1993-09-21 ZSP 1 Garwolin MAZ
102 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
103 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
104 LIPIŃSKI Jakub 2004-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
105 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
106 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
107 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
108 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
109 ŁYCZKO Przemysław 1999-01-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
110 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
111 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
112 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 MAKOWSKI Radosław 2002-01-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 MALCZEWSKI Michał 2002-01-01 KS Agros Zamość LBE
115 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
116 MARCINKOWSKI Mateusz 2001-06-21 KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach SWK
117 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
118 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
119 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
120 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
121 MIŁOSEK Michał 2002-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
122 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
123 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
124 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
125 MITASZKA Emil 2001-11-09 AZS UMCS Lublin LBE
126 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
127 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
128 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
129 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
130 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
131 MUSZYŃSKI Michał 1996-06-09 niest. Poznań WLP
132 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
133 NIEDŹWIECKI Jakub 2002-06-13 UKS Technik Augustów POD
134 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
136 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
137 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
138 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
139 OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
140 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
141 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
142 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
143 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
144 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
145 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
147 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
149 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
150 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
151 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
152 PODEMSKI Jakub 1994-01-30 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
153 PODSIADŁO Aleksander 1995-08-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
154 PODSIADŁO Tomasz 1996-10-23 niest. Katowice SLK
155 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 RAK Jakub 2000-09-14 KS Agros Zamość LBE
157 ROGALA Przemysław 1996-06-21 niest. Kielce SWK
158 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
159 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
160 ROZUMKIEWICZ Jakub 2003-03-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
161 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
162 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
163 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
164 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
165 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
166 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
167 SALKIEWICZ Filip 2002-09-10 UKS-MOS Opole OPL
168 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
169 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
170 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
171 SENDERSKI Kamil 2002-01-08 AZS UMCS Lublin LBE
172 SĘKULSKI Karol 2002-11-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
173 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
174 SKOCZYLAS Alex 2010-04-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 SKOMSKI Maciej 2002-11-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
176 SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 UKS-MOS Opole OPL
177 STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 MKLA Łęczyca LDZ
178 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
179 STEC Sylwester 1993-11-19 niest. Szczecin ZPO
180 STENCEL Maciej 2003-06-17 LLKS Pomorze Stargard ZPO
181 STĘPIEŃ Maciej 1997-01-23 KS Wisła Puławy LBE
182 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
183 STRZELCZYK Krystian 2002-04-05 niest. Poznań WLP
184 STRZELEC Krzysztof 2006-11-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
185 SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 UKS Orlica Domaniów DOL
186 SUŁKOWSKI Karol 1998-03-03 niest. Kraków MLP
187 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
188 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
189 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
190 SZCZERBA Michał 2002-06-12 LKS Stal Mielec PDK
191 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
192 SZELĄG Jakub 2002-04-22 ZLKL Zielona Góra LBU
193 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
194 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
195 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
196 SZYMANIUK Rafał 1994-05-15 KU AZS Politechniki Warszawskiej MAZ
197 SZYMANOWSKI Adrian 2001-03-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
198 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
199 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
200 TITTINGER Dominik 2011-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
201 TOCH Filip 2003-06-14 KS Podlasie Białystok POD
202 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
203 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
204 TUTAK Dawid 2002-02-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
205 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
206 ULANOWSKI Dawid 2002-01-01 KS Agros Zamość LBE
207 VERKUYTEN Cas 2003-07-17 UKS MTE Milanówek MAZ
208 WALCZYK Konrad 1973-01-06 niest. Warszawa MAZ
209 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
210 WĄSEK Emanuel 2001-06-09 MKS Żywiec SLK
211 WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 LKS Fenix Słupsk POM
212 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
213 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
214 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
215 WOLSKI Robert 1982-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
216 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
217 WRĄBEL Jakub 2002-02-13 KS Wisła Puławy LBE
218 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
219 ZAJĄC Aleksander 2011-03-07 UKS Lider Siercza MLP
220 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
221 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
222 ZATYKA Kamil 2001-03-05 MKLA Łęczyca LDZ
223 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
224 ZGAJEWSKI Bartosz 1995-06-24 niest. Kraków MLP
225 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
226 ZIARNO Marcin 2010-07-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
227 ZYWERT Kacper 1999-03-03 niest. Kraków MLP
228 ŻABIŃSKI Łukasz 1995-03-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
229 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.60425901412964sekund