POCHOPIEŃ Nikodem
2004-11-04
KKL Kielce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 ADAMCZYK Jakub 1998-05-11 OSOT Szczecin ZPO
3 ALEXEWICZ Oskar 2004-04-05 PLKS Gwda Piła WLP
4 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
5 AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BARAN Patryk 1998-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
7 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
8 BˇK Kacper 2002-03-12 UKS Żaczek Połaniec SWK
9 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS ŁódĽ LDZ
10 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
11 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
12 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
13 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
16 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 CACAJ Wiktor 2004-01-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
18 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
19 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 CIOŁAK Konrad 2001-02-19 SSR Olimp Strawczyn SWK
22 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
23 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
24 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
25 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
26 CZUBIAK Wiktor 2004-04-09 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
27 DARMACH Krystian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
28 DEMKO Jakub 2008-01-01 KKL Kielce SWK
29 DEMKO Kornel 2005-04-26 KKL Kielce SWK
30 DERA Mateusz 2004-01-01 UKS Jedynka Piła WLP
31 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
32 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
33 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
34 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
36 FELCZYŃSKI Oskar 2004-05-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
37 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
38 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
39 GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
41 GˇSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
43 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 GÓRSKI Maciej 2009-10-22 SL Olimpia Poznań WLP
45 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 ŁódĽ LDZ
46 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
48 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
49 GULATOWSKI Mikołaj 2002-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
50 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
51 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
52 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
53 JAGODZKI Oskar 2003-05-12 KKL Kielce SWK
54 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
55 JASIŃSKI Karol 2004-02-17 PLKS Gwda Piła WLP
56 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 JAWORSKI Tyberiusz 2003-03-11 MKS Ustroń SLK
58 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
59 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
60 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
61 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
63 KLANK Aleksander 2003-05-11 KKL Kielce SWK
64 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
65 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
66 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KOWALSKI Ignacy 2009-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
69 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
70 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
72 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
73 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
74 KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
76 KUPCZAK Adrian 2002-01-27 UKS Olimp Mazańcowice SLK
77 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
78 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
79 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
80 KUZIMSKI Maksymilian 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
81 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
82 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
83 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
84 LISEK Piotr 1992-08-16 KMS Szczecin ZPO
85 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
86 LUDWICZAK Jakub 2004-07-19 RKS ŁódĽ LDZ
87 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 ŁYCZKOWSKI Adrian 2005-01-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
89 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
90 MANIKOWSKI Remigiusz 2004-02-28 PLKS Gwda Piła WLP
91 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
92 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
93 MAZGAJ Mateusz 1998-01-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
94 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
96 MŁYŃCZAK Julian 2004-02-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
97 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
98 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 RKS ŁódĽ LDZ
99 MYSZKOWSKI Miłosz 2004-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
100 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
101 NAWOCKI Piotr 1970-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 NAWROCKI Hubert 2000-03-20 ULKS przy PSP w Czajkowie SWK
103 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
104 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
105 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
106 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
108 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
111 PFÖSTL Tobiasz 2001-05-21 UKS MTE Milanówek MAZ
112 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
113 PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
115 PO¦PIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
116 PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
117 PRZYBYSZ Andrzej 2003-10-23 MKLA Łęczyca LDZ
118 PYŻALSKI Kacper 2003-04-20 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
119 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
120 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS ŁódĽ LDZ
122 RĘKORAJSKI Łukasz 2004-03-19 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
123 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 ROMAŃSKI Mateusz 2003-04-13 KKL Kielce SWK
125 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
127 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
128 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
129 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
130 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
131 SALWA Mikołaj 1999-02-12 KKL Kielce SWK
132 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 SENK Dominik 2002-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
135 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
136 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
137 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS ¦więc Sławno ZPO
139 STAJUDA Oliwier 2004-12-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
140 STOPA Michał 2003-10-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
141 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
142 STRZYŻEWSKI Filip 2011-10-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
143 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
144 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
145 SUT Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
146 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
147 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
148 SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
150 ¦LĘZAK Kacper 2000-01-03 SSR Olimp Strawczyn SWK
151 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
152 TOMALIK Damian 1993-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
153 TOMCZAK Aleksander 1999-03-26 OSOT Szczecin ZPO
154 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
155 VEZALIS Kostas 2004-08-11 KL Gdynia POM
156 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
157 WEREDA Dawid 2004-11-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
158 WESOŁOWSKI Krzysztof 1999-08-15 OSOT Szczecin ZPO
159 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
160 WIATROWSKI Jakub 2000-01-26 UKS Trójka Sandomierz SWK
161 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
162 WOJCIECHOWSKI Jakub 1999-08-24 KKL Kielce SWK
163 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
165 WO¬NIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
166 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany SWK
167 WRONA Wojciech 1997-04-16 KKL Kielce SWK
168 WRÓBEL Aleksander 2001-04-08 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
169 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
170 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
171 WYCHOWANIEC Oskar 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
172 WYKROTA Piotr 2012-07-30 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
173 ZDUŃCZYK Patryk 1991-11-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
174 ZIARNO Tomasz 1998-10-04 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
175 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
176 ŻMICH Jakub 2003-07-11 KL Gdynia POM
177 ŻMUDKA Norbert 2004-08-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
178 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34211683273315sekund