POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
MKL Toruń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2003-01-01 MKL Toruń KPO
2 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMEK Bartosz 2002-01-01 MKS Siechnice DOL
6 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
7 ANTCZAK Artur 1998-07-13 UKS Zaspa Gdańsk POM
8 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
9 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
10 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
13 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
14 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
16 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
17 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
18 BARON Kamil 1997-05-15 LKS Victoria Olesno OPL
19 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
21 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
22 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
26 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
28 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
29 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
30 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
31 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
32 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
35 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
36 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 BOROWIEC Michał 1985-08-02 TS Start Lublin LBE
38 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
39 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
40 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
41 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
42 BRODA Brajan 2000-04-17 UKS Wyspiański Szubin KPO
43 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
44 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
46 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
47 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
49 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
50 CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
53 CHMIELEWSKI Jan 2002-05-28 MMKS Gdańsk POM
54 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
55 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
56 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
57 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
58 CIĄPAŁA Artur 2002-01-29 UKS GOK Zduny LDZ
59 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
60 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 CIECHANOWSKI Bartosz 2000-05-16 LUKS Serock KPO
62 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
63 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
64 CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 LUKS Start Nakło KPO
65 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
66 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
67 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
69 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
70 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
71 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
72 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
73 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
74 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
75 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
76 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
77 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
78 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
79 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
80 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
81 DĄDELA Antoni 1952-03-27 LKS Victoria Olesno OPL
82 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik SWK
83 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
84 DOBRAK Filip 2001-08-24 BKS Bydgoszcz KPO
85 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
86 DOMARADZKI Jakub 2002-05-13 KS Gwardia Piła WLP
87 DOMAROS Jan 2002-03-21 MKL Toruń KPO
88 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
89 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
90 DRÓZD Dominik 2002-10-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
91 DUDCZAK Kacper 2003-01-05 LLKS Osowa Sień LBU
92 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
93 DYDUCH Damian 1988-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
94 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
96 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
98 FLORCZAK Mateusz 2009-03-30 AZS Łódź LDZ
99 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
100 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
101 FOLTA Paweł 2001-01-12 SKS Sokół Malbork POM
102 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
104 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
106 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 GAJDUS Leon 2002-04-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
108 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
109 GALLA Maciej 2003-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
110 GAŁĄZKA Mikołaj 2009-09-11 BKS Bydgoszcz KPO
111 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
112 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
113 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
114 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
115 GIERACH Jakub 2009-08-11 BKS Bydgoszcz KPO
116 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
117 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
118 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
119 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
120 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
121 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
122 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
123 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
124 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
125 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
126 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
127 GRABOWSKI Michał 2002-02-04 MKS Inowrocław KPO
128 GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca LDZ
129 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
130 GRODEK Fabian 2002-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
131 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
132 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
133 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
134 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo POM
135 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
136 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
137 GUSSMANN Konrad 2001-04-26 SKLA Sopot POM
138 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
139 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
140 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
141 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
143 HERNIK Maciej 2002-07-30 AML Słupsk POM
144 HOJAN Jakub 2003-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
145 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
146 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
147 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
148 IWAŃCA Jakub 2002-12-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
149 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
150 JADCZAK Adrian 2004-02-09 SKLA Sopot POM
151 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
152 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
153 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
154 JANICKI Karol 2003-08-17 KU AZS UAM Poznań WLP
155 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
157 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
158 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
159 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
160 JANUSZ Tomasz 1993-08-07 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
161 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
162 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
163 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
164 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
165 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
166 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
167 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
168 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
169 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
170 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
171 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
172 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
173 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
174 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
175 JUSKOWIAK Jakub 2001-01-16 KU AZS UAM Poznań WLP
176 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
178 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
179 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
180 KACZOR Jan 2002-01-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
181 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
182 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
183 KARCZEWSKI Wojciech 2002-03-27 LKS Lubawa WMZ
184 KARMELITA Franek 2007-02-27 LKS Atleta Gniezno WLP
185 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
186 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
187 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
188 KILEN Marcin 2010-12-14 KS Czempion Warszawa MAZ
189 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
190 KITEWSKI Michał 2002-10-04 UKS Czapla Białe Błota KPO
191 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
192 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
193 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
194 KLIMEK Robert 2002-11-13 LUKS Boguszyce LDZ
195 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
196 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
197 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
198 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
199 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
200 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
201 KOŁAMAŃSKI Oskar 2003-12-21 UKB Szubin KPO
202 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
203 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
204 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
205 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
206 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
207 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 KONEWKA Mateusz 2002-10-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
209 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics WMZ
210 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
211 KOROTKIJ Kirill 2010-07-22 SKLA Sopot POM
212 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
213 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
214 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
215 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
216 KOŚCIUSZKO Tomasz 1997-03-27 KU AZS UAM Poznań WLP
217 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
218 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
219 KOWALCZYK Igor 2006-04-01 CKS Helios Czempiń WLP
220 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
221 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
222 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
223 KOWALSKI Marceli 2006-01-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
224 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
225 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
226 KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
227 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
228 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
229 KRAJEWSKI Mateusz 2007-01-13 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
230 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
231 KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 LKS Fenix Słupsk POM
232 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
233 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
234 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
235 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
236 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
237 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
238 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
239 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
240 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
241 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
242 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
243 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
244 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
245 KUCHARCZYK Filip 2004-03-08 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
246 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
247 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
248 KUCHARSKI Tomasz 2000-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
249 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
250 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
251 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
252 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
253 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
254 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
256 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
257 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
258 KUSTER Sylwester 1985-08-23 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
259 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
260 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
261 KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 LUKS Orkan Września WLP
262 KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
263 KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 AML Słupsk POM
264 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
265 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
267 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
268 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 LESZKIEWICZ Artur 1976-01-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
270 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
271 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
272 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
273 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
274 LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 LUKS Start Nakło KPO
275 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
276 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
277 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
278 LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 SKLA Sopot POM
279 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
280 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
281 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
282 LISEWSKI Paweł 1999-05-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
283 LUBIEWSKI Dawid 2002-10-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
284 LUPA Piotr 1987-11-17 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
285 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
286 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
287 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
288 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbląg WMZ
289 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
290 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
291 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
292 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
293 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
294 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
295 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
296 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
297 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
298 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
299 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
300 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
301 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
302 MALINOWSKI Jakub 2002-02-11 RKS Rumia POM
303 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
304 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
305 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 LKS Lubawa WMZ
306 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
307 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
308 MANIKOWSKI Jakub 1998-06-22 KS Żeglina Sieradz LDZ
309 MAŃKA Franciszek 2009-04-02 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
310 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
311 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
312 MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 MUKL Brodnica KPO
313 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
315 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
316 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
317 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
318 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
319 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
320 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
321 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
322 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
323 METERA Konrad 2009-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork POM
324 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
325 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
326 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
327 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
328 MICHALSKI Przemysław 2002-02-19 SKLA Sopot POM
329 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
330 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
331 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
332 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
333 MIODUSZEWSKI Władysław 2006-09-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
334 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
335 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
336 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
337 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
338 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
339 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
340 MOŻDŻYŃSKI Grzegorz 2002-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
341 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
342 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
343 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
344 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
345 MUĆKO Bartek 2001-11-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
346 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
347 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
348 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
349 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
350 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
351 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
352 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
353 NIEDOBA Paweł 2002-06-23 MKS Brenna Górki SLK
354 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
355 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
356 NIEMCZYK Miłosz 2004-10-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
357 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
358 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
359 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
360 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
361 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
362 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
363 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
364 OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
365 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
366 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
367 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
368 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
369 ORŁOWSKI Hubert 2000-04-23 UKS Skompensis Skępe KPO
370 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
371 PADUCH Paweł 1999-06-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
372 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
373 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
374 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
375 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
376 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
377 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
378 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
379 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
380 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
381 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
382 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
383 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
384 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
385 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
386 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
387 PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
388 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
389 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
390 PIERNICKI Kamil 2003-09-01 LKS Zorza Gdynia POM
391 PIERNICKI Klaudiusz 2003-09-01 LKS Zorza Gdynia POM
392 PIETRASIK Dawid 2001-11-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
393 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
394 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
395 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
396 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
397 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
398 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
399 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
400 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
401 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
402 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
403 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
404 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
405 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
406 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
407 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
408 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
409 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
410 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
411 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
412 PYRA Bartosz 2008-02-11 UKS Melo Błonie MAZ
413 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
414 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
415 RAJZER Konrad 2008-03-06 UKS Orzełki Warszawa MAZ
416 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
417 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
418 RASZEJA Filip 2002-05-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
419 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
420 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
421 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
422 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
423 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
424 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
425 ROGOZIŃSKI Olaf 1980-02-20 niest. Poznań WLP
426 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
427 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
428 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
429 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
430 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
431 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
432 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
433 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
434 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
435 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
436 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
437 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
438 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
439 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
440 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
441 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
442 SADŁOŃ Ignacy 2010-09-24 UKS 48 Warszawa MAZ
443 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
444 SADOWSKI Filip 2003-08-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
445 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
446 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
447 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
448 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
449 SIEMIENIEC Olaf 2002-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
450 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
451 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
452 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
453 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
454 SIWAK Karol 2003-06-02 KU AZS UAM Poznań WLP
455 SIZER Miles 2001-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
456 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
457 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
458 SKIBA Łukasz 1988-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
459 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
460 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
461 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
462 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
463 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
464 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
465 SKRABURSKI Witold 2009-12-13 LKS Atleta Gniezno WLP
466 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
467 SKUPIŃSKI Damian 1999-07-09 Atelier Sportu Konopiska SLK
468 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
469 SOBAS Jacek 1985-06-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
470 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
471 SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 KU AZS UAM Poznań WLP
472 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
473 SOŁTYS Radosław 2002-08-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
474 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
475 SOPEL Hubert 2001-07-23 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
476 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
477 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
478 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
479 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
480 SRTONGOWSKI Patryk 2003-05-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
481 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
482 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
483 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-06-23 MKS-MOS Śrem WLP
484 STAŃKO Krystian 1991-08-30 OKL Oborniki WLP
485 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
486 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
487 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
488 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
489 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
490 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
491 STRONGOWSKI Nikodem 2001-10-24 GKS Cartusia Kartuzy POM
492 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
493 STRZODA Marcin 1997-01-02 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
494 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
495 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
496 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
497 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
498 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
499 SZAŁECKI Jakub 2003-06-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
500 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
501 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
502 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
503 SZCZUREK Kacper 2003-03-12 MKS Baszta Szamotuły WLP
504 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
505 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
506 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
507 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
508 SZRAMA Dariusz 1979-05-25 OKL Oborniki WLP
509 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
510 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
511 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
512 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
513 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
514 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
515 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
516 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
517 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
518 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
519 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
520 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 MKS Inowrocław KPO
521 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS Prefbet-Sonarol POD
522 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
523 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
524 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
525 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia POM
526 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
527 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
528 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
529 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
530 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
531 TRZEPLA Michał 2011-09-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
532 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
533 TUBIAK Kacper 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WMZ
534 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
535 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
536 TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
537 TUSZYŃSKI Szymon 2001-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
538 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
539 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
540 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
541 UŁANOWSKI Lucjan 2003-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
542 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
543 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
544 USTOWSKI Igor 2009-01-26 GKS Cartusia Kartuzy POM
545 WACHOWIAK Jakub 2002-04-17 Kraków Athletics Team MLP
546 WALICKI Antoni 1999-12-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
547 WARSZAKOWSKI Artur 2009-09-30 AZS Łódź LDZ
548 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
549 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
550 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
551 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
552 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 MKL Szczecin ZPO
553 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
554 WERDER Kajetan 2005-06-01 BKS Bydgoszcz KPO
555 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
556 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
557 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
558 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
559 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
560 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
561 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
562 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
563 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
564 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
565 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
566 WINKOWSKI Michał 2004-09-07 UKB Szubin KPO
567 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
568 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
569 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
570 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
571 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
572 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
573 WOJCIECHOWSKI Piotr 2005-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
574 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
575 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
576 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
577 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
578 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
579 WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
580 WÓJTOWICZ Michał 2005-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
581 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
582 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
583 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
584 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
585 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
586 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
587 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
588 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
589 ZAPARUCHA Mateusz 2001-08-16 LKS Vectra Włocławek KPO
590 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
591 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
592 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
593 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
594 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
595 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
596 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
597 ZIELONKA Jan 1999-08-19 LKS MOSiR Sieradz LDZ
598 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
599 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
600 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
601 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
602 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
603 ZIORKIEWICZ Błażej 2006-06-27 RK Athletics Warszawa MAZ
604 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
605 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
606 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
607 ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
608 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.95942807197571sekund