SKALSKI Szymon
2002-02-08
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
4 ADAMCZYK Karol 2003-06-15 MKS Sambor Tczew POM
5 ANDRUSZKIEWICZ Adrian 2002-04-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
6 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
7 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
11 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
12 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
13 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
14 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
15 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
16 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
17 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
19 BENKA Jakub 2002-01-11 Akademia Biegowa Kartuzy POM
20 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
24 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
25 BIAŁAS Konrad 2000-04-17 LKS Zorza Gdynia POM
26 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
27 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
28 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
30 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
31 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 BORAWSKI Kajetan 2002-08-31 UKS Jedynka Reda POM
33 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
34 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
35 BRODA Filip 2001-05-18 UKS Zaspa Gdańsk POM
36 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
37 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
38 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
39 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 BURCZYK Robert 1994-04-06 LKS Zorza Gdynia POM
41 BYCZYK Juliusz 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
42 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
43 CHATYS Przemysław 1990-05-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
45 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
46 CHMIELEWSKI Jan 2002-05-28 MMKS Gdańsk POM
47 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
48 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
49 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
52 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
53 CYGANOWSKI Jakub 2002-09-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
54 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
55 CZAK Daniel 1999-03-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
56 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
57 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
58 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
59 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
60 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
61 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
62 DAJNOWICZ Marcin 2001-01-16 KL Lechia Gdańsk POM
63 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
64 DANOWSKI Mateusz 1999-08-08 MKS Juvenia Białystok POD
65 DAŃKOWSKI Dominik 2000-12-23 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
66 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Start Nakło KPO
67 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
68 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
69 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
70 DOMINICI Fabrizio 2001-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
72 DUDIJ Antoni 2001-02-04 UKS Zaspa Gdańsk POM
73 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
74 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
75 DZIK Szymon 2000-12-01 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
76 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
77 ERM Adrian 2002-03-06 RKS Łódź LDZ
78 FEBERT Jacek 2004-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
79 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
80 FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
81 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
82 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
83 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 FRASZ Piotr 2003-11-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
85 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
88 GAFFKE Mateusz 2000-08-10 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
89 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
90 GAJDUS Leon 2002-04-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
91 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
92 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
93 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
94 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
95 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
96 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
97 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
98 GORCZYCA Michał 2002-10-01 PTT Delta Płock MAZ
99 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
100 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
101 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
103 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
104 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
105 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
106 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
107 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
108 GRZECA Dawid 2001-05-31 LKS Zorza Gdynia POM
109 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
110 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
111 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
112 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
113 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
114 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
115 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
116 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
117 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
118 HOJAN Jakub 2003-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
120 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
122 IWAŃCA Jakub 2002-12-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
123 JADCZAK Adrian 2004-02-09 SKLA Sopot POM
124 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
125 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
126 JANKOWIAK Tomasz 1996-05-08 KS Team run Gdańsk POM
127 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
128 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
129 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
130 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
131 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 LUKS Serock KPO
132 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
133 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Ducla Academy Warszawa MAZ
134 JAŚTAL Piotr 1994-01-03 LKB Rudnik SWK
135 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
136 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
137 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
138 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
139 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
140 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
141 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
142 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
143 JUSKOWIAK Jakub 2001-01-16 KU AZS UAM Poznań WLP
144 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
145 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
146 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
147 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
148 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
149 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
150 KEMPA Dawid 2002-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
151 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
152 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
153 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
154 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
155 KLIMEK Dominik 1995-10-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
156 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
157 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
158 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
159 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
160 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
161 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
162 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
163 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
164 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
165 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
166 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
167 KOWALSKI Wojciech 1982-09-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
168 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
170 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
171 KRAUZE Robert 2001-08-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
172 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
173 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
174 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
175 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
176 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
177 KUBIAK Kacper 2000-06-01 MKST Astra Nowa Sól LBU
178 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
179 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
180 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
181 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
182 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
183 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
185 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
186 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
187 KULIG Wojciech 2001-03-04 MLKS Baszta Bytów POM
188 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
189 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 KULKA Szymon 1993-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
191 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
192 KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
193 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
194 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
195 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
196 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
197 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
198 LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 MKS Siechnice DOL
199 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
200 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
201 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
202 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
203 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
204 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
205 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
206 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 UKS Start Ruszów DOL
207 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
208 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
209 ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 KL Lechia Gdańsk POM
210 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
211 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
212 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
213 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
214 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
215 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
216 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
217 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
218 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
219 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
220 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
221 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
222 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
223 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
224 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
225 MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
227 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
228 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
229 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
230 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
231 MARSZAŁKOWSKI Wojciech 2001-05-23 MLKS Baszta Bytów POM
232 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
233 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
234 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
235 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
236 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
237 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
238 MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
239 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
240 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
241 METERA Konrad 2009-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork POM
242 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Kościerzyna POM
243 MICHALAK Kamil 1998-01-26 MKS Siechnice DOL
244 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
245 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
246 MICHALSKI Przemysław 2002-02-19 SKLA Sopot POM
247 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
248 MIKOŁAJEK Filip 2003-01-02 MKS MOS Wrocław DOL
249 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
250 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
251 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
252 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
253 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
254 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
255 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
256 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
257 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
258 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
259 MOSEJKO Maksymilian 2002-04-04 SSMKS Parasol Wrocław DOL
260 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
262 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
263 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
264 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
265 NALEPA Jakub 2002-09-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
266 NALEWALSKI Rafał 1994-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
267 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
268 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
269 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
270 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
271 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
272 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
273 OLSZEWSKI Bartosz 1984-06-18 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
274 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
275 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
276 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
277 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
278 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
279 PANKRATOW Paweł 1995-04-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
280 PAPROCKI Maciej 2002-01-01 MMKS Gdańsk POM
281 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
282 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
283 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
284 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
285 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
286 PIENIĄŻĘK Michał 2005-09-20 LKB im. Braci Petk Lębork POM
287 PIERNICKI Kamil 2003-09-01 LKS Zorza Gdynia POM
288 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
289 PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
290 POBŁOCKI Jakub 2003-10-09 UKS Lipusz POM
291 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
292 PODZWARDOWSKI Igor 2003-09-21 KL Lechia Gdańsk POM
293 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
294 POLEJOWSKI Przemysław 2002-01-07 GKS Cartusia Kartuzy POM
295 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
296 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
297 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
298 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
299 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
300 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
301 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
302 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
303 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
304 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
305 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
306 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
307 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
308 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
309 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
310 REETZ Bartosz 2002-03-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
311 RETTIG Rafał 2002-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
312 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
313 ROJEWSKI Marcin 2001-05-30 RKS Łódź LDZ
314 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
315 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
316 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
317 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
318 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
319 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
320 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
321 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
322 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
323 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
324 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
325 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
326 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
327 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
328 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
329 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
330 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
331 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
332 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
333 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
334 SIEMIENIEC Olaf 2002-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
335 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
336 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
337 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
338 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
339 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
340 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
341 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
342 SKOCZYLAS Dominik 2002-10-23 UKS Jedynka Reda POM
343 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
344 SKRZYŃSKI Oskar 2001-01-01 SKLA Sopot POM
345 SKUBISZEWSKI Mateusz 2004-02-23 MOS Zatoka Braniewo WMZ
346 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
347 SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07 LKS Zorza Gdynia POM
348 SMYK Robert 2001-05-28 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
349 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
350 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
351 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
352 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
353 SOPEL Hubert 2001-07-23 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
354 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
355 SPERLING Arkadiusz 1999-03-05 SKL Filippides Starogard Gdański POM
356 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
357 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
358 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
359 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
360 STARŻYŃSKI Andrzej 1990-06-18 LKB Rudnik SWK
361 STOLTMANN Igor 2001-10-17 SKLA Sopot POM
362 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
363 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia POM
364 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
365 STRYKOWSKI Jakub 1999-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
366 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
367 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
368 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
369 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
370 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
371 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
372 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
373 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
374 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
375 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
376 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
377 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
378 SZWEDA Michał 2000-04-30 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
379 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
380 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 TL ROW Rybnik SLK
381 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
382 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
383 ŚLIWA Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
384 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
385 ŚWIADKOWSKI Dawid 2000-10-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
386 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 MKS Inowrocław KPO
387 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
388 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
389 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
390 TATYS Bartosz 2002-05-19 UKL Feniks Świdwin ZPO
391 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
392 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia POM
393 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
394 TREBIK Łukasz 2004-08-12 LKS Fenix Słupsk POM
395 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
396 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
397 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
398 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
399 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
400 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
401 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
402 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
403 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
404 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
405 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
406 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
407 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
408 WACHOWIAK Jakub 2002-04-17 Kraków Athletics Team MLP
409 WALAS Daniel 2009-09-25 MKS GALA Gdańsk POM
410 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
411 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
412 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
413 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
414 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
415 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
416 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
417 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
418 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
419 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
420 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
421 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
422 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
423 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
424 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
425 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
426 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
427 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
428 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
429 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
430 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
431 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
432 ZAHORSKI Grzegorz 1999-03-09 MOS Zatoka Braniewo WMZ
433 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
434 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
435 ZAWADA Szymon 2002-06-14 CMKL Człuchów POM
436 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
437 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
438 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
439 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
440 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
441 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
442 ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
443 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
444 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
445 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
446 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
447 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
448 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 GKS Żukowo POM
449 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
450 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
451 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.44340491294861sekund