KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
3 ADRIAN Kaja 2007-08-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
4 AFFELT Nadia 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
5 ALBRYCHT Emilia 2007-08-22 KB Krościenko Wyżne PDK
6 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
7 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
8 ANTONOWICZ Natalia 2006-07-15 BKS Bydgoszcz KPO
9 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
10 ASŁANOWICZ Matylda 2006-03-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
11 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
12 BALCERZAK Agata 2007-02-27 MKL Tlen Mogilno KPO
13 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BARAN Weronika 2007-09-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
16 BARTECKA Wiktoria 2008-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
17 BARTZ Ewa 2010-04-11 OŚ AZS Poznań WLP
18 BĄCZEK Wiktoria 2006-02-16 Orka Iława Athletics WMZ
19 BĄCZKOWSKA Julia 2002-05-21 UKS Duo-Set Świecie KPO
20 BĄK Adrianna 2007-04-14 MKS Żywiec SLK
21 BĄK Julia 2005-03-06 MKL Toruń KPO
22 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
23 BEDZYK Iza 2004-04-07 MKL Maraton Świnoujście ZPO
24 BEHRENDT Julia 2007-10-22 UKS Jedynka Reda POM
25 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
26 BERNACKA Kalina 2005-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
27 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
28 BIERNACZYK Joanna 2006-09-28 UKS Achilles Leszno WLP
29 BIESZ Julia 2004-08-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
30 BIZON Marianna 2007-05-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 BŁAŻEJCZYK Oliwia 2006-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
32 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
33 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
34 BOJANOWSKA Wiktoria 2007-03-08 LKS Zantyr Sztum POM
35 BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 MUKS Kangur Żnin KPO
36 BOREK Gabriela 2007-06-07 KB Krościenko Wyżne PDK
37 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
38 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
39 BREZA Agata 2007-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
41 BUBACZ Wanessa 2005-03-16 MKS Gniezno WLP
42 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
43 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
45 BURZA Oliwia 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
47 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
49 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
50 CHOIŃSKA Julia 2007-06-11 LUKS Orneta WMZ
51 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
52 CHYCZEWSKA Oliwia 2005-09-16 LUKS Lidzbark Welski WMZ
53 CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 MKL Toruń KPO
54 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
55 CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 UKS Filipides Teresin MAZ
56 CYBULSKA Aleksandra 2006-12-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
57 CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 CYGANEK Marta 2007-02-08 GKS Piast Gliwice SLK
59 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
60 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
61 CZUBASZEK Cecylia 2008-01-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
62 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
63 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
64 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
65 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
66 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
67 DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
68 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
69 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
70 DERENDA Zuzanna 2007-07-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
71 DERKOWSKA Lena 2011-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
72 DŁUGI Jagoda 2007-05-05 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
73 DOMAŃSKA Paulina 2006-12-31 UKB Szubin KPO
74 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 DRYZEK Inka 2007-05-15 AZS Łódź LDZ
76 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Orka Iława Athletics WMZ
77 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
78 DUCKA Aleksandra 2004-03-08 MKST Astra Nowa Sól LBU
79 DUDA Julia 2009-07-23 OŚ AZS Poznań WLP
80 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
82 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
83 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
84 DYMEK Jagoda 2007-12-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
88 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
89 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
90 FASZCZEWSKA Dominika 2004-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
91 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
92 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
93 FURGA Amelia 2007-02-04 RLTL Optima Radom MAZ
94 FURMAŃSKA Amelia 2007-12-06 CSiR Susz WMZ
95 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
96 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
97 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
98 GAŁKA Małgorzata 2006-06-04 GKS Łokietek Brześć Kujawski KPO
99 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
100 GARNCAREK Aleksandra 2003-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
101 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
102 GAZDA Hanna 2007-09-25 LKS Pszczyna SLK
103 GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
104 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
105 GIEJBATOW Pola 2012-10-04 RLTL Optima Radom MAZ
106 GIERWATOWSKA Katarzyna 2007-11-19 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
107 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
108 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
109 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
110 GODEK Wiktoria 2007-03-24 UKS Wyspiański Szubin KPO
111 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
112 GOLAS Anita 2007-08-28 LKS Vectra Włocławek KPO
113 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
114 GOŁATA Julia 2007-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
116 GÓRECKA Alicja 2005-04-25 MKL Toruń KPO
117 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
118 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
119 GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
120 GRABOWSKI Laura 2007-08-14 LKS Vectra Włocławek KPO
121 GRANDA Kornelia 2007-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
122 GROCHECKA Karolina 2007-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
124 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
125 GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
127 GRZEŚKOWIAK Nadia 2006-12-27 LIUKS Kruszwica KPO
128 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
129 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
130 GUSIORA Małgorzata 2004-09-09 LKS Vectra Włocławek KPO
131 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
132 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
133 HAJLIGTAG Justyna 2006-12-21 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
134 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
135 HENNIG Julia 2003-12-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
136 HREBENIUK Zuzanna 2010-09-29 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
137 JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 UKS Czapla Białe Błota KPO
138 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
139 JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
140 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
141 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
142 JAKUSZ Lena 2008-09-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
143 JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 OŚ AZS Poznań WLP
144 JANCZAK Ewelina 2006-08-30 GKS Łokietek Brześć Kujawski KPO
145 JANKIEWICZ Maria 2008-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
146 JANKOWSKA Angelika 2006-02-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
147 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
148 JANKOWSKA Marika 2007-07-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
149 JAREK Jagoda 2007-07-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
150 JAREK Marianna 2006-01-11 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
151 JAROCH Judyta 2006-05-08 LUKS Serock KPO
152 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
153 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
154 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
155 JASIŃSKA Nadia 2010-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
156 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice WMZ
157 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
158 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
159 JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 CMKL Człuchów POM
160 JECHNA Oliwia 2008-02-27 UKB Szubin KPO
161 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
162 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
163 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2007-08-06 MUKS Kangur Żnin KPO
164 JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
165 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
166 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
167 KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
168 KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 MKS-MOSM Bytom SLK
169 KACZMAREK Wiktoria 2007-09-18 UKS Sprinter Słodków WLP
170 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
171 KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 KS Podlasie Białystok POD
172 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
173 KAMINSKA Julia 2005-05-06 BKS Bydgoszcz KPO
174 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
175 KAMIŃSKA Natalia 2004-02-03 BKS Bydgoszcz KPO
176 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
177 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
178 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
179 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
180 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
181 KASPERUK Aleksandra 2005-09-16 KS Podlasie Białystok POD
182 KASPRZYKOWSKA Agata 2008-02-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
183 KAWECKA Anna 2007-06-16 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
184 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
185 KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 MUKL Brodnica KPO
186 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
187 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
188 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
189 KŁOSIŃSKA Iga 2007-08-17 ULKS Skoczek Pogórze POM
190 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
191 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
192 KOLCZYŃSKA Julia 2006-11-19 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
193 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
194 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
195 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
196 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
197 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
198 KORCZ Julia 2002-02-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
199 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
200 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
201 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
202 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
203 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
204 KOTKOWSKA Monika 2003-01-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
205 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
206 KOWALSKA Amanda 2008-12-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
207 KOWRYGO Antonina 2007-08-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
208 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
209 KRAKOWCZYK Julia 2007-01-25 UKS Diament Godów SLK
210 KRAUSE Martyna 2008-09-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
211 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
213 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
214 KRYSIŃSKA Klaudia 2007-12-19 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
215 KRYTENKO Anna 2007-01-22 ULKS Skoczek Pogórze POM
216 KRZESIMOWSKA Kornelia 2006-11-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
217 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
218 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
219 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
220 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
221 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
222 KULETA Wiktoria 2007-04-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
223 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
224 KUNDA Alicja 2005-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
225 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
226 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
227 LADA Agnieszka 2011-01-30 MKL Toruń KPO
228 LADA Weronika 2009-02-24 MKL Toruń KPO
229 LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
230 LANGE Marta 2008-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
231 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
232 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
233 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
234 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
235 LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica KPO
236 LEWANDOWSKA Barbara 2007-11-20 LKS Vectra Włocławek KPO
237 LEWANDOWSKA Julia 2007-08-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
238 LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk POM
239 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
240 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
241 LISOWSKA Daria 2007-04-30 LKS Vectra Włocławek KPO
242 LISOWSKA Klaudia 2006-11-29 LKS Vectra Włocławek KPO
243 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
244 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
245 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
246 ŁAZ Marta 2008-11-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
247 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
248 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
249 ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
250 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
251 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
252 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
253 MACIĄG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin LBE
254 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
255 MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 MKL Toruń KPO
256 MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 KS Podlasie Białystok POD
257 MAJCHRZAK Zuzanna 2003-01-01 LUKS Start Nakło KPO
258 MALINA Otylia 2008-08-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
259 MALIŃSKA Zofia 2009-08-22 MKL Tlen Mogilno KPO
260 MAŁKOWSKA Julia 2007-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 MAŁKOWSKA Zuzanna 2007-01-05 LUKS Start Nakło KPO
262 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
263 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
264 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
265 MATLAK Nadia 2009-08-11 PZS Gontyniec Chodzież WLP
266 MATUSZAK Joanna 2003-05-05 MKS Inowrocław KPO
267 MEGER Weronika 2004-09-13 BKS Bydgoszcz KPO
268 MESSYASZ Amelia 2006-12-23 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
269 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
270 MICHALAK Natalia 2004-09-29 LUKS Start Nakło KPO
271 MIKOŁAJCZAK Lena 2007-10-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
272 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
273 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
274 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
275 MŁODOŻENIEC Agata 2007-02-25 OŚ AZS Poznań WLP
276 MŁYNAREK Aleksandra 2006-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
277 MŁYNAREK Monika 2002-04-08 UKS Czapla Białe Błota KPO
278 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
279 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
280 MOŃKA Katarzyna 2005-01-31 CKS Budowlani Częstochowa SLK
281 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
282 MORAWSKA Nadia 2006-04-18 LKS Vectra Włocławek KPO
283 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
284 MOŚ Antonina 2008-07-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
285 MROTEK Marta 2007-02-09 UKS Czapla Białe Błota KPO
286 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
287 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
288 MUZOLF Agata 2007-12-12 LUKS Start Nakło KPO
289 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
290 NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 UKS Dąb Suchy Las WLP
291 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
292 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
293 NAWACKA Martyna 2005-07-21 BKS Bydgoszcz KPO
294 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
295 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
296 NOWAK Monika 2008-01-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
297 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
298 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
299 NOWICKA Jagoda 2006-05-02 LUKS Start Nakło KPO
300 NOWICKA Zuzanna 2004-09-28 MKS Gniezno WLP
301 OGRODNIK Alicja 2007-09-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
302 OLBRYŚ Zuzanna 2003-09-16 MLKS Ostróda WMZ
303 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
304 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
305 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
306 OLSZEWSKA Zuzanna 2007-06-28 MMKS Gdańsk POM
307 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
308 OPIELA Katarzyna 2007-05-23 KS Limanowa Forrest MLP
309 ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
310 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
311 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
312 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
313 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
314 OSTASZYN Julia 2007-01-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
315 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
316 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
317 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
318 OTLEWSKA Weronika 2004-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
319 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
320 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
321 PAPIS Oliwia 2006-11-25 UKS Cyprianka KPO
322 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
323 PASTERNAK Weronika 2005-09-30 LKS Vectra Włocławek KPO
324 PATER Weronika 2007-08-13 LKB Rudnik SWK
325 PAULIŃSKA Julia 2003-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
326 PAWLAK Amelia 2004-07-02 BKS Bydgoszcz KPO
327 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
328 PAWLIKOWSKA Aleksandra 2010-05-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
329 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
330 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
331 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
332 PIĄTKOWSKA Emilia 2008-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
333 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
334 PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
335 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
336 PISAREK Alicja 2006-12-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
337 PŁACHECKA Julia 2007-02-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
338 PŁACZEK Agnieszka 2009-05-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
339 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
340 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
341 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
342 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
343 POLEK Aleksandra 2005-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
344 POLITOWSKA Zuzanna 2006-06-14 UKS Cyprianka KPO
345 POLKOWSKA Zuzanna 2005-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
346 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
347 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
348 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość LBE
349 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
350 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
351 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
352 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
353 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
354 PYSZKOWSKA Magdalena 2010-03-10 LKS Vectra Włocławek KPO
355 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
356 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg WMZ
357 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
358 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
359 REJMONIAK Natalia 2007-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
360 ROGUSKA Lena 2007-12-25 SKLA Sopot POM
361 ROLA Marcjanna 2007-07-19 RLTL Optima Radom MAZ
362 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
363 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
364 RYDZ Kinga 2003-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
365 RYDZ Marta 2003-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
366 SABINIARZ Dagmara 2005-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
367 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
368 SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
369 SAŁEK Julia 2007-11-28 LKS Zantyr Sztum POM
370 SCHULTZ Martyna 2005-04-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
371 SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 LKS Koluszki LDZ
372 SIERŻANT Milena 2007-06-02 KS Stal Pleszew WLP
373 SIUCHNIŃSKA Barbara 2007-07-08 UKB Szubin KPO
374 SIUTA Julia 2006-08-17 MKL Maraton Świnoujście ZPO
375 SKIBIŃSKA Zuzanna 2007-08-29 UKS Wyspiański Szubin KPO
376 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
377 SKROBANEK Hanna 2005-02-16 MKP Szczecinek ZPO
378 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
379 SKWAREK Dominika 2005-08-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
380 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
381 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
382 SŁOMKA Amelia 2006-11-30 LKS Vectra Włocławek KPO
383 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
384 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
385 SOBIERAJSKA Emilia 2007-08-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
386 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
387 SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 KS Wda Świecie KPO
388 STAROŃ Maria 2006-12-04 UKS Wyspiański Szubin KPO
389 STASIEWSKA Nicola 2009-01-01 BOSiR Barcin KPO
390 STASIEWSKA Wiktoria 2009-01-01 BOSiR Barcin KPO
391 STAWSKA Natalia 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
392 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
393 STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 MUKS Kangur Żnin KPO
394 STYPCZYŃSKA Amelia 2005-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
395 SULIKOWSKA Ida 2006-03-12 SKLA Sopot POM
396 SULKOWSKA Klaudia 2010-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
397 SURDY Zuzanna 2005-04-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
398 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
399 SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 MKS Gniezno WLP
400 SZCZEŚNIAK Julia 2006-08-15 LUKS Start Nakło KPO
401 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
402 SZCZĘSNA Ewa 2006-11-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
403 SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 UKS Dąb Suchy Las WLP
404 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
405 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
406 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
407 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
408 SZMYTKIEWICZ Debora 2007-11-06 KS Team Baryła Gorzów LBU
409 SZOJDA Maria 2007-12-31 LKS Vectra Włocławek KPO
410 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
411 SZOSTAK Oliwia 2007-11-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
412 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
413 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
414 SZULC Julia 2004-12-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
415 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
416 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
417 SZYMAŃSKA Amelia 2007-09-02 MKL Tlen Mogilno KPO
418 SZYMAŃSKA Daria 2007-08-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
419 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
420 SZYMAŃSKA Zuzanna 2008-11-03 MKS Inowrocław KPO
421 SZYMCZAK Zofia 2008-11-25 KS Team Baryła Gorzów LBU
422 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
423 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
424 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
425 ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 LKS Zantyr Sztum POM
426 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
427 ŚWIDER Amelia 2008-11-27 LKS Vectra Włocławek KPO
428 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
429 ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 LUKS Start Nakło KPO
430 TALAR Anna 2008-09-28 MKL Toruń KPO
431 TEPER Lena 2004-04-18 LKS Vectra Włocławek KPO
432 TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
433 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
434 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
435 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
436 TORZ Agata 2008-04-08 KS Energetyk Poznań WLP
437 TROKA Julita 2006-01-02 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
438 TUSZYŃSKA Nikola 2005-07-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
439 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
440 TYKARSKA Oliwia 2007-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
441 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
442 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
443 URBAN Paulina 2007-01-11 KKS Sfora Bojano POM
444 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
445 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
446 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
447 USZTWANT Zuzanna 2006-05-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
448 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
449 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
450 WALDON Natalia 2003-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
451 WARCZAK Alicja 2007-11-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
452 WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
453 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
454 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
455 WASILEWSKA Martyna 2004-01-08 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
456 WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
457 WAWRZYNIAK Zuzanna 2006-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
458 WĄŻ Anastazja 2003-03-18 MKL Toruń KPO
459 WENTLAND Aleksandra 2003-01-16 MKS Gniezno WLP
460 WESOŁOWSKA Martyna 2006-12-15 LKS Vectra Włocławek KPO
461 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
462 WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 LKS Vectra Włocławek KPO
463 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
464 WIERZBICKA Zofia 2007-05-15 LKS Vectra Włocławek KPO
465 WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
466 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
467 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
468 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
469 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
470 WLIZŁO Anna 2005-10-16 MKS Truso Elbląg WMZ
471 WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 OKS Skra Warszawa MAZ
472 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
473 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 LKS Vectra Włocławek KPO
474 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
475 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
476 WOJSZKO Oliwia 2006-03-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
477 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
478 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
479 WÓDZKA Aurelia 2010-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
480 WÓJCIK Bianka 2006-11-04 BKS Bydgoszcz KPO
481 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
482 WRÓBLEWSKA Maria 2009-02-01 LKS Vectra Włocławek KPO
483 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
484 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
485 ZAIATS Yelyzaveta 2006-06-23 MKS Inowrocław KPO
486 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
487 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
488 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
489 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
490 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
491 ZARĘBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
492 ZASADA Marta 2004-09-21 LKS Vectra Włocławek KPO
493 ZAWADA Marcelina 2007-01-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
494 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
495 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
496 ZEHNER Iga 2007-07-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
497 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WMZ
498 ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 LKS Vectra Włocławek KPO
499 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
500 ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 OKS Skra Warszawa MAZ
501 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
502 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
503 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
504 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
505 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
506 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ
507 ŻURAWSKA Angelika 2007-03-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
508 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.51928496360779sekund