HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2000-01-01
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Jakub
1979-09-26
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Patryk
1994-01-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANY Bartłomiej
1998-05-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAŃKA Łukasz
2003-04-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTECKI Maciej
2005-03-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BILIŃSKI Robin
2001-06-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOROWSKI Mateusz
1995-01-12
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRYLIŃSKI Robert
1991-04-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUCK Dawid
1999-11-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHMIEL Jakub
2001-02-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHMIELEWSKI Kacper
2005-08-11
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CICHOŃ Wojciech
2002-01-01
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CISEK Kacper
2001-03-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZARNOCKI Emil
1997-03-25
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZERNECKI Remigiusz
2000-07-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ĆWIKŁA Hubert
2002-01-08
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DADOS Denis
1998-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DOBEK Patryk
1994-02-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUCH Jakub
2001-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUCH Mikołaj
2001-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DUDEK Bartosz
1992-02-25
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DUDZIAK Piotr
2000-04-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DUSZYŃSKI Kajetan
1995-05-12
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DZIMIRA Marcin
2000-04-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FILAR Igor
2004-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GALICIA PEREZ Daniel
2000-12-14
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GNUTEK Robert
1999-02-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof
2003-10-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GOSS Maciej
1995-07-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GÓRA Jakub
2003-11-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRABSKI Jakub
2004-03-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GROCHOWSKI Krzysztof
2007-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GROŃSKI Oskar
2003-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRUCHOŁA Marek
2003-11-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRUSZKA Szymon
2006-02-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GWIAZDOŃ Paweł
1991-09-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HABRYCH Bartosz
2001-07-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HAMPEL Ernest
1997-12-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HOŁUB Maciej
1998-01-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JABRZYŃSKI Michał
1994-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JAKÓBCZYK Mateusz
2000-11-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JAKUBOWSKI Adam
2000-11-21
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JAKUBOWSKI Sebastian
1999-03-05
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JANDA Bartosz
1993-02-01
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JANIK Marcin
2001-01-24
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JARMOSZEWICZ Jan
2008-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JAROS Andrzej
1990-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JASIEŃCZUK Szymon
2000-12-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JĘDRYSIK Kacper
1997-03-05
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KACPERAK Mateusz
2001-08-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KAMIŃSKI Michał
1999-08-30
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KANIA Karol
1998-02-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KASIETCZUK Adrian
2004-04-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KIDOŃ Piotr
2000-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KLEPACKI Maksymilian
1998-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KLIMEK Rafał
1999-07-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KLOCEK Tomasz
2003-04-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KLUJ Beniamin
2004-09-26
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOCAK Patryk
1999-07-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOĆ Michał
2004-04-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOPEĆ Maciej
2002-07-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOS Mirosław
2000-11-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOSIEC Paweł
2002-05-14
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOTOWSKI Grzegorz
1987-12-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOZACKI Jakub
2002-10-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRAWCZYK Mateusz
2003-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRUPA Piotr
2001-10-30
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KUBIAK Sebastian
2001-02-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUBIŚ Eryk
2001-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KUREK Maciej
1994-07-25
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KWIATKOWSKI Krystian
1999-06-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KWIETNIAK Kacper
2000-05-05
MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LAMPART Tomasz
1998-03-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LEPIONKA Adrian
2006-04-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LISIECKI Maciej
2003-07-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŁAWRUSZKO Michał
1996-09-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŁOBACZ Patryk
2003-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MACIĄG Radosław
1999-12-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MAJEWSKI Jacek
2000-04-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MAKOS Szymon
2002-09-11
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAZUR Krystian
2002-03-10
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
1999-03-16
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
2004-01-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MISZTAL Kacper
2003-01-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MNICH Robert
1998-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MORZEWSKI Marceli
2000-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MROCZEK Adam
1999-12-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MROCZEK Kamil
1997-04-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MRÓZ Przemysław
1999-10-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
NAWROT Mikołaj
2000-02-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
OGORZAŁEK Jakub
1997-05-04
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
OLSZÓWKA Daniel
1995-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ORYSZKO Dominik
1998-01-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ORZECHOWSKI Norbert
2005-12-13
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PAJĄK Jakub
2001-01-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PAŃKO Kacper
2006-04-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PAWŁOWSKI Patryk
1997-09-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PAŹDZIERZ Adam
2000-09-11
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PĘKAŁA Patryk
2001-04-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PIKURA Kamil
1999-02-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PILISZEK Grzegorz
1987-09-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PIWKO Bartłomiej
1997-04-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PŁACHECKI Robert
2001-08-07
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PRZERADZKI Kacper
2000-02-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PYDA Jakub
2001-03-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SKOWYRA Dawid
2002-01-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SMOLAREK Michał
2000-02-12
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SMOLIŃSKI Jakub
1992-07-21
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SMOLNICKI Łukasz
1995-01-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SOBCZAK Kacper
2000-09-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SOBOLEWSKI Michał
1996-05-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SOŁTYSIAK Bartosz
2001-09-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SONIAK Piotr
1998-02-23
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
STAROŃ Szymon
2000-02-23
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
STOPA Artur
1999-09-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SWATOWSKI Adrian
2000-07-12
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SWATOWSKI Kacper
2003-02-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SZWEDO Kacper
2002-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ŚMIETANKA Jan
2005-09-21
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
TOMASZEWSKI Olaf
2005-02-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
TRZASKA Damian
2000-02-03
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
TRZCIŃSKI Dawid
2002-05-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
TYLAK Łukasz
1990-02-28
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
TYMOSIAK Szymon
2006-05-08
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
URBANIAK Sebastian
2001-06-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
URBANOWICZ Mateusz
2000-10-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WACHOWSKI Wiktor
2000-02-22
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WASZKIEWICZ Bruno
2000-07-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WIECZOREK Bartosz
2006-02-07
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WÓJCICKI Kamil
2000-10-19
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WRONKA Kacper
2006-03-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WRÓBEL Mateusz
2000-09-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WUJDA Konrad
1999-05-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WYMAZAŁA Bartłomiej
2000-03-07
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ZAZULA Remigiusz
2003-01-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ZIĘBA Szymon
1996-09-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ŻUKOWSKI Jakub
2001-05-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik