CITAK Miłosz
2003-04-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
5 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
6 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
7 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
8 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
10 AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
13 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
16 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
17 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
18 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
19 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
20 BARNABAS Tobiasz 2002-11-20 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
21 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
22 BARTUSEK Patryk 2009-07-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
23 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
24 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
25 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
26 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
27 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
28 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
29 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
30 BINIAŚ Marcin 2003-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
31 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
32 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
33 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
34 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
35 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
36 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
37 BOGACKI Arkadiusz 2003-01-20 TL ROW Rybnik SLK
38 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
39 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
40 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 BOROŃ Dariusz 1992-11-25 UKS Lider Siercza MLP
42 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
43 BORÓWKA Bartosz 1998-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
44 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
45 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
46 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
47 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
48 BRYDNIAK Dominik 2005-09-02 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
49 BRZEZINA Grzegorz 2004-05-18 MKS-MOS Katowice SLK
50 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
51 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
52 BUSZ Damian 2001-01-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
53 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
54 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
55 CENDRZAK Michał 2003-05-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
56 CHLUBA Michał 2003-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
57 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
58 CHOJNACKI Szymon 2003-05-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
59 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
60 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
62 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
63 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
64 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
65 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
67 CZEKALIŃSKI Krystian 2002-01-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
68 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
69 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
70 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
71 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
72 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
73 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
74 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
75 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
76 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
77 DROŹDZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
78 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
79 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
80 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
81 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
82 DYBAŁA Dawid 1998-06-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
83 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
84 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
85 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
86 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
87 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
88 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
89 FIGURA Gracjan 2003-05-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
90 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
91 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
92 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
93 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
95 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
96 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
98 GARSKI Dawid 1995-08-04 AML Słupsk POM
99 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
100 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
101 GĘDŁEK Dawid 2005-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
102 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
103 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
104 GINCZELEWSKI Patryk 2005-02-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 GIZICKI Szymon 2002-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
106 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
107 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
108 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
110 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
111 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
112 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
113 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
114 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
115 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
116 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
117 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
118 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
119 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
120 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
121 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
122 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
123 HERYCH Dominik 2004-12-13 TKKF Czarni Katowice SLK
124 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
126 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
127 JAENEL Igor 2004-12-13 MKS-MOS Katowice SLK
128 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
129 JANEWICZ Artur 2002-08-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
130 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
131 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
132 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
133 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
134 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
135 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
136 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
137 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
138 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
139 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
140 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
141 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
142 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
143 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
145 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
146 KAMEL Patryk 2003-02-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
147 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
148 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
149 KANIA Piotr 2003-01-22 niestowarzyszony POL
150 KANTOROWICZ Jakub 2003-10-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
152 KAROLAK Wiktor 2003-02-05 LKS OSiR Pleszew WLP
153 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
154 KAWCZYK Kacper 2003-03-18 GKS Piast Gliwice SLK
155 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
156 KIRSZNIOK Radosław 2002-04-01 MKS-MOSM Bytom SLK
157 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
159 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
160 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
161 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
162 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
163 KOKOSZKA Tomasz 2005-05-31 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
164 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
165 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
166 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
167 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
168 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
169 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
170 KOPICZKO Bartosz 2002-04-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
171 KORGÓL Bartosz 2002-09-18 GKS Piast Gliwice SLK
172 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
173 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
174 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
175 KOSTRZEWSKI Jan 2003-08-27 MUKS Płock MAZ
176 KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
177 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
178 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
179 KOWALKOWSKI Łukasz 1999-11-22 MKS-MOSM Bytom SLK
180 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
181 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
182 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
183 KRAWCZYK Jakub 2002-08-31 LKS Pszczyna SLK
184 KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
185 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
186 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
187 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 KUC Damian 2003-03-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
189 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
190 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
191 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
193 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
194 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
195 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
196 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
197 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
198 KUŚ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
199 KUŚ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
200 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
201 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
202 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
203 LEGUT Bartłomiej 2003-01-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
204 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
205 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
206 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
207 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
208 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
209 LIGOROWSKI Cyprian 2004-10-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
210 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
211 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
212 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
213 LITKE Dominik 2002-01-02 TS AKS Chorzów SLK
214 ŁABA Daniel 2003-08-30 MKS-MOSM Bytom SLK
215 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
216 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
217 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
218 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
219 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
220 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
221 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
222 ŁUKASIK Michał 2002-09-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
223 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
224 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
225 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
226 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
227 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
228 MADEJA Michał 2002-11-03 MKS-MOSM Bytom SLK
229 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
230 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
231 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
232 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
233 MARCINIAK Adam 2004-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
234 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
235 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
236 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
237 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
238 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
239 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
240 MATYJA Szymon 2004-05-28 TS AKS Chorzów SLK
241 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
242 MAZUR Jan 2007-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
243 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
244 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
245 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
246 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
247 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
248 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
249 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
250 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
251 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
252 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
253 MUCHA Michał 2002-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
254 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
255 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
256 MUSZAK Krystian 2001-09-13 MKS-MOSM Bytom SLK
257 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
258 MYGA Mikołaj 2003-02-02 KS Victoria Zawiercie SLK
259 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
260 MYŚLIWIEC Jan 1965-05-24 MKS-MOSM Bytom SLK
261 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
262 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
263 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
264 NIKIEL Maciek 2002-08-13 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
265 NIKODYM Bartosz 2004-11-25 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
266 NOWAK Karol 2004-01-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
267 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
268 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
269 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
270 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
271 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
272 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
273 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
274 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
275 ORZOŁ Patryk 2002-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
276 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
277 OSTROWSKI Szymon 2004-10-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
278 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
280 PAJĄK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
281 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
282 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
283 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
284 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
285 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
286 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
287 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
288 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
289 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
290 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
291 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
292 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
293 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
294 PIERŚCIECKI Paweł 2001-05-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 PINDEL Jakub 2003-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
296 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
297 PIWOŃSKI Jakub 2002-07-02 MOSiR Łaziska Górne SLK
298 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
299 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
300 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
301 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
302 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
303 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
304 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
305 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
306 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
307 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
308 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
309 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
310 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
311 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
312 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
313 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
314 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
315 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
316 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
317 RAMS Arkadiusz 2003-03-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
318 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
319 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
320 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
321 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
322 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
323 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
324 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
325 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
326 ROZIAK Michał 2005-10-04 TL ROW Rybnik SLK
327 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
328 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
329 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
330 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
331 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
332 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
333 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
334 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
335 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
336 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
337 RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
338 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
339 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
340 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
341 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
342 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
343 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
344 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
345 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
346 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
347 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
348 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
349 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
350 SKÓRKA Miłosz 2003-10-29 UKS Sprinter Słodków WLP
351 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
352 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
353 SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
354 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
355 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
356 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
357 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
358 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
359 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
360 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
361 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
362 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
363 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
364 SURLEJ Dominik 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
365 SURLEJ Jakub 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
366 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
367 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
368 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
369 SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
370 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
371 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
372 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
373 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
374 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
375 SZTAJNERT Alan 2003-02-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
376 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
377 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
378 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
379 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
380 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
381 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
382 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
383 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
384 ŚLIWA Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
385 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
386 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
387 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
388 TKOCZ Cyryl 2003-02-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
389 TOMYS Piotr 2011-06-02 LKS Victoria Olesno OPL
390 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
391 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
392 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
393 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
394 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
395 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
396 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
397 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
398 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
399 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
400 WALCZAK Andrzej 2005-05-31 TL ROW Rybnik SLK
401 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
402 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
403 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
404 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
405 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
406 WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
407 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
408 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
409 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
410 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
411 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
412 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
413 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
414 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
415 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
416 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
417 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
418 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
419 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
420 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
421 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
422 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
423 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
424 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
425 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
426 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
427 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
428 ZAJĄC Kamil 2004-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
429 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
430 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
431 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
432 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
433 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
434 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
435 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
436 ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Kraków Athletics Team MLP
437 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
438 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
439 ŻOGAŁA Jan 2009-11-19 GKS Piast Gliwice SLK
440 ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
441 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52346777915955sekund