CZYŻ Zuzanna
2006-01-03
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
2 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz MLP
3 ADAMEK Julia 2006-01-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
4 ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
5 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
6 ASŁANOWICZ Matylda 2006-03-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
7 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
8 BALCERZAK Agata 2007-02-27 MKL Tlen Mogilno KPO
9 BARAN Weronika 2007-09-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
11 BARTYLA Vanessa 2006-05-05 KS Victoria Olesno OPL
12 BˇBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
13 BEDNARCZYK Laura 2005-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
14 BEDNARZ Aleksandra 2005-03-28 LKS Pogórze Skoczów SLK
15 BEK Oliwia 2007-02-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
16 BERNADY Natalia 2005-07-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
17 BESZCZYŃSKA Jagoda 2006-03-08 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
18 BIAŁEK Martyna 2007-04-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
19 BIELSKA Weronika 2008-10-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
20 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
21 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
22 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
23 BRYNKIEWICZ Amelia 2006-07-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
24 BRZÓSKA Natalia 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
27 BURAKOWSKA Vanessa 2006-01-01 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
28 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
30 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
31 CHORTASZKO Wiktoria 2005-05-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
32 CHRAPKA Jagoda 2006-01-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
33 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 CHROMIK Justyna 2007-08-22 LKS Pogórze Skoczów SLK
35 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
36 CIEPAŁ Iga 2005-09-05 MKS-MOS Katowice SLK
37 CISŁO Emilia 2006-03-04 LKS Stal Mielec PDK
38 CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 UKS Filipides Teresin MAZ
39 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
40 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
41 CZYSZCZON Daria 2006-09-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
42 CZYŻ Aleksandra 2006-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
43 DˇDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 DRONIA Małgorzata 2005-03-02 TS AKS Chorzów SLK
45 DRO¦ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
46 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
47 DUDEK Malwina 2007-03-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
48 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
49 DYRDA Katarzyna 2005-07-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
50 DZIDA Maria 2005-11-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
51 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
53 DZIURLA Kornelia 2006-02-23 LKS Jantar Ustka POM
54 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
55 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
56 FAREJ Magdalena 2006-08-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
57 FERFECKA Ewelina 2006-10-07 UKS Brenna Górki SLK
58 FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
59 FLORCZYK Zofia 2007-04-12 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
60 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 FRANICZEK Laura 2007-05-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
62 FRˇCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
63 FUGIEL Martyna 2005-01-31 MOSM Tychy SLK
64 FURGA Amelia 2007-02-04 RLTL Optima Radom MAZ
65 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
66 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
67 GAWLAS Maria 2006-09-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
68 GAWRECKA Kaja 2004-07-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 GAWRYJOŁEK Emilia 2006-01-22 GKS Piast Gliwice SLK
70 GAZDA Hanna 2007-09-25 LKS Pszczyna SLK
71 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
72 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
74 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
75 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
76 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
77 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
78 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
79 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
80 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
81 GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
82 GRADZIK Paulina 2004-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
83 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
84 GRUSZCZYK Klaudia 2006-03-21 LKS Pogórze Skoczów SLK
85 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
86 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
87 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
88 GUTT Emilia 2003-11-05 RMKS Rybnik SLK
89 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
90 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
91 GWIAZDA Wiktoria 2005-12-07 TS AKS Chorzów SLK
92 HALEWICZ Julia 2007-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
93 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
94 HAMULECKA Karolina 2006-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
95 HOLECZEK Maja 2006-05-30 TS AKS Chorzów SLK
96 HYBA Martyna 2003-10-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
97 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-03-10 MKS-MOSM Bytom SLK
98 JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
99 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
100 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 JANIK Julia 2007-05-24 GKS Piast Gliwice SLK
102 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
103 JANKOWSKA Oliwia 2005-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 JANUSZKIEWICZ Oliwia 2006-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
105 JAREK Jagoda 2007-07-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
106 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
107 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
108 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
109 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
110 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
111 JOŃCZYK Julia 2006-11-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
112 KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
114 KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
115 KAPLER Paulina 2006-08-08 UKS Trójka Mikołów SLK
116 KAPUSTA Weronika 2006-09-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
117 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
118 KARDELA Magdalena 2006-08-25 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
119 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
120 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
121 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
122 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
123 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
124 KIMSZAL Ada 2005-11-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 KLUGE Kinga 2006-02-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
127 KOBIERSKA Dominika 2006-08-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
128 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
129 KOŁTON Agnieszka 2007-09-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
130 KONOPKA Anna 2003-01-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
131 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 KORZONEK Martyna 2005-08-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
133 KOSOWSKA Emilia 2004-02-25 RMKS Rybnik SLK
134 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 O¦ AZS Poznań WLP
135 KOWALSKA Natalia 2003-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 KOZAK Kalina 2008-05-06 KL Lumel Zielona Góra LBU
137 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
138 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
139 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
140 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
141 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
142 KSINIEWICZ Amelia 2007-07-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
143 KUCHNIA Karolina 2004-03-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
144 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
145 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
146 KURKOWSKA Patrycja 2005-06-02 UKS Czwórka Żory SLK
147 KU¦ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
148 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
149 LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 UKS Barnim Goleniów ZPO
150 LEMAŃSKA Amelia 2007-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
152 LIPIŃSKA Teresa 2005-07-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
153 LIPNICKA Agnieszka 2007-06-22 MOSM Tychy SLK
154 LISOWSKA Daria 2005-09-19 MOSM Tychy SLK
155 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
157 ŁA¦ Klaudia 2005-09-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
158 ŁA¦ Sylwia 2006-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 ŁˇGIEWKA Nadia 2007-11-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
160 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
161 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
162 MACHEJ Emilia 2009-03-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
163 MACHURA Julia 2006-05-27 O¦ AZS Poznań WLP
164 MACIANTOWICZ Aleksandra 2005-05-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
165 MACIˇG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin LBE
166 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
167 MACIEJOWSKA Dominika 2008-11-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
168 MADUZIA Justyna 2008-03-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
169 MADZIA Zuzanna 2005-06-15 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
170 MAJEWICZ Roksana 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 MAJKA Emilia 2005-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
172 MAJOR Nikola 2006-01-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
173 MAJSTRYSZYN Alicja 2006-05-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MARCINIAK Oliwia 2006-03-27 UKS Lisy Zgierz LDZ
177 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
178 MARCJANEK Wiktoria 2007-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
179 MARTIN Gabriella 2006-07-22 GKS Piast Gliwice SLK
180 MATUSZCZAK Wioleta 2007-01-31 TL Athletics Jastrzębie SLK
181 MATYSIAK Oliwia 2007-08-15 GKS Piast Gliwice SLK
182 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
183 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
184 MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
185 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
186 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
187 MLECZEK Natalia 2005-02-17 MKS-MOS Katowice SLK
188 MOJ Martyna 2006-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
189 MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
190 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
191 MUNARI Sabrina 2005-12-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
192 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
193 MUSIK Maja 2010-04-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
194 MYSZOR Łucja 2006-06-07 UKS Trójka Mikołów SLK
195 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
196 NIED¬WIED¬ Alicja 2006-11-21 GKS Piast Gliwice SLK
197 NOSIADEK Zuzanna 2007-01-10 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
198 NOWAK Katarzyna 2008-06-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
199 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
200 NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
201 OGRODNIK Alicja 2007-09-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
202 OKRZOS Magdalena 2007-11-01 LKS Orzeł Kozy SLK
203 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
204 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
205 OWCZAREK Ewa 2007-03-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
206 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
207 PAGIEŁA Patrycja 2005-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
208 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
209 PALKA Zuzanna 2005-10-02 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
210 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
211 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
212 PASZEK Malwina 2009-06-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
213 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
214 PAWLAK Lidia 2008-09-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
215 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 PIASECKA Wiktoria 2004-03-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
217 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
218 PIECZARKA Magdalena 2005-05-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
219 PIECZKA Katarzyna 2007-10-10 LKS Pszczyna SLK
220 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
221 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
222 PISAREK Alicja 2006-12-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
223 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
224 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
225 PODBIAŁ Zuzanna 2006-08-31 UKS Trójka Mikołów SLK
226 PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
227 PODOLSKA Matylda 2005-05-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
228 PORADA Martyna 2007-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
230 PORWOŁ Kinga 2006-06-03 TL ROW Rybnik SLK
231 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
232 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
233 PRZEWIE¬LIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
234 PRZYBYŁEK Alicja 2007-08-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
235 PYCLIK Joanna 2006-08-16 MKS Żywiec SLK
236 RADECKA Alicja 2006-01-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
237 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
238 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
239 RAKUS Antonina 2009-10-19 LKS Pogórze Skoczów SLK
240 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
241 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
242 ROLA Marcjanna 2007-07-19 RLTL Optima Radom MAZ
243 ROPSKA Nikola 2007-04-25 LKS Orzeł Kozy SLK
244 ROSÓŁ Hanna 2005-01-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
245 RUS Urszula 2006-08-20 GKS Piast Gliwice SLK
246 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
247 RZESZUTEK Kornelia 2006-07-31 UKS Trójka Mikołów SLK
248 SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
249 SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 TS AKS Chorzów SLK
250 SCHYMCZYK Kinga 2006-01-01 UKS Olimpia Zabrze SLK
251 SEPKO Weronika 2006-05-30 UKS Czwórka Białystok POD
252 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
253 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
254 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
255 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
256 SKOWROŃSKA Dominika 2003-05-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
257 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
258 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
259 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
260 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
261 SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
262 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
263 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
264 STANEK Magdalena 2002-05-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
265 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
266 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
267 SUFLETA Zofia 2005-03-01 GKS Piast Gliwice SLK
268 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
269 SVETLICIC Hana 2005-02-18 UKS Trójka Mikołów SLK
270 SWOBODA Martyna 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
271 SYPYTKOWSKA Justyna 2006-07-25 UKS Gminy Brzeszcze MLP
272 SZARATA Jagoda 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
273 SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
274 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
275 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 WKS Wawel Kraków MLP
276 SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
277 SZEWCZYK Dominika 2004-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
278 SZEWCZYK Patrycja 2002-03-15 MKS-MOS Katowice SLK
279 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
280 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
281 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
282 SZTUŁA Emilia 2004-08-08 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
283 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
284 SZUL Julia 2006-05-21 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
285 SZWELENGREBER Anna 2004-08-04 RMKS Rybnik SLK
286 SZYMAŃSKA Amelia 2007-09-02 MKL Tlen Mogilno KPO
287 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
288 ¦PIEWAK Julia 2005-08-07 UKS 10 Zagórze SLK
289 ¦WIĘCICKA Maja 2003-06-02 GKS Piast Gliwice SLK
290 TARGAS Natalia 2007-09-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
291 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
292 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
293 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
294 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
295 TOMASZEK Julia 2006-10-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
296 TOMCZYK Martyna 2003-07-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
297 TOMCZYK Nikola 2004-05-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
298 TRUBIC Emilia 2003-02-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
299 TRZASKA Maria 2005-03-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
300 TRZEJA Jolanta 2006-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
301 TUROWSKA Wiktoria 2005-06-10 TS AKS Chorzów SLK
302 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
303 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
304 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
305 URBA¦ Sara 2008-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
306 USZTWANT Zuzanna 2006-05-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
307 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
308 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
309 WANAT Zuzanna 2006-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
310 WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
311 WELET Maria 2005-10-10 LKS Pogórze Skoczów SLK
312 WERESZKA Oliwia 2004-02-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
313 WIENCIERZ Julia 2005-09-26 KS Victoria Olesno OPL
314 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS ŁódĽ LDZ
315 WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
316 WIĘZIK Lena 2007-08-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
317 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
318 WI¦NIOWSKA Zofia 2007-07-03 UKS Trójka Mikołów SLK
319 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
320 WOJTYŁA-SIKORA Barbara 1995-12-01 KS AZS AWF Katowice SLK
321 WOLANIN Oliwia 2006-05-08 OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie ZPO
322 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
323 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
324 WRONA Martyna 2005-03-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
325 WRONA Zuzanna 2007-01-01 LKS Pszczyna SLK
326 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
327 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
328 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
329 ZACZEK Katarzyna 2002-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
330 ZADROŻNA Lucyna 2007-03-27 LUKS Rospondek Żyrowa OPL
331 ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
332 ZAJˇC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
333 ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 MKS-MOSM Bytom SLK
334 ZARĘBSKA Hanna 2005-10-14 MKS-MOS Katowice SLK
335 ZAWADA Karolina 2005-07-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
336 ZAWADA Weronika 2005-10-25 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
337 ZDEJSZY Marta 2006-03-13 MUKS SZS Cieszyn SLK
338 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
339 ZEIDLER Emilia 2008-04-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
340 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
341 ZJˇC Natalia 2006-01-01 UKS Trójka Mikołów SLK
342 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
343 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ
344 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39474892616272sekund