SOCHA Tymon
2005-01-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZYK Mariusz 2005-07-12 TS AKS Chorzów SLK
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
6 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
8 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
9 BEDNORZ Jakub 2005-06-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
10 BIAŁECKI Tomasz 2005-05-26 TL Athletics Jastrzębie SLK
11 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
12 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
14 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
15 BOROWSKI Oliwier 2004-04-16 UKS Trójka Mikołów SLK
16 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów SLK
17 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
18 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
19 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
20 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
21 BUCZEK Paweł 1992-03-26 SPLA Tychy SLK
22 BUDKOWSKI Szymon 2003-06-20 TS AKS Chorzów SLK
23 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
24 CENDRZAK Michał 2003-05-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
26 CHOJNACKI Szymon 2003-05-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
27 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
28 CHRU¦CIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
30 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
31 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
32 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
34 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
35 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
36 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
37 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
38 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
39 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 DˇBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
41 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
42 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
43 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
44 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
45 DYMAREK Filip 2005-03-03 GKS Piast Gliwice SLK
46 FˇFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
47 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
48 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
49 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
50 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
51 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
52 GŁOWIŃSKI Bartosz 2004-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
53 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
54 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
55 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
57 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
58 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
59 HACHOŁ Aleksander 2005-07-03 UKS Trójka Mikołów SLK
60 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
61 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
62 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
63 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
64 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
65 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
66 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
68 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
69 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
70 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
71 JAENEL Igor 2004-12-13 MKS-MOS Katowice SLK
72 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
73 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
74 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
75 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
76 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
77 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 KABIK Przemek 2005-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
79 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powi¶le Dzierzgoń POM
80 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
81 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
82 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
83 KAMEL Patryk 2003-02-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
84 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
85 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
86 KASPRZAK Ireneusz 1962-03-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
88 KIENDY¦ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
89 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
91 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
92 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
93 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
94 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
95 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
96 KOKOSIŃSKI Jakub 2004-01-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
97 KOKOSZKA Antoni 2007-02-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
98 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
99 KOPICZKO Bartosz 2002-04-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
100 KOPYTO Kamil 2003-12-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
101 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
102 KOWAL Daniel 2004-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
103 KOWALCZYK Bartosz 2005-06-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
104 KOWALCZYK Szymon 2005-03-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
105 KOZŁOWSKI Filip 2004-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
106 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
107 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
108 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
109 KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
110 KULESZA Łukasz 1985-07-06 TL ROW Rybnik SLK
111 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
112 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
113 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
114 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS ŁódĽ LDZ
115 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
116 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
117 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
118 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
119 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
120 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
121 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
122 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
123 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
124 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
125 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
126 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
127 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
128 MACIˇŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
129 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
130 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 MALU¦KI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
132 MAŁASIŃSKI Dastin 2004-04-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
133 MAŁEK Błażej 2004-10-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
134 MAŃKOWSKI Kacper 2004-01-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
135 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
136 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
137 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
138 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
140 MARZEC Emil 2003-01-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
141 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
142 MAZUREK Maksymilian 2005-06-02 MKS-MOSM Bytom SLK
143 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
144 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
145 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
146 MIZGAŁA Kacper 2003-10-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
148 MORCINEK Szymon 2004-11-24 UKS Chromik Mysłowice SLK
149 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
150 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
151 NIEDOBA Paweł 2002-06-23 MKS Brenna Górki SLK
152 NIKODYM Bartosz 2004-11-25 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
153 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
154 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
155 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
156 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
158 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
159 PACHOLCZAK Kacper 2004-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
160 PALONKA Paweł 2002-07-08 KB MOSiR Jastrzębie SLK
161 PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
163 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
164 PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
165 PESTKA Jakub 2005-02-05 O¦ AZS Poznań WLP
166 PIˇTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
167 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
168 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
169 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
170 PONTUS Jakub 2002-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
171 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 POWOLNY Kewin 2004-07-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
173 PRZEWODOWSKI Grzegorz 2004-06-28 MKS-MOS Katowice SLK
174 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
175 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
176 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
177 RALA Lothar 2005-11-27 MKS-MOSM Bytom SLK
178 RENTFLEISZ Filip 2003-05-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
179 RĘBI¦ Kajetan 2001-05-05 KKL Kielce SWK
180 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbl±g WMZ
181 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
182 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
183 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
184 ROZWADOWSKI Jan 2003-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
185 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
186 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
187 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
188 SCHNEIDROWSKI Aron 2003-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
189 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
190 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
191 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
192 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
194 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
195 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
196 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
197 SOLGA Arkadiusz 2002-10-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
198 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
199 STAWINOGA Bartosz 2006-07-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
200 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
201 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
202 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Ko¶cian WLP
203 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
204 SURLEJ Dominik 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
205 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
206 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
207 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
208 SZWAJKA Aleksander 2005-04-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
209 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
210 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
211 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
213 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
215 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
216 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
217 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
218 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
219 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
220 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
221 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
222 WALON Marcin 2006-05-25 TS AKS Chorzów SLK
223 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
224 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
225 WˇCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
226 WˇSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
227 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
228 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
229 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
230 WOJACZEK Remigiusz 2006-06-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
231 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
232 WOJTA¦ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
233 WOKACZ Bartłomiej 2005-01-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
234 WO¦KO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
235 WÓJCIK Jan 2005-07-05 TS AKS Chorzów SLK
236 WRÓBEL Dominik 2004-02-21 MKS Piast Głogów DOL
237 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
238 WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
239 WYLOTEK Bartosz 2003-03-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
240 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
241 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
242 ZAGAŁA Bartosz 2003-07-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
243 ZAJˇC Kamil 2004-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
244 ZAJˇC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
245 ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
246 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
247 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
248 ZINTEL Tadeusz 2005-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
249 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
250 ŻUKOWSKI Jan 2005-12-16 MKS-MOS Katowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34042978286743sekund