PRZYŻECKI Dominik
2001-01-17
AKL Ursynów Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Maciej 2001-01-02 UKS Varsovia Warszawa MAZ
3 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
4 ALEKSIAYUK Anton 2001-10-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANDRZEJAK Aleksander 2008-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
6 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
7 BABBAR Eashu 1993-08-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
8 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
9 BANY Bartłomiej 1998-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BAREJA Filip 2003-06-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
12 BARON Jakub 1995-12-07 AZS-AWF Katowice SLK
13 BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BASTKOWSKI Jakub 2002-06-19 MAL-MKLA Mława MAZ
16 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
17 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
18 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
19 BIELECKI Dominik 1996-09-12 niest. Warszawa MAZ
20 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
21 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
22 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
23 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 BREZA Jakub 2004-02-26 UKS Lipusz POM
25 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
26 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
28 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
29 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
30 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
31 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 BYRSKI Adam 2002-02-08 MKS Pułtusk MAZ
35 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
36 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
38 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
39 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
40 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
41 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
42 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
43 CICHY Hubert 2004-08-07 UKS Skoczek Władysławów WLP
44 CYBULSKI Filip 2003-02-09 MUKS Płock MAZ
45 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
48 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
49 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
50 CZUBA Jakub 2004-05-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 CZUPRYNIAK Jakub 2001-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
52 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
53 DˇBROWSKI Adrian 2002-05-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
54 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
56 DEMSKI Sebastian 1991-11-02 KS Sprintwarsaw MAZ
57 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
58 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław 1949-01-03 UKS Clan Ostrołęka MAZ
59 DOBROSIELSKI Kacper 2000-01-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
60 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
61 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
62 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
63 DRON Mykola 1996-08-02 OKS Skra Warszawa MAZ
64 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
65 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
66 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
67 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
68 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 DYGA Adrian 2002-03-20 MKS Pułtusk MAZ
70 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
71 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 ERINFOLAMI Omar 2000-12-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
74 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
75 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
76 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
77 FILIPOWICZ Marcin 2000-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
78 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
80 FURMANIAK Rafał 2003-10-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
81 FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 LUKS Namysłów OPL
82 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
83 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
84 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
85 GANCARZ Szymon 1998-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
86 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
87 GAWEŁ Robert 2001-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
88 GAWRON Patryk 2001-03-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
89 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
91 GĘGOTEK Piotr 2003-08-02 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
92 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
96 GODLEWSKI Wiktor 2002-11-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
97 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
98 GÓJSKI Krzysztof 2003-09-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
99 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
100 GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
102 GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
103 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
105 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
106 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
107 GRZEMSKI Jakub 2001-06-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
108 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
109 HAMPEL Eryk 1997-12-03 AZS UMCS Lublin LBE
110 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
111 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
112 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
113 HRUZEWICZ Kubrat 2007-08-24 OKS Skra Warszawa MAZ
114 HRUZEWICZ Witold 1973-04-28 niest. ŁódĽ LDZ
115 JACAK Mateusz 2004-03-08 OKS Start Otwock MAZ
116 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
117 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
118 JANKOWSKI Stanisław 2007-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 RKS ŁódĽ LDZ
120 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
121 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
122 JAROSZEWSKI Bartosz 2002-03-29 LKS Lubawa WMZ
123 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
125 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
126 JECHOWSKI Wojciech 2002-01-03 UKS Kusy Warszawa MAZ
127 JENCZ Robert 2002-09-10 O¦ AZS Poznań WLP
128 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
129 JĘDRZEJEWSKI Łukasz 1999-03-07 KS Zawkrze Mława MAZ
130 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
132 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
133 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
134 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
135 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
136 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
137 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 MKL Szczecin ZPO
139 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
140 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
141 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
142 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
143 KARA¦KIEWICZ Wiktor 1999-11-17 MUKS Płock MAZ
144 KARWOWSKI Mikołaj 2002-02-28 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
145 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
146 KA¬MIERCZAK Damian 2000-02-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
147 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
148 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
149 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
150 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
151 KINAL Grzegorz 1981-01-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
153 KITTEL Michał 2001-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
155 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
156 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
157 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
158 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
160 KOPEĆ Adrian 2002-11-07 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
161 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL Optima Radom MAZ
162 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
163 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
164 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
165 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
166 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
167 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
168 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
169 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
170 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 KOZACZUK Jakub 2004-06-16 AML Słupsk POM
172 KOZACZUK Kacper 2004-06-16 AML Słupsk POM
173 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
174 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
175 KRAWCZAK Antoni 2001-08-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
176 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
177 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
178 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
179 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
180 KRĘCISZEWSKI Ksawier 2006-10-05 MKL Toruń KPO
181 KRÓL Dawid 2002-09-04 OKS Start Otwock MAZ
182 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
183 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
184 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
185 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
187 KRZEMIŃSKI Jan 1999-03-22 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
188 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
189 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
190 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
191 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
192 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
193 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
194 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
195 KUROWSKI Adam 2003-10-10 MUKS Płock MAZ
196 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
197 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
198 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
199 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
200 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
201 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
202 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
203 LIPIŃSKI Jakub 2004-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
204 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
205 LIZOŃ Rafał 1999-07-07 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
206 LUBAŃSKI Szymon 1994-03-15 RKS Skra Warszawa MAZ
207 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
208 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
209 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
210 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
211 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
212 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
213 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
214 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
215 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 MAJKOWSKI Mateusz 2001-07-05 KS Maków Biega MAZ
217 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
218 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
219 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
220 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
221 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
222 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
223 MAŁKOWSKI Rafał 2004-09-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
224 MARCINEK Rafał 2007-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
225 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 O¦ AZS Poznań WLP
226 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
227 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
228 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
229 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
230 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
231 MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
232 MˇDRY Jakub 2001-09-02 KS Orzeł Warszawa MAZ
233 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
234 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
235 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL Optima Radom MAZ
236 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
237 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 WKS Flota Gdynia POM
238 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
239 MIKOŁAJCZYK Piotr 2001-03-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
240 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
241 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
242 MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 LUKS Namysłów OPL
243 MIŁKOWSKI Mikołaj 2007-03-24 UKS 48 Warszawa MAZ
244 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
245 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
246 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
247 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
248 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
249 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
250 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
251 MUC Karol 2002-06-20 RLTL ZTE Radom MAZ
252 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
253 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
254 NAWROCKI Adrian 2000-02-09 MKS Durasan Płońsk MAZ
255 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
256 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
257 NOSOWICZ Miłosz 2001-11-02 LKS Lubawa WMZ
258 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
259 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
260 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
261 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
262 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
263 OCHWAT Kamil 2001-07-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
264 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
265 OKUNIEWSKI Oskar 2002-09-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
266 OLSZEWSKI Bartłomiej 2002-04-02 MAL-MKLA Mława MAZ
267 OLSZEWSKI Michał 2002-03-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
268 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
269 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
270 ORZEŁ Jakub 2002-01-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
271 ORZESZEK Eryk 2001-01-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
272 OSTROWSKI Dawid 2002-04-20 KS Zawkrze Mława MAZ
273 PACIOREK Jakub 2001-01-23 UKS Varsovia Warszawa MAZ
274 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
275 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
276 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
277 PAWLAK Patryk 2000-09-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
278 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
279 PAWŁOWSKI Łukasz 1982-03-13 KS Sprintwarsaw MAZ
280 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
281 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
282 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS ŁódĽ LDZ
283 PFÖSTL Tobiasz 2001-05-21 UKS MTE Milanówek MAZ
284 PIECHNA Wojciech 2002-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
285 PIENIAK Jakub 2004-04-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
286 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
287 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
288 PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 MKS Bank BS Płońsk MAZ
289 PIOTROWSKI Rafał 2003-03-30 MUKS Płock MAZ
290 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
291 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
292 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
293 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
294 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
295 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
296 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
297 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
298 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
299 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
300 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
301 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 LKS Lubawa WMZ
302 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
303 PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 KKL Kielce SWK
304 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS ŁódĽ LDZ
305 REDZIŃSKI Karol 2004-07-19 OKS Start Otwock MAZ
306 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
307 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
308 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
309 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
310 RODZIEWICZ Jan 2003-02-17 UKS Herkules Sulejówek MAZ
311 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
312 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
313 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
314 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
315 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
316 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
317 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
318 RUTA Miłosz 2005-12-17 KS Czempion Warszawa MAZ
319 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
320 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
321 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
322 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
323 RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
324 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
325 RZESZOTEK Emil 2004-05-04 OKS Start Otwock MAZ
326 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
327 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
328 SADOWSKI Dawid 2001-07-04 KS Podlasie Białystok POD
329 SAFULAK Kamil 1998-07-21 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
330 SAJNOG Kacper 2002-10-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
331 SAMSEL Patryk 2001-02-28 MKS Pułtusk MAZ
332 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
333 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
334 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
335 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
336 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
337 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
338 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
339 SIENKIEWICZ Bruno 2003-11-07 OKS Skra Warszawa MAZ
340 SIERZPUTOWSKI Szymon 2001-12-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
341 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
342 SIUDA Mateusz 1998-05-05 O¦ AZS Poznań WLP
343 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
344 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
345 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
346 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
347 SŁOWIK Jakub 2008-07-03 MKL Toruń KPO
348 SMARDZEWSKI Łukasz 2001-06-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
349 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
350 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
351 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
352 SOCHA Jan 1998-07-20 KS Sprintwarsaw MAZ
353 SOKOŁOWSKI Maciej 2001-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
354 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
355 SOSNA Seweryn 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
356 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
357 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
358 STA¦KIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
359 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
360 STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
361 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
362 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
363 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
364 STRZELECKI Antoni 2001-03-14 UKS Varsovia Warszawa MAZ
365 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
366 SULECKI Mateusz 2000-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
367 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
368 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
369 SUWAŁA Mateusz 2003-12-02 MLKL Płock MAZ
370 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
371 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
372 SYPULA Piotr 2001-05-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
373 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
374 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
375 SZELˇGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
376 SZERSZEŃ Patryk 2001-12-12 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
377 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
378 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
379 SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
380 SZMAGALSKI Łukasz 2001-03-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
381 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
382 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
383 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
384 SZYMAJDA Marcin 1993-09-27 niest. Warszawa MAZ
385 SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
386 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
387 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
388 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
389 SZYMCZAK Patryk 2001-03-27 MKS Pułtusk MAZ
390 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
391 ¦CIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
392 ¦LIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
393 ¦MIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
394 ¦WIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
395 ¦WIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
396 ¦WIĘCICKI Jerzy 2001-11-26 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
397 TAJAK Tomasz 2009-01-22 WLKS Nowe Iganie MAZ
398 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
399 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
400 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
401 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
402 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
403 TOKARSKI Daniel 2000-08-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
404 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
405 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
406 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
407 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
408 TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 UKS Cyprianka KPO
409 TSHISENSE William 2000-10-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
410 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
411 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos WoĽnice WMZ
412 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
413 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS D±b Suchy Las WLP
414 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
415 TYTKOWSKI Paweł 2001-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
416 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
417 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
418 U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
419 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
420 WALUSZKO Cezary 1998-05-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
421 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
422 WASILCZYK Sebastian 2003-07-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
423 WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
424 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
425 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
426 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
427 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
428 WEITZ Jakub 1998-09-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
429 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
430 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
431 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 WLKS Wrocław DOL
432 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
433 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
434 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
435 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
436 WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 UKS Młodzik Warszawa MAZ
437 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
438 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
439 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
440 WI¦NIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
441 WI¦NIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
442 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
443 WI¦NIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
444 WITKOWSKI Paweł 2003-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
445 WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
446 WŁODAREK Bartek 2001-11-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
447 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
448 WO¬NIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
449 WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 KS Agros Zamo¶ć LBE
450 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
451 WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
452 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
453 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Agros Chełm LBE
454 WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 LKS Lubusz Słubice LBU
455 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
456 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
457 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
458 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
459 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
460 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
461 ZDUŃCZYK Mikołaj 2001-08-02 UKS MTE Milanówek MAZ
462 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
463 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 O¦ AZS Poznań WLP
464 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
465 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
466 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
467 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
468 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
469 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
470 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
471 ŻELAZOWSKI Bartek 2003-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
472 ŻOŁEK Daniel 1981-12-27 MUKS Płock MAZ
473 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0383780002594sekund