ROMANIUK Daniel
2001-10-10
MKS Polonia Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2002-01-01 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
2 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
5 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
6 ADAMCZYK Maciej 2001-01-02 UKS Varsovia Warszawa MAZ
7 ANDRZEJEWSKI Kacper 1998-01-24 OKS Skra Warszawa MAZ
8 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
9 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
12 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
14 BANY Bartłomiej 1998-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
16 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
17 BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 UKS Młodzik Warszawa MAZ
18 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
20 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
22 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
23 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
25 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
26 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
27 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
28 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
29 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
31 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
32 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
35 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
36 BUŁAWA Jakub 2002-03-18 OKS Start Otwock MAZ
37 BURDZIŃSKI Patryk 2001-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
38 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
39 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
40 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
42 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
43 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
44 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
46 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
48 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
49 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
50 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
52 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
53 CYBULSKI Filip 2003-02-09 MUKS Płock MAZ
54 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
55 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
56 CZERWOŃSKI Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
57 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
58 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
59 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
60 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
61 DĄBKOWSKI Radosław 2003-06-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 DĄBROWSKI Adrian 2002-05-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
63 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
64 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
65 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
66 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
67 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
68 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
69 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
70 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 ERINFOLAMI Omar 2000-12-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
73 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
74 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
75 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
76 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej 2002-12-10 UKS Varsovia Warszawa MAZ
77 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
78 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
79 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
80 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
82 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
83 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
84 GANCARZ Szymon 1998-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
85 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
86 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
87 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
88 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
89 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
91 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
92 GOLENIOWSKI Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
93 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 LKS MOSiR Sieradz LDZ
94 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
95 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
96 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
97 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
98 GÓRNY Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
99 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
100 GRABSKI Jakub 2004-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
101 GROMEK Radosław 1983-11-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
102 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
103 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
104 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
105 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
106 HACHULSKI Iwo 2002-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 HAMPEL Eryk 1997-12-03 AZS UMCS Lublin LBE
108 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
109 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
110 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
111 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
112 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 JANOWSKI Bartek 2002-05-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
114 JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 RKS Łódź LDZ
115 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
116 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
117 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
118 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
119 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 JASZCZYŃSKI Andrzej 1988-04-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
123 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
124 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
125 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
126 JOŃSKI Igor 2009-02-19 UKS Olimp Kozienice MAZ
127 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
128 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
129 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 KAJDAS Adam 1999-05-09 UKS Filipides Teresin MAZ
131 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 KANIOWSKI Dominik 2002-01-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
133 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
134 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
135 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
136 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
137 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
138 KAWCZYŃSKI Filip 2000-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
139 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
140 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
141 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
144 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
145 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
146 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
147 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
148 KŁOS Grzegorz 1984-02-16 OKS Start Otwock MAZ
149 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 KOCERKA Jacek 1976-10-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
151 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
152 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
153 KOGUT Andrzej 2001-01-01 GKS Start Długołęka DOL
154 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
155 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
156 KOŁODZIEJCZYK Emil 1999-10-11 SKS Feniks Siedlce MAZ
157 KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 MUKS Płock MAZ
158 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
159 KONDRACIUK Paweł 2002-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
161 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
162 KORSAK Michał 2005-02-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
163 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
164 KORYCKI Jakub 2002-10-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
165 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
166 KOSSEK Marcin 1985-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
167 KOSTRZEWSKI Bogdan 1999-12-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
168 KOŚCIUSZKO Tomasz 1997-03-27 KU AZS UAM Poznań WLP
169 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
170 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
171 KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 RKS Łódź LDZ
172 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
173 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
174 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
175 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
176 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
177 KUBAJ Dominik 2001-09-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
178 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
179 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
180 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
181 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
182 KUCHARSKI Tomasz 2000-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
183 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 KUKAWSKI Jakub 2002-02-27 RKS Łódź LDZ
185 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
186 KUREK Maciej 1994-07-25 KS Sprintwarsaw MAZ
187 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
188 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
189 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
191 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
192 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
193 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
194 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
195 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
196 LUBAŃSKI Wiktor 2009-06-12 MKS Truso Elbląg WMZ
197 ŁABSZ Karol 2004-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
198 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
199 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
200 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
201 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
202 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
203 MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 MUKL Brodnica KPO
204 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
205 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
206 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
207 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
208 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
209 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
210 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
211 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
212 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
213 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
214 MAŁKOWSKI Rafał 2004-09-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
215 MANISTA Dawid 2006-01-22 PTT Delta Płock MAZ
216 MARCINIAK Szymon 2004-02-28 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
217 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
218 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
219 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
220 MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
221 MECHLIŃSKI Wiktor 2001-04-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
222 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
223 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
224 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
225 MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 WKS Flota Gdynia POM
226 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
227 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
228 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL Optima Radom MAZ
229 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
230 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
231 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
232 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
233 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
234 MOCH Łukasz 2001-02-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
235 MOCHEREK Damian 1996-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
236 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
237 MOROZ Robert 2002-04-24 OKS Skra Warszawa MAZ
238 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
239 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
240 MROWIEC Kacper 1997-01-25 TS AKS Chorzów SLK
241 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
242 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
243 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
244 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
245 MUSZELIK Wiktor 1999-02-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
246 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
247 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
248 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
249 NOWAK Jan 2003-02-17 OKS Skra Warszawa MAZ
250 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
251 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
252 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
253 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
254 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
255 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
256 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
257 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
258 OLBRYŚ Wiktor 2003-07-05 UKS Clan Ostrołęka MAZ
259 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
260 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
261 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
262 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
263 PACIOREK Jakub 2001-01-23 UKS Varsovia Warszawa MAZ
264 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
265 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
266 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
267 PAROBCZY Przemysław 1998-01-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
268 PASZKOWSKI Michał 2004-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
269 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
270 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
271 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
272 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
273 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS Łódź LDZ
274 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
275 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
276 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
277 PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
278 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
279 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
280 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
281 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
283 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
284 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
285 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
286 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
287 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
288 POLAŃSKI Artur 1995-07-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
289 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
290 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
291 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
292 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
293 PRZYGODA Michał 2002-02-23 BKS Wataha Warszawa MAZ
294 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
295 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
296 PYZEL Hubert 2002-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
297 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
298 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
299 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
300 ROSIŃSKI Mateusz 2007-04-23 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
301 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
302 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
303 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
304 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
305 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
306 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
307 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
308 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
309 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
310 SCHABEK Konrad 2001-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
311 SEKIETA Radosław 1976-04-13 KS Dynamic Łódź LDZ
312 SIEJKA Mariusz 1977-03-23 KS Sprintwarsaw MAZ
313 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
315 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
316 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
317 SKOTAREK Fabian 2010-03-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
318 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
319 SKWARSKI Szymon 2002-01-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
320 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
321 SMOLEŃSKI Krzysztof 2000-01-03 MLKL Płock MAZ
322 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
323 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
324 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
325 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
326 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
327 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
328 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
329 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
330 STĘPNIEWSKI Kacper 2001-10-02 OKS Skra Warszawa MAZ
331 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
332 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
333 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
334 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
335 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
336 SUCHTA Marcin 2001-07-10 KS Prefbet-Sonarol POD
337 SULECKI Mateusz 2000-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
338 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
339 SURYNT Patryk 2002-03-23 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
340 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
341 SYKA Mateusz 2002-01-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
342 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
343 SYPULA Piotr 2001-05-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
344 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
345 SZAJKOWSKI Mikołaj 2001-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
346 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
347 SZCZYPIŃSKI Franciszek 2004-03-03 OKS Start Otwock MAZ
348 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
349 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
350 SZMAGALSKI Łukasz 2001-03-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
351 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
352 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
353 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
354 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
355 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
356 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
357 ŚLĄZEK Michał 1995-09-29 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
358 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
359 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
360 TOKARZ Marcin 2000-06-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
361 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
362 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
363 TROJAN-ZAKRZEWSKI Dominik 2001-07-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
364 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
365 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
366 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
367 TSHISENSE William 2000-10-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
368 TUROWSKI Jan 2001-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
369 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
370 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
371 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
372 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
373 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
374 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
375 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
376 WALUSZKO Cezary 1998-05-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
377 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
378 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
379 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
380 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
381 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
382 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
383 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
384 WIŚNIEWSKI Adam 2001-03-19 OKLA Ostrołęka MAZ
385 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
386 WITKOWSKI Piotr 2001-12-30 MKS Pułtusk MAZ
387 WOJCIECHOWSKI Wojciech 1999-07-08 AZS Łódź LDZ
388 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
389 WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 MUKS Płock MAZ
390 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
391 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
392 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
393 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
394 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
395 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
396 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
397 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
398 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
399 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
400 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
401 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
402 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
403 ZAWADZKI Oskar 2002-08-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
404 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
405 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
406 ZIELIŃSKI Kamil 1997-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
407 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
408 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
409 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
410 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
411 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
412 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
413 ŻAK Kamil 2003-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
414 ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
415 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
416 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1724689006805sekund