PIECHOWSKA Roksana
2005-07-12
ULKS Talex Borzytuchom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Oliwia 2004-11-11 AML Słupsk POM
2 ADAMCZYK Julia 2006-01-14 LŁKB Trucht Łobez ZPO
3 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 ANASTAZIAK Weronika 2005-01-04 PLKS Gwda Piła WLP
6 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
7 ARCZEWSKA Amelia 2005-01-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
8 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
9 BANASIAK Joanna 2004-11-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
10 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
11 BARTCZAK Alicja 2005-05-26 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
12 BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
13 BĄK Julia 2005-03-06 MKL Toruń KPO
14 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
15 BEGER Emilia 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
16 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
17 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
18 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
19 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
20 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
21 BIHUN Paulina 2004-09-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
22 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
23 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
24 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
25 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
26 BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 MUKS Kangur Żnin KPO
27 BONIECKA Kamila 2005-05-21 UKS Wiking Rychnowy POM
28 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
29 BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 LKS Zorza Gdynia POM
30 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
31 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
33 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
34 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 UKS Jedynka Reda POM
35 BRZOZECKA Agnieszka 2002-02-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
36 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
37 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
38 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
39 BULIK Patrycja 2005-03-11 SKLA Sopot POM
40 BURDA Laura 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
41 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
42 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
43 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
44 CELMER Weronika 2004-05-18 MKL Toruń KPO
45 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
46 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
47 CHMIELECKA Kamila 2007-03-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
48 CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 SKLA Sopot POM
49 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
50 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
51 CICHOCKA Julia 2006-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
52 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
53 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
54 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
55 CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 SKLA Sopot POM
56 CIUPAK Magdalena 2005-05-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
57 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
59 CZARNOCKA Julia 2005-01-14 OLA Mazowieckie MAZ
60 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
61 CZERWIŃSKA Karolina 2005-01-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
62 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
63 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
64 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
65 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
67 DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
68 DATA Dominika 2003-08-01 KUKS Remus Kościerzyna POM
69 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
70 DEJNAKOWSKA Agata 2003-06-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 DŁUŻYK Aleksandra 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
72 DMITROCA Natalia 2004-05-09 KL Iskra Białogard ZPO
73 DOBEK Laura 2004-06-05 MLKS Krajna Sępólno KPO
74 DOLNA Kamila 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
75 DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 UKS Jedynka Reda POM
76 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
78 DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 LKS Zorza Gdynia POM
79 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
80 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
81 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
82 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
83 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
84 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
85 DZIERWA Martyna 2004-03-25 MLUKS Tarnów MLP
86 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
88 ELSNER Agata 2004-06-18 UKS Wiking Rychnowy POM
89 ENGLER Zuzanna 2004-12-24 SKL Filippides Starogard Gdański POM
90 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
91 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
92 FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
94 FILIPIAK Barbara 2004-12-03 RLTL Optima Radom MAZ
95 FILOCHA Weronika 2004-07-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
96 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
98 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
99 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
100 GAŁAT Emilia 2005-08-21 MLUKS Tarnów MLP
101 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
102 GIERAŁTOWSKA Anna 2005-08-15 OLA Podlaskie POD
103 GINTER Karolina 2004-03-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
104 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
106 GŁADEK Edyta 2000-12-05 UKL Ósemka Police ZPO
107 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
108 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
109 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
110 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
111 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
112 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
113 GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 AML Słupsk POM
114 GORLIK Agnieszka 2004-10-31 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
115 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
116 GÓRALEWSKA Krystyna 2006-12-22 MMKS Gdańsk POM
117 GÓRECKA Alicja 2005-04-25 MKL Toruń KPO
118 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
119 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
120 GÓRSKA Daria 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
121 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
122 GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 MKS Sambor Tczew POM
123 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
124 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
125 GRĄBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
126 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
127 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
128 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
129 GRZYWNA Marika 2005-01-01 LKS Jantar Ustka POM
130 GUMKOWSKA Alicja 2004-11-09 LKS Zorza Gdynia POM
131 GUSIORA Małgorzata 2004-09-09 LKS Vectra Włocławek KPO
132 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
133 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
134 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
135 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
136 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
137 ILIASHENKO Anastasia 2001-03-05 UKS Wiking Rychnowy POM
138 JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 UKS Czapla Białe Błota KPO
139 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
140 JAGIELSKA Gabriela 2004-09-08 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
141 JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 KL Iskra Białogard ZPO
142 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
143 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
145 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
146 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
147 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
148 JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 GOKSiT Suchowola POD
149 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
150 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
151 JASIŃSKA Julia 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
152 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
153 JAWORSKA Karolina 2003-01-04 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
154 JELIŃSKA Sara 2002-02-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
155 JEZNACH Anna 2006-01-24 MMKS Gdańsk POM
156 JĘDRASZEK Angelika 2001-08-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
157 JĘDRZEJEWSKA Paulina 2007-06-20 MMKS Gdańsk POM
158 JURA Aleksandra 2005-09-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
159 JURKOWSKA Natasza 2005-05-16 KL Gdynia POM
160 JUSZCZAK Ewa 2005-08-12 UKS-MOS Opole OPL
161 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
162 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
163 KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 UKL Ósemka Police ZPO
164 KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
165 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
166 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
167 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
168 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 KIEDAS Gabriela 2003-08-26 MKL Szczecin ZPO
170 KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 LKS Lubusz Słubice LBU
171 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
172 KIERSCHKOWSKA Julia 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
173 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
174 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
175 KLUPŚ Marta 2004-08-24 PLKS Gwda Piła WLP
176 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
177 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
178 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
179 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
180 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
181 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
182 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
183 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
184 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
185 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
186 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
187 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
188 KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 UKS Wiking Rychnowy POM
189 KOT Aldona 2005-09-05 UKS Achilles Leszno WLP
190 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
191 KOTŁOWSKA Agnieszka 2005-07-13 Akademia Biegowa Kartuzy POM
192 KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 LKS Vectra Włocławek KPO
193 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
194 KOWALSKA Klaudia 2005-10-13 LKB Rudnik SWK
195 KOZINA Patrycja 2005-09-03 LKS Jantar Ustka POM
196 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
197 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
198 KRAKOWIAK Wiktoria 2005-09-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
200 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
201 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
202 KROMOŁOWSKA Iga 2005-04-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
203 KRÓL Maja 2005-01-24 OLA Lubelskie LBE
204 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
205 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
206 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
207 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
208 KRZEMIŃSKA Elżbieta 2001-12-03 PTT Delta Płock MAZ
209 KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
210 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
211 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
212 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
213 KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
214 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
215 KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 MMKS Gdańsk POM
216 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
217 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
218 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik SWK
219 LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 UKS Barnim Goleniów ZPO
220 LEMIERZ Julia 2002-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
221 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
222 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
223 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
224 LEWANDOWSKA Julia 2002-12-10 BKS Bydgoszcz KPO
225 LEWANDOWSKA Julia 2007-08-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
226 LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
227 LIBERA Aurelia 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
228 LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 MKS Inowrocław KPO
229 LISZEWSKA Anna 2008-03-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
230 LITWIN Nikola 2005-08-19 UKS Lipusz POM
231 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
232 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
234 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
235 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
236 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
237 ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
238 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
239 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
240 ŁOSIAK Wiktoria 2005-03-15 MKS Sambor Tczew POM
241 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
242 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
243 ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 MKS-MOSM Bytom SLK
244 MACHAJEWSKA Karolina 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
245 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
246 MACIEJUK Alicja 2004-05-27 LKS Jantar Ustka POM
247 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
248 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
249 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
250 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
251 MAKARA Julianna 2003-11-06 SKLA Sopot POM
252 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
253 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
254 MALICKA Paulina 2002-05-22 UKL Ósemka Police ZPO
255 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
256 MAŁEK Oliwia 2004-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
257 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
258 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
259 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
260 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
261 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
262 MATIASIK Alicja 2005-06-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
263 MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 LKS Lubusz Słubice LBU
264 MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
265 MICHALAK Martyna 2004-03-18 LKB im. Braci Petk Lębork POM
266 MICHALAK Natalia 2004-09-29 LUKS Start Nakło KPO
267 MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 LKS Vectra Włocławek KPO
268 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
269 MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 SKLA Sopot POM
270 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
271 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
272 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
273 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
274 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
275 MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 UKS Lipusz POM
276 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
277 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
278 MOTYKA Julia 2004-05-30 UKB Szubin KPO
279 MOŻUCH Otylia 2006-01-30 CMKL Człuchów POM
280 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
281 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
283 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
284 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
285 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
286 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
287 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
288 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
289 NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
290 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
291 NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
292 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
293 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
294 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
295 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
296 OLCZAK Amelia 2004-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
297 OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 MKL Szczecin ZPO
298 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
299 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
300 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
301 OSICKA Zuzanna 2006-10-13 UKS 20 Poznań WLP
302 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
303 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
304 OSTROMĘCKA Kinga 2005-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
305 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
306 OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 SKLA Sopot POM
307 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
308 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
309 PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 AML Słupsk POM
310 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
311 PASTERNAK Weronika 2005-09-30 LKS Vectra Włocławek KPO
312 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
313 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
314 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
315 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
316 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
317 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
318 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
319 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
320 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
321 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
322 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
323 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
324 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 GKS Żukowo POM
325 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
326 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
327 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
328 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna 1994-12-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
329 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
330 PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 GKS Start Długołęka DOL
331 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
332 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
333 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
334 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
335 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
336 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
337 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 ULKS Skoczek Pogórze POM
338 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
339 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
340 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
341 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
342 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
343 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
344 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
345 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
346 ROKITA Maja 2005-08-03 LKS Zorza Gdynia POM
347 RONKIEWICZ Dominika 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
348 ROZKRUT Łucja 2006-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
349 RUCIŃSKA Wiktoria 2005-07-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
350 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
351 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
352 RUSZKOWSKA Amelia 2006-01-01 niest. Gdańsk POM
353 RUTKOWSKA Kamila 2006-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
354 RYBANDT Magdalena 2005-06-01 GKS Żukowo POM
355 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
356 RYK Marta 2007-02-08 SKL Filippides Starogard Gdański POM
357 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
358 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
359 SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
360 SENIURA Tetiana 2004-03-23 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
361 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
362 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
363 SIERADZKA Weronika 2004-09-26 LKS Vectra Włocławek KPO
364 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
365 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
366 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
367 SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 AML Słupsk POM
368 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
369 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
370 SKORNA Hanna 2006-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
371 SKRZYPKOWSKA Wiktoria 2006-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
372 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
373 SMENTOCH Zofia 2008-04-20 KUKS Remus Kościerzyna POM
374 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
375 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
376 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
377 SPITZKA Agnieszka 2002-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
378 STALMACZONEK Zofia 2007-03-17 MKS Junior Złocieniec ZPO
379 STANEK Oliwia 2004-05-21 LKS Victoria Olesno OPL
380 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
381 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
382 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
383 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
384 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
385 STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 UKS Barnim Goleniów ZPO
386 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
387 STOLC Oliwia 2005-05-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
388 STORMANN Natalia 2005-05-11 UKS Lipusz POM
389 STROIKE Maria 2004-09-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
390 STROINSKA Zofia 2005-11-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
391 STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
392 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
393 STYPCZYŃSKA Amelia 2005-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
394 SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 UKL Ósemka Police ZPO
395 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
396 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
397 SURMA Julia 2005-01-01 niest. Łódź LDZ
398 SYSIK Julia 2005-01-06 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
399 SZAREJKO Natalia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
400 SZARGIEJ Olivia 2002-09-24 KL Gdynia POM
401 SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
402 SZCZEŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
403 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
404 SZELIGA Martyna 2005-08-02 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
405 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
406 SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 MKL Toruń KPO
407 SZKOŁUT Aleksandra 2005-01-01 niest. Warszawa MAZ
408 SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 MKP Myślibórz ZPO
409 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
410 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
411 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
412 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
413 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL Optima Radom MAZ
414 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
415 ŚMIGIELSKA Karolina 2005-07-11 AZS-AWF Gorzów LBU
416 ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 LKS Zantyr Sztum POM
417 TAŃSKA Julia 2005-04-30 MKS Inowrocław KPO
418 TARASEWICZ Tatiana 2003-03-19 KL Iskra Białogard ZPO
419 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
420 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
421 TEPER Lena 2004-04-18 LKS Vectra Włocławek KPO
422 TESKA Daria 2003-08-14 UKS Jedynka Reda POM
423 TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
424 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
425 TOMCZAK Sława 2005-01-01 niestowarzyszona POL
426 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
427 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WMZ
428 TROKA Julita 2006-01-02 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
429 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
430 TYRA Agata 2005-01-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
431 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
432 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
433 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
434 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
435 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
436 URBANSKA Karolina 2005-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
437 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
438 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
439 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
440 WASILEWSKA Martyna 2004-01-08 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
441 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
442 WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 AML Słupsk POM
443 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
444 WĄŻ Anastazja 2003-03-18 MKL Toruń KPO
445 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
446 WHITNEY Wiktoria 2005-09-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
447 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
448 WIERCIOCH Jana 2002-05-21 LKS Fenix Słupsk POM
449 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
450 WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
451 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
452 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
453 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
454 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
455 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
456 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
457 WOLF Paulina 2003-01-18 PLKS Gwda Piła WLP
458 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
459 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
460 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
461 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
462 WROŃSKA Laura 2003-06-11 LKS Lubawa WMZ
463 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
464 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
465 WUJEK Marta 2005-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
466 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
467 ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
468 ZAŁĘCKA Nicoleta 2004-02-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
469 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
470 ZBLEWSKA Agata 2005-06-30 MKS Sambor Tczew POM
471 ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
472 ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 LKS Vectra Włocławek KPO
473 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
474 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
475 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
476 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
477 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 KL Iskra Białogard ZPO
478 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 CMKL Człuchów POM
479 ŻOCHOWSKA Liliana 2006-04-22 LKS Zorza Gdynia POM
480 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
481 ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
482 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.58495903015137sekund