HAWEŁKO Igor
2004-03-17
BKS Bydgoszcz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A U 2004-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
2 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMSKI-SALAMON Olaf 2004-01-01 niest. Z.Góra LBU
6 ANDRZEJEWSKI Radosław 2002-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 ARTYM Jakub 2004-06-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
13 BAJSERT Łukasz 2003-06-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
15 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
16 BARTCZAK Jakub 2001-02-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
17 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
18 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
19 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
22 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
23 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
25 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
26 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
27 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
28 BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
29 BŁĘDOWSKI Marek 2003-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
30 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BORKOWSKI Marcin 2004-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
32 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
33 BROUWER Sander 2004-05-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
34 BRYCKI Wojciech 2007-11-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
35 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
37 BRZÓSKIEWICZ Maciej 2003-01-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
38 BUJALSKI Marcel 2005-07-05 LKS Vectra Włocławek KPO
39 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
41 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
42 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
43 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
45 CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
46 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
47 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
48 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
49 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
50 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
51 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
52 DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 MLKS Sokół Lubin DOL
53 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
54 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
55 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
56 DEC Kacper 2004-11-30 BOSiR Barcin KPO
57 DOBRAK Filip 2001-08-24 BKS Bydgoszcz KPO
58 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
59 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
60 DRAWC Filip 2000-10-19 SKLA Sopot POM
61 DROZDALSKI Evan 2004-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
63 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
64 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
65 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
66 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
67 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
68 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
69 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
70 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 KS Prefbet-Sonarol POD
72 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
73 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
74 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
76 GAŁA Michał 2004-01-19 AZS Łódź LDZ
77 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
78 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
79 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
80 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
81 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
82 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
83 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
84 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
85 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
86 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
87 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
88 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
89 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
90 GROCHOWSKI Jakub 2003-01-01 LUKS Start Nakło KPO
91 GROSS Eryk 2004-01-01 niest. Łódź LDZ
92 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
93 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
94 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
95 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
96 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
97 GUZEK Miłosz 2005-01-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
98 HAJNCE Kornel 2004-07-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
100 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
101 HERNIK Kajetan 2004-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
102 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
104 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
105 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 IŃSKI Bartosz 1990-02-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
107 JACH Kacper 2004-03-07 RKS Rumia POM
108 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
109 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
110 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
111 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
112 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
113 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
114 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
115 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
116 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
117 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
118 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
119 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
120 JEZIORNY Norbert 2004-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
121 JĘDRASZAK Eryk 2004-01-01 niest. Poznań WLP
122 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
123 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
125 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
126 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
127 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
128 KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
129 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
130 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
131 KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
132 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
133 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
134 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
135 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
136 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
137 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
138 KAUKA Kamil 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
139 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
140 KEMPA Dawid 2002-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
141 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
142 KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 MLKS Agros Żary LBU
143 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
145 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
146 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
147 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
148 KLUSKA Szymon 2003-04-26 MUKS Płock MAZ
149 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 LKS Korab Olecko WMZ
150 KMIECIK Robert 2003-06-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 UKB Szubin KPO
152 KOGUT Andrzej 2001-01-01 GKS Start Długołęka DOL
153 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
154 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
155 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
156 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
157 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
158 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
159 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
160 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
161 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
162 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
163 KOWAŁKOWSKI Igor 2004-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
164 KOZAK Arkadiusz 1972-01-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
165 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
166 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
167 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
169 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
170 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
171 KUBERA Dawid 2004-09-07 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
172 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
173 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
174 KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 KS Zawkrze Mława MAZ
175 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
176 KUKURENDA Adam 2006-03-20 MKS Gniezno WLP
177 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
178 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
179 KURCZEWSKI Maksym 2002-08-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
180 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
181 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
182 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
183 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 GKS Cartusia Kartuzy POM
185 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
186 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
187 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
188 LIZAKOWSKI Mateusz 2001-04-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
189 ŁABĘDŹ Maksymilian 2004-04-03 CMKL Człuchów POM
190 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
191 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
192 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
193 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
194 MACIĄG Krzysztof 1999-08-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
195 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
196 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
197 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
198 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
199 MAJER Mikołaj 2004-10-19 KSLZS Kruszwica KPO
200 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
201 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
203 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
204 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
206 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
207 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
208 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
209 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
210 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
211 MAROLEWSKI Dawid 2004-10-29 BOSiR Barcin KPO
212 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
213 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
214 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
215 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
216 MICHALSKI Sebastian 2004-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
217 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
218 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
219 MIKOŁAJEK Kamil 2004-01-01 OLA Lubelskie LBE
220 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
221 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
222 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
223 MŁYNARZ Jakub 2005-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
224 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
225 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
226 MOSTOWSKI Adrian 2004-04-20 MLKS Baszta Bytów POM
227 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 MROCZKA Jakub 2005-12-19 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
229 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
230 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
231 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
232 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
233 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
234 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
235 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
236 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
237 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
238 NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 LKS Vectra Włocławek KPO
239 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
240 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
241 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
242 OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
243 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
244 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
245 ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 UKS Filipides Teresin MAZ
246 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź LDZ
247 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
248 PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
250 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
251 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 LKS MOSiR Sieradz LDZ
252 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
253 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
254 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
255 PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
256 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
257 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
258 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
259 PIETRZAK Michał 2005-02-10 LKS Vectra Włocławek KPO
260 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
261 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
262 PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 MLKS Agros Żary LBU
263 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
264 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
265 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
266 POLASZEWSKI Konrad 2006-08-16 LUKS Start Nakło KPO
267 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
268 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
270 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
271 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
273 PUSZKIEWICZ Karol 1989-12-25 UKL Feniks Świdwin ZPO
274 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
275 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
276 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
277 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
278 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
279 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
280 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
281 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
283 ROZBICKI Paweł 2005-09-03 MLKS Sokół Lubin DOL
284 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
285 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
286 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
287 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
288 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
289 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
290 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
291 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
292 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
293 RYDZKOWSKI Jakub 2004-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
294 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
295 SADOWSKI Filip 2003-08-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
296 SALITRA Patryk 2004-02-10 OLA Dolnośląskie DOL
297 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
298 SCHIEDEL Karol 2002-07-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
299 SIEKIERSKI Radosław 2006-11-03 UKB Szubin KPO
300 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
301 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
302 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
303 SIWEK Szymon 2001-07-19 KL Iskra Białogard ZPO
304 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
305 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
306 SKOPIŃSKI Bartosz 2004-04-23 LKS Vectra Włocławek KPO
307 SKOWROŃSKI Piotr 2006-11-07 niest. Bydgoszcz KPO
308 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
309 SŁOTWIŃSKI Bartosz 2003-10-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
310 SMAGAŁA Bartłomiej 2005-01-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
311 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
312 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
313 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
314 SOŁOWIEJ Tomasz 2004-04-16 UKL Feniks Świdwin ZPO
315 SPERLING Arkadiusz 1999-03-05 SKL Filippides Starogard Gdański POM
316 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
317 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
318 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
319 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
320 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
321 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
322 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
323 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
324 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
325 SZCZUREK Kacper 2003-03-12 MKS Baszta Szamotuły WLP
326 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
327 SZMULEWICZ Marcel 2004-01-04 UKS Skompensis Skępe KPO
328 SZOSTAK Mateusz 2004-01-01 niest. Warszawa MAZ
329 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
330 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
331 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
332 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
333 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
334 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
335 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
336 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
337 SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 KSLZS Kruszwica KPO
338 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
339 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
340 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
341 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
342 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
343 TARANOWSKI Oliwier 2004-08-09 LKS Lubawa WMZ
344 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
345 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
346 TKACZYK Jakub 2004-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
347 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
348 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
349 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia POM
350 TOMASZEWSKI Dominik 2004-02-29 LUKS Orkan Września WLP
351 TREPKOWSKI Bartosz 2004-02-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
352 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
353 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
354 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
355 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
356 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
357 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
358 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
359 UŁANOWSKI Lucjan 2003-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
360 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
361 UZARSKI Dominik 2000-09-18 UKS Skompensis Skępe KPO
362 VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 MKS Truso Elbląg WMZ
363 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
364 WALKIEWICZ Cyprian 2006-07-28 UKS Wyspiański Szubin KPO
365 WANIAK Dominik 2004-02-09 LUKS Start Nakło KPO
366 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
367 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
368 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
369 WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
370 WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
371 WAWRZYSZYN Oskar 2004-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
372 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
373 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
374 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
375 WEGNER Karol 2004-02-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
376 WERDER Kajetan 2005-06-01 BKS Bydgoszcz KPO
377 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
378 WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
379 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
380 WILMA Mateusz 2004-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
381 WINKOWSKI Michał 2004-09-07 UKB Szubin KPO
382 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
383 WIŚNIEWSKI Kacper 2004-04-17 OLA Mazowieckie MAZ
384 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
385 WŁAD Wiktor 2004-04-21 PLKS Gwda Piła WLP
386 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
387 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
388 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
389 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
390 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 MKL Tlen Mogilno KPO
391 WÓJTOWICZ Michał 2005-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
392 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
393 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
394 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
395 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
396 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
397 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
398 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
399 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
400 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
401 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
402 ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
403 ZIELIŃSKI Artur 2002-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
404 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
405 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
406 ZIÓŁEK Piotr Leszek 2003-05-27 MKS Sambor Tczew POM
407 ŻOŁĄDŹ Maksymilian 2004-01-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
408 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
409 ŻURAŃSKI Tomasz 2006-05-02 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
410 ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 LKS Vectra Włocławek KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.77609801292419sekund