ADAMCZYK Julia
2005-07-28
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 ADAMSKA Martyna 2005-02-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
5 AGATOWSKA Marianna 2009-04-25 UKS Technik Radom MAZ
6 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
8 ANTCZAK Marlena 2004-08-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
9 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
10 BABAK Viktoriia 2005-02-08 LKS Jantar Ustka POM
11 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
13 BAŃKA Martyna 2005-11-30 MKS Agros Chełm LBE
14 BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 MLKS Ostróda WMZ
15 BARCEWICZ Daria 2003-05-30 AZS Łódź LDZ
16 BARCZ-BUCH Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
17 BARDJAN Nadia 2009-12-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 BARDZIAK Maria 2005-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
19 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
20 BARTCZAK Alicja 2005-05-26 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
21 BASIOR Zuzanna 2006-03-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
22 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
23 BĄK Alicja 2004-08-06 TS Start Lublin LBE
24 BĄK Julia 2005-03-06 MKL Toruń KPO
25 BEDNARCZYK Ewelina 2003-03-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
27 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
28 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
29 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
30 BERNACIAK Hanna 2004-09-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
31 BEZULSKA Kinga 2004-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
32 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
34 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
35 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
36 BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
37 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 BIELSKA Edyta 2001-06-17 SKLA Sopot POM
40 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
41 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
42 BIHUN Paulina 2004-09-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
43 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 BOBROWICZ Jagoda 2007-02-13 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
45 BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
46 BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
47 BOGUCKA Iza 2003-09-01 RLTL ZTE Radom MAZ
48 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
49 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
50 BORCHARDT Maja 2004-02-20 AZS Łódź LDZ
51 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
52 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
53 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
54 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
55 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
56 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
57 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
58 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
59 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
60 BUDNER Marta 2001-05-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
61 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
62 BUJACZ Daria 2003-06-07 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
63 BUJAK Emilia 2008-09-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
64 BUJAROWICZ Natalia 2008-04-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
65 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
66 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
68 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
69 CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 MKS Agros Chełm LBE
70 CHEREDNYCHENKO Diana 2006-06-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
71 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 CHMURA Maja 2008-08-21 LKS Stal Mielec PDK
73 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
74 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
75 CHOJNACKA Wiktoria 2005-09-23 LKS Stal Mielec PDK
76 CHOMCZYŃSKA Oliwia 2004-10-18 MKS Agros Chełm LBE
77 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
78 CHURA QUISPE Michelle 2005-02-14 PLKS Gwda Piła WLP
79 CHWAŁOWSKA Kaja 2009-03-27 UKS Otrębusy MAZ
80 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
81 CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 MLKL Płock MAZ
82 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
83 CIEŚLAK Weronika 2005-05-16 RKS Łódź LDZ
84 CIEŚLIŃSKA Nadia 2010-07-22 RLTL Optima Radom MAZ
85 CIOS Paulina 2002-04-08 KS Agros Zamość LBE
86 CISZEWSKA Helena 2003-09-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
87 CIUPAK Magdalena 2005-05-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
88 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
89 CYGULSKA Joanna 2010-06-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
90 CZAPSKA Olga 2010-02-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 CZARNOCKA Julia 2005-01-14 OLA Mazowieckie MAZ
92 CZARNOCKA Karolina 2003-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
93 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
94 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
95 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 CZUBAK Dominika 2006-09-01 KM Aktywni Sochaczew MAZ
97 CZYŻ Letina 2003-10-05 RLTL Optima Radom MAZ
98 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 DANIELIK Angelika 2002-09-14 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
100 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
101 DĄBKOWSKA Izabela 2005-01-25 MKS Pułtusk MAZ
102 DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
103 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
104 DĄBROWSKA Natalia 2005-08-18 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
105 DELOPHONT Naomi 2002-06-06 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
106 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
107 DŁUSKA Julia 2011-07-28 UKS Technik Radom MAZ
108 DOLNA Magdalena 2004-05-23 MUKS Płock MAZ
109 DOMAŃSKA Aleksandra 2000-05-08 RLTL ZTE Radom MAZ
110 DOMIAN Angelika 2005-01-01 MKL Toruń KPO
111 DOROBA Zuzanna 2006-01-06 AZS-AWF Gorzów LBU
112 DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 DROZD Martyna 2006-04-08 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
114 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Orka Iława Athletics WMZ
115 DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
116 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 DUDA Julia 2004-06-28 KS AZS AWF Katowice SLK
118 DUDINA Viktoriia 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
119 DUL Zuzanna 2005-08-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
120 DULKOWSKA Klara 2010-06-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
121 DUMA Martyna 2005-01-14 BKS Bydgoszcz KPO
122 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
123 DYBAŁA Katarzyna 2002-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
124 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
125 DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
126 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
127 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
128 DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
129 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
130 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
131 FAKA Angelika 1996-01-15 KS Komunalni Sanok PDK
132 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 FIGURA Dominika 2005-04-07 OKA Radom MAZ
134 FIJAK Julia 2005-06-09 UKS Otrębusy MAZ
135 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 KS Warszawianka W-wa MAZ
136 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
137 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
138 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 FRANIA Patrycja 2004-09-17 MKS Agros Chełm LBE
141 FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 MCKiS Jaworzno SLK
142 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
143 GABRYCH Magdalena 2010-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
145 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
146 GAJOS Sandra 2007-07-19 RLTL Optima Radom MAZ
147 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
148 GALAS Weronika 2005-01-01 niest. Poznań WLP
149 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
150 GAŁAT Nikola 2008-09-09 UKS Otrębusy MAZ
151 GAŁĄZKA Magdalena 2003-12-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
152 GAŁĄZKA Sandra 2003-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
153 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
154 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
155 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
156 GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
157 GIBAS Gabriela 2004-07-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
158 GIEDYCH Martyna 2004-06-08 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
159 GIERAŁTOWSKA Anna 2005-08-15 OLA Podlaskie POD
160 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
161 GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 OKLA Ostrołęka MAZ
162 GŁOWACKA Zuzanna 2003-01-01 KS Agros Zamość LBE
163 GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 OKS Skra Warszawa MAZ
164 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
165 GŁUCHOWSKA Małgorzata 2004-05-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
166 GOLEC Magdalena 2002-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
168 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
169 GORAL Blanka 2003-10-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
170 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
171 GORZELAK Klaudia 2003-05-08 RLTL ZTE Radom MAZ
172 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
173 GOS Weronika 2004-09-15 UKS Technik Radom MAZ
174 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
175 GOZDEK Maria 2005-01-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
176 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
177 GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 UKS Melo Błonie MAZ
178 GÓRNICKA Lena 2006-11-19 UKS Vis Skierniewice LDZ
179 GÓŹDŹ Kinga 2003-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
180 GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
181 GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL Optima Radom MAZ
182 GROBEL Adrianna 2006-06-30 LUKS Gomunice LDZ
183 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
184 GROMADZIŃSKA Martyna 2005-08-25 MKS Baszta Szamotuły WLP
185 GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 MKS Agros Chełm LBE
186 GRUNAS Maja 2004-08-19 OKS Skra Warszawa MAZ
187 GRUZ Małgorzata 2005-10-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
188 GRZEJSZCZAK Klaudia 2010-08-03 RLTL Optima Radom MAZ
189 GRZYWACZ Wiktoria 2003-09-06 ULKS Jedlińsk MAZ
190 GUNIA Julia 2008-12-16 KS Komunalni Sanok PDK
191 GUT Agata 2004-06-21 GKS Start Długołęka DOL
192 GUT Oliwia 2005-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
193 GUTKOWSKA Joanna 2005-06-03 RLTL Optima Radom MAZ
194 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
195 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
196 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
197 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
198 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
199 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
200 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
201 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
202 IWANIUK Weronika 2003-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
203 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
204 IWAŃSKA Nicola 2009-04-09 MKL Toruń KPO
205 JABŁOŃSKA Hanna 2008-12-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
206 JABŁOŃSKA Maja 2003-01-24 UKS Vis Skierniewice LDZ
207 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
209 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
210 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
211 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
212 JACZEWSKA Amelia 2006-02-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
213 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
214 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
215 JAKUBOWSKA Amelia 2003-08-08 ULKS Jedlińsk MAZ
216 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
217 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
218 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
219 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
221 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
222 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
223 JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
224 JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 PTT Delta Płock MAZ
225 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
226 JAWORSKA Patrycja 2007-07-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
227 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
228 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
229 JEŻYNA Amelia 2004-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
230 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 OŚ AZS Poznań WLP
231 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
232 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
233 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
234 JUCYK Julia 2004-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
235 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
236 JUSZCZAK Ewa 2005-08-12 UKS-MOS Opole OPL
237 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 AZS Łódź LDZ
238 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
239 KACA Anna 2005-08-25 CSiR Susz WMZ
240 KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
241 KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
242 KACZMARCZYK Patrycja 2009-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
243 KACZMAREK Alicja 2006-08-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
245 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
246 KALINOWSKA Maja 2004-04-19 UKS Otrębusy MAZ
247 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
248 KAMASZEWSKA Karolina 2007-06-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
249 KAMIŃSKA Kaja 2008-10-30 LKS Stal Mielec PDK
250 KAMIŃSKA Marcjanna 2003-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
251 KAMIŃSKA Oliwia 2003-07-06 UKS MTE Milanówek MAZ
252 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
253 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
254 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
255 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
256 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
257 KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 UKS Achilles Leszno WLP
258 KARCZMARZ Oliwia 2003-03-10 AZS UMCS Lublin LBE
259 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
260 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
261 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
262 KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 MLUKS Tarnów MLP
263 KAŹMIERCZAK Lilianna 2010-09-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
264 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
265 KĄDZIOŁKA Jagna 2005-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
266 KEMPA Kinga 2005-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
267 KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
268 KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
269 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
270 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
271 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
272 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
273 KLEKOT Ewelina 2002-01-06 MKS Agros Chełm LBE
274 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
275 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
276 KLIMAS Amelia 2010-07-11 RLTL Optima Radom MAZ
277 KLIMEK Gabriela 2005-03-10 MLUKS Tarnów MLP
278 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
279 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
280 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
281 KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 MKS Agros Chełm LBE
282 KOLASIŃSKA Weronika 2010-02-10 RLTL Optima Radom MAZ
283 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
284 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
285 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
286 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
287 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
288 KOŃCZAK Wiktoria 2004-03-25 UKS Otrębusy MAZ
289 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
290 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
291 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
292 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
293 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
294 KORDEK Sara 2001-02-01 KS AZS AWF Katowice SLK
295 KORDOWSKA Wiktoria 2003-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
296 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
297 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
298 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
299 KOSAK Julia 2009-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
300 KOSIOREK Natalia 2006-05-04 OKS Skra Warszawa MAZ
301 KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23 UKS Jedynka Łowicz LDZ
302 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
303 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
304 KOŚCIK Zofia 2004-10-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
305 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
307 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
308 KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
309 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
310 KOWALSKA Klaudia 2003-03-04 UKS Otrębusy MAZ
311 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
312 KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 RLTL ZTE Radom MAZ
313 KOZINA Patrycja 2005-09-03 LKS Jantar Ustka POM
314 KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
315 KOZŁOWSKA Natalia 2006-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
316 KOZŁOWSKA Weronika 2009-12-22 UKS Technik Radom MAZ
317 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
318 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
319 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
320 KRÓL Natalia 2004-01-30 RLTL Optima Radom MAZ
321 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
322 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
323 KRUSZYŃSKA Daria 2008-11-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
324 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
325 KRZANOWSKA Julia 2008-03-25 KS Komunalni Sanok PDK
326 KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 MLKL Płock MAZ
327 KUBIAK Maja 2003-02-15 UKS Otrębusy MAZ
328 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
329 KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
330 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
331 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
332 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
333 KUDYK Lena 2006-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
334 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
335 KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
336 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
337 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
338 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
339 KURZEPA Hanna 2010-05-01 UKS Technik Radom MAZ
340 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
341 KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 AZS Łódź LDZ
342 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
343 KWAŚNIAK Oliwia 2004-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
344 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
345 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
346 KWIECIEŃ Julia 2002-04-23 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
347 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
348 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
349 LASKOWSKA Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
350 LASOTA Patrycja 2004-06-12 RLTL Optima Radom MAZ
351 LECHOWICZ Emilia 2012-05-15 KKL Kielce SWK
352 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
353 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
354 LENNON Julia 2003-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
355 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
356 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
357 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
358 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
359 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
360 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
361 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
362 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
363 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
364 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
365 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
366 ŁOJSZCZYK Klaudia 2006-10-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
367 ŁOSIAK Wiktoria 2005-03-15 MKS Sambor Tczew POM
368 ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
369 ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 KS Komunalni Sanok PDK
370 ŁUKASIAK Aleksandra 2005-04-20 KS Czempion Warszawa MAZ
371 ŁUKAWSKA Weronika 2005-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
372 ŁYK Aleksandra 2003-11-10 OKS Skra Warszawa MAZ
373 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
374 MADEJ Nina 2007-09-29 UKS MTE Milanówek MAZ
375 MAGER Gabriela 2005-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
376 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
377 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
378 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
379 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
380 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
381 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
382 MALINOWSKA Oliwia 2006-08-16 MUKS Płock MAZ
383 MAŁAŃCZUK Oliwia 2005-06-16 ZLKL Zielona Góra LBU
384 MAŁEK Julia 2007-01-15 LKS Stal Mielec PDK
385 MAŁEK Karolina 2005-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
386 MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
387 MAŁYSKA Iga 2003-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
388 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
389 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
390 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
391 MAREK Justyna 2003-10-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
392 MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 KL Ziemia Kłodzka DOL
393 MARSOP Antonina 2011-05-14 UKS Otrębusy MAZ
394 MARZĘCKA Maja 2006-01-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
395 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
396 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
397 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
398 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
399 MATYSIAK Martyna 2001-09-14 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
400 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
401 MĄCZYŃSKA Łucja 2004-06-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
402 MIAZEK Kaja 2010-01-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
403 MICHALAK Olga 2005-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
404 MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 LKS Vectra Włocławek KPO
405 MICHALUK Kamila 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
406 MICHNO Dominika 2003-04-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
407 MIECHOWICZ Adrianna 2004-03-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
408 MIELCAREK Jagoda 2005-05-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
409 MIELCZAREK Laura 2004-07-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
410 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
411 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
412 MIKITIUK Agata 2004-04-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
413 MIKOS Martyna 2010-10-04 UKS Technik Radom MAZ
414 MILCARZ Barbara 2002-08-29 KKL Kielce SWK
415 MIRGOS Monika 2003-03-15 UKS Varsovia Warszawa MAZ
416 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
417 MITRZAK Zofia 2004-04-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
418 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
419 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
420 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
421 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
422 MOLENDA Karolina 2003-04-15 ULKS Jedlińsk MAZ
423 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
424 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
425 MOSZCZYŃSKA Julia 2004-09-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
426 MOŻUCH Otylia 2006-01-30 CMKL Człuchów POM
427 MPOFU Prissy 2001-09-10 TS Start Lublin LBE
428 MRÓZ Natalia 2004-10-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
429 MRUGAŁA Kamila 2003-08-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
430 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
431 MRUSZCZYK Natalia 2006-05-11 LKS Korab Olecko WMZ
432 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
433 MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
434 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
435 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
436 MUSIALIK Zuzanna 2008-08-18 UKS Technik Radom MAZ
437 MUSIAŁOWSKA Emilia 2004-06-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
438 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
439 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
440 NADSTAWNA Maria 2008-09-01 UKS Otrębusy MAZ
441 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
442 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
443 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
444 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
445 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
446 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
447 NIEZABITOWSKA Izabela 2008-06-26 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
448 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
449 NOWAK Alicja 2010-01-26 RLTL Optima Radom MAZ
450 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
451 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
452 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
453 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
454 NOWAK Weronika 2005-02-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
455 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
456 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
457 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
458 NOWOSIELSKA Julia 2002-06-13 MKS Pułtusk MAZ
459 OBARA Alicja 2004-04-19 KKL Kielce SWK
460 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
461 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
462 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
463 OLECHNO Kinga 2000-05-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
464 OLEJNIK Paulina 2003-05-09 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
465 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
466 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
467 OLSZEWSKA Wiktoria 2003-11-08 KS Zawkrze Mława MAZ
468 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
469 ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 RLTL Optima Radom MAZ
470 ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 LKS Stal Mielec PDK
471 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
472 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
473 ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 MKS Sambor Tczew POM
474 OSIŃSKA Iga 2008-02-13 RLTL Optima Radom MAZ
475 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
476 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
477 OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
478 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
479 OSUCH Joanna 2005-01-25 Kraków Athletics Team MLP
480 OŚKA Emila 2007-08-08 UKS Olimp Kozienice MAZ
481 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
482 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
483 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
484 PAJĄK Sandra 2003-09-26 RLTL ZTE Radom MAZ
485 PAKULSKA Aleksandra 2007-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
486 PAKUŁA Paulina 2004-09-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
487 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
488 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
489 PAROL Martyna 2009-01-22 UKS Otrębusy MAZ
490 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
491 PESTA Natalia 2006-08-12 MUKL Brodnica KPO
492 PEZACKA Zuzanna 2007-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
493 PIECHNIK Julita 2007-10-12 MKL Tlen Mogilno KPO
494 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
495 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
496 PIERNIK Julia 2007-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
497 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
498 PIETRZAK Hanna 2008-09-02 MKS GALA Gdańsk POM
499 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
500 PIOTROWSKA Karolina 2004-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
501 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
502 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
503 PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 RK Athletics Warszawa MAZ
504 PŁACZEK Agnieszka 2009-05-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
505 PŁATOS Kamila 2011-10-05 UKS Technik Radom MAZ
506 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
507 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
508 PODYMNIAK Alicja 2008-06-30 UKS Technik Radom MAZ
509 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
510 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
511 PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 WLKS Nowe Iganie MAZ
512 POSTEK Amelia 2005-09-07 OKS Skra Warszawa MAZ
513 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
514 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
515 PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
516 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
517 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
518 PRZYBYŁOWSKA Natalia 2006-11-19 PTT Delta Płock MAZ
519 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
520 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
521 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
522 PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 LKS Maraton Turek WLP
523 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 MKL Toruń KPO
524 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
525 RABENDA Zuzanna 2003-04-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
526 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
527 RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
528 REK Kinga 2005-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
529 RESIAK Kamila 2005-01-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
530 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
531 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
532 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
533 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
534 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
535 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
536 ROMANOWICZ Zuzanna 2005-01-01 niest. Warszawa MAZ
537 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
538 ROSIŃSKA Malina 2004-02-15 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
539 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
540 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
541 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
542 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
543 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
544 RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 UKS Orzełki Warszawa MAZ
545 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
546 RYMARZ Weronika 2003-03-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
547 SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 MUKS Płock MAZ
548 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
549 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
550 SALAMON Blanka 2006-04-10 MLKS Agros Żary LBU
551 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
552 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
553 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
554 SEREK Martyna 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
555 SEWERYN Kinga 2007-07-18 RLTL Optima Radom MAZ
556 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
557 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
558 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
559 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
560 SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
561 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
562 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
563 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
564 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
565 SKIBIŃSKA Oktawia 2005-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
566 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
567 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
568 SKORUPA Kornelia 2007-03-03 UKS Kresy Otwock MAZ
569 SKOWRONEK Anna 2004-02-12 KKL Kielce SWK
570 SKRZEK Pola 2005-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
571 SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
572 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
573 SKUCIŃSKA Zuzanna 2005-02-07 KKL Kielce SWK
574 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
575 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
576 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
577 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
578 SOBCZYŃSKA Marta 2006-05-21 AZS Łódź LDZ
579 SOBOLAK Urszula 2008-04-01 KS Komunalni Sanok PDK
580 SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
581 SOBSTYN Aleksandra 2004-01-29 MKL Nefryt Lubartów LBE
582 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
583 SOCHOŃ Wiktoria 2006-04-17 KS Podlasie Białystok POD
584 SOKALSKA Weronika 2005-12-12 LKS Zantyr Sztum POM
585 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
586 SOŁTYS Natalia 2003-06-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
587 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
588 SOWA Lena 2013-06-15 UKS Technik Radom MAZ
589 STANISŁAWEK Weronika 2005-03-26 RLTL Optima Radom MAZ
590 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
591 STASZEWSKA Barbara 2005-03-02 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
592 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
593 STEFAŃSKA Marika 2007-01-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
594 STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 UKL Ósemka Police ZPO
595 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
596 STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
597 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
598 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
599 STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 LKS Stal Mielec PDK
600 STOBIERSKA Julia 2003-01-10 LKS Stal Mielec PDK
601 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
602 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
603 STROINSKA Zofia 2005-11-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
604 STRUZIK Alicja 2001-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
605 STRZĄBAŁA Aleksandra 2003-10-12 KKL Kielce SWK
606 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
607 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
608 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
609 SUPERA Oliwia 2005-05-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
610 SURDY Zuzanna 2005-04-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
611 SUSKA Eliza 2005-07-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
612 SZAREJKO Natalia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
613 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
614 SZCZEPAŃSKA Zofia 2007-01-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
615 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
616 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
617 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
618 SZELIGA Martyna 2005-08-02 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
619 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
620 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 KS Ciechan Ciechanów MAZ
621 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
622 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
623 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
624 SZOSTAK Nikola 2006-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
625 SZRAJNER Łucja 2005-02-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
626 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
627 SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
628 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
629 SZULC Natalia 2008-11-24 RKS Łódź LDZ
630 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
631 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 WKS Flota Gdynia POM
632 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
633 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
634 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
635 SZYMCZAK Zofia 2006-11-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
636 ŚLEPOWROŃSKA Sylwia 2005-10-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
637 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
638 ŚLIWKA Maria 2005-06-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
639 ŚLIZANOWSKA Julia 2005-02-03 KSLZS Kruszwica KPO
640 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
641 ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
642 ŚPIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
643 ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 LUKS Boguszyce LDZ
644 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
645 ŚWIDER Kinga 2006-07-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
646 ŚWIDERSKA Milena 2003-05-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
647 ŚWIERCZ Kamila 2005-06-21 KS Czempion Warszawa MAZ
648 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
649 ŚWINIARSKA Adrianna 2004-02-03 UKS Vis Skierniewice LDZ
650 ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
651 TARANOWSKA Karolina 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
652 TARGOS Oliwia 2009-08-11 UKS Technik Radom MAZ
653 TARKA Amelia 2005-03-15 MLKL Płock MAZ
654 TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 OKS Skra Warszawa MAZ
655 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
656 TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
657 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
658 TOKARSKA Alicja 2006-08-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
659 TOMASZEWSKA Zofia 2009-09-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO
660 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
661 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
662 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
663 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
664 TURCZYK Natalia 2010-09-03 RLTL Optima Radom MAZ
665 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
666 TWOREK Urszula 1998-02-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
667 UCHMAŃSKA Anna 2011-09-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
668 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
669 URBANSKA Karolina 2005-02-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
670 URBAŃSKA Aleksandra 2005-03-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
671 VAKULENKO Varvara 2007-04-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
672 WACHNICKA Amelia 2010-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
673 WACHOL Julia 2007-08-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
674 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
675 WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 LUKS Start Nakło KPO
676 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
677 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
678 WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
679 WARECKA Ewa 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
680 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
681 WAŚNIEWSKA Zofia 2007-12-17 RLTL Optima Radom MAZ
682 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
683 WAWRZYNIAK Natalia 2002-06-22 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
684 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
685 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
686 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
687 WESSERLING Paulina 2004-09-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
688 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
689 WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
690 WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
691 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
692 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
693 WIĘCEK Weronika 2005-02-03 LKS Orzeł Kozy SLK
694 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
695 WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
696 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
697 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
698 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
699 WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 OKS Skra Warszawa MAZ
700 WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 OKS Skra Warszawa MAZ
701 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
702 WITKOWSKA Julia 2004-04-08 KS Gwardia Piła WLP
703 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
704 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
705 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
706 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
707 WOJTANOWSKA Maja 2008-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
708 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
709 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
710 WOJTUNIK Maja 2007-03-14 RLTL Optima Radom MAZ
711 WOLAN Kamila 2008-07-14 KS Komunalni Sanok PDK
712 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
713 WOŁKOW Marta 2007-02-15 AL Międzyzdroje ZPO
714 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
715 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL Optima Radom MAZ
716 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
717 WÓJCIK Emila 2005-02-19 UKS Otrębusy MAZ
718 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
719 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
720 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
721 WROBLEWSKA Wiktoria 2010-11-13 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
722 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
723 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
724 WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
725 YEROMENKO Yelizaveta 2006-10-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
726 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
727 ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 MUKL Brodnica KPO
728 ZAJĄCZKOWSKA Kinga 2004-07-12 TS Start Lublin LBE
729 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
730 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
731 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
732 ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
733 ZAWARDKO Jagoda 2004-08-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
734 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
735 ZĄBIK Anita 2000-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
736 ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
737 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
738 ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
739 ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
740 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
741 ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 LKS Lubawa WMZ
742 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WMZ
743 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
744 ZIÓŁEK Kinga 2004-06-21 ULKS Jedlińsk MAZ
745 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
746 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WMZ
747 ŻURAWSKA Patrycja 2006-02-09 LKS Stal Mielec PDK
748 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
749 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
750 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 KS Wisła Puławy LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0001840591431sekund