MAŁEK Kewin
2005-05-10
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 UKS Otrębusy MAZ
3 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
4 ANDRZEJEWSKI Piotr 2003-10-28 MKS Sambor Tczew POM
5 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
6 ARACH Łukasz 2006-12-26 LUKS Start Nakło KPO
7 BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
9 BALICKI Aleksander 2003-01-01 niestowarzyszony POL
10 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
12 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
13 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
14 BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
15 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
16 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS Łódź LDZ
17 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
18 BEKIER Filip 2000-02-25 LKS Fenix Słupsk POM
19 BEKISZ Bartosz 2010-02-16 LKS Zantyr Sztum POM
20 BILALOV Isa 2006-10-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
21 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
22 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 BONIKOWSKI Jan 2005-04-07 niest. Bydgoszcz KPO
24 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BREZA Jakub 2004-02-26 UKS Lipusz POM
27 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
28 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
30 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
31 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
33 CHMURA Filip 2003-04-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
34 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
36 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
37 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
38 DAMPC Marcin 2003-10-10 KS Wejher Wejherowo POM
39 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
40 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
41 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
42 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
43 DOMINIAK Maciej 2004-05-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
44 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
45 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
46 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
48 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
49 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
50 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
52 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
53 FLIS Filip 2004-06-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
54 FRĄCZEK Andrzej 2005-04-26 OLA Dolnośląskie DOL
55 GAJDOWSKI Paweł 2003-02-03 MKS Sambor Tczew POM
56 GAJOWNICZEK Kamil 2006-09-06 RKS Łódź LDZ
57 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
58 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
59 GĄSIOREK Przemysław 2008-05-18 UKS Kresy Otwock MAZ
60 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
63 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
64 GODWIN Paweł 2003-09-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
65 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
66 GRUBBA Kacper 2001-03-25 SKLA Sopot POM
67 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
68 GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 GRZEGOREK Michał 2009-01-26 LUKS Start Nakło KPO
70 GURDAK Patryk 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
71 GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 UKS Przełaj Żerków WLP
72 HABER Emil 2006-04-21 UKS Otrębusy MAZ
73 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
74 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
75 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
76 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
77 HYL Gracjan 2005-02-01 PLKS Gwda Piła WLP
78 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
80 JANKOWSKI Piotr 2009-03-17 UKS Jedynka Bytów POM
81 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
82 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
83 JASKÓŁOWSKI Kewin 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
84 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
85 JAWOROWSKI Filip 2005-06-02 OLA Podlaskie POD
86 JAWORSKI Oskar 2003-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL GGG Radom MAZ
88 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
89 JURCZYK Aleksander 2005-09-17 KKL Kielce SWK
90 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
91 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
92 KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19 LUKS Start Nakło KPO
93 KALINOWSKI Bartosz 2004-08-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
94 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
95 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
96 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
97 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
98 KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 LUKS Start Nakło KPO
99 KARA Filip 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
100 KAROLCZAK Filip 2006-04-14 UKS Achilles Leszno WLP
101 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
102 KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
103 KĘDROŃ Tymon 2009-06-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
104 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
105 KIELING Mariusz 1961-01-28 GULKS Barwice ZPO
106 KLEJMENT Paweł 2002-12-17 KS Wejher Wejherowo POM
107 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
108 KLINGER Marcin 2005-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
109 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
110 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
111 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
112 KOLCZYŃSKI Kacper 2003-01-22 GULKS Barwice ZPO
113 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
114 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
115 KOŁODZIEJCZYK Piotr 2005-04-23 LKS Orzeł Kozy SLK
116 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
119 KORKUĆ Jakub 2003-01-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
120 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
121 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
123 KOTLAREK Jakub 2002-01-19 MKS Inowrocław KPO
124 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
125 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
126 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
127 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
128 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
129 KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 KS Wejher Wejherowo POM
130 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
131 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
132 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
133 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
134 KRĘŻEL Jakub 2001-06-08 KS Wejher Wejherowo POM
135 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
136 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
137 KUBACKI Kacper 2004-07-02 UKS Cyprianka KPO
138 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
139 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
141 KUNZ Mikołaj 2002-12-03 UKS Jedynka Reda POM
142 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
143 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
144 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
145 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
146 KWIATKOWSKI Tymon 2010-07-05 LKS Zantyr Sztum POM
147 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
148 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
149 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
150 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
151 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
152 ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 LUKS Orkan Września WLP
153 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
154 MACIOS Mikołaj 2003-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
155 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
156 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
157 MALICH Hubert 2003-07-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
158 MALICH Jakub 2002-07-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
159 MALINOWSKI Olivier 2010-10-24 MMKS Gdańsk POM
160 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
161 MANIKOWSKI Szymon 2005-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
162 MARCJANIK Mateusz 2005-01-01 niest. Białystok POD
163 MAROLEWSKI Dawid 2004-10-29 BOSiR Barcin KPO
164 MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 AML Słupsk POM
165 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
166 MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 BKS Bydgoszcz KPO
167 MAZUR Mateusz 2005-09-26 UKS Kresy Otwock MAZ
168 MĄCZKOWIAK Adam 2010-02-17 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
169 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
170 MICHAŁEK Alan 2002-01-23 SKLA Sopot POM
171 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
172 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
173 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
174 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
175 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
176 MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
178 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
179 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
180 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
181 NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 UKS Otrębusy MAZ
182 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
183 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
185 NIECIECKI Jakub 2004-04-04 MKS Truso Elbląg WMZ
186 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 NIKLEWSKI Dominik 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
188 NOWAK Juliusz 2003-07-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
189 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
190 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
191 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
192 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
193 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
194 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
195 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
196 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
197 PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
198 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
199 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
200 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
201 PIETNICZKA Michał 2003-05-16 GULKS Barwice ZPO
202 PIETNICZKA Piotr 2004-04-27 GULKS Barwice ZPO
203 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
204 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
205 PITUŁA Aleksander 2005-07-11 MKS Święc Sławno ZPO
206 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
207 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
208 POPIOŁEK Bartosz 2005-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
209 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
210 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
211 PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
212 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
213 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
214 ROBERSON Marcus 2010-09-02 UKS LA Wałcz ZPO
215 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
216 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
217 ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
218 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
220 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
221 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
222 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
223 SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 UKS Cyprianka KPO
224 SCHABIKOWSKI Jan 2005-08-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
225 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 SEWERYNOWICZ Łukasz 2005-03-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
227 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
228 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
229 SIEŃKO Patryk 2005-11-08 MKS Agros Chełm LBE
230 SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 LKS Vectra Włocławek KPO
231 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
232 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
233 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
234 SOŁTYS Jakub 2005-03-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
235 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew POM
236 SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 UKS-MOS Opole OPL
237 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
238 STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 LUKS Start Nakło KPO
239 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
240 STENCEL Maciej 2003-06-17 LLKS Pomorze Stargard ZPO
241 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
242 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
243 STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 AML Słupsk POM
244 SUCHAŃ Marcel 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
245 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
246 SUTY Patryk 2004-03-31 UKS Kresy Otwock MAZ
247 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
248 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
249 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
250 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
251 SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz POM
252 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
253 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
254 SZWEDA Patryk 2005-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
255 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
256 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
257 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
258 TARNOWSKI Adam 2005-10-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
259 TOKAJ Tomasz 2010-05-15 KKS Sfora Bojano POM
260 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
261 TOPOLEWSKI Jan 2005-08-18 BKS Bydgoszcz KPO
262 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
263 TURZYŃSKI Dawid 2006-01-03 MKS Sambor Tczew POM
264 TURZYŃSKI Filip 2006-01-03 MKS Sambor Tczew POM
265 TUSK Ksawery 2006-05-07 UKS Lipusz POM
266 TYSZKOWSKI Bartosz 1994-01-25 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
267 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
268 USOWSKI Nikodem 2007-01-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
269 USTARBOWSKI Marcin 2002-06-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
270 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
271 WALAS Julian 2006-07-24 UKS Otrębusy MAZ
272 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
273 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
274 WERRA Miłosz 2003-02-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
275 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
276 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
277 WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 LKS Fenix Słupsk POM
278 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
279 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
280 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
281 WISZNIEWSKI Kamil 2010-06-09 UKS LA Wałcz ZPO
282 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
283 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
284 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
285 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
286 WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24 LKS Zantyr Sztum POM
287 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
288 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
289 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
290 WOŹNIAK Paweł 2004-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
291 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
292 WYSOCKI Mateusz 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
293 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
294 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
295 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
296 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
297 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
298 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
299 ZBAWICKI Maciej 2004-07-08 SKLA Sopot POM
300 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
301 ZDANOWSKI Oliwier 2005-02-23 niest. Olsztyn WMZ
302 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
303 ZIELIŃSKI Filip 2008-10-06 AML Słupsk POM
304 ZIELIŃSKI Franciszek 2006-07-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
305 ZIELIŃSKI Jakub 2005-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
306 ZIÓŁKWSKI Mateusz 2002-08-31 GULKS Barwice ZPO
307 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
308 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
309 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
310 ŻURAW Marceli 2006-05-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
311 ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.96849894523621sekund